TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 06:50 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:15 Tučniaky z Madagaskaru 9/16 [i] 07:40 Zlatý kompas [i] 09:50 Shrek 2 [i] 11:30 CHART SHOW [i] 13:35 Dobre vedieť! [i] 15:50 Hviezdna párty [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Expendables: Nezničiteľní 3 [i] 23:05 Blesk [i] 01:05 Expendables: Nezničiteľní 3 [i] 03:15 Blesk [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 PARK [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Pafka,Ňuf a Hryzka [i] 07:05 Máša a medveď II [i] 07:10 Levík Raa Raa [i] 07:25 Požiarnik Sam VIII.: Pontypandy v zovretí ľadu [i] 07:35 Prasiatko Peppa II: Vysoká tráva [i] 07:40 Prasiatko Peppa II: Poštárova dcéra Zoe [i] 07:50 Garfield III. [i] 08:00 Lassie - Nové dobrodružstvá: Kondor [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:55 Materské znamienko: Veľká voda 5/7 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Lesná zver [i] 10:05 Alpy zhora: Po kráľovských chodníkoch [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Modrý muškát [i] 15:00 Horí [i] 15:50 Bičianka z doliny [i] 17:05 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II.: Doktorka Diana [i] 21:20 Fanny [i] 22:55 Julie Lescautová X.: Tragédia 4/5 [i] 00:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Modrý muškát [i] 01:50 O 5 minút 12 [i] 02:55 Fanny [i] 04:30 Julie Lescautová X.: Tragédia 4/5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 V lužnom lese [i] 07:00 Cyklopotulky [i] 07:10 Slovenské hrady objektívom: Kremnický hrad objektívom Daniela Brogyányiho [i] 07:20 Na zdravie v kúpeľoch!: Na zdravie v kúpeľoch! Bojnice. [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Test magazín: Rýchlovarné kanvice [i] 09:45 Kaplnka svätej Barbory [i] 10:05 Transplantácia slepého čreva [i] 11:15 Florbal : MS 2016 [i] 13:30 Orientácie [i] 13:55 Herecké legendy: Martin Gregor [i] 14:15 Fatamorgána [i] 16:05 Chvíľka poézie: V čerení času [i] 16:10 Dvere do televízie [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 19:30 Na sviatok svätej Barbory [i] 19:35 Zázračný miniateliér [i] 19:45 Slovo [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Sága rodu Forsytovcov 13 [i] 20:55 Festivalové minúty z BHS [i] 21:00 Nesmrteľní: Náramok [i] 22:10 Bezstarostná jazda [i] 23:45 Alexander Nevský [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:15 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:10 KRIMI 06:40 NOVINY TV JOJ 07:45 Mestečko záhad [i] 08:35 Flintstonovci 2 [i] 10:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:30 ... a rána sú tu tiché [i] 14:15 Milionár z chatrče [i] 16:55 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 V SIEDMOM NEBI [i] 22:50 Gangster KA 2: Afričan [i] 01:05 Za nepriateľskou líniou [i] 03:15 NA CHALUPE [i] 04:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov 10 [i] 05:50 Ničitelia mýtov IV. 3,4 [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:50 Simpsonovci XXII. 7 [i] 10:15 X Factor Veľká Británia XIII. 27,28 [i] 13:10 Fórky, vtipky XXIV. [i] 14:05 Znova chuť žiť [i] 16:40 ADVENTNÁ VÝHRA [i] 17:05 Vojak štasteny [i] 19:30 Ninja Factor USA IV. 20 [i] 20:30 Pomsta mŕtveho muža [i] 22:50 Grázli z vidlákova [i] 00:55 Vojak štasteny [i] 02:55 Krajina vyhnancov [i] 04:20 Ničitelia mýtov 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 5 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 6 [i] 09:10 Ncis: New Orleans Ii. 13 [i] 10:05 Tým Škorpion II. 1 [i] 11:05 Tým Škorpion II. 2 [i] 12:05 Prozíravost I. 5 [i] 13:05 Prozíravost I. 6 [i] 14:05 Vlčí mládě V. 17 [i] 15:00 Vlčí mládě V. 18 [i] 15:55 Bez hranic III. 4 [i] 17:00 Bez hranic III. 5 [i] 18:00 Vzpomínky IV. 2 [i] 19:00 Tým Škorpion II. 1 [i] 20:00 Tým Škorpion II. 2 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 10 [i] 22:00 Profil zločinu VI. 4 [i] 23:10 Faster 1 [i] 01:05 Prozíravost I. 5 [i] 02:00 Prozíravost I. 6 [i] 02:45 Profil zločinu VI. