Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho II. [i] 06:10 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:05 Najužitočnejší hráč Sur [i] 08:55 Kredenc [i] 09:25 Teória veľkého tresku VII. 6-7/24 [i] 10:20 Transformers: Pomsta porazených [i] 13:20 Pán Deeds [i] 15:25 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Špecialisti [i] 22:40 Šakal [i] 01:15 Špecialisti [i] 03:15 Rallye smrti 3 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:35 Dimitri [i] 06:40 Kipper [i] 06:50 Heidi [i] 07:10 Geolino: Najväčšia školská kuchyňa na svete [i] 07:25 Levík Raa Raa [i] 07:40 Požiarnik Sam VIII.: Záchrana morčaťa [i] 07:50 Prasiatko Peppa II: Dopravná zápcha [i] 07:55 Prasiatko Peppa II: Čas na spánok [i] 08:00 Garfield III. [i] 08:15 Lassie - Nové dobrodružstvá: Schovávačka [i] 08:40 Fidlibum [i] 09:05 Trpaslíci [i] 09:35 Daj si čas [i] 10:00 Robin Hood II: Za Anglicko! 6/13 [i] 10:50 PARK [i] 11:35 Hudba Made in Slovakia: THE YOUNIVERSE & ZOO AND AQUARIUM [i] 12:05 On air [i] 12:40 Na krok od neba II. 11/16 [i] 13:40 Carl a Bertha [i] 15:15 Zlaté časy [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Štós [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Strom želaní [i] 21:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Hranice [i] 22:00 Neskoro večer [i] 22:50 Ray Donovan: Hriechy minulosti 11/12 [i] 23:45 Hudba Made in Slovakia: THE YOUNIVERSE & ZOO AND AQUARIUM [i] 00:10 Carl a Bertha [i] 01:40 Strom želaní [i] 02:40 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Hranice [i] 03:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 03:55 Nebíčko v papuľke: Štós [i] 04:30 Robin Hood II: Za Anglicko! 6/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Život a krása našich hôr [i] 06:50 Autosalón [i] 07:15 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda pod vplyvom omamných látok [i] 07:20 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Cyklopotulky [i] 08:40 Generácia [i] 09:05 Televízny klub nepočujúcich [i] 09:35 HiSTORY [i] 09:45 Lyžovanie - SP slalom ženy [i] 11:10 Moja diagnóza: Krehké deti [i] 11:35 VAT: Spolupráca s ESA [i] 12:00 Spektrum vedy: Kvalita a bezpečnosť potravín [i] 12:25 ZvedaVEC: Telekomunikácie [i] 12:45 Lyžovanie - SP slalom ženy [i] 14:10 Farmárska revue [i] 14:35 Halali [i] 15:00 Test magazín: Test magazín: Test vložiek a tampónov [i] 15:10 Herecké legendy: František Dibarbora [i] 15:30 Sólo pre bicie (hodiny) [i] 16:50 Chvíľka poézie: Meteory [i] 17:05 Magazín Ligy majstrov [i] 17:35 Kanopí [i] 18:30 Večerníček: Bol raz jeden kocúrik [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - LIEČBA HLÚPOSTI [i] 18:45 Kipper [i] 18:50 Heidi [i] 19:15 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ľuboša Zemana [i] 20:15 Umenie pre život [i] 21:40 Radosť zo života: Aleš Votava [i] 22:05 18. Medzinárodný filmový festival Bratislava [i] 22:10 1992: Divé svine [i] 23:05 1992: Netopiere [i] 23:50 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Dvojnásobná vražda [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:20 Sníček [i] 08:30 Zabi nudu! [i] 08:35 Káčerovo II. [i] 09:25 Simpsonovci XVIII. 9,10 [i] 10:20 Ninja Factor USA IV [i] 12:10 Gulliverove cesty [i] 13:50 Fanaticky zamilovaný [i] 16:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:30 NAŠI [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Captain America: Zimný vojak [i] 23:45 Cesta bojovníka [i] 01:55 RoboCop 2 [i] 04:00 KRIMI 04:25 NAŠI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Ničitelia mýtov III. 4,5 [i] 07:30 Klenot TV [i] 08:50 Prvé oddelenie [i] 09:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:45 NA CHALUPE 2 [i] 12:00 Najlepšie torty 6 [i] 12:55 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VII. 7,8 [i] 14:50 Výhra mi zmenila život 9 [i] 15:45 Nočné rande [i] 17:40 Hotelové Áno, šéfe! II. 8/8 [i] 18:40 Hotelové SOS 1/6 [i] 19:45 Hoď svišťom 7 [i] 20:30 Fanaticky zamilovaný [i] 22:30 Nočné rande [i] 00:30 Sacrament - Sväté tajomstvo [i] 02:35 Ničitelia mýtov V. 11 [i] 03:25 Hoď svišťom 7 [i] 03:55 Prvé oddelenie [i] 04:20 NA CHALUPE 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tým Škorpion I. 17 [i] 08:05 Tým Škorpion I. 18 [i] 09:00 Falco Ii. 5 [i] 10:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 11:05 Rex Special Unit Ii. 9 [i] 