TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:50 DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 09:55 Búrlivé víno [i] 10:55 DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 11:55 DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 12:00 Rodinné prípady [i] 12:55 Mentalista I. 3/23 [i] 13:50 DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 13:55 Mentalista I. 4/23 [i] 14:50 DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 14:55 Rodinné prípady [i] 15:50 DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 15:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Kredenc - DEŇ S NADÁCIOU MARKÍZA [i] 22:20 Kávomat - Miestny úrad Hodrušany [i] 22:55 Kredenc [i] 23:25 Ostrov [i] 00:40 Susedské prípady [i] 01:35 Odložený prípad II. 13/23 [i] 02:25 Mentalista I. 3-4/23 [i] 03:55 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Duel [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:40 Slovensko v obrazoch [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet v obrazoch [i] 08:55 DOKTOR MARTIN II.: Doktorka Diana [i] 10:00 Policajné oddelenie: V ohrození života. 62 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Lekári: Tak rýchlo odchádzajú 54/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Úžasné krajiny: Región Ardéche [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Rukojemník [i] 22:05 Reportéri [i] 22:35 Miluj ma alebo odíď [i] 00:00 Policajné oddelenie: V ohrození života. 62 [i] 00:50 Lekári: Tak rýchlo odchádzajú 54/65 [i] 01:40 Rukojemník [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Slovenský raj [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Kniha džunglí I. [i] 07:35 Poštár Pat I [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NEPÁRNY TRPASLÍK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Energetika [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazda nesprávnym smerom [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Sága rodu Forsytovcov 13 [i] 11:30 Obedníček: Na sviatok svätej Barbory [i] 11:45 Florbal : MS 2016 [i] 14:05 Slovensko Advent 2016: Miriam Kaiserz Jezuitského kostola v Skalici [i] 15:25 Národnostný magazín: Nemecký [i] 16:00 Žena na konci sveta IV [i] 16:20 Roma Spirit - nominácie [i] 16:30 Autosalón [i] 16:50 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neohľaduplné parkovanie [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Luxemburg, európska malá pevnosť [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pafka,Ňuf a Hryzka [i] 18:35 Červíčkovia [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NEPÁRNY TRPASLÍK [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:05 Kniha džunglí I. [i] 19:20 Zázračný miniateliér [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2016: Anita Soul zo Synagógy v Lučenci [i] 21:00 Universum: Dunaj - európsky veľtok: Universum: Dunaj - Lesy, záplavy a mráz [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 13 [i] 00:00 Pavilón č. 6 [i] 01:25 Správy RTVS "N" [i] 02:15 Správy a komentáre [i] 02:40 Správy - Hírek [i] 02:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ: Matka striptérka [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ: Chcem lásku, nie prachy [i] 09:50 Aféry: Jedna žena nestačí [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti V. 9,11 [i] 14:50 ČERT NIKDY NESPÍ: Miliónový strýko, Vypadnite z môjho bytu [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 00:35 Bostonské zločiny IV. 11 [i] 01:35 Agentúra Jasno II. 5 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ: Chcem lásku, nie prachy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Za bránami Egypta 4 [i] 05:50 Prvé oddelenie [i] 06:15 Ničitelia mýtov IV. 5 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri IX. 7 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! X. 3 [i] 11:45 Spravodlivosť v krvi IV. 16,17 [i] 13:55 Ničitelia mýtov IV. 4 [i] 15:00 Profesionáli VII.: Trampolína 2 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:10 Hviezdna brána II. 9 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 7,8 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 9 [i] 19:40 Profesionáli VII.: Padla kosa na kameň 3 [i] 20:30 Prezidentov muž [i] 22:20 Gangster KA 2: Afričan [i] 00:30 Hviezdna brána II. 9 [i] 01:30 Za bránami Egypta 5 [i] 02:20 Ničitelia mýtov IV. 12 [i] 03:10 Hurikán v New Yorku [i] 03:50 Vraždy v Midsomeri IX. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ncis: New Orleans I. 20 [i] 07:55 Komisař Rex na stopě I. 5 [i] 09:00 Komisař Rex na stopě I. 6 [i] 10:05 Jak prosté IV. 23 [i] 11:00 Ncis: New Orleans I. 20 [i] 12:00 Medium Iv. 12 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 14:00 Jak prosté IV. 23 [i] 14:55 Komisař Rex na stopě I. 7 [i] 16:00 Komisař Rex na stopě I. 8 [i] 17:00 Medium Iv. 13 [i] 18:00 Jak prosté IV. 24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 6 [i] 20:00 Ncis: New Orleans I. 22 [i] 21:00 Tým Škorpion II. 9 [i] 21:55 Tým Škorpion II. 10 [i] 22:55 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 23:55 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 00:55 Tým Škorpion II. 9 [i] 01:50 Tým Škorpion II. 10 [i] 02:35 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Vojsko 3 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Hvězdné války: pomsta mýtů 28 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 20 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Brusky, prostorové modely terénu, štuková omítka, rychloběžná rolovací vrata 20 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Vyzvědači 34 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 3 [i] 09:05 Aljašská železnice (1. Řada): Bestie 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (5. Řada): Výprava do kaňonů 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zvýšený Jeep 17 [i] 11:40 Rození obchodníci (9. Řada): Porsche 914 5 [i] 12:35 Bořiči mýtů (9. Řada): Domácí katastrofy 29 [i] 13:30 Australská železnice (1. Řada) 1 [i] 14:25 Australská