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Největší loďaři světa (1. Řada): Vlečná loď 4 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 8 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Vypuštění Satellite 1969 - část 2. 18 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): S Davidem Hasslehoffem - Pontiac Trans Am, 1. část 8 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada): Závodní Ford Escort RS2000 14 [i] 09:05 Tlustí a zběsilí: pořádný rachot (1. Řada): Renovace vozu Galaxie 1 [i] 09:55 Parádní motorky (1. Řada) 1 [i] 10:50 Harley a Davidsonovi: , 1. část 1 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Hampshire 1 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (2. Řada): Preston 2 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 6 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 7 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? není to moje první rodeo 27 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? panna a orel 28 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Zelená nahrazuje černou 10 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (6. Řada): Mokrý, divoký a džíp Willys 11 [i] 15:20 Největší loďaři světa (1. Řada): Vlečná loď 4 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 5 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Morgan Aero Coupe 1 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (1. Řada): Porsche 911 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i] 19:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Vojsko 3 [i] 20:00 Pomoc podnikatelům 4 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada): Tma a světlo 6 [i] 22:00 Zastavme vymírání [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Trosečníky v Chorvatsku 5 [i] 00:55 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 5 [i] 01:50 Pomoc podnikatelům 4 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada): Tma a světlo 6 [i] 03:30 Zastavme vymírání [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Konec semestru [i] 07:30 Dveře [i] 08:05 Úsměvy Miloše Macourka [i] 08:50 Jári [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Bylo nás pět: Pokoj lidem dobré vůle 4/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O víle Arnoštce [i] 13:55 Česká muzika [i] 14:45 Městem chodí Mikuláš [i] 16:15 Propast [i] 17:30 Adventní koncerty 2016 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin 2 [i] 21:00 168 hodin [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Nahá pastýřka [i] 23:05 Komisař Moulin [i] 00:35 Bolkoviny [i] 01:20 Banánové rybičky [i] 01:50 Hobby naší doby [i] 02:20 13. komnata Filipa Tomsy [i] 02:45 Sváteční slovo generálního vikáře olomouckého arcibiskupství Josefa Nuzíka [i] 02:50 Žito [i] 03:10 Designtrend [i] 03:25 Na forbíně TM [i] 04:05 Po stopách hvězd [i] 04:35 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1124/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Masarykovy Lány [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Válka nejnebezpečnějšího muže 14/44 [i] 10:00 Slavné bojové akce 2. světové války: Útok na Saint-Nazaire 6/6 [i] 10:50 Deset století architektury: Olomoucké kašny [i] 11:05 Nedej se [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:25 Neznámá Země: Očima astronautů [i] 12:45 Sváteční slovo generálního vikáře [i] 12:50 Křesťanský magazín [i] 13:20 Uchem jehly [i] 13:45 Cesty víry: Šlechticem ducha [i] 14:10 Příběhy předmětů [i] 14:40 Na plovárně se skupinou Lucie [i] 15:05 