TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:05 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 06:25 Dešťová víla [i] 08:40 Fontána pre Zuzanu [i] 10:25 Rabaka [i] 12:30 Vrchní, prchni! [i] 14:35 Marečku, podejte mi pero! [i] 16:40 Jack, zabijak obrov [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:35 Občanský průkaz [i] 00:35 Tankový prapor [i] 02:20 Občanský průkaz [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Križovatky medicíny: Faktor Ypsilon 116 [i] 05:45 Križovatky medicíny: Test otcovstva 117 [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:40 Štvorlístok v službách kráľa [i] 09:10 Frajeri a frajerky [i] 10:15 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Musgravský rituál 4/11 [i] 11:05 Čierne ovce [i] 12:15 Horúci dych [i] 13:35 Nebojte sa. Život pápeža Jána Pavla II. [i] 15:00 Rozprávky bratov Grimmovcov: Najdlhšie vlasy na svete [i] 16:05 Železný Ján [i] 17:30 Vôňa bazy [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:25 Žiarlivosť [i] 22:35 Na krok od neba II. 12/16 [i] 23:30 Nebojte sa. Život pápeža Jána Pavla II. [i] 00:55 Horúci dych [i] 02:15 Žiarlivosť [i] 03:25 Slovensko chutí [i] 03:55 Križovatky medicíny: Nákazlivá láska 118 [i] 04:40 Križovatky medicíny: Streľba vo svadobný deň 119 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Spev lásky a nenávisti [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Kipper [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - ACTIONS [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Filmová kronika "17. november" 1989 [i] 08:45 Tajná operácia Pontifex 1/2 [i] 09:35 Tajná operácia Pontifex 2/2 [i] 10:30 Slovíčka [i] 11:10 Generácia na prelome [i] 12:05 Família: Família - Výmyselník dedko [i] 12:35 Zlatá podkova, zlaté pero, zlatý vlas [i] 13:50 Jawa nostalgická [i] 15:05 Ring voľný [i] 16:10 Stopy v snehu [i] 17:05 Chlap prezývaný Brumteles [i] 18:30 Večerníček: Strapúšik [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - ACTIONS [i] 18:45 Kipper [i] 18:50 Kniha džunglí I. [i] 19:05 Zázračný miniateliér [i] 19:10 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:15 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:40 GEN.sk: Jozef Jablonický [i] 20:00 Ceny pamäti národa [i] 21:10 Profesionálna cudzinka [i] 22:10 Prízraky [i] 23:25 Zbohom, súdruhovia: Rebélia 1989 [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 08:10 Káčerovo II. [i] 08:40 Timon a Pumbaa III. [i] 09:00 Princezná a netvor [i] 11:00 Periskop hore a dole [i] 13:10 Rex - superpes [i] 15:30 Začarovaní [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Neserte nám pestúnku [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 6 [i] 00:00 Bostonské zločiny IV. 2 [i] 01:00 Agentúra Jasno 7 [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ: Tablet [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov V. 17 [i] 06:15 Ničitelia mýtov III. 11 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Matlock III. 15 [i] 10:00 Už dosť, šéfe! IX. 7 [i] 11:10 Agentúra Jasno 6 [i] 12:05 Bostonské zločiny IV. 1/20 [i] 13:15 Ničitelia mýtov III. 21 [i] 14:25 Princezná a netvor [i] 16:15 Hviezdna brána 19 [i] 17:15 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 18 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 16 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 18 [i] 19:35 Profesionáli V. 7 [i] 20:30 Periskop hore a dole [i] 22:25 Nebezpečné lety II. 1/10 [i] 23:25 Hviezdna brána 19 [i] 00:25 Ľudské orgány na predaj [i] 01:30 Zúfalí šoféri 8/8 [i] 02:20 Ničitelia mýtov V. 18 [i] 03:10 Nebezpečné lety II. 1/10 [i] 03:55 Zúfalí šoféri 8/8 [i] 04:40 Už dosť, šéfe! IX. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Ncis: New Orleans I. 9 [i] 08:25 Světová invaze 1 [i] 10:35 Muži v černém 3 1 [i] 12:30 Expresní zásilka 1 [i] 14:10 Jak prosté IV. 11 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 15 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 16 [i] 17:05 Medium Iii. 21 [i] 18:05 Jak prosté IV. 12 [i] 19:05 Vzpomínky IV. 8 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 10 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 18 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba X. 7 [i] 02:00 Ncis: New Orleans Ii. 11 [i] 02:45 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Mramor/Mahjong/nouzové nafukovací skluzavky 14 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Hliníkové lodě/fujary/luxusní hodinky 8 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Speciál se zombíky 17 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 20 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Hotovost nade vše 6 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nastupte do párty vlaku! 22 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Slepá strana 21 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 13 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Vysoko ve Skalistých horách 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Parádní Customline 5 [i] 11:40 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i] 12:35 Průkopníci (1. Řada) 5 [i] 13:30 Dvojí přežití (6. Řada): Pobřeží komárů 3 [i] 14:25 Dvojí přežití (6. Řada): Bulharský blizard 4 [i] 15:20 Dvojí přežití (6. Řada): Trosečníky v Chorvatsku 5 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 6 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nastupte do párty vlaku! 22 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Slepá strana 21 [i] 18:05 Rození obchodníci (13. Řada): Volvo PV544 z roku 1963 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Nákladní vozy Kamaz/vlasová kosmetika/televizní věž v Kantonu 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (13. Řada): Čtyřkolky/sjezdové lyže/laserové řezačky 9 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 21:00 Války kontejnerů (3. Řada): Divoké vlny 7 [i] 21:30 Války kontejnerů (3. Řada): Nelehké časy 8 [i] 22:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Automobily 4 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Zátah 13 [i] 23:30 Co se dělo dál? (2. Řada) 2 [i] 00:00 Pouliční psanci (3. Řada): Impérium se rozrůstá 1 [i] 00:55 Království skládek (2. Řada) 6 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 02:40 Války kontejnerů (3. Řada): Divoké vlny 7 [i] 03:05 Války kontejnerů (3. Řada): Nelehké časy 8 [i] 03:30 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Automobily 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (13. Řada): Mercedes 560SL z roku 1987 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Lásky mezi kapkami deště [i] 08:00 Slasti Otce vlasti [i] 09:40 Jak si pan Pinajs kupoval od kocoura sádlo [i] 10:25 Boháč a chudák [i] 11:40 O princi, který měl o kolečko víc [i] 12:50 Micimutr [i] 14:20 Čerte, drž se svého kopyta! [i] 15:30 Kolja [i] 17:20 O Janovi a podivuhodném příteli [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 20:00 Hříšní lidé Města pražského: Černé rukavice 5/13 [i] 20:40 Hříšní lidé Města pražského: Případ lichého střevíce 6/13 [i] 21:20 Zemský ráj to napohled [i] 23:19 Výsledky losování Šťastných 10 23:20 Slasti Otce vlasti [i] 01:00 13. komnata Jaroslavy [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Manéž Bolka Polívky [i] 03:05 Banánové rybičky [i] 03:30 Bolkoviny [i] 04:25 Objektiv [i] 04:55 Toulavá kamera [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge 5/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Souvislosti Jana Pokorného [i] 06:55 Duchovní kuchyně: Šintoismus [i] 07:25 Domov ve středu Evropy 10/13 [i] 07:35 37 dní od atentátu k válce 1/3 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge 6/10 [i] 09:50 Trabantem z Austrálie do Asie: V pasti 11/12 [i] 10:20 Cesta do eurostudentovy