železnice (1. Řada) 2 [i] 15:20 Australská železnice (1. Řada) 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Hotovost nade vše 6 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Vyzvědači 34 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (9. Řada): Porsche 914 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Bezpečnostní dveře, rtěnka, umělé palmy, mosazné desky 17 [i] 20:00 Dvojí přežití: přehled klipů [i] 21:00 Stále naživu (1. Řada): Vylézt nebo zemřít 3 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Pustina 13 [i] 23:00 Berte to jako varování (1. Řada): Hledači vzrušení 3 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada): Zamrzlá výplata 18 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Tlak 8 [i] 01:50 Dvojí přežití: přehled klipů [i] 02:40 Stále naživu (1. Řada): Vylézt nebo zemřít 3 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (2. Řada): Pustina 13 [i] 04:20 Rození obchodníci (9. Řada): Fiat Dino Coupe 900 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Naše zoo 4/6 [i] 09:55 Po stopách hvězd [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Hříšní lidé Města pražského 11/13 [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 Fotbalová odysea [i] 15:05 To je vražda, napsala III [i] 15:50 Hubert a Staller IV [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Ztracená brána 1/3 [i] 21:20 Reportéři ČT [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Kriminalista [i] 23:00 Na stopě [i] 23:25 Motiv III [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Kalendárium [i] 00:50 13. komnata Filipa Tomsy [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Všechnopárty [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hrdelní zločiny: Bez slitování [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge II 8/10 [i] 09:45 Kamera na cestách: Etiopie, země kontrastů [i] 10:40 Divoká Francie 2/4 [i] 11:25 Velké stavby světa: Chytrý mrakodrap [i] 12:15 Jiří z Poděbrad [i] 13:00 Babylon [i] 13:30 Cesty víry: Šlechticem ducha [i] 13:55 Televizní klub neslyšících [i] 14:25 Československý filmový týdeník 1966 1124/2379 [i] 14:40 Zapomenuté výpravy: Prskolety [i] 15:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:30 Letecké katastrofy: Vražedná námraza [i] 16:20 Yucatán prodchnutý tajemstvím Mayů [i] 17:15 V nebi, pod zemí [i] 18:15 Naše tradice: Mikuláš [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Filantrop: Sanjive Suri [i] 19:25 Poutní místa: Mikulov [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Stalingrad: Ve znamení Uranu 3/3 [i] 21:00 Bojovníci od Sokolova - deníček spojařky [i] 22:00 Pokoj 1408 [i] 23:40 Zpráva o Europě [i] 01:10 Queer: Pekelná mapa lásky [i] 01:40 Kam zmizel ten nový song [i] 02:05 Fata morgana [i] 02:20 Blanský les [i] 02:50 Postřehy odjinud [i] 02:55 V zajetí železné opony [i] 03:10 Zašlapané projekty [i] 03:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:00 Babylon [i] 04:20 Řek Zorba z Rejvízu [i] 04:40 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:55 Ulice 3140 [i] 09:50 Comeback: Havárie [i] 10:25 Comeback: Francouzská restaurace [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IX 20 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Holčičí tajemství 42 [i] 14:00 Mentalista: Prestiž nade vše 10 [i] 15:00 Mentalista: Kumpáni Rudého Johna 11 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Země minulosti [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3141 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Jachtklub [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XII: Budujeme, bojujeme 13 [i] 22:30 Stalker 5 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Ozvěny smrti 21 [i] 00:20 Mentalista: Prestiž nade vše 10 [i] 01:05 Střepiny [i] 01:30 Kolotoč [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ferda Mravenec: Na výletě 48 [i] 06:50 Ninjago: Jen jeden zůstane [i] 07:35 M*A*S*H 27 [i] 08:30 Přístav: Rybolap 81 [i] 09:55 Místo činu: Kolín: Staré železo 19 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska V: Smrt je konečná 12 [i] 13:35 Návrat komisaře Rexe X: Rodinné záležitosti 4 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Posila z Hongkongu 17 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Mraky na obzoru [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Rozchod 67 [i] 21:35 Táta na plný úvazek [i] 22:55 Jste to, co jíte [i] 00:10 Místo činu: Kolín: Staré železo 19 [i] 02:05 Siska V: Smrt je konečná 12 [i] 03:05 Návrat komisaře Rexe X: Rodinné záležitosti 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Indická nevesta 415-416 [i] 06:50 Zakázaná láska 72/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Najkrajší darček [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 180-181/238 [i] 16:45 Indická nevesta 417-418 [i] 17:35 Pestúnka Fran VI. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk V. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 139 [i] 21:30 Celebrita pod stromček [i] 23:20 Stratená duša IV. 1/13 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:15 Pestúnka Fran VI. [i] 02:00 Adela show [i] 02:30 Smotánka [i] 03:00 Na streche [i] 03:40 Chlapi neplačú [i] 04:30 Keď budeš moja 180-181/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 14 [i] 06:00 Big Screen 2 16 [i] 06:30 Samotář [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 9 [i] 12:35 Zip & Zap a kuličkový gang [i] 14:10 Všichni královi muži [i] 16:20 Muž ve stínu [i] 18:30 Skóruj! [i] 20:05 Wrestler [i] 22:00 Lesní duch [i] 23:30 Šílená jízda [i] 01:30 Gang Story [i] 03:05 Stínu neutečeš [i] 04:45 Bratři Warnerové [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:15 Alpské lyžování [i] 06:00 Snooker [i] 07:15 Běžecké lyžování [i] 08:00 Severská kombinace [i] 08:30 Zápas [i] 09:00 Skoky na lyžích [i] 10:00 Zimní sporty [i] 11:00 Snooker [i] 12:00 Jezdectví [i] 13:15 Skoky na lyžích [i] 14:45 Biatlon [i] 15:15 Biatlon [i] 15:45 Alpské lyžování [i] 16:30 Skoky na lyžích [i] 17:30 Jezdectví