Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 06:20 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru 5/16 [i] 07:40 Najužitočnejší hráč 2 [i] 09:25 Kredenc [i] 10:00 Teória veľkého tresku VII. 8-9/24 [i] 11:20 Transformers 3 [i] 14:35 Stroskotaná láska [i] 16:20 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 John Wick [i] 22:40 Expendables: Nezničiteľní [i] 00:40 John Wick [i] 02:45 Elitní zabijaci [i] 04:15 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:35 Strapúšik [i] 06:40 Dimitri [i] 06:45 Kipper [i] 06:55 Kniha džunglí I. [i] 07:05 Geolino [i] 07:20 Levík Raa Raa [i] 07:35 Požiarnik Sam VIII.: Vodná veža v plameňoch [i] 07:45 Prasiatko Peppa II: Servis dedka Psa [i] 07:50 Prasiatko Peppa II: Hmlistý deň [i] 08:00 Garfield III. [i] 08:10 Lassie - Nové dobrodružstvá: Železný kôň [i] 08:35 Fidlibumove rozprávky [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Robin Hood II: Ukáž mi peniaze 7/13 [i] 10:45 PARK [i] 11:35 Hudba Made in Slovakia: TU V DOME & LE PAYACO [i] 12:05 On air [i] 12:35 Na krok od neba II. 12/16 [i] 13:40 Vôňa bazy [i] 15:15 Zlaté časy [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Treska [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Strom želaní [i] 21:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvaha [i] 22:00 Neskoro večer [i] 22:50 Ray Donovan: Jeden ako druhý 12/12 [i] 23:45 Hudba Made in Slovakia: TU V DOME & LE PAYACO [i] 00:10 Strom želaní [i] 01:10 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Odvaha [i] 01:40 Komisár Montalbano: Okruh okolo bóje [i] 03:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 04:00 Nebíčko v papuľke: Treska [i] 04:30 Robin Hood II: Ukáž mi peniaze 7/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Cez Karpaty: Malé Karpaty [i] 06:50 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Zipsovanie vozidiel [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Slovenské hrady objektívom: Spišský hrad objektívom Alana Hyžu [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Čo sme nestihli odvysielať naživo [i] 10:30 Generácia [i] 10:55 Cesta [i] 11:20 Paralympijský magazín [i] 11:50 VAT: Hýbacie obrázky pre NASA [i] 12:15 Spektrum vedy: Sliny a ich diagnostické využitie [i] 12:45 ZvedaVEC: Satelitné systémy [i] 12:50 Encyklopédia slovenských obcí: Chyžné [i] 13:15 Kapura [i] 14:00 Farmárska revue [i] 14:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 14:50 Test magazín: Test magazín: Nátierky z lieskovcov a kakaa [i] 14:55 Príbeh vínom písaný - Ferdinand Fussmann [i] 15:25 Magazín Ligy majstrov [i] 15:50 Magazín Európskej ligy [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga: FC DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín [i] 19:00 Večerníček: Strapúšik [i] 19:05 Dimitri [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - SAMÉ UCHO [i] 19:15 Kniha džunglí I. [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Eduarda Kukana [i] 20:10 Všichni dobří rodáci [i] 22:10 1992: Opice [i] 23:00 1992: Psi [i] 23:50 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Krutý osud taxikára [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:30 KRIMI 07:00 NOVINY TV JOJ 08:05 Sníček [i] 08:15 Zabi nudu! [i] 08:25 Timon a Pumbaa III. [i] 08:50 Simpsonovci XVIII. 11 [i] 09:15 Ninja Factor IV.: USA - PREMIÉRA [i] 10:05 Začarovaní [i] 12:20 Jedine ona [i] 14:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:30 NAŠI: Všetko má svoju cenu; Pubertiacka kríza [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Hry o život: Drozdajka 2 [i] 23:50 Hitman [i] 01:50 RoboCop 3 [i] 03:50 NAŠI: Všetko má svoju cenu; Pubertiacka kríza [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Ničitelia mýtov III. 13,14 [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 10:15 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:15 NA CHALUPE 3 [i] 12:35 Najlepšie torty 7 [i] 13:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VII. 9,10 [i] 15:30 Povedz, že to tak nie je [i] 17:30 Hotelové SOS 2,3 [i] 19:40 Hoď svišťom 8 [i] 20:30 Jedine ona [i] 22:30 Povedz, že to tak nie je [i] 00:30 Pach krvi 3 [i] 02:20 Črepiny [i] 02:55 Ničitelia mýtov V. 21 [i] 03:40 Hoď svišťom 8 [i] 04:15 