TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 1-2/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:50 Ostrov [i] 23:55 Atletiko Cvernofka [i] 01:00 Odložený prípad II. 3/23 [i] 02:00 Lovec zločincov II. 21/22 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XIII. 1-2/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Križovatky medicíny: Prah bolesti 112 [i] 05:50 Križovatky medicíny: Hráči 113 [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:50 Tajné životy 11 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Posledný súboj 2.časť 48 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Alkohol za volantom [i] 14:35 Lekári: Bod pre teba, bod pre mňa 44/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet zhora: Mexiko zhora [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Druhá škvrna 3/11 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Až do konca 1/6 [i] 23:05 Policajné oddelenie: Posledný súboj 2.časť 48 [i] 23:55 Lekári: Bod pre teba, bod pre mňa 44/65 [i] 00:40 Až do konca 1/6 [i] 01:35 Komisár Manara: Dokonalý zločin 1/12 [i] 02:30 Komisár Manara: Neskorý zber 2/12 [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:55 Križovatky medicíny: Hľadanie diagnózy 114 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Žena na konci sveta III. [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Kipper [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - SLUCH [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Kvarteto [i] 09:55 Žiadne veľké slová [i] 10:55 Klenotnica ľudovej hudby: Jeseň [i] 11:30 Obedníček: Strapúšik [i] 11:35 Dimitri [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITRHANEC [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Nízke Tatry [i] 13:00 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:30 411 dní v raji [i] 14:00 Lukavické zápisky [i] 14:30 Moja diagnóza: Krehké deti [i] 15:00 Takí sme boli: Televízna filmová tvorba [i] 15:15 Takí sme boli: Poézia na obrazovke STV [i] 15:35 Rusínsky magazín [i] 16:05 Žena na konci sveta III. [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Riga - hanza,jantár, secesia- Lotyšsko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Strapúšik [i] 18:35 Dimitri [i] 18:45 Kipper [i] 18:50 Heidi [i] 19:15 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Zlatá lýra: Finále [i] 21:10 Tábor 14 - Zóna totálnej kontroly [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:30 GBS [i] 22:35 18. Medzinárodný filmový festival Bratislava [i] 22:40 Večera s Havranom: V akej krajine žijeme? [i] 23:50 Slová, ktoré zmenili svet: Charles de Gaulle [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 Aféry [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti IV. 15,16 [i] 14:45 Rodinné záležitosti: Zruším ti zubnú kartu, Maternica na prenájom [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Všetko má svoju cenu [i] 22:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 23:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 4 [i] 00:30 Bostonské zločiny III. 24/24 [i] 01:30 Agentúra Jasno 5 [i] 02:25 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov V. 15 [i] 06:15 Ničitelia mýtov III. 9 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Matlock III. 13 [i] 10:00 Už dosť, šéfe! IX. 5 [i] 11:10 Agentúra Jasno 4 [i] 12:05 Bostonské zločiny III. 23 [i] 13:15 Ničitelia mýtov III. 19 [i] 14:20 Profesionáli V. 4 [i] 15:10 Fórky, vtipky XXIV. [i] 15:40 Simpsonovci XXI. 15 [i] 16:10 Hviezdna brána 17 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 16 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 14 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 16 [i] 19:35 Profesionáli V. 5 [i] 20:45 FUTBAL RAKÚSKO [i] 22:40 Letecké katastrofy XIII. 10/10 [i] 23:40 Hviezdna brána 17 [i] 00:40 Zúfalí šoféri 6 [i] 01:40 Ničitelia mýtov V. 16 [i] 02:40 Profesionáli V. 5 [i] 03:15 Letecké katastrofy XIII. 10/10 [i] 04:00 Zúfalí šoféri 6 [i] 04:40 Už dosť, šéfe! IX. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Ncis: New Orleans I. 7 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 10:10 Jak prosté IV. 9 [i] 11:10 Ncis: New Orleans I. 7 [i] 12:05 Medium Iii. 18 [i] 13:05 Vzpomínky IV. 5 [i] 14:05 Jak prosté IV. 9 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 17:05 Medium Iii. 19 [i] 18:05 Jak prosté IV. 10 [i] 19:05 Vzpomínky IV. 6 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 8 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 6 [i] 22:55 Tělo jako důkaz III. 6 [i] 23:55 Medium Iv. 16 [i] 00:55 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba X. 6 [i] 02:35 Medium Iv. 16 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Pistácie/Zakázané město/radar 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky 6 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Zašpinit se/Jak přežít zemětřesení 15 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 18 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Hořící člověk 4 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 2 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Neskutečně hlučný a nepříjemně blízko 20 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Vítězná série 19 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 11 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Špatná situace 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Snížený kabriolet a záchrana Corvetty 3 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Itálie 6 [i] 12:35 Království skládek (2. Řada) 7 [i] 13:30 Aljašská železnice (2. Řada): Na kolizní dráze 3 [i] 14:25 Aljašská železnice (2. Řada): Lavinová zóna 4 [i] 15:20 Aljašská železnice (2. Řada): Velký mráz 5 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 4 