TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:05 Búrlivé víno [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 7-8/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 Kredenc [i] 22:55 Ostrov [i] 00:00 Susedské prípady [i] 00:55 Odložený prípad II. 5/23 [i] 01:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 7-8/24 [i] 03:15 NCIS: Los Angeles VII. 2/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Križovatky medicíny: Rodinné putá 120 [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Góly - body - sekundy [i] 07:35 Slovensko v obrazoch [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Svet v obrazoch [i] 09:00 DOKTOR MARTIN II.: Ako mačka [i] 10:00 Policajné oddelenie: Nebezpečné hry 52 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Lekári: Dávam ti to najlepšie 46/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet zhora: Prímorské Alpy zhora [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mám rozprávkový dom [i] 22:25 Reportéri [i] 23:00 Tajné životy 12 [i] 00:05 Policajné oddelenie: Nebezpečné hry 52 [i] 00:55 Lekári: Dávam ti to najlepšie 46/65 [i] 01:40 Reportéri [i] 02:15 Občan za dverami [i] 02:40 Slovensko chutí [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Križovatky medicíny: Zlomené srdcia 121 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Život v tŕstí [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Kipper [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - FALOŠNÉ NARODENINY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Energetika [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi Hlavou: Jazda na preťaženom aute [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Sága rodu Forsytovcov 11 [i] 11:30 Obedníček: Strapúšik [i] 11:35 Dimitri [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - TEKVICOVÁ SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:40 Generácia [i] 13:20 Od veci: Od veci s Danom Majlingom [i] 13:45 Hudba Made in Slovakia: TU V DOME & LE PAYACO [i] 14:10 PARK [i] 14:55 ZvedaVEC: Satelitné systémy [i] 15:00 Takí sme boli: Publicistika šesťdesiatych rokov [i] 15:15 Takí sme boli: Zlatá kamera a Rozlety [i] 15:35 Národnostný magazín: Poľský [i] 16:05 Žena na konci sveta III. [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Perzepolis - život v centre moci- Irán [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Pištáčik a Marcel [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - FALOŠNÉ NARODENINY [i] 18:45 Kipper [i] 18:50 Kniha džunglí I. [i] 19:05 Zázračný miniateliér [i] 19:10 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:15 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Prvá: ĽUDMILA ŠAPOŠNÍKOVOVÁ AUJESKÁ [i] 20:25 BRATISLAVSKÉ PONDELKY: Chaos [i] 21:45 GEN.Sk: Milan Lasica [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:30 GBS [i] 22:35 Deň splnu [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Správy a komentáre [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 Aféry [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 13:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 00:30 Bostonské zločiny IV. 3 [i] 01:30 Agent VII. 1/13 [i] 02:30 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Mestečko záhad [i] 06:00 Prvé oddelenie [i] 06:15 Ničitelia mýtov III. 17 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Matlock III. 17 [i] 10:00 Už dosť, šéfe! IX. 9 [i] 11:10 Spravodlivosť v krvi IV. 12,13 [i] 13:20 Ničitelia mýtov III. 23 [i] 14:25 Profesionáli VI. 8 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:10 Hviezdna brána 21 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 3,4 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 21 [i] 19:35 Profesionáli VI. 9 [i] 20:30 Hitman [i] 22:25 OKTAGON MMA ZÁPASENIE [i] 23:30 Hviezdna brána 21 [i] 00:30 Ničitelia mýtov V. 24,25 [i] 02:30 Profesionáli VI. 9 [i] 03:05 OKTAGON MMA ZÁPASENIE [i] 03:55 Už dosť, šéfe! IX. 9 [i] 04:35 Matlock III. 17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Ncis: New Orleans I. 10 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 10:10 Jak prosté IV. 13 [i] 11:10 Ncis: New Orleans I. 10 [i] 12:05 Medium Iii. 22 [i] 13:05 Vzpomínky IV. 8 [i] 14:05 Jak prosté IV. 13 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 17:00 Medium Iv. 2 [i] 18:00 Jak prosté IV. 14 [i] 19:00 Vzpomínky IV. 9 [i] 20:00 Ncis: New Orleans I. 11 [i] 21:00 Tým Škorpion II. 5 [i] 22:00 Tým Škorpion II. 6 [i] 22:55 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 23:50 Ncis: New Orleans Ii. 8 [i] 00:45 Tým Škorpion II. 5 [i] 01:40 Tým Škorpion II. 6 [i] 02:30 Falco Ii. 6 [i] 03:19 Tým Škorpion II. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): V Británii 1 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Hollywoodská klišé 19 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Mrakodrap Empire State Building/ Těžba mědi 3 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Poklady v bednách 8 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hlavní město romantiků 24 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Potěšení pro oči 23 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (4. Řada): Konec v nedohlednu, 1. část 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 12:35 Extrémní přepravci (1. Řada) 1 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Corvette 1957, 2. část 22 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford 1956 na zakázku, 1. část 23 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford 1956 na zakázku, 2. část 24 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 