duše - Díl 1. a 2. [i] 12:15 Chcete je? [i] 12:20 Zkáza francouzského loďstva: Toulon 1942 [i] 13:15 Velké stavby světa: Nejvyšší mrakodrap [i] 14:00 Rozluštěné poklady: Černovousův koráb [i] 14:50 České kořeny ve Vídni [i] 16:00 České studentské revolty - 60. léta [i] 16:55 Koncert pro všechny slušný lidi [i] 17:20 Poselství Jana Palacha [i] 18:15 Herbář [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Letecké katastrofy: Panika zabíjí [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Ceny Paměti národa 2016 [i] 21:15 České studentské revolty - 80. léta [i] 22:10 Spalovač mrtvol [i] 23:50 Queer: Mexico City [i] 00:15 Sestřička Jackie VI: Let 12/12 [i] 00:40 Californication VII: Dcera 11/12 [i] 01:10 Uchem jehly [i] 01:35 ... po valašsky odzemek! [i] 02:00 Benediktini na Broumovsku [i] 02:20 Národ mystifikace [i] 03:15 Revoluce: Záblesk minulosti [i] 04:10 Popcorn [i] 04:40 Uchem jehly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:25 Lišákoviny [i] 06:45 Scooby-Doo a děsivý strašák [i] 07:05 Scooby-Doo: Šapitó [i] 08:30 Jeníček a Mařenka [i] 10:05 Jeden den v New Yorku [i] 11:50 Kosmetička a zvíře [i] 13:55 Hrabě Monte Christo [i] 16:30 Jak vycvičit draka [i] 18:25 Ulice 3129 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Změna je život 690 [i] 21:35 Prásk [i] 22:10 Hvězdná párty [i] 23:10 Tlumočnice [i] 01:40 Hrabě Monte Christo [i] 04:10 DO-RE-MI [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ferda Mravenec: O tajemném komandu a vejcožroutech 30 [i] 06:40 Star Wars: Padawanská hrozba [i] 07:10 Star Wars: Impérium útočí [i] 07:40 Ohnivý kuře: Malá vítězství 62 [i] 09:05 Nalevo od výtahu [i] 10:45 Cesta do pravěku [i] 12:25 Bota jménem Melichar [i] 13:50 Lhář, lhář [i] 15:45 Fešák Hubert [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dr. Dokonalý: Vysoké napětí 12 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:30 Ano, šéfe! [i] 23:40 Cesty k úspěchu [i] 23:50 Pečeme podle hvězd [i] 00:35 Fešák Hubert [i] 02:05 Bota jménem Melichar [i] 03:15 Cesta do pravěku [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Indická nevesta 391-392 [i] 07:10 Zakázaná láska 60/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 119-120 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 156-157/238 [i] 16:45 Indická nevesta 393-394 [i] 17:40 Pestúnka Fran V. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk IV. [i] 20:30 Vymenené životy 121-122 [i] 22:30 Hriešny zoznam I. 7-8/10 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:10 Pestúnka Fran V. [i] 01:55 Adela show [i] 02:25 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:55 Chlapi neplačú [i] 04:50 Nezlomná Valentína 126-127/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 16 [i] 06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Jakub lhář0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 12:35 Hook0 [i] 15:00 Falešná láska0 [i] 16:35 Producenti0 [i] 18:45 Není úniku0 [i] 20:30 Měsíc 440 [i] 22:10 Solo0 [i] 23:50 Volavka 30 [i] 01:50 Oběť: Lovec krve0 [i] 03:25 Pianistka0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:00 Snooker [i] 06:45 Fotbal [i] 09:00 Snooker [i] 11:00 Formule [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Snooker [i] 17:00 Fotbal [i] 17:55 Zprávy [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 00:30 Formule [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Fotbal [i] 04:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:30 Nápady, které vydělaly miliony 4 [i] 06:00 Sportovní vozy 1 [i] 07:05 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 1 [i] 08:00 Po nebezpečných cestách kamionem: Himaláj 2 [i] 09:00 Připraveni vyrazit 7 [i] 09:30 Připraveni vyrazit 8 [i] 10:00 Zamořeno škůdci 2 [i] 11:00 Jurské bojiště 9 [i] 12:00 Utajený šéf - USA 9 [i] 13:00 Kometa 1 [i] 14:00 Cestovatelův průvodce po planetách 5 [i] 15:00 Poslední dny: Ježíš 4