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 2 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Neskutečně hlučný a nepříjemně blízko 20 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Vítězná série 19 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Itálie 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Odtahová vozidla/Roquefort/přemisťovače stromů 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (13. Řada): Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy 7 [i] 20:00 Aljašská železnice (3. Řada): Oko bouře 1 [i] 21:00 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Odplata 12 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Nelze ovlivnit 11 [i] 23:30 Co se dělo dál? (1. Řada) 10 [i] 00:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 13 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (2. Řada): Nejtemnější hodina 16 [i] 01:50 Aljašská železnice (3. Řada): Oko bouře 1 [i] 02:40 Australská železnice (1. Řada) 7 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Odplata 12 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Noble M12 GTO 2.5 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:40 Doktor Martin 2 [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Soudkyně Amy [i] 14:45 Dům pro celou rodinu [i] 15:05 To je vražda, napsala III [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Hříšní lidé Města pražského: Lady Macbeth z Vinohrad 3/13 [i] 20:45 Hříšní lidé Města pražského: Otisky prstů 4/13 [i] 21:25 Hercule Poirot [i] 23:09 Výsledky losování Šťastných 10 a [i] 23:10 Kingová II [i] 23:55 Rozsudek [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:25 13. komnata Jaroslavy [i] 01:55 Hobby naší doby [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Farmářská jízda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge 3/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge 4/10 [i] 09:50 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 2/3 [i] 10:40 Dokonalé zvířecí smysly: Sluch 2/3 [i] 11:30 Nedej se [i] 12:25 Chcete je? [i] 12:30 Tisíc let české myslivosti 7/9 [i] 12:55 37 dní od atentátu k válce 1/3 [i] 13:50 Rozluštěné poklady: Černovousův koráb [i] 14:40 Zkáza francouzského loďstva: Toulon 1942 [i] 15:30 Heydrich - konečné řešení: Budujeme lepší zítřek 11/44 [i] 16:00 Stromodům v Kostarice [i] 16:50 Český žurnál: Český Alláh [i] 18:15 Na cestě po Aljašce [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Filantrop: Karel Janeček [i] 19:25 Špion II: Krycí název: Chybná identita 4/11 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Slavné bojové akce 2. světové války: Úder z oblohy 4/6 [i] 20:55 České studentské revolty - 60. léta [i] 21:50 Vláda: První úterý v říjnu 10/30 [i] 22:55 Ve jménu vlasti IV: 13 hodin v Islámábádu 10/12 [i] 23:40 Sestřička Jackie VI: Let 12/12 [i] 00:05 Bicykly versus automobily [i] 01:05 Duchovní kuchyně: Konfuciánství a taoismus [i] 01:35 Křesťanský magazín [i] 02:00 Spletité cesty obrazů - Portrét [i] 02:25 Zpráva z bojiště: Spojenci poraženi, Tvarožná v troskách [i] 02:40 Okolo Strážnice... 60 let [i] 03:15 Valašsko řemeslné [i] 03:40 Naše rodina a jiná zvířena [i] 04:10 Případ pro ombudsmana [i] 04:25 Na moll [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3126 [i] 09:45 Kriminálka Anděl IV: Únos [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:35 Dva a půl chlapa IX 7 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě: Modré z nebe 29 [i] 14:05 Beze stopy VII: Dávné vzpomínky 8 [i] 15:00 Beze stopy VII: Jde do tuhého 9 [i] 16:00 Kriminálka Las Vegas XV: Mrtvé mantinely [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3127 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Není všem dnům konec 689 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Mrtvý bod: Terminál 4 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Voják fotbalu 16 [i] 00:25 Beze stopy VII: Dávné vzpomínky 8 [i] 01:15 Beze stopy VII: Jde do tuhého 9 [i] 02:00 Áčko: Vzrušuje mě, když mi ubližuješ! [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Modré z nebe 29 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Ferda v mraveništi 28 [i] 06:35 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Souboj Skywalkerů - Vader vítězí [i] 07:20 M*A*S*H 6 [i] 08:10 M*A*S*H 7 [i] 08:45 Ohnivý kuře: Rozchod 61 [i] 10:10 Místo činu: Kolín: Květina zla 6 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:15 Siska IV: Muž, který shořel 11 [i] 13:35 Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Dětská hra 4 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Čas poznání [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Případy podporučíka Haniky: Půlnoční vetřelec 1 [i] 21:30 Teď vaří šéf! [i] 22:15 Očima Josefa Klímy [i] 23:05 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:30 Místo činu: Kolín: Květina zla 6 [i] 02:25 Siska IV: Muž, který shořel 11 [i] 03:25 Komisař Rex VIII: Bestie je konečně mrtvá 14 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Indická nevesta 387-388 [i] 07:05 Zakázaná láska 58/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 115-116 [i] 13:40 Chlapi neplačú [i] 14:50 Keď budeš moja 152-153/238 [i] 16:50 Indická nevesta 389-390 [i] 17:40 Pestúnka Fran V. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk IV. [i] 20:30 Vymenené životy 117-118 [i] 22:25 Hriešny zoznam I. 3-4/10 [i] 00:15 Priatelia [i] 00:45 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:05 Pestúnka Fran V. [i] 01:55 Adela show [i] 02:20 Smotánka [i] 03:15 Na streche [i] 03:55 Chlapi neplačú [i] 04:50 Nezlomná Valentína 122-123/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 11 [i] 06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Erasmus 20 [i] 08:45 Big Screen 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 14 [i]