TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 5-6/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 CHART SHOW [i] 23:45 Dobre vedieť! [i] 00:45 Top Aplikácie [i] 01:05 Odložený prípad II. 5/23 [i] 02:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 5-6/24 [i] 03:30 NCIS: Los Angeles VI. 20/24 [i] 04:10 Susedské prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Rozprávky bratov Grimmovcov: Najdlhšie vlasy na svete [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Slovensko v obrazoch [i] 09:00 Policajné oddelenie: Smrť v priamom prenose 50 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Kto zabil Angelu? 51 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i] 13:50 Strom želaní [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet zhora: Štokholm zhora [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Opátske sídlo 5/11 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Večerné správy RTVS [i] 22:05 Zbohom kura [i] 23:35 Nikto nie je dokonalý [i] 00:45 Neskoro večer [i] 01:35 Policajné oddelenie: Smrť v priamom prenose 50 [i] 02:30 Zbohom kura [i] 04:00 Dámsky klub: Radosti a starosti nielen zo sveta žien. [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Žena na konci sveta III. [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Kipper [i] 07:30 Kniha džunglí I. [i] 07:40 Geolino [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - LAPINOVCI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 (Ne)celebrity: Janka Hojáková [i] 08:40 TELEREGINA [i] 09:25 Maďarský magazín [i] 09:50 Exemplárny prípad [i] 10:45 Polnočná premiéra [i] 11:30 Obedníček: Strapúšik [i] 11:35 Dimitri [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPUDING [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Orientácie [i] 13:10 Z pohľadu kardinála 1990 - 2014 [i] 13:35 Dni nádejí [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Takí sme boli: Začiatky vysielania pre deti a mládež zo štúdia Košice [i] 15:10 Takí sme boli: Šport z Košíc [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 15:55 (Ne)celebrity: Rudolf Pažítka [i] 16:05 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: V pasti [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Isfahán: Zrkadlový obraz raja - Irán [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Strapúšik [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - LAPINOVCI [i] 18:45 Kipper [i] 18:50 Kniha džunglí I. [i] 19:00 Zázračný miniateliér [i] 19:10 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:15 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Família: Família - NÁVRAT [i] 20:15 Sám vojak v poli 2/3 [i] 21:25 18. Medzinárodný filmový festival Bratislava [i] 21:35 Niet pokoja pre bezbožných [i] 23:25 Polícia [i] 23:35 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Lesná zver [i] 23:40 Profesionál [i] 23:55 Stopy v snehu [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy RTVS z regiónov [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 Aféry [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:25 Kosti IV. 19 [i] 13:25 Neserte nám pestúnku [i] 15:40 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 A-Team: Posledná misia [i] 23:10 Úplná šupa [i] 00:55 Pach krvi 3 [i] 02:55 KRIMI 03:15 NOVINY TV JOJ 04:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov V. 18 [i] 06:15 Ničitelia mýtov III. 12 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Matlock III. 16 [i] 10:00 Už dosť, šéfe! IX. 8 [i] 11:10 Agentúra Jasno 7 [i] 12:05 Bostonské zločiny IV. 2 [i] 13:15 Ničitelia mýtov III. 22 [i] 14:20 Profesionáli V. 7 [i] 15:10 Fórky, vtipky XXIV. [i] 15:40 Simpsonovci XXI. 18 [i] 16:10 Hviezdna brána 20 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 19 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 17 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 19 [i] 19:35 Profesionáli V. 8 [i] 20:30 Takmer bez šance [i] 22:20 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 9,10 [i] 23:30 Hviezdna brána 20 [i] 00:30 Ničitelia mýtov V. 19,20 [i] 02:30 Profesionáli V. 8 [i] 03:05 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 9,10 [i] 04:00 Už dosť, šéfe! IX. 8 [i] 04:40 TOP STAR [i] 04:55 Ničitelia mýtov V. 20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Ncis: New Orleans I. 10 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 09:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 10:05 Jak prosté IV. 12 [i] 11:05 Ncis: New Orleans I. 10 [i] 12:00 Medium Iii. 21 [i] 13:00 Vzpomínky IV. 7 [i] 14:00 Jak prosté IV. 12 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 17:00 Medium Iii. 22 [i] 18:00 Jak prosté IV. 13 [i] 19:00 Muži v černém 3 1 [i] 21:00 Světová invaze 1 [i] 23:10 Myšlenky zločince XI. 5 [i] 00:05 Od soumraku do úsvitu I. 5 [i] 01:05 Expresní zásilka 1 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu 15 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Čtyřkolky/sjezdové lyže/laserové řezačky 9 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Kaňonem s lepicí páskou 18 [i] 06:50 Jak to dělají? (3. Řada): Stadion ve Phoenixu/ Mrakodrap Trade Tower v Las Vegas/ Surfování 1 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Brnění a Drákula 7 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Podivíni a Řekové 23 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Podlaha pro přátele 22 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (3. Řada) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Sestup z mlžné hory 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 