TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 09:00 Zámena manželiek [i] 10:05 Búrlivé víno [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 17-18/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 22:50 Kredenc [i] 23:30 Ostrov [i] 00:30 Susedské prípady [i] 01:30 Odložený prípad II. 9/23 [i] 02:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 17-18/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Križovatky medicíny: Dve bábätká 130 [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:40 Slovensko v obrazoch [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet v obrazoch [i] 08:55 DOKTOR MARTIN II.: Pôrod [i] 10:00 Policajné oddelenie: Pozri mi do očí 57 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 HiSTORY [i] 14:40 Lekári: Matky, dcéry a milenky 50/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet zhora: Západné Škótsko zhora [i] 16:50 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Všetko čo mám rád [i] 22:00 Reportéri [i] 22:35 Tajné životy 13 [i] 23:30 Policajné oddelenie: Pozri mi do očí 57 [i] 00:20 Lekári: Matky, dcéry a milenky 50/65 [i] 01:05 Všetko čo mám rád [i] 02:40 Reportéri [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Križovatky medicíny: Miláčik doktorky Thortonovej 131 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Slovenský kras [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Kniha džunglí I. [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZASMAJLOVANÁ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Tempo [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nízke ranné teploty [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Sága rodu Forsytovcov 12 [i] 11:30 Obedníček: Pištáčik a Marcel [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - DVOJFAREBNÝ SMAJLITERMIX [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Generácia [i] 13:15 Od veci: O Lukášovi Latinákovi [i] 13:40 Hudba Made in Slovakia: BARBORA DRAHOVSKÁ & ZUZANA MIKULCOVÁ [i] 14:05 PARK [i] 14:50 ZvedaVEC: Internet a multimédiá [i] 15:00 Takí sme boli: Televízna folklórna tvorba Martina Ťapáka [i] 15:15 Takí sme boli: Televízne hry s kráľovskou tematikou [i] 15:30 Národnostný magazín: Český [i] 16:00 Žena na konci sveta III. [i] 16:20 Cesta k Startup Awards 2016 [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Monte Alban - kultové mesto a centrum obchodu [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pafka,Ňuf a Hryzka [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - ZASMAJLOVANÁ [i] 18:45 Máša a medveď II [i] 18:50 Poštár Pat I [i] 19:05 Kniha džunglí I. [i] 19:15 Zázračný miniateliér [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko Advent 2016: Terézia Kružliaková z Mestského divadla v Levoči [i] 21:00 Universum: Sovia odysea [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Zmiznuté impérium [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 ArtSpektrum [i] 01:40 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:55 Aféry [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 00:30 Bostonské zločiny IV. 7 [i] 01:30 Agentúra Jasno II. 1/16 [i] 02:30 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Prvé oddelenie [i] 06:15 Ničitelia mýtov III. 26 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri IX. 2 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! IX. 14 [i] 11:40 Spravodlivosť v krvi IV. 14,15 [i] 13:55 Ničitelia mýtov III. 28 [i] 15:00 Profesionáli VI. 13 [i] 15:55 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:15 Hviezdna brána II. 4 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 5, 6 [i] 19:05 Simpsonovci XXII. 3 [i] 19:40 Profesionáli VI. 14 [i] 20:30 Air Force Two: V rukách rebelov [i] 22:20 OKTAGON MMA ZÁPASENIE [i] 23:25 Šialené dovolenky [i] 00:25 Hviezdna brána II. 4 [i] 01:25 Ničitelia mýtov 3 [i] 02:20 Pohľad zvnútra: 2 svetová vojna 3/3 [i] 03:05 Profesionáli VI. 14 [i] 03:40 Ničitelia mýtov 4 [i] 04:30 Vraždy v Midsomeri IX. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Ncis: New Orleans I. 15 [i] 08:05 Bez hranic III. 4 [i] 09:10 Bez hranic III. 5 [i] 10:10 Jak prosté IV. 18 [i] 11:05 Ncis: New Orleans I. 15 [i] 12:00 Medium Iv. 7 [i] 13:00 Vzpomínky IV. 13 [i] 14:00 Jak prosté IV. 18 [i] 14:55 Bez hranic III. 6 [i] 16:00 Bez hranic III. 9 [i] 17:05 Medium Iv. 8 [i] 18:00 Jak prosté IV. 19 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 1 [i] 20:00 Ncis: New Orleans I. 16 [i] 21:00 Tým Škorpion II. 7 [i] 21:55 Tým Škorpion II. 8 [i] 22:50 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 23:45 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 00:45 Tým Škorpion II. 7 [i] 01:40 Tým Škorpion II. 8 [i] 02:20 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Zákony přitažlivosti 24 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Neprůstřelné vesty/ Roboti/ Seskoky parašutistických formací volným pádem 13 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Lháři, lháři 13 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ursula se zbláznila 29 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? panna a orel 28 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Nikdo není sám 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Gas Monkey a vůz pro banditu - 1. část 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i] 12:35 Extrémní přepravci (1. Řada) 2 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford z roku 1956 a červená Galaxie, 1. část 25 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Pátrání po Galaxii: Barrett Jackson 26 [i] 15:20 Nejlepší motocykly [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Skryté poklady 1 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 11 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ursula se zbláznila 29 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? panna a orel 28 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i] 19:00 Jak to dělají? (11. Řada) 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 3 [i] 20:00 Dvojí přežití (6. Řada): Nedostatek vzduchu 7 [i] 21:00 Stále naživu (1. Řada) 2 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Mrazivý strach 25 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Bláznivé úniky 2 [i] 23:30 Co se dělo dál? (2. Řada) 9 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada): Oregonské zlato 17 [i] 00:55 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Hazard 7 [i] 01:50 Dvojí přežití (6. Řada): Nedostatek vzduchu 7 [i] 02:40 Stále naživu (1. Řada) 2 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (2. Řada): Mrazivý strach 25 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Naše zoo 3/6 [i] 09:55 Po stopách hvězd [i] 10:20 168 hodin [i] 10:50 Hříšní lidé Města pražského: Turecké náušnice 9/13 [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 Podnájem [i] 15:05 To je vražda, napsala III [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Ďáblova lest: Vražedný kód 2/3 [i] 21:10 Rozsudek [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Motiv III [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:40 Sváteční slovo faráře Českobratrské církve evangelické Joela Rumla [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Uvězněni 6/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge II 3/10 [i] 09:45 Kamera na cestách: Bangkok v proměnách času [i] 10:40 Zázračná planeta: Zvířecí mazlíčci - divokost v srdci 1/2 [i] 11:35 Velké stavby světa: Horská dálnice [i] 12:20 Babylon [i] 12:45 Cesty víry: Můj syn Julek [i] 13:15 Klíč [i] 13:40 Československý filmový týdeník 1966 1123/2379 [i] 13:55 Paseky nad Jizerou [i] 14:15 Tisíc let české myslivosti 9/9 [i] 14:45 Zapomenuté výpravy: Expedice 50 [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:35 Letecké katastrofy: Srážka na dráze [i] 16:25 Madagaskar plný života [i] 17:20 37 dní od atentátu k válce 3/3 [i] 18:15 Trabantem z Austrálie do Asie: Spanilá jízda 12/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Filantrop: Tomáš Slavata [i] 19:25 Poutní místa: Svatý Jan pod Skalou [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Stalingrad: Za Volhou není země 2/3 [i] 20:55 Velké stavby světa: Chytrý mrakodrap [i] 21:45 Marnie [i] 23:50 W. [i] 01:55 Queer: Bruce LaBruce za hranicemi volnosti [i] 02:25 Loreta - místo setkávání a smíření [i] 02:45 Hody v proměnách časů [i] 03:05 Dítě na tahu [i] 03:35 Cesty [i] 03:55 Na moll [i] 04:40 Uchem jehly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3135 [i] 09:50 Comeback: Holter [i] 10:25 Comeback: Strakonický bubák [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IX 15 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Kurzy líbání 37 [i] 14:00 Beze stopy VII: Pod hladinou 24 [i] 14:55 Mentalista: Vražda golfovou holí 1 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XV: Finále (první část) [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3136 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Dáma na kolejích [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XII: Šach 11 [i] 22:30 Stalker 3 [i] 23:25 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Sdílené dítě 19 [i] 00:20 Beze stopy VII: Pod hladinou 24 [i] 01:05 Mentalista: Vražda golfovou holí 1 [i] 02:00 Dva a půl chlapa IX 15 [i] 02:20 Střepiny [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Kurzy líbání 37 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ferda Mravenec: Jak přijel do lesa cirkus 41 [i] 06:45 Ninjago: Blackout [i] 07:30 M*A*S*H 20 [i] 08:30 Přístav: Špičkové ženy 80 [i] 09:55 Místo činu: Kolín: Pokání 14 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska V: Anděl pomsty 7 [i] 13:35 Návrat komisaře Rexe IX: Ve víně je pravda 7 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Případ ztracené kabelky 12 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Hra světel [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Pády a pády 65 [i] 21:35 Táta na plný úvazek [i] 22:55 Úklidové komando [i] 23:50 Místo činu: Kolín: Pokání 14 [i] 01:50 Siska V: Anděl pomsty 7 [i] 02:50 Návrat komisaře Rexe IX: Ve víně je pravda 7 [i] 03:35 Bella a nesplněný sen [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Indická nevesta 405-406 [i] 06:55 Zakázaná láska 67/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Hviezdne Vianoce [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 170-171/238 [i] 16:35 Indická nevesta 407-408 [i] 17:30 Pestúnka Fran V. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk V. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 131-132 [i] 22:30 Hriešny zoznam II. 7-8/15 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:55 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:15 Pestúnka Fran V. [i] 01:55 Adela show [i] 02:25 Smotánka [i] 03:05 Na streche [i] 03:45 Chlapi neplačú [i] 04:40 Nezlomná Valentína 140-141/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 2 12 [i] 06:30 Pan Johnson [i] 08:15 Big Screen 2 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 1 11 [i] 12:35 Big Screen 2 14 [i] 12:50 Kluci v mém životě [i] 15:00 O smyslu života [i] 16:40 Mafiánovi [i] 18:35 600 kilo zlata [i] 20:15 District 9 [i] 22:00 Prokletí bohů [i] 23:45 Revenge of the Green Dragons