TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:40 Varte s nami [i] 09:00 Zámena manželiek [i] 10:05 Búrlivé víno [i] 11:10 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 21-22/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:10 Ostrov [i] 00:15 Susedské prípady [i] 01:15 Odložený prípad II. 11/23 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 21-22/24 [i] 04:05 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:50 Duel [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet zhora: Puglia zhora [i] 08:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Vila Visteria 10/11 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Z otca na syna 59 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Mikrospánok [i] 14:35 Lekári: Čas na revolúciu 52/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet zhora: Ria d´Etel zhora [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Bruce-Partingtonove dokumenty 11/11 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Metro [i] 22:30 Hunter: Návrat k spravodlivosti [i] 23:50 Policajné oddelenie: Z otca na syna 59 [i] 00:40 Lekári: Čas na revolúciu 52/65 [i] 01:25 Metro [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Žena na konci sveta IV [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Kniha džunglí I. [i] 07:35 Poštár Pat I [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - INÍ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kvarteto [i] 10:00 Počítač [i] 11:15 Spievala by hlasom [i] 11:35 Obedníček: Pafka,Ňuf a Hryzka [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - FAREBNÉ SMAJLIVAJÍČKA. [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Slovensko Advent 2016: Iva Bittová a Mucha Quartet z Chateau GrandCastle v Liptovskom Hrádku [i] 13:35 Universum: Návrat dudoka [i] 14:40 VAT: Ako funguje 15-miestna lanovka [i] 15:10 Takí sme boli: Televízne vysielanie pre deti a mládež [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Žena na konci sveta IV [i] 16:20 Cesta k Startup Awards 2016 [i] 16:35 Roma Spirit - nominácie [i] 16:40 Primáška [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Veľké námestie v Bruseli -najkrajšie divadlo sveta [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Podvečer svätého Ondreja [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - INÍ [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Ebb a Flo [i] 18:55 Poštár Pat I [i] 19:10 Kniha džunglí I. [i] 19:20 Zázračný miniateliér [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2016: Trnki a Ľudová hudba Mira Kapca a Jána Maka z Domu kultúry Andreja Hlinku v Ružomberku [i] 21:00 Universum: Divoká Viedeň - návrat bobrov [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:35 Festivalové minúty z BHS [i] 22:40 Umenie [i] 23:05 Portréty finalistov Anasoft litera: Vanda Rozenbergová [i] 23:10 Kinorama [i] 23:40 Retroscope (Zábava nestarne) [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Správy a komentáre [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:40 Bývanie hrou [i] 02:05 Riešime bývanie s RTVS - "Hľadáme bývanie" [i] 02:35 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 Aféry [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti V. 4,5 [i] 14:50 Rodinné záležitosti: Tehotná v šestnástich, Jeden muž nestačí [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 To dievča musíš milovať [i] 22:50 Vtierka Castle 8 [i] 23:50 Bostonské zločiny IV. 9 [i] 00:45 Agentúra Jasno II. 3 [i] 01:45 NOVINY TV JOJ 02:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:55 TOP STAR [i] 06:15 Ničitelia mýtov III. 28 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri IX. 4 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! IX. 16/16 [i] 11:40 Agentúra Jasno II. 2 [i] 12:45 Bostonské zločiny IV. 8 [i] 13:55 Ničitelia mýtov IV. 1/30 [i] 15:00 Profesionáli VI. 15 [i] 15:45 Simpsonovci XXII. 4 [i] 16:15 Hviezdna brána II. 6 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 25/25 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIII. 1/22 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 5 [i] 19:40 Profesionáli VI. 16/16 [i] 20:30 Moje meno je Nikto [i] 22:55 Gigantické presuny III. 6/6 [i] 23:55 Tajomstvo Oblasti 51 [i] 00:55 Hviezdna brána II. 6 [i] 01:55 Ničitelia mýtov 6 [i] 02:45 Moje meno je Nikto [i] 04:35 Ničitelia mýtov 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Ncis: New Orleans I. 17 [i] 08:00 Bez hranic III. 11 [i] 09:05 Bez hranic III. 12 [i] 10:10 Jak prosté IV. 20 [i] 11:10 Ncis: New Orleans I. 17 [i] 12:10 Medium Iv. 9 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 2 [i] 14:10 Jak prosté IV. 20 [i] 15:10 Komisař Rex na stopě I. 1 [i] 16:10 Komisař Rex na stopě I. 2 [i] 17:10 Medium Iv. 10 [i] 18:05 Jak prosté IV. 21 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 3 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 18 [i] 21:00 Vražedná práva III. 3 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 9 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 10 [i] 00:00 Medium V. 15 [i] 01:00 Tělo jako důkaz III. 8 [i] 01:55 Vražedná práva III. 3 [i] 02:40 Medium V. