Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 06:20 Nový karate kid [i] 08:40 Flynn Carsen: Kliatba Judášovho kalicha [i] 10:40 Shrek [i] 12:20 CHART SHOW [i] 14:25 Atletiko Cvernofka [i] 15:30 Dobre vedieť! [i] 17:45 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Útek z väzenia [i] 22:45 96 hodín [i] 00:45 Útek z väzenia [i] 02:50 Ja, legenda [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 PARK [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:00 Pištáčik a Marcel [i] 07:05 Dimitri [i] 07:10 Kipper [i] 07:20 Levík Raa Raa [i] 07:35 Požiarnik Sam VIII.: Príšera z Pontypandy [i] 07:45 Prasiatko Peppa II: Ostrov pirátov [i] 07:50 Prasiatko Peppa II: Prechladnutý George [i] 07:55 Garfield III. [i] 08:10 Lassie - Nové dobrodružstvá: V pasci [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Materské znamienko: Následník trónu 4/7 [i] 09:40 Autosalón [i] 10:00 Jazdi Hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 10:10 Alpy zhora: Závratné výšky [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Plavý kôň [i] 15:05 Štyridsaťštyri [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II.: Pôrod [i] 21:20 Marius [i] 22:45 Julie Lescautová X.: Stratený priateľ 3/5 [i] 00:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Plavý kôň [i] 01:50 Marius [i] 03:20 Julie Lescautová X.: Stratený priateľ 3/5 [i] 04:50 Križovatky medicíny: Moja sestra, moja lekárka 129 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Cyklopotulky [i] 06:40 Slovenské hrady objektívom: Nitriansky hrad objektívom Antona Sládka [i] 06:50 Extrémne v horách [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Halali [i] 09:20 Test magazín: Test magazín: Pracie prostriedky kúpené na Slovensku a v zahraničí II. [i] 09:30 Mrazom spútaná, snehom prikrytá... [i] 10:00 Služby Božie na 1. adventnú nedeľu [i] 11:40 Juraj Tranovský [i] 12:15 Čertovo vrece [i] 13:25 Televízny posol [i] 14:05 Herecké legendy: Martin Gregor [i] 14:20 Švédska zápalka [i] 15:30 Chvíľka poézie: Zimné ráno [i] 15:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Simy Martausovej [i] 16:10 Dvere do televízie [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 19:30 Slovo [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Sága rodu Forsytovcov 12 [i] 20:35 Festivalové minúty z BHS [i] 20:45 Divadlo nás baví: Sedem dní do pohrebu [i] 20:55 Sedem dní do pohrebu [i] 23:05 Desať dní, ktoré otriasli svetom [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 08:15 Dunston: Sám v hoteli [i] 10:10 Mestečko záhad [i] 10:30 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:30 Hidalgo [i] 14:30 Posledný lovec čarodejníc [i] 16:55 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:55 Pohyblivý terč [i] 02:00 127 hodín [i] 03:40 NA CHALUPE [i] 04:25 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Najlepšie torty 8 [i] 05:45 Ničitelia mýtov III. 24,25 [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:45 Simpsonovci XXII. 2 [i] 10:15 X Factor Veľká Británia XIII. 25,26 [i] 14:05 Neuveriteľné svadby [i] 15:15 Zlé rozhodnutie [i] 17:15 Vôňa cibule [i] 19:25 Ninja Factor USA IV. 19 [i] 20:30 127 hodín [i] 22:25 Zopár nenormálnych aktivít 2 [i] 00:20 Vôňa cibule [i] 02:10 Zlé rozhodnutie [i] 03:40 Črepiny [i] 04:10 Ničitelia mýtov 1,2/16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 09:10 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 10:10 Tým Škorpion I. 21 [i] 11:10 Tým Škorpion I. 22 [i] 12:05 Perception I. 3 [i] 13:05 Perception I. 4 [i] 14:05 Vlčí mládě V. 15 [i] 15:00 Vlčí mládě V. 16 [i] 15:55 Bez hranic III. 1 [i] 17:00 Bez hranic III. 2 [i] 18:00 Vzpomínky IV. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 8 [i] 21:55 Profil zločinu VI. 3 [i] 23:05 Lhostejnost 1 [i] 00:50 Bez hranic III. 1 [i] 01:50 Bez hranic III. 2 [i] 02:35 Profil zločinu VI. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Největší loďaři světa (1. Řada) 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 6 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Vypuštění Satellite 1969 - část 1. 