12:05 Rex Special Unit Ii. 10 [i] 13:10 Vzpomínky IV. 12 [i] 14:10 Tělo jako důkaz I. 9 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 19 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 20 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 2 [i] 18:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 12 [i] 19:00 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 13 [i] 20:00 Ncis: New Orleans Ii. 10 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 7 [i] 21:55 Myšlenky zločince X. 8 [i] 22:50 Dost 1 [i] 01:00 Domácí mazlíček 1 [i] 02:45 Od soumraku do úsvitu I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur 6 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř 5 [i] 06:00 Jak to dělají? (13. Řada) 1 [i] 06:25 Záchrana statku (1. Řada): Nevadská touha 5 [i] 07:15 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada): Boj o přežití 3 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (3. Řada): Je tady jaro 3 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Nepotopitelný Ton 15 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Odpalovač puků 16 [i] 09:55 Boj o nemovitosti (1. Řada): Skrytý poklad 3 [i] 10:20 Boj o nemovitosti (1. Řada): Pátrání 4 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Drahý dinosaurus 9 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Profit za Big Boye 10 [i] 11:40 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 7 [i] 12:05 Likvidátor (4. Řada): Dolary a donuty 8 [i] 12:35 Likvidátor (4. Řada): Dálný Východ 9 [i] 13:00 Likvidátor (4. Řada): Ztraceno ve smlouvání 10 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Schwarzův tým 11 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Blázinec 12 [i] 14:25 Lovci odpadu (7. Řada) 2 [i] 15:20 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 16:15 V zákulisí megaletiště (1. Řada): Závod s časem 1 [i] 17:10 Mimořádné projekty (7. Řada): Obrovská hydroelektrárna Deriner v Turecku 8 [i] 18:05 Souboje robotů (1. Řada) 1 [i] 19:00 Největší loďaři světa (1. Řada) 1 [i] 20:00 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 21:00 Parádní motorky (1. Řada) 1 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 15 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Královna Cadillaců 24 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? panna a orel 28 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? prudká změna 29 [i] 00:00 Říční monstra (8. Řada): Razorhead 1 [i] 00:55 Říční monstra (8. Řada): Zděšení v ráji 2 [i] 01:50 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 02:40 Parádní motorky (1. Řada) 1 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 15 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Královna Cadillaců 24 [i] 04:20 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? panna a orel 28 [i] 04:45 Likvidátor (4. Řada): Na cestě ? prudká změna 29 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:45 Polopatě [i] 07:35 O podivném draku na kamenné hůrce [i] 08:25 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 08:30 Cizí holka [i] 09:40 Gejzír [i] 10:10 Všechnopárty [i] 11:05 Naše zoo 1/6 [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zlatá panna [i] 14:15 Eva tropí hlouposti [i] 15:45 Ztracený hlas [i] 16:40 Hercule Poirot [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Atlet roku [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:50 Možná přijde i kouzelník aneb [i] 00:30 Banánové rybičky [i] 01:10 Žiješ jenom 2x [i] 01:40 Bydlení je hra [i] 02:20 Chalupa je hra [i] 02:45 Sama doma [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:40 Zahrada je hra [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Pan Selfridge 2/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:40 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Rybáři z Podivína [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika: Folklor v zajetí moci? [i] 10:25 Tisíc let české myslivosti 7/9 [i] 10:55 Letecké katastrofy: Panika zabíjí [i] 11:45 Vláda: Rozděl a panuj 9/30 [i] 12:45 Apokalypsa Stalin: Rudý 2/3 [i] 13:40 Babylon [i] 14:05 Tetovaný [i] 15:35 Bedekr III. [i] 16:05 Klenoty naší krajiny: Labské pískovce [i] 16:30 Kamera na cestách: Toskánsko, magická část Itálie [i] 17:25 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 2/3 [i] 18:15 