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (11. Řada) 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada) 4 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Silniční běsnění 26 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Bojový letoun/ Baseball/ Sportovní automobil 4 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (3. Řada): Zlá krev 1 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? příliš snadný obchod 30 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Na pokraji 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Nezvyklý Rolls Royce 14 [i] 11:40 Rození obchodníci (9. Řada): Morgan 2 [i] 12:35 Jak fungují stroje (1. Řada) 1 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (2. Řada): Všechno nebo nic 11 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (1. Řada): Izgubljeni raj 4 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): Pustina 13 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Závan minulosti 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nechť tě provází Schwarz 31 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? příliš snadný obchod 30 [i] 18:05 Rození obchodníci (9. Řada): Morgan 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (11. Řada) 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 5 [i] 20:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Toulavý muž 9 [i] 20:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Zaostřeno na závody 10 [i] 21:00 Nejlepší motocykly [i] 22:00 Parádní motorky (1. Řada) 4 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Jedno kolo 4 [i] 23:30 Co se dělo dál? (2. Řada) 11 [i] 00:00 Sydney Harbour (1. Řada): Přístav Sydney 2 [i] 00:55 Extrémní přepravci (1. Řada) 5 [i] 01:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Toulavý muž 9 [i] 02:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Zaostřeno na závody 10 [i] 02:40 Nejlepší motocykly [i] 03:30 Parádní motorky (1. Řada) 4 [i] 04:20 Nejlepší motocykly [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Pracovní pohovor [i] 05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:40 Hříšní lidé Města pražského 10/13 [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 Rytíř [i] 15:05 To je vražda, napsala III [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Ďáblova lest: Brána nebes 3/3 [i] 21:15 Setkání s hvězdou: Dagmar Havlová [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 22:30 Na stopě [i] 22:55 Smrt talentovaného ševce [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:50 Rozsudek [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Designtrend [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pan Selfridge II 4/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge II 5/10 [i] 09:45 Rajské ovoce z Arménie [i] 10:40 Stalingrad: Za Volhou není země 2/3 [i] 11:30 Česká hlava 2016 [i] 12:20 Rak [i] 12:30 Náš venkov: Tahle doba není pro nás [i] 12:55 Putování za muzikou [i] 13:25 Folklorika [i] 13:50 Poutní místa: Mikulov [i] 14:10 Madagaskar plný života [i] 15:05 Kvarteto [i] 15:30 Dvacet bezesných let [i] 16:30 Televizní klub neslyšících [i] 17:00 Krásy evropského pobřeží: Perly [i] 17:05 S kuchařem kolem světa: Madagaskar [i] 18:00 Bedekr III. [i] 18:25 Film o filmu Anděl Páně II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Neznámá Země: Očima Ericha von [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Etiopie, země kontrastů [i] 21:00 Na cestě po střední Dalmácii [i] 21:30 Klenoty naší krajiny: České středohoří [i] 22:00 Pološero - Komplikace v DNA bance [i] 22:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:25 Hra 6/6 [i] 00:20 Uvězněni 6/6 [i] 01:10 Zapomenuté výpravy: Expedice 50 [i] 01:35 Chcete mě? [i] 02:00 Setkání křesťanských evropských myslitelů [i] 02:20 Pohled do hlubin komediantské duše [i] 02:45 Hraje vám... kapela Bojané [i] 03:15 Slovácký rok v Kyjově [i] 03:50 Na moll [i] 04:35 O neumírání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3137 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Vzdálená příbuzná 693 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IX 17 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Talent na život 39 [i] 14:00 Mentalista: Dámy v rudém 4 [i] 15:00 Mentalista: Sekvoje 5 [i] 15:55 Námořní vyšetřovací služba VI: Poslední muž [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3138 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XII: Vnitřní nepřítel 12 [i] 22:35 Spiknutí [i] 01:15 Mentalista: Dámy v rudém 4 [i] 02:00 Mentalista: Sekvoje 5 [i] 02:50 Dva a půl chlapa IX 17 [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Talent na život 39 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ferda Mravenec: Příběh o Robinu Hoodovi 43 [i] 06:40 Ninjago: Vzhůru do digivesmíru [i] 07:25 M*A*S*H 21 [i] 08:15 M*A*S*H 22 [i] 08:55 Případy podporučíka Haniky: Milovnice dechovky 3 [i] 09:50 Místo činu: Kolín: Školní sraz 16 [i] 11:55 Polední zprávy [i] 12:05 Siska V: Ti dobří a ti špatní 9 [i] 13:35 Návrat komisaře Rexe X: Životy v ohrožení 1 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Vzkříšení 14 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Cena lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Mikův blbej den 66 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Telebazar [i] 23:50 Karolína, domácí kuchařka [i] 00:25 Místo činu: Kolín: Školní sraz 16 [i] 02:20 Siska V: Ti dobří a ti špatní 9 [i] 03:30 Návrat komisaře Rexe X: Životy v ohrožení 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:25 Keď budeš moja 173/238 [i] 06:15 Indická nevesta 409-410 [i] 07:00 Zakázaná láska 69/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 133-134 [i] 13:40 Chlapi neplačú [i] 14:50 Keď budeš moja 174-175/238 [i] 16:45 Indická nevesta 411-412 [i] 17:30 Pestúnka Fran V. , VI. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk V. [i] 20:30 Vymenené životy 135-136 [i] 22:25 Hriešny zoznam II. 11-12/15 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:10 Pestúnka Fran V., VI. [i] 01:55 Adela show [i] 02:20 Smotánka [i] 03:05 Na streche [i] 03:45 Chlapi neplačú [i] 04:40 Keď budeš moja 174-175/238 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 2 16 [i] 06:00 Big Screen 2 17 [i] 06:30 Kluci v mém životě [i] 08:45 Big Screen 2 18 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Supernova [i] 13:35 Supernova