TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:05 Búrlivé víno [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 15-16/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 CHART SHOW [i] 23:45 Dobre vedieť! [i] 00:45 Top Aplikácie [i] 01:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 15-16/24 [i] 02:40 NCIS: Los Angeles VII. 9-10/24 [i] 04:15 Susedské prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Križovatky medicíny: Vianočná terapia 128 [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet zhora: Senegal zhora [i] 08:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Diablova noha 8/11 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Odvaha prehovoriť 56 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Svet v obrazoch [i] 14:20 Strom želaní [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet zhora: Quebec zhora [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Strieborný ohnivák 9/11 [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:55 Večerné správy RTVS [i] 22:05 Motýľ na pleci [i] 23:40 Nikto nie je dokonalý [i] 00:55 Policajné oddelenie: Odvaha prehovoriť 56 [i] 01:45 Motýľ na pleci [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Slovensko chutí [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Žena na konci sveta III. [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Kniha džunglí I. [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ROBKO A ZOBKO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Vzbúrené mesto 3/3 [i] 10:55 Melodické kontrasty [i] 11:30 Obedníček: Pištáčik a Marcel [i] 11:35 Dimitri [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PARA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Orientácie [i] 13:00 Korene budúcnosti [i] 14:35 Highlighty Európskej ligy [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 15:55 (Ne)celebrity: Milan Pastor [i] 16:05 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Spanilá jazda [i] 16:30 Extrémne v horách [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Národný park Kakadu - mýty a legendy [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pištáčik a Marcel [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ROBKO A ZOBKO [i] 18:45 Kipper [i] 18:50 Kniha džunglí I. [i] 19:05 Zázračný miniateliér [i] 19:10 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:15 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Família: Família - Naša farba je dúhová [i] 20:15 Sám vojak v poli 3/3 [i] 21:30 Kňazove deti [i] 23:05 One Day Jazz festival [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy RTVS z regiónov [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:45 SÚDNA SIEŇ [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ [i] 10:00 Aféry [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 TOP STAR [i] 12:45 Kosti V. 1/22 [i] 13:40 Divé svine [i] 15:40 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Hidalgo [i] 23:40 Zopár nenormálnych aktivít [i] 01:40 Spirit - pomstiteľ [i] 03:30 KRIMI 03:55 NOVINY TV JOJ 04:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov V. 28 [i] 06:15 Ničitelia mýtov III. 21 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Vraždy v Midsomeri IX. 1/8 [i] 10:30 Už dosť, šéfe! IX. 13 [i] 11:40 Agent VII. 4 [i] 12:35 Bostonské zločiny IV. 6 [i] 13:45 Ničitelia mýtov III. 27 [i] 14:55 Profesionáli VI. 12 [i] 15:45 Simpsonovci XXII. 1/22 [i] 16:10 Hviezdna brána II. 3 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 23 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 21 [i] 19:00 Simpsonovci XXII. 2 [i] 19:35 Profesionáli VI. 13 [i] 20:30 Slepo zamilovaný [i] 22:20 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 11,12/12 [i] 23:30 Hviezdna brána II. 3 [i] 00:25 Ničitelia mýtov V. 29 [i] 01:30 Profesionáli VI. 13 [i] 02:15 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 11,12/12 [i] 03:10 Vraždy v Midsomeri IX. 1/8 [i] 04:45 TOP STAR [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Ncis: New Orleans I. 14 [i] 08:10 Bez hranic III. 1 [i] 09:15 Bez hranic III. 2 [i] 10:15 Jak prosté IV. 17 [i] 11:15 Ncis: New Orleans I. 14 [i] 12:10 Medium Iv. 5 [i] 13:05 Vzpomínky IV. 12 [i] 14:05 Jak prosté IV. 17 [i] 15:05 Bez hranic III. 4 [i] 16:10 Bez hranic III. 5 [i] 17:10 Medium Iv. 7 [i] 18:10 Jak prosté IV. 18 [i] 19:05 Vzpomínky IV. 13 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 15 [i] 21:00 Seznam nežádoucích 1 [i] 22:40 Myšlenky zločince XI. 7 [i] 23:40 Od soumraku do úsvitu I. 6 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba X. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 05:35 Jak se to dělá (14. Řada) 1 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Paličské mýty 23 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Vrtulník/ Lluxusní jachty/ Basebalový stadion 11 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada) 12 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ptáci, včely a býci 28 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? není to moje první rodeo 27 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Na konci cesty k novým začátkům 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rekonstrukce vozu Shelby, 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 12:35 Z chlapce mužem (2. Řada) 2 [i] 13:30 Velká láska k autům (2. Řada): Triumph Stag 3 [i] 14:25 Velká láska