TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 11-12/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:05 Ostrov [i] 00:10 Susedské prípady [i] 01:10 Odložený prípad II. 7/23 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 11-12/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Križovatky medicíny: Agónia a extáza 123 [i] 05:45 Križovatky medicíny: Konkurenti 124 [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet zhora: Nová Kaledónia zhora [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Muž s pokrivenou perou 6/11 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Bleskový únos 54 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Za každú cenu 48/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet zhora: Andalúzia zhora [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Šesť Napoleonov 7/11 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: Arsenal - PSG [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Lekári: Za každú cenu 48/65 [i] 00:55 Komisár Montalbano: Tvar vody [i] 02:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvaha [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Križovatky medicíny: Sľubná liečba 125 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Žena na konci sveta III. [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Kniha džunglí I. [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - DARČEK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 10:00 Vzbúrené mesto 1/3 [i] 10:50 Spievanky, spievanky: Gemer [i] 11:30 Obedníček: Pištáčik a Marcel [i] 11:35 Dimitri [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLACINKOVÁ SMAJLITORTA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Ostrov Sihoť [i] 12:35 Reaganova tajná vojna [i] 13:25 Churchillova výzva [i] 14:30 VAT: Hýbacie obrázky pre NASA [i] 15:00 Takí sme boli: Svetová a európska dráma na obrazovke [i] 15:15 Takí sme boli: Televízne dokumentárne hry [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 16:00 Žena na konci sveta III. [i] 16:30 Príbeh vínom písaný - Ferdinand Fussmann [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Bryggen - najsevernejšie predmostie hanzy [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pištáčik a Marcel [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - DARČEK [i] 18:45 Kipper [i] 18:50 Kniha džunglí I. [i] 19:00 Zázračný miniateliér [i] 19:10 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:15 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Spanilá jazda [i] 20:15 Universum: Planéta vrabcov [i] 21:05 Boží bojovníci, boží nepriatelia [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:30 GBS [i] 22:35 Festivalové minúty z BHS [i] 22:40 Umenie [i] 23:05 Portréty finalistov Anasoft litera : Jaro Rihák [i] 23:15 Kinorama [i] 23:40 Noc v archíve: Čo sme nestihli odvysielať naživo [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:05 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 Aféry [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti IV. 23,24 [i] 14:50 Rodinné záležitosti: Farár, Vojna Malíkovcov [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Divé svine [i] 22:45 Vtierka Castle VIII. 7 [i] 23:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 8 [i] 00:40 Bostonské zločiny IV. 5 [i] 01:40 Agent VII. 3 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov V. 26 [i] 06:15 Ničitelia mýtov III. 19 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Matlock III. 19 [i] 10:00 Už dosť, šéfe! IX. 11 [i] 11:10 Agent VII. 2 [i] 12:05 Bostonské zločiny IV. 4 [i] 13:20 Ničitelia mýtov III. 25 [i] 14:25 Profesionáli VI. 10 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 15:45 Simpsonovci XXI. 22 [i] 16:10 Hviezdna brána II. 1/22 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 21 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 19 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 23/23 [i] 19:35 Profesionáli VI. 11 [i] 20:30 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 22:45 Gigantické presuny III. 4,5 [i] 00:50 Hviezdna brána II. 1/22 [i] 01:50 Ničitelia mýtov V. 27 [i] 02:35 Profesionáli VI. 11 [i] 03:10 Gigantické presuny III. 4,5 [i] 04:45 Už dosť, šéfe! IX. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Ncis: New Orleans I. 12 [i] 08:20 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 10:15 Jak prosté IV. 15 [i] 11:15 Ncis: New Orleans I. 12 [i] 12:10 Medium Iv. 3 [i] 13:05 Vzpomínky IV. 10 [i] 14:05 Jak prosté IV. 15 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 23 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 24 [i] 17:05 Medium Iv. 4 [i] 18:05 Jak prosté IV. 16 [i] 19:05 Vzpomínky IV. 11 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 13 [i] 21:00 Vražedná práva III. 2 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 7 [i] 23:00 Myšlenky zločince XI. 8 [i] 23:55 Medium V. 13 [i] 00:50 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 01:50 Vražedná práva III. 2 [i] 02:35 Medium V. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Olivový olej/vysokozdvižné vozíky/lyžařské boty 12 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Půjde to? 21 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Závodní řidiči/ Bankovní trezory/ Měření času 7 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Kradená auta 10 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mezi dvěma ohni 26 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Stojí to za to 25 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Nebezpečné duny 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i] 12:35 Extrémní stroje (2. Řada) 8 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (2. Řada): To se snadno řekne 8 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (2. Řada): Strach z neznáma 9 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): Roj 10 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 10 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mezi dvěma ohni 26 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Stojí to za to 25 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Petrohradské metro/cibetková káva/výrobci čipů 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (13. Řada): Nádobí na vaření/motory do Ferrari/ohřívače vody 13 [i] 20:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Jednostopová délka 7 [i] 20:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Hellcat na dálnici 8 [i] 21:00 Odpadlická autodílna (1. Řada): Pátrání po Galaxii: Barrett Jackson 26 [i] 22:00 Parádní motorky (1. Řada) 3 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Psi za volantem 17 [i] 23:30 Co se dělo dál? (2. Řada) 6 [i] 00:00 Sydney Harbour (1. Řada) 1 [i] 00:55 Extrémní přepravci (1. Řada) 4 [i] 01:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Jednostopová délka 7 [i] 02:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Hellcat na dálnici 8 [i] 02:40 Odpadlická autodílna (1. Řada): Pátrání po Galaxii: Barrett Jackson 26 [i] 03:30 Parádní motorky (1. Řada) 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III [i] 09:55 Vraždy na severu [i] 10:45 Neobyčejné životy: Ladislav Frej [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 Trafika [i] 15:00 To je vražda, napsala III [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Ďáblova lest: Noc hadů 1/3 [i] 21:10 Setkání s hvězdou: Vilma Cibulková [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 22:50 Na stopě [i] 23:15 Motiv III [i] 00:00 Banánové rybičky [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 13. komnata Pavla Lukeše [i] 01:20 Sváteční slovo ředitele Radia Proglas Martina Holíka [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Rozsudek [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:50 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Pan Selfridge 9/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge 10/10 [i] 09:45 Život na Špicberkách [i] 10:40 Císař [i] 12:25 Stalingrad: Ani krok zpět! 1/3 [i] 13:10 Náš venkov: Pohádková země [i] 13:40 Putování za muzikou [i] 14:05 Folklorika [i] 14:35 Poutní místa: Svatý Jan pod Skalou [i] 14:55 Petrohrad, Benátky severu [i] 15:45 Evropa dnes [i] 16:15 Klíč [i] 16:40 Zapomenutá země [i] 17:35 Josef Vágner očima Petra Krause [i] 17:50 Po stopách Emila Holuba [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Poutní místa: Bozkov [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Bangkok v proměnách času [i] 21:00 Na cestě po Hesensku [i] 21:30 Trabantem z Austrálie do Asie: Spanilá jízda 12/12 [i] 22:00 Pološero - Jak vyrobit hvězdu [i] 22:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:25 Hra 5/6 [i] 00:20 Uvězněni 5/6 [i] 01:10 Zapomenuté výpravy: Pátí bratři [i] 01:30 Chcete mě? [i] 02:00 Vyžlutíme, zaplatíme, vyhrajeme! [i] 02:35 Kde je ta země mléka a strdí [i] 03:00 V zajetí železné opony [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:00 Babylon [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:50 Sporťák z vesnice [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3132 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Raritní případ 691 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IX 12 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Nech mě žít 34 [i] 14:05 Beze stopy VII: Světlo na konci tunelu 18 [i] 15:00 Beze stopy VII: Srdce na dlani 19 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XV: Poslední jízda [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3133 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:40 MasterChef Česko [i] 23:05 Romeo musí zemřít [i] 01:15 Beze stopy VII: Světlo na konci tunelu 18 [i] 02:00 Beze stopy VII: Srdce na dlani 19 [i] 02:50 Dva a půl chlapa IX 12 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Nech mě žít 34 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ferda Mravenec 36 [i] 06:40 Friends: Spolubydlící [i] 07:25 M*A*S*H 14 [i] 08:15 M*A*S*H 15 [i] 08:55 Případy podporučíka Haniky: Casanova z hospůdky U rytíře 2 [i] 10:05 Místo činu: Kolín: Žhářka 11 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska V: Dopisy z vězení 4 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe IX: Nauč se řemeslu 4 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Poslední akční hrdina 9 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Léto u moře [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Mike v ohrožení 64 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Telebazar [i] 23:50 Karolína, domácí kuchařka [i] 00:20 Místo činu: Kolín: Žhářka 11 [i] 02:10 Siska V: Dopisy z vězení 4 [i] 03:10 Návrat komisaře Rexe IX: Nauč se řemeslu 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Indická nevesta 399-400 [i] 07:00 Zakázaná láska 64/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 125-126 [i] 13:25 Chlapi neplačú [i] 14:35 Keď budeš moja 164-165/238 [i] 16:40 Indická nevesta 401-402 [i] 17:35 Pestúnka Fran V. [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk IV. [i] 20:30 Vymenené životy 127-128 [i] 22:20 Hriešny zoznam II. 3-4/15 [i] 00:15 Priatelia [i] 00:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:05 Pestúnka Fran V. [i] 01:50 Adela show [i] 02:20 Smotánka [i] 03:20 Na streche [i] 03:50 Chlapi neplačú [i] 04:45 Nezlomná Valentína 134-135/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Bratři Warnerové0 [i] 06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Vila na kopci0