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tým Škorpion I. 19 [i] 08:00 Tým Škorpion I. 20 [i] 08:55 Falco Ii. 6 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 11:00 Rex Special Unit Ii. 11 [i] 12:00 Rex Special Unit Ii. 12 [i] 13:00 Vzpomínky IV. 13 [i] 14:00 Tělo jako důkaz I. 10 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 21 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 22 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 3 [i] 18:00 Perception I. 1 [i] 19:00 Perception I. 2 [i] 20:00 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 9 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 10 [i] 23:00 Underworld: Probuzení 1 [i] 00:35 Perception I. 1 [i] 01:30 Perception I. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka 16 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Sady klíčů, kožená obuv a řetězy na kola 10 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 3 [i] 06:25 Záchrana statku (1. Řada): Hrůza z medvědů 6 [i] 07:15 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada): Sám 4 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (3. Řada): Jarní chuťovka 4 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Spousta whisky 17 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Animatronika 18 [i] 09:55 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pradávné bohatství 5 [i] 10:20 Boj o nemovitosti (1. Řada): Štěnice 6 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Ceněné zbraně 11 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Úplně bez sebe 12 [i] 11:40 Likvidátor (4. Řada): Posilovací stroje 13 [i] 12:05 Likvidátor (4. Řada): Opatrnosti není nikdy dost 14 [i] 12:35 Likvidátor (4. Řada): Dohodnem se? 15 [i] 13:00 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? není to moje první rodeo 27 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Zoufalá řešení 17 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Znuděný 18 [i] 14:25 Lovci odpadu (7. Řada) 3 [i] 15:20 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Vojsko 3 [i] 16:15 V zákulisí megaletiště (1. Řada): Naprostá kontrola 2 [i] 17:10 Mimořádné projekty (6. Řada): Skypark v Singapuru 1 [i] 18:05 Souboje robotů (1. Řada) 2 [i] 19:00 Největší loďaři světa (1. Řada) 2 [i] 20:00 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i] 21:00 Parádní motorky (1. Řada) 2 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 16 [i] 22:30 Kšefty a kola (1. Řada) 1 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? příliš snadný obchod 30 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - starožitné nářadí 31 [i] 00:00 Říční monstra (8. Řada): Vnitřní příšery 7 [i] 00:55 Říční monstra (8. Řada): Ďábel z hlubin 3 [i] 01:50 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i] 02:40 Parádní motorky (1. Řada) 2 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 16 [i] 03:55 Kšefty a kola (1. Řada) 1 [i] 04:20 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? příliš snadný obchod 30 [i] 04:45 Likvidátor (4. Řada): Na cestách - starožitné nářadí 31 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Polopatě [i] 07:20 Zelený ptáček [i] 08:05 Úsměvy Vlasty Chramostové [i] 08:45 Vzpomínka na Adventní koncerty [i] 09:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 09:05 Cizí lidé [i] 10:10 Všechnopárty [i] 11:05 Naše zoo 2/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O nosaté čarodějnici [i] 14:00 O princezně Solimánské [i] 14:35 Zvláštní případ [i] 15:45 Neobyčejné životy: Ladislav Frej [i] 16:40 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Zvíře [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:20 Jeden musí z kola ven [i] 01:25 Bolkoviny [i] 02:15 Banánové rybičky [i] 03:30 Sama doma [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge 7/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:40 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Pohádková země [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Tisíc let české myslivosti 8/9 [i] 10:50 Letecké katastrofy: Nebezpečné ticho [i] 11:40 Vláda: První úterý v říjnu 10/30 [i] 12:40 Apokalypsa Stalin: Pán světa 3/3 [i] 13:35 Babylon [i] 14:05 Na stromě [i] 15:30 Kamera na cestách: Jižní