TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 9-10/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:35 Ostrov [i] 23:40 Rodinné prípady [i] 00:40 Odložený prípad II. 6/23 [i] 01:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 9-10/24 [i] 03:15 NCIS: Los Angeles VII. 4/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Križovatky medicíny: To chce nemocnicu! 122 [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Tajné životy 12 [i] 09:40 Jazdi Hlavou: Alkohol za volantom [i] 09:55 Policajné oddelenie: Nehoda 53 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Lekári: Skryté motívy 47/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet zhora: Nová Kaledónia zhora [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Muž s pokrivenou perou 6/11 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:40 Slovensko chutí [i] 22:10 Až do konca 2/6 [i] 23:05 Policajné oddelenie: Nehoda 53 [i] 00:00 Lekári: Skryté motívy 47/65 [i] 00:50 Až do konca 2/6 [i] 01:45 Komisár Manara: Rapsódia v modrom 3/12 [i] 02:35 Komisár Manara: Leopardiho listy 4/12 [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Žena na konci sveta III. [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Kniha džunglí I. [i] 07:35 Geolino [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - NARODENINY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Poľský [i] 10:00 Spomíname na Ctibora Filčíka: Krásna neznáma [i] 11:10 Ozveny spod Babej hory [i] 11:30 Obedníček: Pištáčik a Marcel [i] 11:35 Dimitri [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KALERÁBOVÝ SMAJLÁTIK [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Huby: Ešte rastú [i] 12:35 Čierni rytieri [i] 12:50 Cyklopotulky [i] 13:00 Cesta [i] 13:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Dariny Laščiakovej [i] 13:55 Elena Maróthy-Šoltésová [i] 14:30 Moja diagnóza: Predčasne narodené deti (venované Emme) [i] 15:00 Takí sme boli: Kultúrne aktuality a zaujímavosti [i] 15:15 Takí sme boli: Bratislavská lýra v televízii [i] 15:35 Ukrajinský magazín [i] 16:05 Žena na konci sveta III. [i] 16:30 Pohľady do vody [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Roeros - v znamení medi [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pištáčik a Marcel [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - NARODENINY [i] 18:45 Kipper [i] 18:50 Kniha džunglí I. [i] 19:00 Zázračný miniateliér [i] 19:10 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:15 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Reaganova tajná vojna [i] 21:05 Churchillova výzva [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Večera s Havranom [i] 00:00 Slová, ktoré zmenili svet: Salvador Allende [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:15 ArtSpektrum [i] 02:20 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 Aféry [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti IV. 21,22 [i] 14:50 Rodinné záležitosti: Dedičstvo, Opičia láska [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Garážový výpredaj [i] 22:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 23:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 7 [i] 00:40 Bostonské zločiny IV. 4 [i] 01:40 Agent VII. 2 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov V. 25 [i] 06:15 Ničitelia mýtov III. 18 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Matlock III. 18 [i] 10:00 Už dosť, šéfe! IX. 10 [i] 11:10 Agent VII. 1/13 [i] 12:05 Bostonské zločiny IV. 3 [i] 13:20 Ničitelia mýtov III. 24 [i] 14:25 Profesionáli VI. 9 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 15:45 Simpsonovci XXI. 21 [i] 16:10 Hviezdna brána 22/22 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 20 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 18 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 22 [i] 19:35 Profesionáli VI. 10 [i] 20:30 RoboCop 3 [i] 22:35 Nebezpečné lety II. 2 [i] 23:35 Hviezdna brána 22/22 [i] 00:35 Pohľad zvnútra: 2 svetová vojna 1/3 [i] 01:35 Ničitelia mýtov V. 26 [i] 02:30 Profesionáli VI. 10 [i] 03:05 Nebezpečné lety II. 2 [i] 03:55 Už dosť, šéfe! IX. 10 [i] 04:35 Matlock III. 18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Ncis: New Orleans I. 11 [i] 08:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 10:10 Jak prosté IV. 14 [i] 11:10 Ncis: New Orleans I. 11 [i] 12:10 Medium Iv. 2 [i] 13:10 Vzpomínky IV. 9 [i] 14:10 Jak prosté IV. 14 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 17:10 Medium Iv. 3 [i] 18:05 Jak prosté IV. 15 [i] 19:05 Vzpomínky IV. 10 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 10 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 23:00 Tělo jako důkaz III. 7 [i] 23:55 Medium V. 8 [i] 00:55 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 02:35 Medium V. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Sochy ze dřeva/trenažéry Arc Trainer/inkoustová pera 11 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Nadzvukový ping pong 20 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Záchranná služba/ Otáčející se loď/ Parašutisté 5 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Kalifornské pikle 9 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Obejmi život 25 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Správná kombinace 24 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Konec v nedohlednu, 2. část 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer 8 [i] 11:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i] 12:35 Království skládek (2. Řada) 8 [i] 13:30 Aljašská železnice (2. Řada): Ledové peklo 6 [i] 14:25 Aljašská železnice (2. Řada): Příliš vzdálený most 7 [i] 15:20 Aljašská železnice (2. Řada): Zemětřesení 8 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 9 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Obejmi život 25 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Správná kombinace 24 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Lodě Chinamax/ruská vodka/plži ušně 18 [i] 19:30 Jak se to dělá (13. Řada): Olivový olej/vysokozdvižné vozíky/lyžařské boty 12 [i] 20:00 Aljašská železnice (3. Řada): Pekelná noc 4 [i] 21:00 Australská železnice (1. Řada) 8 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Požár na lodi 1 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Zločinci za volantem 16 [i] 23:30 Co se dělo dál? (2. Řada) 5 [i] 00:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 14 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (2. Řada): S nadhledem 19 [i] 01:50 Aljašská železnice (3. Řada): Pekelná noc 4 [i] 02:40 Australská železnice (1. Řada) 8 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Požár na lodi 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:45 Doktor Martin 2 [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 Pokušení [i] 15:05 To je vražda, napsala III [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Hříšní lidé Města pražského: Lodní uzel 7/13 [i] 20:50 Hříšní lidé Města pražského: Telegram z Neapole 8/13 [i] 21:45 Hercule Poirot [i] 23:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:30 Všichni dobří rodáci [i] 01:30 AZ-kvíz [i] 01:55 Hobby naší doby [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Farmářská jízda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge 8/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge 9/10 [i] 09:45 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 3/3 [i] 10:35 Dokonalé zvířecí smysly: Čich 3/3 [i] 11:30 Nedej se [i] 12:20 Chcete je? [i] 12:30 Tisíc let české myslivosti 8/9 [i] 12:55 Počesku [i] 13:05 37 dní od atentátu k válce 2/3 [i] 14:00 Rozluštěné poklady: Archa úmluvy [i] 14:50 Ellis Island: Historie amerického snu [i] 15:45 Heydrich - konečné řešení: A zase byli druzí 12/44 [i] 16:15 Život na Špicberkách [i] 17:05 Český žurnál: Výchova k válce [i] 18:15 Na cestě po emirátském Ras [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Filantrop: Martin Hausenblas [i] 19:25 Špion II: Krycí název: Rodinná pouta 5/11 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Slavné bojové akce 2. světové války: SAS versus Rommel 5/6 [i] 20:55 Duši neprodám [i] 21:50 Vláda: 89 000 dětí 11/30 [i] 22:55 Ve jménu vlasti IV: Krieg nicht Lieb 11/12 [i] 23:40 Město žen VI: Jak přežít těhotenství 1/13 [i] 00:00 Demokraté [i] 01:40 Duchovní kuchyně: Šintoismus [i] 02:10 Křesťanský magazín [i] 02:35 Vlastenci bez sexu [i] 03:00 V zajetí železné opony [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:35 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Sabotáž [i] 04:50 Soláň [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3131 [i] 09:45 Kriminálka Anděl IV: Bláznivá smrt [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IX 11 [i] 12:50 Ordinace v růžové zahradě: Vstupenka do ráje 33 [i] 14:00 Beze stopy VII: Kostlivec ve skříni 16 [i] 15:00 Beze stopy VII: Výběr poroty 17 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XV: Povolání Hrdina [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3132 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Raritní případ 691 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Mrtvý bod: Trakzer 6 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Kriminální historky 18 [i] 00:25 Beze stopy VII: Kostlivec ve skříni 16 [i] 01:15 Beze stopy VII: Výběr poroty 17 [i] 02:00 Dva a půl chlapa IX 10, 11 [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Vstupenka do ráje 33 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Ferda Mravenec: O tom, jak jedlík hubnul 35 [i] 06:50 Friends: Podle skutečnosti [i] 07:35 M*A*S*H 14 [i] 08:30 Ohnivý kuře: Slepé střevo 63 [i] 09:55 Místo činu: Kolín: Mrtvá na smetišti 10 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska V: Nepřátelé musí zemřít 3 [i] 13:35 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Spínač 8 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Jarní vánice [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Případy podporučíka Haniky: Casanova z hospůdky U rytíře 2 [i] 21:30 Teď vaří šéf! [i] 22:15 Očima Josefa Klímy [i] 23:05 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:30 Místo činu: Kolín: Mrtvá na smetišti 10 [i] 02:25 Siska V: Nepřátelé musí zemřít 3 [i] 03:25 Návrat komisaře Rexe IX: Čínské stíny 3 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Indická nevesta 397-398 [i] 06:55 Zakázaná láska 63/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Vymenené životy 123-124 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:50 Keď budeš moja 162-163/238 [i] 16:50 Indická nevesta 399-400 [i] 17:40 Pestúnka Fran V. [i]