TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 10:10 Búrlivé víno [i] 11:10 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 13-14/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:45 Atletiko Cvernofka [i] 00:00 Odložený prípad II. 8/23 [i] 00:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 13-14/24 [i] 02:30 NCIS: Los Angeles VII. 7-8/24 [i] 04:00 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Križovatky medicíny: Rytmus srdca 126 [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet zhora: Andalúzia zhora [i] 08:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Šesť Napoleonov 7/11 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Piráti na cestách 55 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Mimo dosah 49/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Spomíname na Ľuba Gregora: Klietka [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Diablova noha 8/11 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:30 Neprebudený [i] 22:45 Na krok od neba II. 13/16 [i] 23:40 Policajné oddelenie: Piráti na cestách 55 [i] 00:30 Lekári: Mimo dosah 49/65 [i] 01:15 Neprebudený [i] 02:30 Slovensko v obrazoch [i] 02:50 Svet v obrazoch [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Križovatky medicíny: Neortodoxná liečba 127 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Žena na konci sveta III. [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Kniha džunglí I. [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - GIFT [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Vzbúrené mesto 2/3 [i] 10:50 Spomíname na Ľuba Gregora: Nie je všedný deň [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 Universum: Planéta vrabcov [i] 13:25 Ráčte vstúpiť [i] 13:50 Umenie [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Malá nočná hudba [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 16:00 Žena na konci sveta III. [i] 16:25 Test magazín: Test magazín: Nátierky z lieskovcov a kakaa [i] 16:35 Tempo [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Gwynedd -veljské hrady Eduarda Prvého [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pištáčik a Marcel [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - GIFT [i] 18:45 Kipper [i] 18:50 Máša a medveď II [i] 19:00 Kniha džunglí I. [i] 19:10 Blanche [i] 19:15 Zázračný miniateliér [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:30 Geolino [i] 19:50 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Voľba prezidenta SOV [i] 20:55 Futbal - Európska liga: Manchester United - Feyenoord Rotterdam [i] 23:00 VAT: Ako funguje 15-miestna lanovka [i] 23:25 Polícia [i] 23:40 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazda bez smeroviek [i] 23:45 Profesionál [i] 23:55 Keď sa Čína sťahuje do Európy [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Národnostné správy [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 Aféry [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti IV. 25,26/26 [i] 14:50 Rodinné záležitosti: Láska ako hrom, Návrat z minulosti [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI [i] 21:30 INKOGNITO [i] 22:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 9 [i] 23:40 Bostonské zločiny IV. 6 [i] 00:40 Agent VII. 4 [i] 01:40 NOVINY TV JOJ 02:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov V. 27 [i] 06:15 Ničitelia mýtov III. 20 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Matlock III. 20/20 [i] 10:00 Už dosť, šéfe! IX. 12 [i] 11:10 Agent VII. 3 [i] 12:05 Bostonské zločiny IV. 5 [i] 13:20 Ničitelia mýtov III. 26 [i] 14:25 Profesionáli VI. 11 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 15:45 Simpsonovci XXI. 23/23 [i] 16:10 Hviezdna brána II. 2 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 22 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 20 [i] 19:00 Simpsonovci XXII. 1/22 [i] 19:35 Profesionáli VI. 12 [i] 20:30 Upírska akadémia [i] 22:35 Nebezpečné lety II. 3 [i] 23:35 Hviezdna brána II. 2 [i] 00:35 Pohľad zvnútra: 2 svetová vojna 2 [i] 01:35 Ničitelia mýtov V. 28 [i] 02:30 Profesionáli VI. 12 [i] 03:10 Nebezpečné lety II. 3 [i] 03:55 Už dosť, šéfe! IX. 12 [i] 04:35 Matlock III. 20/20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Ncis: New Orleans I. 13 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 10:10 Jak prosté IV. 16 [i] 11:10 Ncis: New Orleans I. 13 [i] 12:05 Medium Iv. 4 [i] 13:05 Vzpomínky IV. 11 [i] 14:05 Jak prosté IV. 16 [i] 15:05 Bez hranic III. 1 [i] 16:10 Bez hranic III. 2 [i] 17:10 Medium Iv. 5 [i] 18:05 Jak prosté IV. 17 [i] 19:05 Vzpomínky IV. 12 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 14 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 8 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 21 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba X. 8 [i] 01:55 Ncis: New Orleans Ii. 12 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Nádobí na vaření/motory do Ferrari/ohřívače vody 13 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Filmové nesmysly 22 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Zaoceánský parník/ Satelit/ Visutý most 9 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Oko za oko 11 