Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 10:55 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 23-24/24 [i] 14:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Kredenc [i] 22:50 Ostrov [i] 23:55 Susedské prípady [i] 01:00 Odložený prípad II. 2/23 [i] 02:00 Lovec zločincov II. 20/22 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 23-24/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Križovatky medicíny: Prestrihávanie pupočnej šnúry 110 [i] 05:55 Križovatky medicíny: Nová krv 111 [i] 06:40 Správy RTVS "N" [i] 07:30 Počasie [i] 07:40 Slovensko v obrazoch [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 09:00 DOKTOR MARTIN II.: Divina na beskydský spôsob [i] 10:00 Policajné oddelenie: Posledný súboj l.časť 47 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 HiSTORY [i] 14:35 Lekári: Navždy s tebou 43/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Svet zhora: Los Angeles zhora [i] 16:50 Neskoro večer [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Galavecer 9 0/60 [i] 22:25 Reportéri [i] 23:00 Tajné životy 11 [i] 23:55 Policajné oddelenie: Posledný súboj l.časť 47 [i] 00:45 Lekári: Navždy s tebou 43/65 [i] 01:30 Komisár Montalbano: Rovnaké podmienky [i] 03:10 Občan za dverami [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 V ramenách rieky [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Heidi [i] 07:45 Kipper [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - UŠNÉ TRAMPOTY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Tempo [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 09:55 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Obmedzenie na diaľnici [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 František Kovár Jubiluje: Marhuľový lekvár [i] 11:10 Spievajte si s nami [i] 11:30 Obedníček: Bol raz jeden kocúrik [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKROKETKY [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Generácia [i] 13:15 Od veci: Od veci s Monikou Hilmerovou [i] 13:45 Hudba Made in Slovakia: THE YOUNIVERSE & ZOO AND AQUARIUM [i] 14:10 PARK [i] 14:55 ZvedaVEC: Telekomunikácie [i] 15:00 Takí sme boli: Televízna zábava [i] 15:15 Takí sme boli: Začiatky bratislavských pondelkov 2 [i] 15:35 Národnostný magazín: Český [i] 16:05 Žena na konci sveta III. [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Visby - vzostup a pád hanzového mesta- Švédsko [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Strapúšik [i] 18:35 Dimitri [i] 18:45 Kipper [i] 18:50 Heidi [i] 19:15 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 BRATISLAVSKÉ PONDELKY: A čo ja, miláčik? [i] 21:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Františka Kovára [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 18. Medzinárodný filmový festival Bratislava [i] 22:35 Cárovrah [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy a komentáre [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 Aféry [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:45 TOP STAR [i] 13:10 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 15:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:00 NOVINY O 17:00 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 00:35 Bostonské zločiny III. 23 [i] 01:35 Agentúra Jasno 4 [i] 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Prvé oddelenie [i] 06:15 Ničitelia mýtov III. 8 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Matlock III. 12 [i] 10:00 Už dosť, šéfe! IX. 4 [i] 11:10 Spravodlivosť v krvi IV. 10,11 [i] 13:15 Ničitelia mýtov III. 18 [i] 14:20 Profesionáli V. 3 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:10 Hviezdna brána 16 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka New York III. 1,2/24 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 15 [i] 19:35 Profesionáli V. 4 [i] 20:30 Cesta bojovníka [i] 22:25 OKTAGON MMA ZÁPASENIE [i] 23:30 Hviezdna brána 16 [i] 00:30 Ničitelia mýtov V. 14,15 [i] 02:30 Profesionáli V. 4 [i] 03:05 OKTAGON MMA ZÁPASENIE [i] 03:55 Už dosť, šéfe! IX. 4 [i] 04:35 Matlock III. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Ncis: New Orleans I. 6 [i] 08:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 10:15 Jak prosté IV. 8 [i] 11:10 Ncis: New Orleans I. 6 [i] 12:10 Medium Iii. 17 [i] 13:10 Vzpomínky IV. 4 [i] 14:10 Jak prosté IV. 8 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 17:05 Medium Iii. 18 [i] 18:05 Jak prosté IV. 9 [i] 19:05 Vzpomínky IV. 5 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 7 [i] 21:00 Tým Škorpion II. 3 [i] 22:00 Tým Škorpion II. 4 [i] 23:00 Ncis: New Orleans Ii. 5 [i] 00:00 Ncis: New Orleans Ii. 6 [i] 00:55 Tým Škorpion II. 3 [i] 01:55 Tým Škorpion II. 4 [i] 02:40 Falco Ii. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zpět u Brownových 16 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Dopravní triky 14 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 17 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Závan minulosti 3 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Goji, bogie a jogi 19 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Znuděný 18 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 10 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Vyhrocená situace 7 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Parádní Nomad pro Dalea Jr. 2 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Polsko 5 [i] 12:35 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 6 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 1. 19 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Rozdrcené GTO a vykuchaný Ford 1941 - část 2. 20 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Corvette 1957, 1. část 21 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 3 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (5. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Goji, bogie a jogi 19 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Znuděný 18 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Polsko 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Pistácie/Zakázané město/radar 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (13. Řada): Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky 6 [i] 20:00 Dvojí přežití (6. Řada): Trosečníky v Chorvatsku 5 [i] 21:00 Americký Tarzan (1. Řada) 4 [i] 22:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 18 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Nebezpečné silnice 10 [i] 23:30 Co se dělo dál? (1. Řada) 9 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada): I přes mrtvoly 15 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Udělej to nebo zemři 15 [i] 01:50 Dvojí přežití (6. Řada): Trosečníky v Chorvatsku 5 [i] 02:40 Americký Tarzan (1. Řada) 4 [i] 03:30 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 18 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Honda S2000 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Naše zoo 1/6 [i] 09:55 Po stopách hvězd [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Já, Mattoni [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Ponožky [i] 15:05 To je vražda, napsala III [i] 15:55 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Rapl: Zdař Bůh! 12/13 [i] 21:05 Rozsudek [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Motiv III [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:45 Sváteční slovo spisovatele a výtvarníka Václava Vokolka [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Uvězněni 4/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge 3/10 [i] 09:50 Zapomenutý faraon [i] 10:25 Kamera na cestách: Toskánsko, magická část Itálie [i] 11:15 Velké stavby světa: Korejská spojnice [i] 12:05 Počesku [i] 12:15 Babylon [i] 12:40 Slyšte, Slované: Sláva Velkomoravské říše 3/3 [i] 13:10 Klíč [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1966 1121/2379 [i] 13:50 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 14:10 Japonsko - má láska [i] 15:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:35 Letecké katastrofy: Panika zabíjí [i] 16:25 Rozmanitý západ Spojených států amerických 2/2 [i] 17:20 37 dní od atentátu k válce 1/3 [i] 18:15 Trabantem z Austrálie do Asie: Z dílny do nemocnice 10/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Filantrop: Baudišovi a Kučerovi [i] 19:25 Poutní místa: Křtiny [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa Stalin: Pán světa 3/3 [i] 21:00 Velké stavby světa: Nejvyšší mrakodrap [i] 21:50 P.F. 77 [i] 23:35 Svědek [i] 01:25 Queer: Mužské kruhy [i] 01:50 Hrdinství [i] 02:15 Hledání dobré smrti [i] 03:10 Případ pro ombudsmana [i] 03:25 Uchem jehly [i] 03:50 Památky na prodej: Zámek Rokytnice v Orlických horách [i] 04:10 Dnešní člověk v krajině [i] 04:25 Mezi festivaly [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3125 [i] 09:55 Comeback: Třinácté pivo [i] 10:30 Comeback: Obraz paní Rybkové [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa IX 6 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Vrať se ke mně 28 [i] 14:00 Beze stopy VII: Pozdě litovat 6 [i] 14:55 Beze stopy VII: Vrátit čas 7 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XV: Na dohodu [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3126 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl IV: Únos [i] 21:35 Námořní vyšetřovací služba XII: Na zemi 9 [i] 22:30 Mrtvý bod: Pohřešovaná 3 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Perverzní komika 15 [i] 00:25 Beze stopy VII: Pozdě litovat 6 [i] 01:10 Beze stopy VII: Vrátit čas 7 [i] 02:00 Střepiny [i] 02:25 Áčko: Nemáme se kde milovat! [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Vrať se ke mně 28 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O tajemné neznámé lodi 27 [i] 06:35 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útok na Coruscant [i] 07:20 M*A*S*H 5 [i] 08:05 M*A*S*H 6 [i] 08:45 Přístav: Šneci po burgundsku 78 [i] 10:10 Místo činu: Kolín: Odpolední láska 5 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska IV: Vražedná hra 10 [i] 13:35 Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Bezprostřední nebezpečí 3 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Rozervaná srdce [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Rozchod 61 [i] 21:35 Táta na plný úvazek [i] 23:10 Úklidové komando [i] 00:05 Místo činu: Kolín: Odpolední láska 5 [i] 01:55 Siska IV: Vražedná hra 10 [i] 02:55 Komisař Rex VIII: Muž bez paměti 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Indická nevesta 385-386 [i] 07:05 Zakázaná láska 57/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Rosamunde Pilcherová: Argentínske tango [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 150-151/238 [i] 16:40 Indická nevesta 387-388 [i] 17:30 Pestúnka Fran IV. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk IV. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 115-116 [i] 22:30 Hriešny zoznam I. 1-2/10 [i] 00:20 Priatelia [i] 00:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:10 Pestúnka Fran IV. [i] 01:55 Adela show [i] 02:20 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i] 04:55 Nezlomná Valentína 120-121/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 22 [i] 06:30 Krása divokých koní0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 12:35 Erasmus 20 [i] 14:50 Penelope0 [i] 16:35 Andrew - člen naší rodiny0 [i] 18:45 Bratři z donucení0 [i] 20:30 Dům na konci ulice0 [i] 22:00 Věc: Počátek0 [i] 23:45 Operace Flash Point0 [i] 01:15 Vzpoura strojů0 [i] 02:55 Revenge of the Green Dragons0 [i] 04:20 Kšeft na jeden den0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 06:45 Fotbal [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 10:30 Snooker [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Jezdectví [i] 00:15 Watts [i] 00:30 Fotbal [i] 01:00 Watts [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Příběh sýra 3 [i] 05:30 Nápady, které vydělaly miliony 1