8 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Hlavní město romantiků 24 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Potěšení pro oči 23 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Pařížská kanalizace/Beretta/bavlna 10 [i] 19:30 Jak se to dělá (13. Řada): Sochy ze dřeva/trenažéry Arc Trainer/inkoustová pera 11 [i] 20:00 Dvojí přežití (6. Řada): Ostrov v plamenech 6 [i] 21:00 Stále naživu (1. Řada): Setkání se žralokem bílým 1 [i] 22:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Král lesa 22 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Připravuje se 15 [i] 23:30 Co se dělo dál? (2. Řada) 4 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada): Zlatá rána 16 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Poslední kapka 16 [i] 01:50 Dvojí přežití (6. Řada): Ostrov v plamenech 6 [i] 02:40 Stále naživu (1. Řada): Setkání se žralokem bílým 1 [i] 03:30 Nazí a vystrašení (2. Řada): Král lesa 22 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): Honda CVCC z roku 1977 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Naše zoo 2/6 [i] 09:55 Po stopách hvězd [i] 10:20 168 hodin [i] 10:55 Já, Mattoni [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:40 Herečka [i] 15:00 To je vražda, napsala III [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Rapl: Zimmer frei 13/13 [i] 21:10 Rozsudek [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Motiv III [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:45 Sváteční slovo ředitele Radia Proglas Martina Holíka [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Uvězněni 5/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge 8/10 [i] 09:45 Kamera na cestách: Jižní Korea, asijský tygr [i] 10:40 Velké stavby světa: Nejvyšší mrakodrap [i] 11:30 Babylon [i] 11:55 Cesty víry: Petra [i] 12:25 Televizní klub neslyšících [i] 12:50 Československý filmový týdeník 1966 1122/2379 [i] 13:05 Slavné bojové akce 2. světové války: Úder z oblohy 4/6 [i] 13:55 Zapomenuté výpravy: Pátí bratři [i] 14:20 Po stopách Emila Holuba [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:35 Letecké katastrofy: Nebezpečné ticho [i] 16:25 Petrohrad, Benátky severu [i] 17:20 37 dní od atentátu k válce 2/3 [i] 18:15 Trabantem z Austrálie do Asie: V pasti 11/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Filantrop: Kvido Štěpánek [i] 19:25 Poutní místa: Klokoty [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Stalingrad: Ani krok zpět! 1/3 [i] 20:55 Velké stavby světa: Horská dálnice [i] 21:45 Malý velký muž [i] 00:00 Velké ticho [i] 01:40 Queer: Mexico City [i] 02:10 Idioti na plavbě kolem světa [i] 02:35 Léčitelé stále na indexu [i] 03:00 V zajetí železné opony [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:35 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 ZOO - živé muzeum? [i] 04:45 Prázdniny na chatě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3130 [i] 09:45 MasterChef Česko [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa IX 10 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Láska je závislost 32 [i] 14:00 Beze stopy VII: Přátelé a sousedé 14 [i] 14:55 Beze stopy VII: Chameleon 15 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XV: Vyšší dobro [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3131 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Bláznivá smrt [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XII: Pravidla domu 10 [i] 22:35 Mrtvý bod: Mrtví neumírají 5 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Pokušení hazardu 17 [i] 00:25 Beze stopy VII: Přátelé a sousedé 14 [i] 01:15 Beze stopy VII: Chameleon 15 [i] 02:05 Střepiny [i] 02:30 Áčko: Nehubni, takhle jsi sexy! [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Láska je závislost 32 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ferda Mravenec: Na bleším trhu 34 [i] 06:45 Friends: Koš [i] 07:30 M*A*S*H 13 [i] 08:25 Přístav: Tři bratři 79 [i] 09:55 Místo činu: Kolín: Prokletí 9 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska V: V poslední minutě 2 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe IX: Ráže 7,65 2 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Tenkrát na západě 7 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Rackové ve větru [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Slepé střevo 63 [i] 21:35 Táta na plný úvazek [i] 22:55 Úklidové komando [i] 23:50 Místo činu: Kolín: Prokletí 9 [i] 01:50 Siska V: V poslední minutě 2 [i] 02:50 Návrat komisaře Rexe IX: Ráže 7,65 2 [i] 03:40 Bella začíná znovu [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Indická nevesta 395-396 [i] 07:05 Zakázaná láska 62/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Katie Ffordová: Splnené želanie [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 160-161/238 [i] 16:40 Indická nevesta 397-398 [i] 17:35 Pestúnka Fran V. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk IV. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 123-124 [i] 22:25 Hriešny zoznam I. 9-10/10 [i] 00:15 Priatelia [i] 00:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:05 Pestúnka Fran V. [i] 01:50 Adela show [i] 02:20 Smotánka [i] 03:10 Na streche [i] 03:50 Chlapi neplačú [i] 04:45 Nezlomná Valentína 130-131/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 12 [i] 06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 Svatební mrákoty0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 12:35 Big Screen 14 [i] 12:50 Marie Antoinette0 [i] 14:55 Nejsem blázen0 [i] 16:55 Po přečtení spalte0 [i] 18:35 Jasmíniny slzy0