Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:55 Zámena manželiek [i] 10:05 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 Mentalista I. 1-2/23 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 CHART SHOW [i] 23:45 Hviezdna párty [i] 00:45 Top Aplikácie [i] 01:00 Mentalista I. 1-2/23 [i] 02:40 NCIS: Los Angeles VII. 22-23/24 [i] 04:15 Susedské prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Duel [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet zhora: Morbihan zhora [i] 08:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Nezvestná šľachtičná 1/6 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Nezvyčajná rozlúčka 61 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Svet v obrazoch [i] 14:25 Strom želaní [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet zhora: Ile de Groix zhora [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Záhada na Thorskom moste 2/6 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Večerné správy RTVS [i] 22:05 Hypnotizér [i] 00:00 Nikto nie je dokonalý [i] 01:15 Policajné oddelenie: Nezvyčajná rozlúčka 61 [i] 02:05 Hypnotizér [i] 04:05 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Žena na konci sveta IV [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Kniha džunglí I. [i] 07:35 Poštár Pat I [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ČAROVNÉ PERO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Plánka [i] 11:05 Televízny posol [i] 11:30 Obedníček: Pafka,Ňuf a Hryzka [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Slovensko Advent 2016: Basie Frank Band z Mestského divadla v Žiline [i] 13:35 Triky farmaceutického priemyslu [i] 14:40 Umenie [i] 15:05 Takí sme boli: Skúsenosť a tvorba LDV [i] 15:20 Tvárou v tvár [i] 15:45 (Ne)celebrity: Anna Derevjaniková [i] 15:55 Krása ukrytá v hline [i] 16:15 Cesta k Startup Awards 2016 [i] 16:25 Roma Spirit - nominácie [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Val Müstair - tam, kde Karol Veľký môže byť svätý, Švajčiarsko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pafka,Ňuf a Hryzka [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ČAROVNÉ PERO [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Poštár Pat I [i] 19:05 Kniha džunglí I. [i] 19:20 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:30 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:00 Slovensko Advent 2016: Miriam Kaiserz Jezuitského kostola v Skalici [i] 21:00 Família: Família - Ticho prelomené [i] 21:30 Pena dní [i] 23:35 BIELA NOC [i] 23:55 BJD 2015: Stéphane Kerecki (Francúzsko) [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy RTVS z regiónov [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 Aféry [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:20 Kosti V. 8 [i] 14:15 Rodinné záležitosti: Bezdomovec, Sliepkojedi [i] 15:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ... a rána sú tu tiché [i] 23:30 Grázli z vidlákova [i] 01:40 Upírske denníky [i] 03:20 NOVINY TV JOJ 04:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:15 Ničitelia mýtov IV. 1/30 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri IX. 6 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! X. 2 [i] 11:40 Agentúra Jasno II. 4 [i] 12:45 Bostonské zločiny IV. 10 [i] 13:55 Ničitelia mýtov IV. 3 [i] 15:00 Profesionáli VII. 1/9 [i] 15:45 Simpsonovci XXII. 6 [i] 16:20 Hviezdna brána II. 8 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 2 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 3 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 7 [i] 19:40 Profesionáli VII. 2 [i] 20:30 Na vlastnú päsť [i] 22:25 Znova chuť žiť [i] 00:40 Hviezdna brána II. 8 [i] 01:40 Ničitelia mýtov 9 [i] 02:35 Za bránami Egypta 3 [i] 03:20 Vraždy v Midsomeri IX. 6 [i] 04:55 TOP STAR [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ncis: New Orleans I. 19 [i] 07:55 Komisař Rex na stopě I. 3 [i] 09:00 Komisař Rex na stopě I. 4 [i] 10:05 Jak prosté IV. 22 [i] 11:00 Ncis: New Orleans I. 19 [i] 12:00 Medium Iv. 11 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 14:00 Jak prosté IV. 22 [i] 14:55 Komisař Rex na stopě I. 5 [i] 16:00 Komisař Rex na stopě I. 6 [i] 17:05 Medium Iv. 12 [i] 18:05 Jak prosté IV. 23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 5 [i] 20:00 Ncis: New Orleans I. 20 [i] 21:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 1 [i] 21:55 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky II. 2 [i] 22:55 Myšlenky zločince XI. 9 [i] 23:55 Od soumraku do úsvitu I. 7 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba X. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak se to dělá (21. Řada): Uhlíkové vlákno, restaurování starožitných rámů, železniční vozy, ozdoby kapot 18 [i] 05:35 Jak to dělají? (12. Řada) 18 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Komerční mýty 27 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 19 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Kozlíky a soupravy nářadí, ovocná zmrzlina, školní autobusy 19 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 2 [i] 09:05 Aljašská železnice (1. Řada): Smrtící led 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Zásah jednou ranou 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Posedlost Mustangy 16 [i] 11:40 Rození obchodníci (9. Řada): Renault Alpine 4 [i] 12:35 Bořiči mýtů (9. Řada): Hvězdné války: pomsta mýtů 28 [i] 13:30 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Obrana a útok 1 [i] 14:25 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Střelba 2 [i] 15:20 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Kámen, nůžky, Skipper 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Hračky pro chlapy 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nemám tě rád, brácho 33 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (9. Řada): Renault Alpine 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 16 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Závodní