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Dva muži a falešné dítě 27 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Válka o zisk 26 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Ledovcový pád 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Rekonstrukce vozu Shelby, 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i] 12:35 Průkopníci (1. Řada): Tma a světlo 6 [i] 13:30 Dvojí přežití (6. Řada): Ostrov v plamenech 6 [i] 14:25 Dvojí přežití (6. Řada): Nedostatek vzduchu 7 [i] 15:20 Dvojí přežití (5. Řada): Výprava do kaňonů 1 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada): Toronto 11 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Dva muži a falešné dítě 27 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Válka o zisk 26 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Kůže/Velký kanál/flyboard 20 [i] 19:30 Jak se to dělá (14. Řada) 1 [i] 20:00 Lovci odpadu (8. Řada) 1 [i] 21:00 Války kontejnerů (3. Řada): Nová krev 9 [i] 21:30 Války kontejnerů (3. Řada): O den pozdě a s málo penězi 10 [i] 22:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Sport a rekreace 5 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Neuvěřitelné 18 [i] 23:30 Co se dělo dál? (2. Řada) 7 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada): Šílený Shane 2 [i] 00:55 Království skládek (2. Řada) 7 [i] 01:50 Lovci odpadu (8. Řada) 1 [i] 02:40 Války kontejnerů (3. Řada): Nová krev 9 [i] 03:05 Války kontejnerů (3. Řada): O den pozdě a s málo penězi 10 [i] 03:30 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Sport a rekreace 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III [i] 09:55 Vraždy na severu [i] 10:45 Kolo plné hvězd [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 Vlak [i] 15:05 To je vražda, napsala III [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Hříšní lidé Města pražského: Turecké náušnice 9/13 [i] 21:05 Gejzír [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 21:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Taggart [i] 23:30 Kingová II [i] 00:15 Rozsudek [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:15 Objektiv [i] 01:40 Toulavá kamera [i] 02:10 Kde bydlely princezny [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge 10/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge II 1/10 [i] 09:50 Trabantem z Austrálie do Asie: Spanilá jízda 12/12 [i] 10:20 Paseky nad Jizerou [i] 10:40 37 dní od atentátu k válce 2/3 [i] 11:35 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:35 Na pomoc životu - artróza [i] 12:50 Duchovní kuchyně: Mahájánový buddhismus [i] 13:20 Chcete je? [i] 13:25 Zapomenutá země [i] 14:20 Ellis Island: Historie amerického snu [i] 15:15 Domov ve středu Evropy 11/13 [i] 15:20 Zapomenuté výpravy: Expedice 50 [i] 15:45 Velké stavby světa: Horská dálnice [i] 16:35 Rozluštěné poklady: Archa úmluvy [i] 17:20 Duši neprodám [i] 18:15 Herbář [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Letecké katastrofy: Nebezpečné ticho [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Madagaskar [i] 21:00 Bedekr III. [i] 21:30 Klenoty naší krajiny: Orlické hory [i] 22:00 Habsburkové: Matka dvou císařů 4/7 [i] 22:30 Hra o jablko [i] 00:00 Queer: Bruce LaBruce za hranicemi volnosti [i] 00:30 Město žen VI: Jak přežít těhotenství 1/13 [i] 00:50 Californication VII: Milost 12/12 [i] 01:20 Uchem jehly [i] 01:45 České hlavičky 2016 [i] 02:40 Hořký život poslanecký [i] 03:05 Zašlapané projekty [i] 03:25 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:50 Babylon [i] 04:15 Sabotáž [i] 04:40 Na samotě s divočákem [i] 04:55 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3133 [i] 09:45 MasterChef Česko [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IX 13 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Co je s Kamilou? 35 [i] 14:00 Beze stopy VII: Tvrdé přistání 20 [i] 15:00 Beze stopy VII: Labyrinty 21 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XV: Pod kůži [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3134 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Živé vzpomínky 692 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Hvězdná párty [i] 23:10 Nájemní zabijáci [i] 01:10 Beze stopy VII: Tvrdé přistání 20 [i] 02:00 Dva a půl chlapa IX 13 [i] 02:20 Prásk [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Co je s Kamilou? 35 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ferda Mravenec: O zemětřesení a podivném zvířeti 37 [i] 06:45 Friends: Zbloudilá zpráva [i] 07:30 M*A*S*H 16 [i] 08:25 Ohnivý kuře: Mike v ohrožení 64 [i] 09:55 Místo činu: Kolín: Krkavčí srdce 12 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska V: Smrtelná roztržka 5 [i] 13:35 Návrat komisaře Rexe IX: Není všechno zlato... 5 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Zlý Santa 10 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Bouřlivé setkání [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dr. Dokonalý: Dítě 13 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:30 Ano, šéfe! [i] 23:35 Cesty k úspěchu [i] 23:50 Pečeme podle hvězd [i] 00:35 Místo činu: Kolín: Krkavčí srdce 12 [i] 02:30 Siska V: Smrtelná roztržka 5 [i] 03:30 Návrat komisaře Rexe IX: Není všechno zlato... 5