TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Varte s nami [i] 09:00 Zámena manželiek [i] 09:55 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista I. 7-8/23 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:30 Kredenc [i] 23:05 Manžel, či milenec? [i] 01:45 Odložený prípad II. 15/23 [i] 02:20 Mentalista I. 7-8/23 [i] 04:15 Zámena manželiek [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Duel [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Úžasné krajiny: Alsaská nížina [i] 08:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Na starom zámku Shoscomboe 3/6 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Štyria vzorní chlapci. 64 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Rodina 56/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Opálové pobrežie [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Záhada údolia Boscomb 4/6 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:15 Policajné oddelenie: Štyria vzorní chlapci. 64 [i] 01:05 Lekári: Rodina 56/65 [i] 01:45 Komisár Montalbano: Podľa hmatu [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Žena na konci sveta IV [i] 06:30 Zlatobránske Vianoce [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Kniha džunglí I. [i] 07:35 Poštár Pat I [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Šimon a Veronika [i] 11:00 Generácia [i] 11:30 Obedníček: Vianočné rozprávanie [i] 11:35 Ovečky [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTIČKY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:15 Cyklopotulky [i] 12:30 Slovensko Advent 2016: Mária Podhradská a Bashavel zo Zámku Vígľaš [i] 13:35 Universum: Dunaj - európsky veľtok: Universum: Dunaj - Od Čierneho lesa k Čiernemu moru [i] 14:25 Roma Spirit - nominácie [i] 14:45 VAT: Ako funguje technické zasnežovanie [i] 15:10 Takí sme boli: Slovenská klasika na obrazovke [i] 15:30 Kvarteto [i] 16:00 Žena na konci sveta IV [i] 16:20 Roma Spirit - nominácie [i] 16:30 V delte Dunaja [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Pamukkale - prírodný zázrak antickej Hierapolis, Turecko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Ovečky [i] 18:35 Červíčkovia [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - STRATY A NÁLEZY [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Poštár Pat I [i] 19:05 Kniha džunglí I. [i] 19:15 Zázračný miniateliér [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2016: Svetlana Rymarenko zo Synagógy v Leviciach [i] 21:00 Žiť pre vášeň [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Umenie [i] 23:00 Portréty finalistov Anasoft litera: Peter Šulej [i] 23:05 Kinorama [i] 23:30 Andrej Rubľov 1/2 [i] 00:55 Andrej Rubľov 2/2 [i] 02:30 Správy RTVS "N" [i] 03:15 Správy a komentáre [i] 03:40 Správy - Hírek [i] 03:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ: Stratila si dieťa [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Obyčajná závisť [i] 09:50 Aféry: Zrkadlo [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:40 Kosti V. 14,15 [i] 14:30 ČERT NIKDY NESPÍ: Ukradnutý miláčik, Život v trojke [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Lovci pokladov: Kniha tajomstiev [i] 23:15 Vtierka Castle VIII.: Vražedné harmónie 9 [i] 00:15 Bostonské zločiny IV. 13 [i] 01:15 Agentúra Jasno II. 7 [i] 02:10 KRIMI 02:40 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Obyčajná závisť [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov 15 [i] 06:15 Ničitelia mýtov IV. 7 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri X. 1/8 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! X. 5 [i] 11:45 Agentúra Jasno II. 6 [i] 12:45 Bostonské zločiny IV. 12 [i] 13:55 Ničitelia mýtov IV. 6 [i] 15:05 Profesionáli VII.: Dôkaz 4 [i] 15:45 Simpsonovci XXII. 10 [i] 16:15 Hviezdna brána II. 11 [i] 17:15 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 4 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 5 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 11 [i] 19:40 Profesionáli VII.: Voľby 5 [i] 20:30 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 22:50 Gigantické presuny IV. 1/6 [i] 23:55 Hurikán v New Yorku [i] 00:55 Hviezdna brána II. 11 [i] 01:50 Výhra mi zmenila život 1/17 [i] 02:40 Ničitelia mýtov 16/16 [i] 03:30 Gigantické presuny IV. 1/6 [i] 04:15 Boh odpúšťa... Ja nie! [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ncis: New Orleans I. 23 [i] 07:55 Komisař Rex na stopě I. 9 [i] 09:00 Komisař Rex na stopě I. 10 [i] 10:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 11:00 Ncis: New Orleans I. 23 [i] 12:00 Medium Iv. 15 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 7 [i] 13:55 Komisař Rex na stopě I. 10 [i] 15:00 Komisař Rex na stopě I. 11 [i] 16:00 Komisař Rex na stopě I. 12 [i] 17:05 Medium V. 1 [i] 18:00 Medium V. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 9 [i] 21:00 Vražedná práva III. 4 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 11 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 12 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 00:55 Vražedná práva III. 4 [i] 01:55 Tělo jako důkaz III. 9 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba X. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (21. Řada): Lisované sklo, nástavby na pickupy, vlákno vlny alpaky, univerzální nože 21 [i] 05:35 Jak to dělají? (13. Řada) 1 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Pozor, bomba! 