TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 09:05 Svokra [i] 10:05 Búrlivé víno [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 23-24/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Hviezdna párty [i] 22:40 Týždeň bez záväzkov [i] 00:40 Odložený prípad II. 12/23 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 23-24/24 [i] 03:25 NCIS: Los Angeles VII. 21/24 [i] 04:10 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Duel [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet zhora: Ria d´Etel zhora [i] 08:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Bruce-Partingtonove dokumenty 11/11 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Vražedné vzťahy 60 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Alkohol za volantom [i] 14:35 Lekári: Nový život 53/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet zhora: Morbihan zhora [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa III.: Nezvestná šľachtičná 1/6 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:30 Bičianka z doliny [i] 22:35 Na krok od neba II. 14/16 [i] 23:35 Policajné oddelenie: Vražedné vzťahy 60 [i] 00:30 Lekári: Nový život 53/65 [i] 01:15 Bičianka z doliny [i] 02:20 Slovensko v obrazoch [i] 02:40 Svet v obrazoch [i] 03:05 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Posledná dovolenka [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Žena na konci sveta IV [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Kniha džunglí I. [i] 07:35 Poštár Pat I [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - DIFFERENT STROKES [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Prekliaty služobník lásky [i] 11:30 HiSTORY [i] 11:35 Obedníček: Vianočné rozprávanie [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovensko Advent 2016: Trnki a Ľudová hudba Mira Kapca a Jána Maka z Domu kultúry Andreja Hlinku v Ružomberku [i] 13:40 Universum: Divoká Viedeň - návrat bobrov [i] 14:40 Kinorama [i] 15:10 Takí sme boli: Životopisné hry Hany Zelinovej [i] 15:25 Rómsky magazín [i] 15:55 Žena na konci sveta IV [i] 16:20 Cesta k Startup Awards 2016 [i] 16:30 Roma Spirit - nominácie [i] 16:35 Energetika [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Chambord ? vzdušný zámok z kameňa, Francúzsko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pafka,Ňuf a Hryzka [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - DIFFERENT STROKES [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Kniha džunglí I. [i] 19:20 Zázračný miniateliér [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2016: Basie Frank Band z Mestského divadla v Žiline [i] 21:00 Moja diagnóza: Počítanie ovečiek (spánkové apnoe) [i] 21:30 VAT: Ako funguje technické zasnežovanie [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:35 Triky farmaceutického priemyslu [i] 23:25 Polícia [i] 23:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nehoda na diaľnici [i] 23:45 Profesionál [i] 23:55 Štrajk [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Správy a komentáre [i] 02:25 Národnostné správy [i] 02:35 Správy - Hírek [i] 02:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 Aféry [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti V. 6,7 [i] 14:50 Rodinné záležitosti: Láska za peniaze, Rozvedení manželia [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Brutus [i] 21:30 INKOGNITO [i] 22:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 11 [i] 23:40 Bostonské zločiny IV. 10 [i] 00:40 Agentúra Jasno II. 4 [i] 01:40 NOVINY TV JOJ 02:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov 6 [i] 06:15 Ničitelia mýtov III. 29/29 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri IX. 5 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! X. 1/20 [i] 11:40 Agentúra Jasno II. 3 [i] 12:45 Bostonské zločiny IV. 9 [i] 13:55 Ničitelia mýtov IV. 2 [i] 15:45 Simpsonovci XXII. 5 [i] 16:20 Hviezdna brána II. 7 [i] 17:20 C.S.I.: Kriminálka Miami IX. 1/22 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 2 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 6 [i] 19:40 Profesionáli VII. 1/9 [i] 20:30 Rok vtákov [i] 22:35 Nebezpečné lety II. 5 [i] 23:35 Mayday: Stratení v mori [i] 00:45 Hviezdna brána II. 7 [i] 01:40 Ničitelia mýtov 8 [i] 02:40 Nebezpečné lety II. 5 [i] 03:20 Za bránami Egypta 2 [i] 04:00 Profesionáli VII. 1/9 [i] 04:40 Vraždy v Midsomeri IX. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Ncis: New Orleans I. 18 [i] 08:00 Komisař Rex na stopě I. 1 [i] 09:00 Komisař Rex na stopě I. 2 [i] 10:00 Jak prosté IV. 21 [i] 11:00 Ncis: New Orleans I. 18 [i] 11:55 Medium Iv. 10 [i] 12:50 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 3 [i] 13:50 Jak prosté IV. 21 [i] 14:50 Komisař Rex na stopě I. 3 [i] 15:55 Komisař Rex na stopě I. 4 [i] 17:00 Medium Iv. 11 [i] 18:00 Jak prosté IV. 22 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 4 [i] 20:00 Ncis: New Orleans I. 19 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 9 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 13 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 22 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba X. 9 [i] 01:50 Ncis: New Orleans Ii. 13 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (11. Řada) 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada) 5 [i] 06:00 Bořiči mýtů (10. Řada): Bořiči ztracených mýtů 221 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 18 [i] 07:15 Jak se to dělá (21. Řada): Uhlíkové vlákno, restaurování starožitných rámů, železniční vozy, ozdoby kapot 18 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 32 [i] 08:35 Likvidátor (1. Řada) 1 [i] 09:05 Aljašská železnice (1. Řada): Mrazivé nebezpečí 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Konec cesty 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Aaronův závoďák Falcon 15 [i] 11:40 Rození obchodníci (9. Řada): BMW M5 3 [i] 12:35 Bořiči mýtů (9. Řada): Komerční mýty 27 [i] 13:30 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Borneo 1 [i] 14:25 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Rumunsko 2 [i] 15:20 Napospas osudu s Edem Staffordem (1. Řada): Austrálie 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Hořící člověk 4 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (1. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 32 [i] 17:35 Likvidátor (1. Řada) 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (9. Řada): BMW M5 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (12. Řada) 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (21. Řada): Drtiče kamene, látková stínítka lamp, sypání na dorty, napařovací žehličky 15 [i] 20:00 Lovci odpadu (8. Řada) 2 [i] 21:00 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 1 [i] 21:30 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 2 [i] 22:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hrůzostrašné kuriozity 6 [i] 23:00 Berte to jako varování (1. Řada): Domácí hrdinové 1 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada): Skupina Shark Pool 3 [i] 00:55 Parádní motorky (1. Řada) 1 [i] 01:50 Lovci odpadu (8. Řada) 2 [i] 02:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 1 [i] 03:05 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 2 [i] 03:30 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hrůzostrašné kuriozity 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (8. Řada): Karmann Ghia 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:40 Kolo plné hvězd [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 Štěstí [i] 15:05 To je vražda, napsala III [i] 15:55 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Hříšní lidé Města pražského 11/13 [i] 21:05 Gejzír [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:30 Taggart [i] 23:25 Kingová II [i] 00:10 Rozsudek [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:10 Objektiv [i] 01:35 Toulavá kamera [i] 02:05 Kde bydlely princezny [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge II 5/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge II 6/10 [i] 09:45 Okolo Porta [i] 10:15 37 dní od atentátu k válce 3/3 [i] 11:05 Rudolf Zahradník očima Petra [i] 11:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:25 Na pomoc životu - Idiopatické střevní záněty [i] 12:45 Duchovní kuchyně: Buddhismus [i] 13:10 Chcete je? [i] 13:15 Sedět na dvou židlích [i] 14:15 Fidel Castro [i] 15:10 Domov ve středu Evropy 12/13 [i] 15:20 Zapomenuté výpravy: Prskolety [i] 15:45 Velké stavby světa: Chytrý mrakodrap [i] 16:30 Rozluštěné poklady: Kopí osudu [i] 17:20 Jako bychom dnes zemřít měli [i] 18:15 Herbář [i] 18:45 Večerníček [i] 18:50 Letecké katastrofy: Srážka na dráze [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Řecko [i] 21:00 Bedekr III. [i] 21:30 Klenoty naší krajiny: Jeseníky [i] 22:00 Habsburkové: Smrt vznešených cílů 5/7 [i] 22:30 Faunovo velmi pozdní odpoledne [i] 00:05 Queer: Pekelná mapa lásky [i] 00:35 Uchem jehly [i] 01:00 Čtyři vzlety Orla [i] 01:25 Kuželovský rodák Jan Pavlík [i] 01:45 Jaroslav Staněk [i] 02:10 Ta naša kapela [i] 02:35 Žijeme s vírou [i] 03:00 Na moll [i] 03:45 Zvědavá kamera - Záhada pro šest generací [i] 04:25 Brno Open 2011 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3138 [i] 09:45 Výměna manželek [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IX 18 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Nechceš mi něco říct? 40 [i] 14:00 Mentalista: Špinavé ruce 6 [i] 15:00 Mentalista: Vidět rudě 7 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Agent na palubě [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3139 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hledám muže při těle 694 [i] 21:35 Prásk [i] 22:15 Hvězdná párty [i] 23:15 Soudce Dredd [i] 01:00 Mentalista: Špinavé ruce 6 [i] 01:50 Mentalista: Vidět rudě 7 [i] 02:30 Dva a půl chlapa IX 18 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Nechceš mi něco říct? 40 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ferda Mravenec: O tom, jak dopadly narozeniny brouka Pytlíka 44 [i] 06:45 Ninjago: Krycí jméno: Arkturus [i] 07:30 M*A*S*H 23 [i] 08:30 Ohnivý kuře: Mikův blbej den 66 [i] 09:55 Místo činu: Kolín: Pád z balkonu 17 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska V: Dokud srdce bije 10 [i] 13:35 Návrat komisaře Rexe X: Mrtvá mezi delfíny 2 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Zúčtování 15 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Druhá šance [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dr. Dokonalý: Otec 14 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:30 Ano, šéfe! [i] 23:45 Pečeme podle hvězd [i] 00:30 Místo činu: Kolín: Pád z balkonu 17 [i] 02:20 Siska V: Dokud srdce bije 10 [i] 03:20 Návrat komisaře Rexe X: Mrtvá mezi delfíny 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Indická nevesta 411-412 [i] 06:50 Zakázaná láska 70/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 135-136 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 176-177/238 [i] 16:50 Indická nevesta 413-414 [i] 17:45 Pestúnka Fran VI. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk V. [i] 20:30 Vymenené životy 137-138 [i] 22:40 Hriešny zoznam II. 13-15/15 [i] 01:20 Priatelia [i] 01:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:05 Pestúnka Fran VI. [i] 02:50 Adela show [i] 03:15 Smotánka [i] 03:45 Chlapi neplačú [i] 04:35 Keď budeš moja 176-177/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 19 [i] 06:00 Big Screen 2 12 [i] 06:30 Rošťák Benny [i] 08:00 Bratři Warnerové [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 2 12