volanty, míchaný salát, větrné turbíny 16 [i] 20:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 7 [i] 21:00 Pekelná silnice Ruska [i] 22:00 Průkopníci (1. Řada): Křest ohněm 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (1. Řada): Lidští pokusní králíci 2 [i] 00:00 Guy Martin: Stěna smrti [i] 01:00 Sydney Harbour (1. Řada) 1 [i] 01:50 Extrémní přepravci (1. Řada) 7 [i] 02:40 Pekelná silnice Ruska [i] 03:30 Průkopníci (1. Řada): Křest ohněm 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (8. Řada): Bel Air 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo faráře Českobratrské církve evangelické Joela Rumla [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:55 Reportéři ČT [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Farmářská jízda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Johančino tajemství [i] 21:30 13. komnata Filipa Tomsy [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Všechnopárty [i] 22:50 Kolo plné hvězd [i] 23:45 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Bolkoviny [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge II 6/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge II 7/10 [i] 09:45 Etiopie, země kontrastů [i] 10:40 Jiří z Poděbrad [i] 11:25 Cestománie [i] 11:55 Postřehy odjinud [i] 12:00 S kuchařem kolem světa: Řecko [i] 12:55 Divoká Francie 1/4 [i] 13:45 Chcete mě? [i] 14:15 Špion II: Krycí název: Legrace na place 7/11 [i] 14:40 Poutní místa: Mikulov [i] 15:00 Madagaskar plný života [i] 15:50 Slavné bojové akce 2. světové války: Útok na Saint-Nazaire 6/6 [i] 16:40 Fidel Castro [i] 17:40 Domov ve středu Evropy 12/13 [i] 17:50 Příběhy předmětů [i] 18:15 Habsburkové: Smrt vznešených cílů 5/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:20 Na pomoc životu - Idiopatické střevní záněty [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Zvířecí mazlíčci - divokost v srdci 2/2 [i] 21:00 Český žurnál: V nejlepším zájmu dítěte [i] 22:15 Svatý rok [i] 23:45 Hrdelní zločiny: Bez slitování [i] 00:45 Pološero - Komplikace v DNA bance [i] 01:10 Babylon [i] 01:40 Chcete je? [i] 01:45 Náš venkov: Tahle doba není pro nás [i] 02:10 Počesku [i] 02:20 Charta oekumenica [i] 02:40 To moje hrdélko je jak ta hrkávka [i] 03:05 Ta naša kapela [i] 03:30 Proti proudu! [i] 03:55 Na moll [i] 04:40 Uchem jehly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3139 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Hledám muže při těle 694 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IX 19 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Jiná dimenze 41 [i] 14:00 Mentalista: Tenká červená linie 8 [i] 15:00 Mentalista: Rudá záře 9 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Těžký zločin [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3140 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Vánoční Kameňák [i] 22:00 Smrtonosná zbraň [i] 00:15 Mentalista: Tenká červená linie 8 [i] 01:00 Mentalista: Rudá záře 9 [i] 01:45 Dva a půl chlapa IX 19 [i] 02:05 Prásk [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:00 Co na to Češi [i] 03:40 Ordinace v růžové zahradě: Jiná dimenze 41 [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O letním kině brouka Pytlíka 45 [i] 06:35 Ninjago: Pustina [i] 07:20 M*A*S*H 23 [i] 08:10 M*A*S*H 24 [i] 08:45 Polda: Fotbal nemá logiku 6 [i] 10:05 Místo činu: Kolín: Rodinná pouta 18 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska V: Zoufalství 11 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe X: Škola strachu 3 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Mise na Mars 16 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Dům na pobřeží [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Rybolap 81 [i] 21:40 Zuřivá salsa [i] 23:50 Místo činu: Kolín: Rodinná pouta 18 [i] 01:40 Siska V: Zoufalství 11 [i] 02:40 Návrat komisaře Rexe X: Škola strachu 3 [i] 03:30 Rozmarné jaro: Chuť do života [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Indická nevesta 413-414 [i] 06:55 Zakázaná láska 71/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 137-138 [i] 13:40 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 178-179/238 [i] 16:50 Indická nevesta 415-416 [i] 17:40 Pestúnka Fran VI. [i] 18:10 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk V. [i] 20:30 Popletené Vianoce [i] 22:30 Sherlock a Watsonová III. 13-14/24 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:55 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:50 Pestúnka Fran VI. [i] 02:10 Monk V. [i] 02:50 Sherlock a Watsonová III. 13-14/24 [i] 04:10 Smotánka [i] 04:50 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 14 [i] 06:00 Big Screen 2 13 [i] 06:30 Až po vás [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 3 [i] 12:35 Červený stan 1 1 [i] 14:10 Červený stan 1 2 [i] 15:45 Život podle Dana [i] 17:25 Pohled na lásku [i] 18:55 Včera v noci [i] 20:30 Opilí láskou [i] 22:00 Duchové Marsu [i] 23:35 Mnich [i] 01:20 Mistři magie [i] 03:10 Pouta války [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Biatlon [i] 05:45 Biatlon [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Watts [i] 10:45 Severská kombinace [i] 12:00 Běžecké lyžování [i] 13:30 Severská kombinace [i] 14:00 Severská kombinace [i] 15:00 Snooker [i] 17:00 Severská kombinace [i] 17:45 Skoky na lyžích [i] 19:00 Saně [i] 19:40 Zprávy [i] 19:45 Severská kombinace [i] 20:15 Alpské lyžování [i] 22:00 Jezdectví [i] 23:25 Zprávy [i] 23:30 Snooker [i] 01:30 Skoky na lyžích [i] 02:15 Saně [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Snooker [i] 04:30 Běžecké lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Příběh obrovského stromu [i] 06:00 Sportovní vozy 1 12 [i] 07:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Andy 2 13 [i] 08:00 Ve stopách Šerpů [i] 09:05 Letiště na severním pólu 1 3 [i] 10:00 Hubbleova vesmírná mise 1 1 [i] 11:00 Asprey: Luxus pro privilegované [i] 12:00 Utajený šéf 5 4 [i] 13:00 Kouzelný vesmír 1 3 [i]