30 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 2 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Odlitky těla, vařiče s odsavači, kompresní punčochy, elektrické motocykly 22 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dramatické změny 36 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 5 [i] 09:05 Aljašská železnice (1. Řada): Ledová dýka 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Země bažin 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Vůbec první vozy Firebird 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (9. Řada): Jag XK8 7 [i] 12:35 Bořiči mýtů (10. Řada): Bořiči ztracených mýtů 221 [i] 13:30 Harley a Davidsonovi (1. Řada): , 1. část 1 [i] 14:25 Harley a Davidsonovi (1. Řada): , 2. část 1 [i] 15:20 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Poklady v bednách 8 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dramatické změny 36 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (9. Řada): Jag XK8 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Kozlíky a soupravy nářadí, ovocná zmrzlina, školní autobusy 19 [i] 20:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Řidič slečny Joplin 11 [i] 20:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Legračně malé 12 [i] 21:00 Odpadlická autodílna (2. Řada): Boj s katastrofou 1 [i] 22:00 Parádní motorky (1. Řada) 5 [i] 23:00 Berte to jako varování (1. Řada): Milovníci výkonu 5 [i] 00:00 Největší loďaři světa (1. Řada) 1 [i] 00:55 Extrémní přepravci (1. Řada) 6 [i] 01:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Řidič slečny Joplin 11 [i] 02:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Legračně malé 12 [i] 02:40 Odpadlická autodílna (2. Řada): Boj s katastrofou 1 [i] 03:30 Parádní motorky (1. Řada) 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): BMW M5 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III [i] 09:50 Hubert a Staller IV [i] 10:55 Hříšní lidé Města pražského 12/13 [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 Domov [i] 15:05 To je vražda, napsala III [i] 15:50 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Ztracená brána 2/3 [i] 21:20 Setkání s hvězdou: Jana Hlaváčová [i] 22:39 Výsledky losování Šťastných 10 22:40 Na stopě [i] 23:05 Motiv III [i] 23:45 Kingová II [i] 00:30 Banánové rybičky [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pan Selfridge II 9/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge II 10/10 [i] 09:45 Indická nemocnice pro divoká zvířata [i] 10:45 Stalingrad: Ve znamení Uranu 3/3 [i] 11:35 Koňský den po mongolsku [i] 12:15 Náš venkov: Já a můj bratranec [i] 12:40 Putování za muzikou [i] 13:10 Folklorika [i] 13:35 Poutní místa: Jan Nepomucký a [i] 13:55 Yucatán prodchnutý tajemstvím Mayů [i] 14:50 Kvarteto [i] 15:20 Vorga [i] 16:30 Klíč [i] 16:55 S kuchařem kolem světa: Řecko [i] 17:55 Tanec modrých andělů [i] 18:15 Bedekr III. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Neznámá Země: Očima astronautů [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Havana, kráska [i] 21:00 Na cestě po Alsasku [i] 21:30 Klenoty naší krajiny: Kokořínsko [i] 22:00 Pološero - Do zbraně [i] 22:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:25 Byzantium [i] 01:20 Hrdelní zločiny: Bez slitování [i] 02:15 Zapomenuté výpravy: Prskolety [i] 02:40 Chcete mě? [i] 03:05 Příliš drahý sport [i] 03:35 V zajetí železné opony [i] 03:50 Zašlapané projekty [i] 04:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:35 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3142 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Bratr a sestra 695 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IX 22 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Já chci domů 44 [i] 14:00 Mentalista: Casanova v šarlatové 14 [i] 15:00 Mentalista: Scarlettina horečka 15 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Lekce vraždy [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3143 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XII: Kadeti 14 [i] 22:35 Temný příliv [i] 00:50 Mentalista: Namalováno rudou 13 [i] 01:35 Áčko: Chtěli za mě deset milionů! [i] 02:45 Co na to Češi [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Já chci domů 44 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ferda Mravenec: O velikonočním vajíčku 50 [i] 06:45 Ninjago: Nindžové na bruslích [i] 07:30 M*A*S*H 28 [i] 08:25 M*A*S*H 29 [i] 09:05 Případy podporučíka Haniky: Fantóm podniku 4 [i] 09:55 Místo činu: Kolín: Nevolejte policii 21 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska VI: Rána do srdce 2 [i] 13:35 Návrat komisaře Rexe X: Přetvářka 6 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Smrt právníka 19 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Neobyčejná láska [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Pusa na dobrou noc 68 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Telebazar [i] 23:50 Karolína, domácí kuchařka [i] 00:25 Místo činu: Kolín: Nevolejte policii 21 [i] 02:15 Siska VI: Rána do srdce 2 [i] 03:15 Návrat komisaře Rexe X: Přetvářka 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Indická nevesta 419-420 [i] 06:50 Zakázaná láska 74/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Pestúnka Fran VI. [i] 12:00 Vymenené životy 140 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 184-185/238 [i] 16:45 Indická nevesta 421-422 [i] 17:35 Pestúnka Fran VI. [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk V. [i] 20:30 Vymenené životy 141 [i] 21:30 Vianoce v Bostone [i] 23:20 Stratená duša IV. 3/13 [i] 00:15 Priatelia [i] 00:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:10 Pestúnka Fran VI. [i] 01:55 Adela show [i] 02:30 Smotánka [i] 03:05 Na streche [i] 03:45 Chlapi neplačú [i] 04:40 Keď budeš moja 184-185/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 18 [i] 06:30 Smitty - nejlepší přítel [i] 08:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 08:45 Big Screen 2 16 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Lucky Luke na Divokém západě [i] 13:35 Brilantní plán [i] 15:25 Smitty - nejlepší přítel [i] 17:05 Léto v Alabamě [i] 19:00 Open Road [i] 20:30 Země naděje [i] 22:15 Po přečtení spalte [i] 23:50 Příběh mého syna