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 15:15 Na cestě po střední Dalmácii [i] 15:40 Kdo stál za vraždou princů v [i] 16:30 Habsburkové: Smrt vznešených cílů 5/7 [i] 16:55 Okolo Porta [i] 17:25 Divoká Francie 2/4 [i] 18:15 Filantrop: Jan Školník [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Prskolety [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Dobrodruh [i] 21:45 Highlander [i] 23:40 Vídeňská nemocnice - Donauspital [i] 00:55 Batesův motel III: Heslo 4/10 [i] 01:40 Bedekr III. [i] 02:05 Papežův sochař [i] 02:25 Na moll... [i] 03:10 Případ pro ombudsmana [i] 03:25 Uchem jehly [i] 03:50 Počesku [i] 04:00 Lovecká sezóna [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Lišákoviny [i] 05:45 Jake a piráti ze Země Nezemě 32 [i] 06:15 Monstra vs. Vetřelci 2 [i] 06:40 Myšák Stuart Little 1 [i] 07:10 Show Toma a Jerryho 9 [i] 07:35 Lví hlídka 14 [i] 07:55 Rampelník [i] 09:10 Víkend [i] 10:15 První krok: Spolehni se na mě 8 [i] 11:40 Milionové Vánoce [i] 13:45 Kráska mezi muži [i] 15:30 Šmankote, babičko, čaruj! [i] 16:50 Sněženky a machři po 25 letech [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Armageddon [i] 23:20 Střepiny [i] 23:50 Znovu sedmnáctiletý [i] 01:40 Smrtonosná zbraň [i] 03:25 Kolotoč [i] 03:55 První krok: Spolehni se na mě 8 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ferda Mravenec: O tom, jak unesli Berušku 47 [i] 06:55 Ninjago: Titanový nindža [i] 07:25 Ninjago: Pozvání [i] 07:55 M*A*S*H 25 [i] 08:40 M*A*S*H 26 [i] 09:15 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:45 Největší tankové bitvy I: Normandie 7 [i] 10:45 Jak se staví sen [i] 11:50 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:45 Big Ben III: Rudé růže 7 [i] 15:50 Vraždy v Midsomeru X: Smrt na gilotině [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda: Alibi na míru 7 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Rukojmí [i] 01:15 Komplikace: Recidiva 8 [i] 02:10 Největší tankové bitvy I: Normandie 7 [i] 03:05 Big Ben III: Rudé růže 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Santa hľadá manželku [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:40 Môj nový tučný život V. 7-8/13 [i] 14:05 Odložený prípad VI. 16-17/23 [i] 16:00 Zlaté Vianoce 2 [i] 18:00 Dokonalé Vianoce [i] 20:00 Najkrajší darček [i] 22:00 Vianočná romanca [i] 23:45 Santa hľadá manželku [i] 01:35 Vianočná romanca [i] 03:05 Odložený prípad VI. 16/23 [i] 03:45 Frasier [i] 04:25 Keď budeš moja 178-179/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 13 [i] 06:00 Big Screen 2 15 [i] 06:30 Červený stan 1 2 [i] 08:00 Bratři Warnerové [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Bláznivá škola [i] 13:30 V rytmu soulu [i] 15:10 Marie Antoinette [i] 17:10 Holka z předměstí [i] 18:45 Spiknutí: Echelon [i] 20:30 Muž ve stínu [i] 22:35 Wrestler [i] 00:25 14 ostří [i] 02:20 Šílená jízda [i] 04:10 Hranice lásky [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Biatlon [i] 06:30 Biatlon [i] 07:30 Skoky na lyžích [i] 08:30 Watts [i] 08:45 Severská kombinace [i] 10:00 Běžecké lyžování [i] 11:15 Biatlon [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 13:15 Biatlon [i] 14:00 Severská kombinace [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 16:45 Biatlon [i] 17:30 Jezdectví [i] 18:40 Zprávy [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:30 Snooker [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Zimní sporty [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:30 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Vliv přírody v maďarských vynálezech [i] 06:00 Nejnebezpečnější cesty do školy 2 1 [i] 07:00 Cesta po řece Nagy Kukullo [i] 08:00 David Attenborough: Afrika 1 1 [i] 09:00 Úžasný svět opic 1 1 [i] 10:00 Tajemství Číny 1 3 [i]