Filantrop: Baudišovi a Kučerovi [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Záchranné akce ve Skalnatých horách [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nevada Smith [i] 22:10 Big Lebowski [i] 00:10 Batesův motel III: Smrt v rodině 1/10 [i] 00:50 Ve jménu vlasti IV: Chystá se ještě něco dalšího 9/12 [i] 01:40 Cestománie [i] 02:05 Domov ve středu Evropy: Hudebník Annas Younis obdivuje 9/13 [i] 02:15 Slyšte, Slované: Boj o trůn Velkomoravské říše 2/3 [i] 02:40 Uhlí už nechceme! [i] 03:05 Zašlapané projekty [i] 03:20 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:50 Babylon [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:40 U vodníka Slámy [i] 04:55 Dům se zelenou střechou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Lišákoviny [i] 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě 25 [i] 07:10 Král džungle II 21 [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! 9 [i] 07:50 Show Toma a Jerryho 2 [i] 08:15 Lví hlídka 7 [i] 08:40 Tvoje tvář má známý hlas [i] 11:20 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:15 Volejte Novu [i] 12:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 14:10 Výměna manželek [i] 15:20 Nesnesitelná krutost [i] 17:25 Pohádky na dobrou noc [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Fénixův řád [i] 22:25 Ghost Rider [i] 01:05 Nesnesitelná krutost [i] 02:45 Prásk [i] 03:35 Áčko: Žádný muž se Ježíšovi nevyrovná! [i] 04:15 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Ferda Mravenec: Jak v lese hořelo 25 [i] 06:45 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Jediové útočí [i] 07:15 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Útěk z chrámu Jediů [i] 07:45 M*A*S*H 3 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:25 Autosalon Extra 09:45 Dr. Dokonalý: Krev 11 [i] 10:40 Báječní sousedé [i] 12:45 Big Ben III: Smrtící aféra 3 [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i] 17:00 Karolína, domácí kuchařka [i] 17:35 Prostřeno! Poslední večeře [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Vybíjená [i] 22:15 Elita armády [i] 00:40 Hranice smrti [i] 03:00 Vraždy v Midsomeru IX: Čtyři pohřby a jedna svatba [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Emilie Richardsová: Nezabudnuteľný raj [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:35 Doktorka Zoe III. 5-6/22 [i] 14:00 Odložený prípad VI. 3-4/23 [i] 15:50 Inga Lindströmová: Láska v Sommerlunde [i] 17:50 Smrtonosný sľub [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Argentínske tango [i] 22:00 Katie Ffordová: Srdce pre dvoch [i] 00:00 Afrika: Návrat stratenej lásky 1-2/2 [i] 03:35 V údolí divých ruží: Srdcia vo vetre [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Kevin ze severu0 [i] 08:15 Big Screen 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 7 trpaslíků0 [i] 13:35 Krása divokých koní0 [i] 15:30 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 17:10 Den zrady0 [i] 18:50 Jack Hunter: Prokletí hrobky Achnatona0 [i] 20:30 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel0 [i] 22:20 Pokrevní pouto0 [i] 00:25 U-Turn0 [i] 02:20 Kenau: Bojovnice z Harlemu0 [i] 04:05 Temná legenda0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Krasobruslení [i] 07:15 Fotbal [i] 08:30 Alpské lyžování [i] 09:00 Alpské lyžování [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Krasobruslení [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Krasobruslení [i] 17:00 Krasobruslení [i] 17:45 Krasobruslení [i] 18:15 Krasobruslení [i] 20:15 Krasobruslení [i] 20:55 Zprávy [i] 21:00 Box [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Krasobruslení [i] 00:00 Krasobruslení [i] 00:45 Krasobruslení [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 03:00 Box [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Alpské lyžování [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nápady, které vydělaly miliony 4 [i] 05:30 V síti 2 [i] 06:00 Mravenci vědí všechno 5 [i] 06:15 Mravenci vědí všechno 6 [i] 06:30 Velká pětka Jižní Ameriky 3 [i] 07:05 Divoké Německo 3 [i] 08:05 Divoká planeta: Severní amerika 7 [i] 09:00 David Attenborough - Zázraky přírody 3 [i] 09:30 David Attenborough - Zázraky přírody 4 [i] 10:00 Pěšky napříč  Himalájemi 4 [i] 10:55 Odhalená Sicílie 3 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 2