TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 06:25 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:20 Tučniaky z Madagaskaru 4/16 [i] 07:45 Karate Kid 2 [i] 10:20 Charlieho anjeli 2: Na plný plyn [i] 12:25 CHART SHOW [i] 14:30 Atletiko Cvernofka [i] 15:45 Dobre vedieť! [i] 17:55 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 22:25 Zberateľ kostí [i] 00:50 Šakal [i] 03:10 NCIS: Los Angeles VI. 10/24 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Góly - body - sekundy [i] 06:20 Počasie [i] 06:30 Dimitri [i] 06:35 Kipper [i] 06:40 Heidi [i] 07:05 Geolino [i] 07:20 Levík Raa Raa [i] 07:30 Požiarnik Sam VIII.: Ľadový medveď [i] 07:40 Prasiatko Peppa II: Športový deň [i] 07:45 Prasiatko Peppa II: Vyšetrenie zraku [i] 07:50 Garfield III. [i] 08:05 Lassie - Nové dobrodružstvá: Záhrada [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Materské znamienko: Silvester 2/7 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Alkohol za volantom [i] 10:05 Alpy zhora: Ľadovce a pohybujúce sa kopce [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Prečo nepožiadali Evans? [i] 15:10 Priehrada [i] 17:00 Nikto nie je dokonalý [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II.: Divina na beskydský spôsob [i] 21:20 Apollo 13 [i] 23:30 Julie Lescautová X.: Zahrajte na husliach 1/5 [i] 00:55 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Prečo nepožiadali Evans? [i] 02:30 O 5 minút 12 [i] 03:40 Julie Lescautová X.: Zahrajte na husliach 1/5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Cez Karpaty: Dolina stredného Váhu II. [i] 06:25 Cyklopotulky [i] 06:35 Slovenské hrady objektívom: Hrad Červený kameň objektívom Jeny Šimkovej [i] 06:45 Televíkend [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Halali [i] 09:20 Test magazín: Test magazín: Test vložiek a tampónov [i] 09:25 V tôni zeleného šera [i] 10:00 Sv. liturgia a posviacka ikonostasu v Ďačove [i] 12:45 Osudná cesta [i] 13:20 Orientácie [i] 14:00 Tenis - Slovak open [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:40 Slovo: Slovo Daniela Beňucha - ECAV [i] 19:50 HiSTORY [i] 20:00 Galavečer 9 0/60 [i] 21:30 Iná hudba [i] 22:00 18. Medzinárodný filmový festival Bratislava [i] 22:05 Konformista [i] 23:50 Dvanásť stoličiek [i] 02:25 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 02:30 Správy RTVS "N" [i] 03:20 Slovo: Slovo Daniela Beňucha - ECAV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 KRIMI 06:50 NOVINY TV JOJ 07:45 Odvážne srdce [i] 09:40 Mestečko záhad [i] 10:00 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:00 Hry o život: Drozdajka 1 [i] 13:40 Captain America: Zimný vojak [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:30 Centurion [i] 01:35 Stormageddon [i] 03:25 NA CHALUPE [i] 04:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Výhra mi zmenila život 9 [i] 05:45 Ničitelia mýtov III. 6,7 [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:50 Simpsonovci XXI. 14 [i] 10:20 X Factor Veľká Británia XIII. 21,22 [i] 14:15 Na hrane [i] 16:25 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 18:35 Ninja Factor USA IV. 17,18 [i] 20:30 Stormageddon [i] 22:10 Super poliši [i] 00:20 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 02:15 Na hrane [i] 03:40 Črepiny [i] 04:10 Ničitelia mýtov V. 12,13 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 09:10 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 10:10 Tým Škorpion I. 17 [i] 11:10 Tým Škorpion I. 18 [i] 12:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 12 [i] 13:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 13 [i] 14:00 Vlčí mládě V. 11 [i] 14:55 Vlčí mládě V. 12 [i] 15:50 Rex Special Unit Ii. 9 [i] 16:50 Rex Special Unit Ii. 10 [i] 17:55 Falco Ii. 5 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 4 [i] 22:00 Profil zločinu VI. 1 [i] 23:10 Tajnosti a lži II. 9 [i] 00:10 Vzpomínky IV. 12 [i] 01:10 Dost 1 [i] 03:05 Profil zločinu VI. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Největší loďaři světa (1. Řada) 1 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 2 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Rychle dokončit Cudu z roku 1971 15 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): NHRA a růžový Cadillac z roku 55, 1. část 5 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada): Fiat Panda 4x4 11 [i] 09:05 Velká láska k autům (2. Řada): Mini Cooper MK1 4 [i] 09:55 Lovec zbraní (1. Řada): Kanóny z občanské války 3 [i] 10:50 Pozor, pozor (1. Řada): Lodě plné bomb 3 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 5 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 6 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nákup na safari 13 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 1 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Schwarzův tým 11 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Blázinec 12 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): F jako Ferrari 4 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Nejlepší americké vozy 5 [i] 15:20 Největší loďaři světa (1. Řada) 1 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 2 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Ferrari California T 8 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Jaguar Xf 9 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Honda S2000 18 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Zpět u Brownových 16 [i] 20:00 Pomoc podnikatelům 1 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada): Sesuvy půdy a pády 3 [i] 22:00 Teleskop [i] 23:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Nejtemnější hodina 16 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Chaos v Kolumbii 2 [i] 00:55 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 2 [i] 01:50 Pomoc podnikatelům 1 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada): Sesuvy půdy a pády 3 [i] 03:30 Teleskop [i] 04:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): Nejtemnější hodina 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Zkus mít vkus [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Eva tropí hlouposti [i] 08:05 Úsměvy Růženy Šlemrové [i] 08:50 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 Bylo nás pět: Pěkné vysvědčení 1/6 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O princezně na klíček [i] 14:10 Zachýsek, zvaný Rumělka [i] 15:15 Cizí lidé [i] 16:20 Lásky mezi kapkami deště [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin 2 [i] 21:00 168 hodin [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 KOSMO: Řekl někdo kočička? 4/5 [i] 22:05 Ženy, které nenávidí muže [i] 23:30 Komisař Moulin [i] 01:00 Bolkoviny [i] 01:55 Banánové rybičky [i] 02:25 Hobby naší doby [i] 02:55 13. komnata Jaroslavy [i] 03:20 Sváteční slovo spisovatele a výtvarníka Václava Vokolka [i] 03:25 Bydlení je hra [i] 03:50 Chalupa je hra [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:35 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:40 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1121/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Praha císařská 1 [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Budujeme lepší zítřek 11/44 [i] 10:05 Slavné bojové akce 2. světové války: Hitlerův poslední most 3/6 [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:20 Zapomenutý faraon [i] 12:55 Neznámá Země: Očima Arthura C. [i] 13:15 Sváteční slovo spisovatele a výtvarníka Václava Vokolka [i] 13:20 Křesťanský magazín [i] 13:45 Uchem jehly [i] 14:15 Slyšte, Slované: Sláva Velkomoravské říše 3/3 [i] 14:40 Na plovárně s Karlem Pacnerem [i] 15:10 Na cestě po Aljašce [i] 15:40 Rozluštěné poklady: Černovousův koráb [i] 16:25 Habsburkové: Válka, která změnila svět 3/7 [i] 16:55 Trabantem z Austrálie do Asie: Z dílny do nemocnice 10/12 [i] 17:25 Dokonalé zvířecí smysly: Sluch 2/3 [i] 18:15 Filantrop: Karel Janeček [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Expedice [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Borsalino a spol. [i] 21:45 Svědek [i] 23:35 Bicykly versus automobily [i] 00:35 Batesův motel III: Smrt v rodině 1/10 [i] 01:20 Bedekr III. [i] 01:45 Vizovická pekárna [i] 02:05 Stesk po zeleném suknu [i] 02:30 V zajetí železné opony [i] 02:45 Zašlapané projekty [i] 03:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:30 Babylon [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:20 Život v pevnosti č. XVII [i] 04:35 Californication VII: Dcera 11/12 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě 26 [i] 06:40 Král džungle II 22 [i] 07:05 Jen počkej, zajíci! 