k autům (2. Řada): Mini Cooper MK1 4 [i] 15:20 Velká láska k autům (2. Řada): MGTC 5 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada): Severní Karolína 12 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Ptáci, včely a býci 28 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? není to moje první rodeo 27 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (11. Řada) 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 2 [i] 20:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 6 [i] 21:00 Berte to jako varování (4. Řada): Vražedné stavby 8 [i] 22:00 Průkopníci (1. Řada): Do nebezpečného neznáma 1 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Dálniční střety 1 [i] 23:30 Co se dělo dál? (2. Řada) 8 [i] 00:00 Nejlepší motocykly [i] 01:00 Teleskop [i] 01:50 Extrémní přepravci (1. Řada) 6 [i] 02:40 Berte to jako varování (4. Řada): Vražedné stavby 8 [i] 03:30 Průkopníci (1. Řada): Do nebezpečného neznáma 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Pavla Lukeše [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:55 Reportéři ČT [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Farmářská jízda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Císař a tambor [i] 21:20 13. komnata Luboše Xavera Veselého [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Všechnopárty [i] 22:45 Kolo plné hvězd [i] 23:40 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Manéž Bolka Polívky [i] 02:00 Žiješ jenom 2x [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pan Selfridge II 1/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge II 2/10 [i] 09:45 Tykve, dýně aneb Víme, co jíme? [i] 10:10 Po stopách Emila Holuba [i] 11:00 Cestománie [i] 11:30 Postřehy odjinud [i] 11:35 S kuchařem kolem světa: Madagaskar [i] 12:30 Dokonalé zvířecí smysly: Čich 3/3 [i] 13:20 Chcete mě? [i] 13:50 České hlavičky 2016 [i] 14:45 Špion II: Krycí název: Prověrka Examinátora 6/11 [i] 15:10 Poutní místa: Svatý Jan pod Skalou [i] 15:30 Petrohrad, Benátky severu [i] 16:20 Slavné bojové akce 2. světové války: SAS versus Rommel 5/6 [i] 17:10 Ellis Island: Historie amerického snu [i] 18:05 Domov ve středu Evropy 11/13 [i] 18:15 Habsburkové: Matka dvou císařů 4/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - artróza [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Zvířecí mazlíčci - divokost v srdci 1/2 [i] 21:00 Český žurnál: Exekuce [i] 22:10 Baader Meinhof Komplex [i] 00:35 Uvězněni 6/6 [i] 01:25 Pološero - Jak vyrobit hvězdu [i] 01:50 Babylon [i] 02:20 Chcete je? [i] 02:25 Náš venkov: Pohádková země [i] 02:50 Atomová víra [i] 03:15 V zajetí železné opony [i] 03:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:00 Babylon [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Cestovatel farmářem [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3134 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Živé vzpomínky 692 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IX 14 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Štěstí má dlouhé nohy 36 [i] 14:05 Beze stopy VII: Oddanost 22 [i] 15:00 Beze stopy VII: Pravda 23 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XV: Koncovka [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3135 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 U mě dobrý [i] 22:20 Cizinec [i] 00:30 Beze stopy VII: Labyrinty 21 [i] 01:20 Beze stopy VII: Oddanost 22 [i] 02:05 Dva a půl chlapa IX 14 [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 03:40 Co na to Češi [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě: Štěstí má dlouhé nohy 36 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ferda Mravenec: O Pytlíkově divokém snu 38 [i] 06:50 Friends: Vděčně tvá [i] 07:35 M*A*S*H 17 [i] 08:30 Polda: Ztracený syn 5 [i] 09:55 Místo činu: Kolín: Klidnou rukou 13 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska V: Zítra jsi mrtvý 6 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe IX: Krkavčí matka 6 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Castlova detektivní kancelář 11 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Konec jednoho léta [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Špičkové ženy 80 [i] 21:40 Mercury [i] 00:05 Místo činu: Kolín: Klidnou rukou 13 [i] 02:00 Siska V: Zítra jsi mrtvý 6 [i] 03:00 Návrat komisaře Rexe IX: Krkavčí matka 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Indická nevesta 403-404 [i] 06:55 Zakázaná láska 66/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 129-130 [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 168-169/238 [i] 16:45 Indická nevesta 405-406 [i] 17:40 Pestúnka Fran V. [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk IV. [i] 20:30 Priateľka pod stromček [i] 22:30 Sherlock a Watsonová III. 11-12/24 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:55 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:25 Pestúnka Fran V. [i] 02:15 Monk IV. [i] 03:00 Sherlock a Watsonová III. 11-12/24 [i] 04:25 Smotánka [i] 04:50 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Zlato0 [i] 08:45 Big Screen 21 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Detektivem nanečisto0 [i] 13:40 Zorro0 [i] 15:45 Monsieur Max0 [i] 17:15 Malcolm X0 [i] 20:30 Rivalové0 [i] 22:25 Hannibal - Zrození0 [i] 00:25 Temná legenda 30 [i] 02:00 Neporazitelný: Vykoupení0 [i] 03:30 Vyhnání z ráje0 [i]