TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 06:25 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:20 Tučniaky z Madagaskaru 6/16 [i] 07:50 Karate Kid 3 [i] 10:05 Jack, zabijak obrov [i] 12:40 CHART SHOW [i] 14:40 Dobre vedieť! [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Kameňák 5 [i] 22:10 300: Vzostup impéria [i] 00:20 Expendables: Nezničiteľní [i] 02:25 300: Vzostup impéria [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 PARK [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Strapúšik [i] 07:00 Dimitri [i] 07:05 Kniha džunglí I. [i] 07:15 Levík Raa Raa [i] 07:25 Požiarnik Sam VIII.: Horolezkyňa Mandy [i] 07:35 Prasiatko Peppa II: Dobročinný bazár [i] 07:45 Prasiatko Peppa II: Plávanie [i] 07:50 Garfield III. [i] 08:05 Lassie - Nové dobrodružstvá: Démon z Diamantového jazera [i] 08:25 Zázračný ateliér [i] 08:55 Materské znamienko: Pytliaci 3/7 [i] 09:25 Autosalón [i] 10:00 Ukončenie Svätého roku milosrdenstva [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nevidieť pre oči [i] 15:15 V piatok trinásteho [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II.: Ako mačka [i] 21:20 Zlatá klietka [i] 22:45 Julie Lescautová X.: Nezvestní 2/5 [i] 00:10 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Nevidieť pre oči [i] 01:45 O 5 minút 12 [i] 02:50 Zlatá klietka [i] 04:15 Julie Lescautová X.: Nezvestní 2/5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cez Karpaty: História baníctva na strednom Slovensku [i] 06:20 Cez Karpaty: Strážovské vrchy [i] 06:40 Spišský hrad [i] 07:10 Slovenské hrady objektívom: Spišský hrad objektívom Alana Hyžu [i] 07:20 Cyklopotulky [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Test magazín: Nátierky z lieskovcov a kakaa [i] 09:45 Zámok v Bytči [i] 10:00 Služby Božie so spomienkou na Karola Kuzmányho [i] 12:00 Família: Família - NÁVRAT [i] 12:35 O siedmich rokoch [i] 13:35 Orientácie [i] 14:10 Herecké legendy: František Dibarbora [i] 14:25 Kraj sveta Istanbul [i] 15:30 Chvíľka poézie: Marína [i] 15:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Eduarda Kukana [i] 16:10 Dvere do televízie [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 19:30 Slovo [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Sága rodu Forsytovcov 11 [i] 20:40 Barneyho ženy [i] 22:50 Motošport: TCR International Series [i] 23:40 Krížnik Potemkin [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:15 Rex - superpes [i] 09:30 Mestečko záhad [i] 10:20 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:20 A-Team: Posledná misia [i] 13:50 Hry o život: Drozdajka 2 [i] 16:55 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:20 ŠPORT 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:30 Zabijak Condor [i] 01:30 Červený barón [i] 03:55 KRIMI 04:20 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 NA CHALUPE 3 [i] 05:50 Ničitelia mýtov III. 15,16 [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:50 Simpsonovci XXI. 19 [i] 10:20 X Factor Veľká Británia XIII. 23,24 [i] 13:25 Fórky, vtipky XXIV. [i] 14:10 Pravdivá spoveď hollywoodskej hviezdičky [i] 16:10 Tajomstvo bermudského trojuholníka [i] 17:10 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 19:25 Ninja Factor USA IV. 19 [i] 20:30 Červený barón [i] 23:00 Úplná šupa [i] 00:40 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 02:35 Pravdivá spoveď hollywoodskej hviezdičky [i] 04:00 Ničitelia mýtov V. 22,23 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Tělo jako důkaz I. 10 [i] 08:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 09:20 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 10:20 Tým Škorpion I. 19 [i] 11:15 Tým Škorpion I. 20 [i] 12:10 Perception I. 1 [i] 13:10 Perception I. 2 [i] 14:10 Vlčí mládě V. 13 [i] 15:05 Vlčí mládě V. 14 [i] 16:00 Rex Special Unit Ii. 11 [i] 17:00 Rex Special Unit Ii. 12 [i] 18:00 Falco Ii. 6 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 6 [i] 21:55 Profil zločinu VI. 2 [i] 23:05 Tajnosti a lži II. 10 [i] 00:05 Vzpomínky IV. 13 [i] 01:00 Underworld: Probuzení 1 [i] 02:20 Profil zločinu VI. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Největší loďaři světa (1. Řada) 2 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 4 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Celý žhaví do Fordu 1931 16 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): NHRA a růžový Cadillac z roku 55, 2. část 6 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada): Alfa Romeo Alfasud 12 [i] 09:05 Velká láska k autům (2. Řada): MGTC 5 [i] 09:55 Lovec zbraní (1. Řada): Nacistická puška 4 [i] 10:50 Pozor, pozor (1. Řada): Těžký úkol 4 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 7 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 8 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 2 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 3 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Posilovací stroje 13 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Opatrnosti není nikdy dost 14 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Pátrání po voze Healey 6 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Prodej vozu Phoenix 7 [i] 15:20 Největší loďaři světa (1. Řada) 2 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 3 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): BMW M6 10 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Rolls-Royce Dawn 11 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Noble M12 GTO 2.5 19 [i] 19:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): V Británii 1 [i] 20:00 Pomoc podnikatelům 2 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada): Ztraceni v džungli 4 [i] 22:00 Nejlepší motocykly [i] 23:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): S nadhledem 19 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Pobřeží komárů 3 [i] 00:55 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 3 [i] 01:50 Pomoc podnikatelům 2 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada): Ztraceni v džungli 4 [i] 03:30 Nejlepší motocykly [i] 04:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): S nadhledem 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Po stopách hvězd [i] 06:50 Zvláštní případ [i] 08:05 Úsměvy Laďky Kozderkové [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Bylo nás pět: Andělíček policajt 2/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Smůla [i] 14:05 O chudém královstvíčku [i] 15:15 Návštěvní hodiny [i] 16:25 Všichni dobří rodáci [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin 2 [i] 21:00 168 hodin [i] 21:30 KOSMO: Triumf 5/5 [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Pasti, pasti, pastičky [i] 00:15 Komisař Moulin [i] 01:45 Bolkoviny [i] 02:40 Banánové rybičky [i] 03:15 Hobby naší doby [i] 03:45 13. komnata Pavla Lukeše [i] 04:10 Sváteční slovo ředitele Radia Proglas Martina Holíka [i] 04:15 Žito [i] 04:35 Malá farma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:40 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1122/2379 [i] 09:10 Hledání ztraceného času: Praha císařská 2 [i] 09:30 Heydrich - konečné řešení: A zase byli druzí 12/44 [i] 10:00 Ukončení Svatého roku milosrdenství [i] 12:00 Poutní místa: Bozkov [i] 12:20 Nedej se [i] 13:15 Chcete mě? [i] 13:40 Sváteční slovo ředitele Radia [i] 13:45 Křesťanský magazín [i] 14:15 Cesty víry: Petra [i] 14:40 Na plovárně s Martou Skarlandtovou [i] 15:10 Na cestě po emirátském Ras [i] 15:35 Rozluštěné poklady: Archa úmluvy [i] 16:25 Hýčkaný vetřelec [i] 16:50 Trabantem z Austrálie do Asie: V pasti 11/12 [i] 17:20 Dokonalé zvířecí smysly: Čich 3/3 [i] 18:15 Filantrop: Martin Hausenblas [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Pátí bratři [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Tři muži na zabití [i] 21:40 Královský víkend [i] 23:10 Demokraté [i] 00:55 Batesův motel III: Klub Arkánum 2/10 [i] 01:35 Spolužáci [i] 02:00 Diáře a romány Pavla Kohouta [i] 02:25 Za závojem soukromí [i] 02:50 Počesku [i] 03:00 Folklorika [i] 03:35 Památky na prodej: Zámek [i] 03:55 Na moll [i] 04:35 Californication VII: Milost 12/12 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:50 Lišákoviny [i] 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě 28 [i] 06:40 Král džungle II 24 [i] 07:10 Jen počkej, zajíci! 12 [i] 07:20 Show Toma a Jerryho 5 [i] 07:50 Lví hlídka 10 [i] 08:10 Bratříček a sestřička [i] 09:25 Víkend [i] 10:30 První krok: Napomádovaní frajeři 6 [i] 11:50 Italské prázdniny [i] 13:35 Policajti na baterky [i] 15:20 Krakonoš a lyžníci [i] 16:55 Jak básníci neztrácejí naději [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:45 Střepiny [i] 23:20 Purpurové řeky [i] 01:25 Volejte Novu [i] 01:55 Áčko: Po půlnoční do pasťáku! [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:00 První krok: Napomádovaní frajeři 6 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Ferda Mravenec: Jak se stal Ferda filmovou hvězdou 33 [i] 07:15 Friends [i] 07:45 Friends: Tábor Divoké srdce [i] 08:15 M*A*S*H 11 [i] 08:45 M*A*S*H 12 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Největší tankové bitvy I 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Vychytávky Extra 13:55 Vraždy v Midsomeru X: Skleněný král [i] 16:10 Pečeme podle hvězd [i] 17:05 Úklidové komando [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda: Ztracený syn 5 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Po krk v extázi [i] 01:10 Komplikace: Diagnóza 6 [i] 02:05 Největší tankové bitvy I 5 [i] 03:05 Big Ben III: Ideální svět 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Frasier [i] 06:10 Inga Lindströmová: Oslava [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:40 Môj nový tučný život V. 3-4/13 [i] 14:10 Odložený prípad VI. 9/23 [i] 15:10 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice [i] 17:15 Druhá alebo prvá [i] 20:00 Zoznámte sa, Joe Black [i] 23:40 Veľmi nebezpečné známosti 3 [i] 01:25 Zoznámte sa, Joe Black [i] 04:20 Frasier [i] 04:55 Nezlomná Valentína 128-129/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 22 [i] 05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Sammyho dobrodružství - Útěk z ráje0 [i] 08:05 Bratři Warnerové0 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 13:35 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 15:05 Jack Hunter: Nebeská hvězda0 [i] 16:50 Brilantní plán0 [i] 18:40 Nejsem blázen0 [i] 20:30 Po přečtení spalte0 [i] 22:05 Sbal prachy a vypadni0 [i] 23:55 Resident Evil: Zánik0 [i] 01:25 Pevnost draků0 [i] 02:50 Teror0 [i] 04:15 7 pod nulou0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 07:30 Watts [i] 08:30 Snooker [i] 09:45 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:15 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 The Invisible Bird Photographer: Rybí večeře 3 [i] 05:30 V síti 5 [i] 06:00 Divoké Pyreneje 1 [i] 07:00 Tajemné cesty stěhovavých ptáků0 [i] 08:05 Přírodní ostrovy pokladů 2 [i] 09:05 David Attenborough - Zázraky přírody 4 [i] 09:30 David Attenborough - Zázraky přírody 5 [i] 10:00 Brutální chemie 3 [i] 10:55 Odhalená Itálie 3 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 5 [i] 13:00 Rozkrytá tajemství 2. světové války 2 [i] 14:00 Dějiny vědy 6 [i] 15:00 Zrození Severní Ameriky 2 [i] 16:00 Letadla, která změnila svět 2 [i] 17:00 Velké dějiny 12 [i] 17:30 Velké dějiny 13 [i] 18:00 Špioni za 2. světové války: Agent Garbo 12 [i] 19:05 Katastrofy, které otřásly světem 4 [i] 20:00 Neandrtálská apokalypsa 2 [i] 21:00 Válka růží 2