Korea, asijský tygr [i] 16:25 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 3/3 [i] 17:20 České hlavičky 2016 [i] 18:15 Filantrop: Kvido Štěpánek [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Stromodům v Kostarice [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velké ticho [i] 21:45 Východní přísliby [i] 23:30 Batesův motel III: Klub Arkánum 2/10 [i] 00:10 Ve jménu vlasti IV: 13 hodin v Islámábádu 10/12 [i] 00:55 Cestománie [i] 01:25 Domov ve středu Evropy 10/13 [i] 01:35 Slyšte, Slované: Sláva Velkomoravské říše 3/3 [i] 02:00 Poezie v kostele? [i] 02:25 Jura Petrů [i] 02:45 Jubilanti [i] 03:25 Památky na prodej: Lovecký zámeček [i] 03:40 Případ pro ombudsmana [i] 03:55 Na moll... [i] 04:30 Nejistá sezóna v pálenicích [i] 04:50 České kořeny ve Vídni [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:05 Lišákoviny [i] 06:30 Jake a piráti ze Země Nezemě 27 [i] 07:00 Král džungle II 23 [i] 07:25 Jen počkej, zajíci! 11 [i] 07:40 Show Toma a Jerryho 4 [i] 08:10 Lví hlídka 9 [i] 08:30 Tvoje tvář má známý hlas [i] 11:10 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:10 Volejte Novu [i] 12:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:45 Tipy ptáka Loskutáka [i] 14:05 Výměna manželek [i] 15:20 Evoluce [i] 17:25 10 důvodů, proč tě nenávidím [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Princ dvojí krve [i] 23:15 Kat [i] 01:30 Evoluce [i] 03:15 Áčko: Chci domů z polepšovny, Ježíšku! [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ferda Mravenec: O zlatém svatebním dnu a o neposlušném kanónu 32 [i] 06:50 Friends [i] 07:20 M*A*S*H 10 [i] 07:55 Autosalon [i] 09:05 Autosalon Extra 09:25 Dr. Dokonalý: Vysoké napětí 12 [i] 10:35 Kolotoč mého života [i] 12:40 Big Ben III: Ideální svět 4 [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru X: Zvíře v nás [i] 17:00 Karolína, domácí kuchařka [i] 17:35 Prostřeno! Poslední večeře [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Andílek na nervy [i] 22:40 Krvavý písek [i] 00:50 Zrcadla 2 [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru X: Zvíře v nás [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Emilie Richardsová: Čaro druhej lásky [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:45 Doktorka Zoe III. 7-8/22 [i] 14:05 Odložený prípad VI. 7-8/23 [i] 16:00 Inga Lindströmová: Oslava [i] 18:00 Štyridsiatka na krku [i] 20:00 Katie Ffordová: Splnené želanie [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice [i] 00:00 Výlet s mamou [i] 02:05 Tyran [i] 03:30 V údolí divých ruží: Miesto v srdci [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Bratři Warnerové0 [i] 06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Producenti0 [i] 08:45 Big Screen 21 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 12:35 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 13:05 Sammyho dobrodružství - Útěk z ráje0 [i] 14:40 Nadějné vyhlídky0 [i] 16:50 Marie Antoinette0 [i] 18:50 Jack Hunter: Nebeská hvězda0 [i] 20:30 Brilantní plán0 [i] 22:20 Město zločinu0 [i] 00:20 Sbal prachy a vypadni0 [i] 02:05 Temná legenda 20 [i] 03:40 Žena v černém0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 07:00 Fotbal [i] 08:00 Fotbal [i] 08:30 Snooker [i] 10:30 Curling [i] 13:00 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Vytrvalostní závody [i] 20:10 Zprávy [i] 20:15 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 The Invisible Bird Photographer: Tři v podnájmu 2 [i] 05:35 V síti 4 [i] 06:00 Mravenci vědí všechno 9 [i] 06:15 Mravenci vědí všechno 10 [i] 06:30 Velká pětka Jižní Ameriky 5 [i] 07:00 Zázračné lesy0 [i] 08:05 Přírodní ostrovy pokladů 1 [i] 09:05 David Attenborough - Zázraky přírody 2 [i] 09:30 David Attenborough - Zázraky přírody 3 [i] 10:00 Pěšky napříč  Himalájemi 5 [i] 10:55 Odhalená Itálie 2 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 4 [i] 13:00 Rozkrytá tajemství 2. světové války 1 [i] 14:00 Dějiny vědy 5 [i] 15:00 Zrození Severní Ameriky 1 [i] 16:00 Brutální chemie 3 [i] 16:50 Věda kolem nás 3 [i] 17:00 Velké dějiny 10 [i] 17:30 Velké dějiny 11 [i] 18:00 Špioni za 2. světové války: Christine Granvillová - polská špionka 11 [i] 19:05 Katastrofy, které otřásly světem 3 [i] 20:00 Neandrtálská apokalypsa 1