10 [i] 07:20 Show Toma a Jerryho 3 [i] 07:45 Lví hlídka 8 [i] 08:10 Paní Zima [i] 09:20 Víkend [i] 10:25 První krok: Dotáhneme to do konce 5 [i] 11:45 Tři muži a mladá dáma [i] 13:50 Láska s výstrahou [i] 15:55 Šest medvědů s Cibulkou [i] 17:50 Postřižiny [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:45 Střepiny [i] 23:20 Obhájce [i] 01:35 Beze stopy VII: Pýcha a pád 5 [i] 02:25 Volejte Novu [i] 03:15 Áčko: Kvůli bokovce jsem ztratil tebe [i] 03:55 První krok: Dotáhneme to do konce 5 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Ferda Mravenec 26 [i] 07:05 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útěk z chrámu Jediů [i] 07:35 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Honba za holokrony [i] 08:10 M*A*S*H 4 [i] 08:45 M*A*S*H 5 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:50 Chalupáři: Svatba 11 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Vychytávky Extra 13:55 Vraždy v Midsomeru X: Tanec s mrtvými [i] 16:10 Pečeme podle hvězd [i] 17:05 Úklidové komando [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda: Ve stínu feng šuej 4 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:50 Street Kings 2: Město aut [i] 00:50 Komplikace: Epidemie 5 [i] 01:45 Big Ben III: Smrtící aféra 3 [i] 03:25 Řeka života: Návrat ztracené lásky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Frasier [i] 06:10 Katie Ffordová: Srdce pre dvoch [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 12:05 Môj nový tučný život V. 1-2/13 [i] 14:20 Odložený prípad VI. 5-6/23 [i] 16:20 Vezmeš si ma? 1-2/2 [i] 20:00 Skutočný príbeh: Smrť cez internet [i] 22:00 Sklenený dom [i] 00:05 Sklenený dom 2 [i] 02:05 Vezmeš si ma? 1-2/2 [i] 04:55 Nezlomná Valentína 118-119/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 19 [i] 06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 7 trpaslíků0 [i] 08:05 Bratři Warnerové0 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 12:35 Big Screen 21 [i] 12:50 Andrew - člen naší rodiny0 [i] 15:00 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona0 [i] 16:50 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel0 [i] 18:50 Penelope0 [i] 20:30 Bratři z donucení0 [i] 22:10 Operace Flash Point0 [i] 23:40 Věc: Počátek0 [i] 01:25 Dům na konci ulice0 [i] 02:55 Limit0 [i] 04:15 Vzpoura strojů0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:15 Krasobruslení [i] 08:30 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Krasobruslení [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 14:00 Krasobruslení [i] 14:30 Krasobruslení [i] 17:00 Fotbal [i] 18:30 Krasobruslení [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Fotbal [i] 21:30 Fotbal [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Box [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Krasobruslení [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 The Invisible Bird Photographer: Divotvorná voda 1 [i] 05:30 V síti 3 [i] 06:00 Mravenci vědí všechno 7 [i] 06:15 Mravenci vědí všechno 8 [i] 06:30 Velká pětka Jižní Ameriky 4 [i] 07:00 Divoké Německo 4 [i] 08:05 Divoká Aljaška0 [i] 09:05 David Attenborough - Zázraky přírody 5 [i] 09:30 David Attenborough - Zázraky přírody 1 [i] 10:00 Brutální chemie 2 [i] 10:55 Odhalená Itálie 1 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 3 [i] 13:00 Lovci vojenských pokladů 8 [i] 14:00 Dějiny vědy 4 [i] 15:00 Biologie 2.0 3 [i] 16:00 Letadla, která změnila svět 1