17 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Scat Pack Challenger - 1 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada): Caterham 7 13 [i] 09:05 Velká láska k autům (2. Řada): DeLorean DMC-12 6 [i] 09:55 Lovec zbraní (1. Řada): Obří kulomet 5 [i] 10:50 Pozor, pozor (1. Řada): Papiňák 5 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 9 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 10 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 4 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 5 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Dohodnem se? 15 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Plav, nebo se utop 1 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Na dvou kolech 8 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Na velikosti nezáleží 9 [i] 15:20 Největší loďaři světa (1. Řada) 3 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 4 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Bentley Mulsanne 1 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Chevrolet Camaro 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Nejlepší z 20 [i] 19:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 20:00 Pomoc podnikatelům 3 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada) 5 [i] 22:00 Politici a přežití [i] 23:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Nebezpečí uvnitř 20 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Bulharský blizard 4 [i] 00:55 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 4 [i] 01:50 Pomoc podnikatelům 3 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada) 5 [i] 03:30 Politici a přežití [i] 04:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): Nebezpečí uvnitř 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Pod pokličkou [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:30 Poklad byzantského kupce [i] 08:05 Úsměvy Ladislava Freje [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Bylo nás pět: Vypouštění draka 3/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O kumburské Meluzíně [i] 14:00 Dobro a zlo [i] 14:30 Po rozvodu [i] 15:50 "Pane, vy jste vdova!" [i] 17:30 Adventní koncerty 2016 [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin 2 [i] 21:00 168 hodin [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Smrt talentovaného ševce [i] 23:00 Komisař Moulin [i] 00:30 Bolkoviny [i] 01:15 Hobby naší doby [i] 01:40 13. komnata Luboše Xavera Veselého [i] 02:10 Sváteční slovo faráře Českobratrské církve evangelické Joela Rumla [i] 02:15 Jaroměřice nad Rokytnou [i] 02:35 Bydlení je hra [i] 03:00 Chalupa je hra [i] 03:20 Pod pokličkou [i] 03:45 Zahrada je hra [i] 04:10 Zkus mít vkus [i] 04:30 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Zapomenutá země [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1123/2379 [i] 09:15 Heydrich - konečné řešení: Chci jít s Kubišem 13/44 [i] 09:45 Film o filmu Anděl Páně II [i] 10:00 Adventní bohoslužba [i] 11:05 Nedej se [i] 12:00 Chcete mě? [i] 12:30 Neznámá Země: Očima Ericha von [i] 12:50 Sváteční slovo faráře Českobratrské církve evangelické Joela Rumla [i] 12:55 Křesťanský magazín [i] 13:20 Uchem jehly [i] 13:50 Cesty víry: Můj syn Julek [i] 14:15 Příběhy předmětů [i] 14:45 Na plovárně s Willemem Dafoem [i] 15:10 Na cestě po Hesensku [i] 15:40 Rozluštěné poklady: Kopí osudu [i] 16:25 Habsburkové: Matka dvou císařů 4/7 [i] 16:55 Trabantem z Austrálie do Asie: Spanilá jízda 12/12 [i] 17:25 Divoká Francie 1/4 [i] 18:15 Filantrop: Martina Mazancová [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Expedice 50 [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Slovo policajta [i] 21:45 Kramerová versus Kramer [i] 23:25 I Am Like a Tiger [i] 00:10 Batesův motel III: Přesvědčování 3/10 [i] 00:55 Bedekr III. [i] 01:20 Slavné bojové akce 2. světové války: SAS versus Rommel 5/6 [i] 02:10 Údolí Dyje [i] 02:35 Válka taxikářů [i] 03:00 V zajetí železné opony [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Pěšky a na křídlech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Lišákoviny [i] 05:55 Jake a piráti ze Země Nezemě 30 [i] 06:20 Král džungle II 26 [i] 06:50 Jen počkej, zajíci! [i] 07:05 Show Toma a Jerryho 7 [i] 07:30 Lví hlídka 12 [i] 07:55 Žabí král aneb Železný Jindřich [i] 09:10 Víkend [i] 10:10 První krok: Týden lásky 7 [i] 11:30 Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň [i] 13:15 Top Gun [i] 15:25 Smích se lepí na paty [i] 17:30 Sněženky a machři [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 V oku tornáda [i] 22:00 Střepiny [i] 22:35 Unesená [i] 00:25 Beze stopy VII: Pravda 23 [i] 01:15 Hvězdná párty [i] 02:00 Volejte Novu [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:00 První krok: Týden lásky 7 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Ferda Mravenec: Jak se stala Beruška královnou krásy 40 [i] 07:15 Ninjago [i] 07:45 Ninjago: Umění tiché pěsti [i] 08:15 M*A*S*H 18 [i] 08:45 M*A*S*H 19 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Největší tankové bitvy I: Bitva v Ardenách: Útok tanků SS 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 13:50 Jak se staví sen [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru X: Smrt a prach [i] 17:05 Úklidové komando [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda: Fotbal nemá logiku 6 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Přepadení 13. okrsku [i] 01:15 Komplikace: Horečka 7 [i] 02:10 Největší tankové bitvy I: Bitva v Ardenách: Útok tanků SS 6 [i] 03:10 Big Ben III: www.vražda.de 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Frasier [i] 06:05 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:35 Môj nový tučný život V. 5-6/13 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 12-13/23 [i] 15:50 Druhé Vianoce [i] 17:55 Katie Ffordová: Vianočný zázrak v New Yorku [i] 20:00 Hviezdne Vianoce [i] 22:00 Vianočný pozdrav [i] 23:40 Vtedy na Vianoce [i] 01:45 Druhé Vianoce [i] 03:15 Odložený prípad VI. 12/23 [i] 04:00 Frasier [i] 04:45 Nezlomná Valentína 138-139/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Lucky Luke na Divokém západě0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Malcolm X0 [i] 15:20 Bláznivý příběh Robina Hooda0 [i] 17:10 Poslední legie0 [i] 18:50 O smyslu života0 [i] 20:30 Mafiánovi0 [i] 22:20 Ong-Bak 20 [i] 00:15 Prokletí bohů0 [i] 01:55 Kóma 1 [i] 03:10 Kóma 2 [i] 04:30 Píseční žraloci0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Alpské lyžování [i] 06:15 Skoky na lyžích [i] 07:30 Dostihy [i] 08:00 Watts [i] 08:30 Curling [i] 09:30 Běžecké lyžování [i] 10:30 Severská kombinace [i] 11:45 Běžecké lyžování [i] 13:15 Severská kombinace [i] 13:45 Severská kombinace [i] 14:45 Curling [i] 15:30 Biatlon [i] 16:45 Alpské lyžování [i] 17:30 Běžecké lyžování [i] 18:00 Biatlon [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 19:30 Zimní sporty [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 00:10 Zprávy [i] 00:15 Zimní sporty [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Běžecké lyžování [i] 02:00 Biatlon [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 03:30 Běžecké lyžování [i] 04:15 Běžecké lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Malé kamery pro velké záběry 2 [i] 05:30 Záblesky 2 [i] 06:00 Divoké Pyreneje 3 [i] 07:00 Polární svět0 [i] 08:00 Přírodní ostrovy pokladů 4 [i] 09:00 David Attenborough - Zázraky přírody 8 [i] 09:30 David Attenborough - Zázraky přírody 9 [i] 10:00 Brutální chemie 4 [i] 11:00 Ráj miliardářů: Na ostrově Necker 1 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 7 [i] 13:00 Rozkrytá tajemství 2. světové války 4 [i] 14:00 Lov částic 1 [i] 16:00 Letadla, která změnila svět 3 [i] 17:00 Velké dějiny 16 [i] 17:25 Velké dějiny - extra II0 [i] 19:05 Katastrofy, které otřásly světem 6 [i] 20:00 ČÍNA: Zakázané město 2 [i] 21:00 Válka růží 4 [i] 22:00 Hitler 4 [i] 23:00 Doktoři zvaní Smrt0 [i] 00:00 Černobyl po třiceti letech0 [i] 01:05 Příběhy z cel smrti 5