TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 06:50 Scooby-Doo a legenda o fantosaurovi [i] 08:15 Môj pes Skip [i] 10:10 Kredenc [i] 10:50 Teória veľkého tresku VII. 11-12/24 [i] 11:45 Nikdy sa nevzdávaj [i] 13:50 Osobný strážca [i] 16:35 Shrek [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dospeláci 2 [i] 22:35 Honba na vraha [i] 00:40 Dospeláci 2 [i] 02:45 Honba na vraha [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:40 Pištáčik a Marcel [i] 06:45 Dimitri [i] 06:50 Kipper [i] 07:00 Kniha džunglí I. [i] 07:10 Geolino [i] 07:25 Levík Raa Raa [i] 07:35 Požiarnik Sam VIII.: Vlak na úteku [i] 07:50 Prasiatko Peppa II: Malé zvieratká [i] 07:55 Prasiatko Peppa II: Ockova kancelária [i] 08:00 Garfield III. [i] 08:15 Lassie - Nové dobrodružstvá: Tenký ľad [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:05 Robin Hood II: Získať Cartera 8/13 [i] 10:50 PARK [i] 11:35 Hudba Made in Slovakia: BARBORA DRAHOVSKÁ & ZUZANA MIKULCOVÁ [i] 12:05 On air [i] 12:40 Na krok od neba II. 13/16 [i] 13:40 Oteckovo dievčatko [i] 15:15 Zlaté časy [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Vianočné pečenie [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Strom želaní [i] 21:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Posledná dovolenka [i] 22:00 Neskoro večer [i] 22:50 Režisér Dušan Trančík jubiluje: Zima kúzelníkov [i] 00:10 Hudba Made in Slovakia: BARBORA DRAHOVSKÁ & ZUZANA MIKULCOVÁ [i] 00:35 Oteckovo dievčatko [i] 02:05 Strom želaní [i] 03:05 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Posledná dovolenka [i] 03:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 04:15 Robin Hood II: Získať Cartera 8/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Nebezpeční chodci [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Nitriansky hrad objektívom Antona Sládka [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:15 Zabudnuté kúpele [i] 09:30 HiSTORY [i] 09:35 Pred rokmi... [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Československý filmový týždenník [i] 10:20 Generácia [i] 10:45 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:15 Moja diagnóza: Keď bolia kosti, buďte pozorní [i] 11:45 VAT: Ako funguje 15-miestna lanovka [i] 12:10 Spektrum vedy: Prečo nie je „Rain woman“ [i] 12:40 ZvedaVEC: Internet a multimédiá [i] 12:55 Primáška [i] 13:10 Gypsy Festival [i] 14:00 Farmárska revue [i] 14:25 Halali [i] 14:50 Test magazín: Test magazín: Pracie prostriedky kúpené na Slovensku a v zahraničí II. [i] 14:55 Magazín Ligy majstrov [i] 15:25 Kvarteto [i] 15:50 Karibu Kenya - alebo ako Slováci menia Keňu [i] 16:20 Životodarné tepny Zeme [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga: MŠK Žilina - ŠK Slovan Bratislava [i] 19:00 Večerníček: Pištáčik a Marcel [i] 19:05 Dimitri [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - DARČEKOVÁ PUSA [i] 19:15 Kipper [i] 19:25 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Simy Martausovej [i] 20:15 Koncert pre pozostalých [i] 21:40 Alexander Dubček [i] 22:35 1992: Levy [i] 23:20 1992: Mory [i] 00:20 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Vražda bezdomovcov [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 08:00 Sníček [i] 08:10 Zabi nudu! [i] 08:20 Káčerovo [i] 08:40 Simpsonovci XVIII. 11,12 [i] 09:35 Ninja Factor USA IV. [i] 10:35 Upírska akadémia [i] 12:45 Flintstonovci [i] 14:40 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:30 NAŠI [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Posledný lovec čarodejníc [i] 23:05 Colt 45 [i] 00:55 Air Force Two: V rukách rebelov [i] 02:40 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 03:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov V. 29 [i] 05:50 Ničitelia mýtov III. 22,23 [i] 07:35 Klenot TV [i] 08:55 Prvé oddelenie [i] 10:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:10 NA CHALUPE 4 [i] 12:30 Najlepšie torty 8 [i] 13:30 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VII. 11,12/12 [i] 15:25 Niečo ako láska [i] 17:45 Hotelové SOS 4,5 [i] 19:45 Hoď svišťom: Dušičky 9 [i] 20:30 Flintstonovci [i] 22:20 Niečo ako láska [i] 00:35 Spirit - pomstiteľ [i] 02:35 Ničitelia mýtov V. 30/30 [i] 03:20 Hoď svišťom: Dušičky 9 [i] 03:55 Prvé oddelenie [i] 04:15 NA CHALUPE 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tým Škorpion I. 21 [i] 08:05 Tým Škorpion I. 22 [i] 09:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 10:00 Bez hranic III. 1 [i] 11:05 Bez hranic III. 2 [i] 12:05 Medium I. 4 [i] 13:05 Medium I. 5 [i] 14:00 Tělo jako důkaz I. 11 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 4 [i] 18:00 Perception I. 3 [i] 19:00 Perception I. 4 [i] 20:00 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 11 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 12 [i] 22:55 Seznam nežádoucích 1 [i] 00:35 Lhostejnost 1 [i] 02:15 Od soumraku do úsvitu I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (11. Řada) 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada) 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 5 [i] 06:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Hazard 7 [i] 07:15 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada): Přichází zima 5 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (3. Řada): Dojírny a záchody 5 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Domácí pivovar 19 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Chceš můj drift? 20 [i] 09:55 Boj o nemovitosti (1. Řada): Klid 7 [i] 10:20 Boj o nemovitosti (1. Řada): Scott se synem 8 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nákup na safari 13 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Swami říká 1 [i] 11:40 Likvidátor (4. Řada): Vítězná série 19 [i] 12:05 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? panna a orel 28 [i] 12:35 Likvidátor (4. Řada): Slepá strana 21 [i] 13:00 Likvidátor (4. Řada): Podlaha pro přátele 22 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Potěšení pro oči 23 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Správná kombinace 24 [i] 14:25 Lovci odpadu (7. Řada) 4 [i] 15:20 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Automobily 4 [i] 16:15 V zákulisí megaletiště (1. Řada): Letiště nikdy nespí 3 [i] 17:10 Mimořádné projekty (6. Řada): Kuvajtské věže 2 [i] 18:05 Souboje robotů (1. Řada) 3 [i] 19:00 Největší loďaři světa (1. Řada) 3 [i] 20:00 Nejlepší motocykly [i] 21:00 Parádní motorky (1. Řada) 3 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 17 [i] 22:30 Kšefty a kola (1. Řada) 2 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - José v akci 32 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - varovné znamení 33 [i] 00:00 Říční monstra (8. Řada) 6 [i] 00:55 Říční monstra (7. Řada): Mekongská nestvůra 1 [i] 01:50 Nejlepší motocykly [i] 02:40 Parádní motorky (1. Řada) 3 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 17 [i] 03:55 Kšefty a kola (1. Řada) 2 [i] 04:20 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - José v akci 32 [i] 04:45 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - varovné znamení 33 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Po stopách hvězd [i] 07:45 O stříbrném kamínku [i] 08:25 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 08:30 Návštěvní hodiny [i] 09:40 Gejzír [i] 10:10 Všechnopárty [i] 11:05 Naše zoo 3/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pohádka z větrného mlýna [i] 14:10 Poklad byzantského kupce [i] 15:45 Jári [i] 16:40 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 21:55 Velký šéf [i] 23:45 Pasti, pasti, pastičky [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:45 Sama doma [i] 04:20 Bydlení je hra [i] 04:40 Chalupa je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge II 2/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Tahle doba není pro nás [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Tisíc let české myslivosti 9/9 [i] 10:50 Letecké katastrofy: Srážka na dráze [i] 11:40 Vláda: 89 000 dětí 11/30 [i] 12:40 Stalingrad: Ani krok zpět! 1/3 [i] 13:30 Babylon [i] 13:55 Grošák [i] 15:35 Bedekr III. [i] 