1. část 6 [i] 11:40 Rození obchodníci (13. Řada): Honda CVCC z roku 1977 3 [i] 12:35 Z chlapce mužem (2. Řada) 1 [i] 13:30 Velká láska k autům (1. Řada): Dražba 7 [i] 14:25 Velká láska k autům (2. Řada): Velká láska k autům, 2. řada 1 [i] 15:20 Velká láska k autům (2. Řada): Velká láska k autům, 2. řada 2 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Podivíni a Řekové 23 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Podlaha pro přátele 22 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): Honda CVCC z roku 1977 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Kuličková ložiska/inkoust pro karikaturisty/protézy oka 16 [i] 19:30 Jak se to dělá (13. Řada): Sady klíčů, kožená obuv a řetězy na kola 10 [i] 20:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 5 [i] 21:00 Berte to jako varování (4. Řada): Mozek vs. svaly 7 [i] 22:00 Záhadná Země (1. Řada): Hledání Sodomy 5 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Nezvyklá silnice 14 [i] 23:30 Co se dělo dál? (2. Řada) 3 [i] 00:00 Náš člověk v Lotyšsku [i] 01:00 Guy Martin: Stěna smrti [i] 01:50 Extrémní přepravci (1. Řada) 5 [i] 02:40 Berte to jako varování (4. Řada): Mozek vs. svaly 7 [i] 03:30 Záhadná Země (1. Řada): Hledání Sodomy 5 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo spisovatele a výtvarníka Václava Vokolka [i] 05:30 Žiješ jenom 2x [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:55 Reportéři ČT [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Farmářská jízda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Já, Mattoni [i] 21:05 13. komnata Pavla Lukeše [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Všechnopárty [i] 22:25 Kolo plné hvězd [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge 6/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge 7/10 [i] 09:45 Japonsko - má láska [i] 10:40 Cestománie [i] 11:10 Postřehy odjinud [i] 11:15 Poselství Jana Palacha [i] 12:15 České studentské revolty - 80. léta [i] 13:05 Zapomenuté výpravy: Pátí bratři [i] 13:30 Dokonalé zvířecí smysly: Sluch 2/3 [i] 14:20 Chcete mě? [i] 14:50 Špion II: Krycí název: Rodinná pouta 5/11 [i] 15:10 Poutní místa: Klokoty [i] 15:30 Rozmanitý západ Spojených států amerických 2/2 [i] 16:25 Slavné bojové akce 2. světové války: Úder z oblohy 4/6 [i] 17:15 Zkáza francouzského loďstva: Toulon 1942 [i] 18:05 Domov ve středu Evropy 10/13 [i] 18:15 Hýčkaný vetřelec [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - rakovina ledvin [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 3/3 [i] 21:00 Český žurnál: Výchova k válce [i] 22:10 Císař [i] 23:50 Uvězněni 5/6 [i] 00:40 Californication VII: Milost 12/12 [i] 01:10 Pološero - Nesnesitelný půvab byrokracie [i] 01:35 Babylon [i] 02:05 Chcete je? [i] 02:10 Náš venkov: Rybáři z Podivína [i] 02:35 Předávání víry [i] 02:55 Památky na prodej: Zámek Nemilkov [i] 03:15 Folklorika [i] 03:50 Bydlím na Bydlině [i] 04:20 Pokusná zvířata [i] 04:45 Proměny českého venkova [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:25 Novashopping 08:40 Ulice 3128 [i] 09:35 Ulice 3129 [i] 10:30 Ordinace v růžové zahradě 2: Změna je život 690 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa IX 9 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Sejdeme se na sále 31 [i] 14:05 Beze stopy VII: Víra v zázrak 12 [i] 15:00 Beze stopy VII: Ztracená 13 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XV: Mrtvý les [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3130 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Něžné vlny [i] 22:20 60 sekund [i] 00:40 Beze stopy VII: Víra v zázrak 12 [i] 01:25 Beze stopy VII: Ztracená 13 [i] 02:15 Prásk [i] 02:45 Áčko: Chci sedět v baru, ne ve škole! [i] 03:35 Co na to Češi [i] 04:15 Ordinace v růžové zahradě: Sejdeme se na sále 31 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O bitvě u Bílého kamene 31 [i] 06:35 Marvel Superhrdinové - Avengers: Sjednocení! [i] 07:20 M*A*S*H 9 [i] 08:05 M*A*S*H 10 [i] 08:45 Polda: Ve stínu feng šuej 4 [i] 10:05 Místo činu: Kolín: Špinavý policajt 8 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska V: Samé lži 1 [i] 13:30 Návrat komisaře Rexe IX: Setkání 1 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Paralelní svět 6 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Květ života [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Tři bratři 79 [i] 21:40 Divoká řeka [i] 00:05 Místo činu: Kolín: Špinavý policajt 8 [i] 02:00 Siska V: Samé lži 1 [i] 03:00 Návrat komisaře Rexe IX: Setkání 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Indická nevesta 393-394 [i] 07:00 Zakázaná láska 61/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 121-122 [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 158-159/238 [i] 16:45 Indická nevesta 395-396 [i] 17:35 Pestúnka Fran V. [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk IV. [i] 20:30 Najúžasnejšie Vianoce [i] 22:30 Sherlock a Watsonová III. 9-10/24 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:55 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:25 Pestúnka Fran V. [i] 02:15 Monk IV. [i] 03:00 Sherlock a Watsonová III. 9-10/24 [i] 04:20 Smotánka [i] 04:50 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Dobrodružství Barona Prášila0 [i] 08:45 Big Screen 19 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Falešná láska0 [i] 13:40 Není úniku0 [i] 15:25 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 16:55 Dobrodružství Poseidonu0 [i] 18:25 Nadějné vyhlídky0 [i] 20:30 Žena v černém0 [i] 22:10 Oběť: Lovec krve0