TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:55 Šťastný domov [i] 09:55 Búrlivé víno [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista I. 9-10/23 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Hviezdna párty [i] 22:40 Ostrov - FINÁLE [i] 23:45 Odložený prípad II. 16/23 [i] 00:45 Mentalista I. 9-10/23 [i] 02:30 NCIS: Los Angeles I. 11-12/24 [i] 04:10 Šťastný domov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Duel [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Opálové pobrežie [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Záhada údolia Boscomb 4/6 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Dvojnásobný podvod 65 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Za každú cenu 57/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Ile de Ré [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Vznešený klient 5/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:25 Zypa Cupák [i] 22:40 Na krok od neba II. 15/16 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Dvojnásobný podvod 65 [i] 00:25 Lekári: Za každú cenu 57/65 [i] 01:10 Zypa Cupák [i] 02:20 Slovensko v obrazoch [i] 02:45 Svet v obrazoch [i] 03:05 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Utajená spomienka [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Žena na konci sveta IV [i] 06:30 Zlatobránske Vianoce [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Kniha džunglí I. [i] 07:35 Poštár Pat I [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - PAIRS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:00 Hlavolam pre Mocninu [i] 11:00 Cesta [i] 11:30 Obedníček: Ovečky [i] 11:35 Geolino [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPIZZA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Slovensko Advent 2016: Svetlana Rymarenko zo Synagógy v Leviciach [i] 13:35 Tam, kde život pramení [i] 13:50 Mokrade - Ramsarské lokality na Slovensku [i] 14:50 Kinorama [i] 15:15 Spoza pultu na javisko [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Žena na konci sveta IV [i] 16:20 Roma Spirit - nominácie [i] 16:30 Test magazín: Test magazín: Rýchlovarné kanvice [i] 16:35 Tempo [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Alberobello-mesto s kuželovitými strechami, Taliansko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Ovečky [i] 18:35 Červíčkovia [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - PAIRS [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Poštár Pat I [i] 19:05 Kniha džunglí I. [i] 19:15 Zázračný miniateliér [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2016: Zuzana Mikulcová Band z Elektrárne Piešťany [i] 21:00 Futbal - Európska liga [i] 23:05 VAT: Slovenský robot YPSILON [i] 23:30 Polícia [i] 23:45 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Bezpečnostné pásy [i] 23:50 Profesionál [i] 00:00 Solaris [i] 02:45 Správy RTVS "N" [i] 03:30 Národnostné správy [i] 03:40 Správy - Hírek [i] 03:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ: Nezvládaš deti [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Vytopil ma [i] 09:50 Aféry: Pravá viera [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti V. 16,17 [i] 14:50 ČERT NIKDY NESPÍ: Šikana, Láska na zabitie [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Majstri psychológie [i] 21:30 INKOGNITO [i] 22:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 13 [i] 23:45 Bostonské zločiny IV. 14 [i] 00:45 Agentúra Jasno II. 8 [i] 01:40 NOVINY TV JOJ 02:35 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:25 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ: Vytopil ma [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 TOP STAR [i] 06:15 Ničitelia mýtov IV. 8 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri X. 2 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! X. 6 [i] 11:45 Agentúra Jasno II. 7 [i] 12:45 Bostonské zločiny IV. 13 [i] 13:55 Ničitelia mýtov IV. 7 [i] 15:05 Profesionáli VII.: Voľby 5 [i] 15:45 Simpsonovci XXII. 11 [i] 16:15 Hviezdna brána II. 12 [i] 17:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 5 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 6 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 12 [i] 19:40 Profesionáli VII.: Štrajk policajtov 6 [i] 20:30 Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 22:20 Nebezpečné lety II. 7 [i] 23:20 Hviezdna brána II. 12 [i] 00:20 Výhra mi zmenila život 2 [i] 01:25 Ničitelia mýtov II. 1/26 [i] 02:20 Nebezpečné lety II. 7 [i] 03:05 Profesionáli VII.: Štrajk policajtov 6 [i] 03:35 Ničitelia mýtov II. 2 [i] 04:25 Vraždy v Midsomeri X. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 8 [i] 08:00 Komisař Rex na stopě I. 11 [i] 09:00 Komisař Rex na stopě I. 12 [i] 10:05 Medium V. 1 [i] 11:00 Medium V. 2 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 8 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 9 [i] 13:55 Komisař Rex na stopě I. 12 [i] 15:00 Rex Special Unit Ii. 1 [i] 16:00 Rex Special Unit Ii. 2 [i] 17:00 Medium V. 3 [i] 18:00 Medium V. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 14 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba X. 10 [i] 01:55 Ncis: New Orleans Ii. 14 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (21. Řada): Odlitky těla, vařiče s odsavači, kompresní punčochy, elektrické motocykly 22 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 2 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Bořiči ztracených mýtů 221 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 3 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Sajdkáry, mražený francouzský toast, ledničkové kompresory, plnicí dmychadlo 23 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 6 [i] 09:05 Aljašská železnice (1. Řada): Jaro útočí 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Místo zřícení, 1. část 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): V přímém přenosu: necenzurováno 20 [i] 11:40 Rození obchodníci (9. Řada): Cobra 8 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Neřízená střela 222 [i] 13:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Botswana 4 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Venezuela 5 [i] 15:20 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Thajsko 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Kalifornské pikle 9 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 6 [i] 18:05 Rození obchodníci (9. Řada): Cobra 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 20 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Brusky, prostorové modely terénu, štuková omítka, rychloběžná rolovací vrata 20 [i] 20:00 Lovci odpadu (8. Řada) 3 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 3 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 4 [i] 22:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): V Británii 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (1. Řada): Králové zmatků 6 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada): Žraloci po setmění 4 [i] 00:55 Parádní motorky (1. Řada) 2 [i] 01:50 Lovci odpadu (8. Řada) 3 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 3 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 4 [i] 03:30 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): V Británii 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Renault Alpine 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:45 Hříšní lidé Města pražského 13/13 [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 To je vražda, napsala III [i] 15:55 Hubert a Staller IV [i] 16:50 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Pěnička a Paraplíčko [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Gejzír [i] 23:10 Hercule Poirot [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:25 Objektiv [i] 01:55 Toulavá kamera [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge II 10/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge III 1/10 [i] 09:45 V nebi, pod zemí [i] 10:45 Souvislosti Jana Pokorného [i] 11:45 Na pomoc životu - CHOPN [i] 12:05 Duchovní kuchyně: Indiánská náboženství [i] 12:30 Chcete je? [i] 12:35 Vesnice Plzně [i] 12:55 Vorga [i] 14:10 Fighting Lady: Letadlová loď [i] 15:10 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 15:35 Bojovníci od Sokolova - deníček spojařky [i] 16:35 Pavel Wonka se zavazuje [i] 17:45 Neznámí hrdinové - Pohnuté osudy [i] 18:15 Herbář [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Letecké katastrofy: Vražedná námraza [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Senegal [i] 21:00 Bedekr III. [i] 21:30 Klenoty naší krajiny: Železné hory [i] 22:00 Habsburkové: Soumrak bohů 6/7 [i] 22:25 Učitel tance [i] 00:10 Queer: Ve své srsti [i] 00:40 Město žen VI: Už jsi velký kluk 2/13 [i] 01:00 Uchem jehly [i] 01:30 Industriál na hraně [i] 01:55 V zajetí železné opony [i] 02:10 Zašlapané projekty [i] 02:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 02:55 Vytoužené děti [i] 03:55 Doktorem na horách [i] 04:15 Babylon [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3143 [i] 09:45 Výměna manželek [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IX 23 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Vymodlené dítě 45 [i] 14:05 Mentalista: Krevní msta 16 [i] 15:00 Mentalista: Carnelian s.r.o. 17 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Vedlejší ztráty [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3144 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Superman nikdy nespí 696 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Hvězdná párty [i] 23:15 Příkaz k popravě [i] 01:00 Mentalista: Casanova v šarlatové 14 [i] 01:50 Mentalista: Scarlettina horečka 15 [i] 02:30 Áčko: Diagnóza - Puberta! [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Vymodlené dítě 45 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ferda Mravenec: O jedovatém hadovi a o opilém zajíci 51 [i] 06:50 Ninjago: Špioni [i] 07:35 M*A*S*H 30 [i] 08:35 Ohnivý kuře: Pusa na dobrou noc 68 [i] 09:55 Místo činu: Kolín: Chladnokrevně 22 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska VI: Smrt soukromého detektiva 3 [i] 13:35 Návrat komisaře Rexe X: Poslední sázka 7 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Spáč 20 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Spící tygr [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dr. Dokonalý: Těžký případ 15 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:30 Ano, šéfe! [i] 23:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:20 Místo činu: Kolín: Chladnokrevně 22 [i] 02:15 Siska VI: Smrt soukromého detektiva 3 [i] 03:15 Návrat komisaře Rexe X: Poslední sázka 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Indická nevesta 421-422 [i] 06:50 Zakázaná láska 75/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Pestúnka Fran VI. [i] 12:00 Vymenené životy 141 [i] 13:45 Chlapi neplačú [i] 14:50 Keď budeš moja 186-187/238 [i] 16:55 Indická nevesta 423-424 [i] 17:45 Pestúnka Fran VI. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk V. [i] 20:30 Vymenené životy 142 [i] 21:30 Vianočný príbeh lásky [i] 23:40 Stratená duša IV. 4/13 [i] 00:35 Priatelia [i] 01:05 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:30 Pestúnka Fran VI. [i] 02:15 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:45 Chlapi neplačú [i] 04:40 Keď budeš moja 186-187/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 13