16:00 Klenoty naší krajiny: Orlické hory [i] 16:30 Kamera na cestách: Bangkok v proměnách času [i] 17:20 Zázračná planeta: Zvířecí mazlíčci - divokost v srdci 1/2 [i] 18:15 Filantrop: Tomáš Slavata [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Život na Špicberkách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Monte Walsh [i] 21:40 Elitní jednotka [i] 23:35 Batesův motel III: Přesvědčování 3/10 [i] 00:20 Ve jménu vlasti IV: Krieg nicht Lieb 11/12 [i] 01:05 Cestománie [i] 01:35 Domov ve středu Evropy 11/13 [i] 01:40 Cesty víry: Petra [i] 02:10 Zapomenutí? [i] 02:30 Gambleři nám stárnou [i] 02:55 V zajetí železné opony [i] 03:10 Zašlapané projekty [i] 03:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:00 Babylon [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Život s mistrem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě 29 [i] 06:55 Král džungle II 25 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! [i] 07:40 Show Toma a Jerryho 6 [i] 08:10 Lví hlídka 11 [i] 08:30 Tvoje tvář má známý hlas [i] 11:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:15 Volejte Novu [i] 12:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 14:05 Výměna manželek [i] 15:15 Pan božský [i] 17:20 Pán domu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Český slavík Mattoni 2016 [i] 22:35 Frajeři ve Vegas [i] 00:50 Sniper 4 [i] 03:05 Bláznivá noc [i] 04:40 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Návštěva z vesmíru 39 [i] 06:35 Friends: Vděčně tvá [i] 07:05 Ninjago [i] 07:35 M*A*S*H 17 [i] 08:10 Autosalon [i] 09:20 Autosalon Extra 09:45 Dr. Dokonalý: Dítě 13 [i] 10:40 Královské intriky [i] 12:45 Big Ben III: www.vražda.de 5 [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru X: Rockerova pomsta [i] 17:00 Karolína, domácí kuchařka [i] 17:35 Prostřeno! Poslední večeře [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Sedmero krkavců [i] 22:25 Cesta smrti [i] 00:30 Vražedné vztahy [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru X: Rockerova pomsta [i] 03:55 Rozmarné jaro: Ženská k pohledání [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Naša írska farma: Nový začiatok [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:40 Doktorka Zoe III. 9-10/22 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 10-11/23 [i] 15:55 Vtedy na Vianoce [i] 17:55 Priateľka pod stromček [i] 20:00 Katie Ffordová: Vianočný zázrak v New Yorku [i] 22:00 Inga Lindströmová: Princezná sŕdc [i] 00:05 Cecelia Ahernová: Medzi nebom a zemou [i] 02:05 Naša írska farma: Nový začiatok [i] 03:35 V Údolí divých ruží: Láska z testamentu [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Zorro0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Jako za starých časů0 [i] 13:50 Lucky Luke na Divokém západě0 [i] 15:20 Maska zrcadla0 [i] 17:00 Rivalové0 [i] 18:55 Krokodýl Dundee v Los Angeles0 [i] 20:30 Poslední legie0 [i] 22:10 Neporazitelný: Vykoupení0 [i] 23:50 District 90 [i] 01:35 Ong-Bak 20 [i] 03:25 Kóma 1 [i] 04:40 Kóma 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:30 Watts [i] 07:45 Cestovní vozy [i] 09:15 Skoky na lyžích [i] 10:00 Saně [i] 10:45 Severská kombinace [i] 11:45 Skoky na lyžích [i] 12:15 Běžecké lyžování [i] 14:15 Saně [i] 15:00 Severská kombinace [i] 15:45 Skoky na lyžích [i] 17:40 Zprávy [i] 17:45 Alpské lyžování [i] 18:15 Alpské lyžování [i] 19:30 Watts [i] 19:45 Zimní sporty [i] 20:45 Rugby [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Zimní sporty [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 02:15 Běžecké lyžování [i] 03:00 Skoky na lyžích [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Zimní sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Malé kamery pro velké záběry 1 [i] 05:30 Záblesky 1 [i] 06:00 Divoké Pyreneje 2 [i] 07:00 Zrozen k létání0 [i] 08:00 Přírodní ostrovy pokladů 3 [i] 09:00 David Attenborough - Zázraky přírody 6 [i] 09:30 David Attenborough - Zázraky přírody 7 [i] 10:00 Tajemství Číny 1 [i] 11:00 Tajemné Seychely0 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 6