TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Susedské prípady [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 21-22/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 21:45 CHART SHOW [i] 22:45 Rallye smrti 3 [i] 23:45 Dobre vedieť! [i] 00:45 Top Aplikácie [i] 01:00 Lovec zločincov II. 19/22 [i] 01:05 Lovec zločincov II. 19/22 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 21-22/24 [i] 03:25 NCIS: Los Angeles VI. 5/24 [i] 03:35 Zámena manželiek [i] 04:15 Susedské prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Križovatky medicíny: Implantáty, transplantáty a kubánske tety 109 [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Meroë, sloní bohovia a levie chrámy, Sudán [i] 08:45 Poklady sveta VI.: Nemrut Dagi, trón bohov, Turecko [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Prázdny dom 1/11 [i] 10:05 Policajné oddelenie: Nečakaná udalosť 46 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Svet v obrazoch [i] 14:20 Strom želaní [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:30 Poklady sveta VI.: Georgetown a Malacca, Malajzia [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa II.: Cirkevná škola 2/11 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Kvalifikácia na MS 2018 vo futbale: Slovensko - Litva [i] 22:45 Kvalifikácia na MS 2018 vo futbale (zostrihy) [i] 23:25 Nikto nie je dokonalý [i] 00:40 Neskoro večer [i] 01:30 Policajné oddelenie: Nečakaná udalosť 46 [i] 02:20 Komisár Montalbano: Majstrovský ťah [i] 03:55 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Geolino: Potkanie ragú [i] 06:15 Geolino: Grilované tarantuly [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Kipper [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - SPEVAVÉ ROZPRÁVKY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:05 Biele vrany [i] 11:00 Orientácie [i] 11:30 Obedníček: Bol raz jeden kocúrik [i] 11:35 Dimitri [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÝ SMAJLIČAJÍK [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Šport, mafia a korupcia [i] 13:20 Tajná pomoc bankám [i] 14:30 Umenie [i] 15:00 Takí sme boli: Opera na televíznej obrazovke [i] 15:15 Takí sme boli: Bratislavské pondelky [i] 15:30 Tvárou v tvár [i] 15:55 (Ne)celebrity: Janka Hojáková [i] 16:05 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: S Božou pomocou [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Petajavesi - drevený chrám viery [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Bol raz jeden kocúrik [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - SPEVAVÉ ROZPRÁVKY [i] 18:45 Kipper [i] 18:50 Heidi [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Geolino: Najväčšia školská kuchyňa na svete [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Família: Família - NAD PEREJOU [i] 20:10 Tisícročná včela: Deti detí [i] 21:05 Sám vojak v poli 1/3 [i] 22:25 Koniec Roberta Mitchuma [i] 23:55 BJD 2015: Fourplay (USA) [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy - Hírek [i] 01:50 Správy RTVS z regiónov [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 10:00 Aféry [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti IV. 13 [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ [i] 14:50 Rodinné záležitosti [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Hry o život: Drozdajka 1 [i] 23:10 Super poliši [i] 01:15 Sacrament - Sväté tajomstvo [i] 03:35 KRIMI 04:00 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:45 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 TOP STAR [i] 05:25 Ničitelia mýtov V. 9 [i] 06:15 Ničitelia mýtov III. 3 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Megapresuny II. 25,26/26 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! IX. 3 [i] 11:05 Agentúra Jasno 3 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 22 [i] 13:10 Ničitelia mýtov III. 17 [i] 14:15 Profesionáli VI. 2 [i] 15:10 Simpsonovci XXI. 13 [i] 15:40 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:10 Hviezdna brána 15 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 15 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 13 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 14 [i] 19:35 Profesionáli VI. 3 [i] 20:30 Trojuholník smrti [i] 22:20 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 7,8 [i] 23:30 Hviezdna brána 15 [i] 00:30 Ničitelia mýtov V. 10 [i] 01:35 Profesionáli VI. 3 [i] 02:20 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 7,8 [i] 03:15 Megapresuny II. 25,26/26 [i] 03:55 Už dosť, šéfe! IX. 3 [i] 04:35 TOP STAR [i] 04:50 Ničitelia mýtov V. 10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Ncis: New Orleans I. 5 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 5 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 6 [i] 10:10 Jak prosté IV. 7 [i] 11:10 Ncis: New Orleans I. 5 [i] 12:10 Medium Iii. 16 [i] 13:05 Vzpomínky IV. 3 [i] 14:05 Jak prosté IV. 7 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 17:05 Medium Iii. 17 [i] 18:05 Jak prosté IV. 8 [i] 19:00 Vzpomínky IV. 4 [i] 20:00 Ncis: New Orleans I. 6 [i] 21:00 Domácí mazlíček 1 [i] 22:55 Profil zločinu VI. 10 [i] 00:10 Od soumraku do úsvitu I. 4 [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 16 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 17 [i] 02:55 Profil zločinu VI. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Ruské panenky/aloe vera/vlajky 17 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary 4 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Auto s raketovým pohonem: mise splněna? 13 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 16 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (2. Řada): Rozbitá kasa 2 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 13 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Vyšetřovatel v učení 18 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Zoufalá řešení 17 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 9 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Na jídelníčku 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (2. Řada): Ford Galaxie - /Nash Healey 2 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): USA 4 [i] 12:35 Hon na nestvůry (1. Řada): Poslední obří tuňák 5 [i] 13:30 Velká láska k autům (1. Řada): Mini Cooper MK1 4 [i] 14:25 Velká láska k autům (1. Řada): MGTC 5 [i] 15:20 Velká láska k autům (1. Řada): DeLorean DMC-12 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 13 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Vyšetřovatel v učení 18 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Zoufalá řešení 17 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): USA 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Sardinky/skútry Piaggio/stavebnice Merkur 6 [i] 19:30 Jak se to dělá (13. Řada): Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř 5 [i] 20:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 4 [i] 21:00 Berte to jako varování (4. Řada): Divoká jízda 6 [i] 22:00 Záhadná Země (2. Řada): Ukrytý hrob Čingischána 6 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Kola v ohni 9 [i] 23:30 Co se dělo dál? (1. Řada) 8 [i] 00:00 Připraveni na přežití [i] 01:00 Spektakulární hadi [i] 01:50 Extrémní přepravci (1. Řada) 4 [i] 02:40 Berte to jako varování (4. Řada): Divoká jízda 6 [i] 03:30 Záhadná Země (2. Řada): Ukrytý hrob Čingischána 6 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): VW Corrado VR6 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Petra Rychlého [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala III: Smrt si vybírá nejvyšší daň 1. část [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:55 Reportéři ČT [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Farmářská jízda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Já, Mattoni [i] 21:05 13. komnata Jaroslavy [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Všechnopárty [i] 22:30 Kolo plné hvězd [i] 23:25 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:10 Rozsudek [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Manéž Bolka Polívky [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:50 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pan Selfridge 2/10 [i] 09:50 Pouť na konec světa [i] 10:45 Cestománie [i] 11:15 Postřehy odjinud [i] 11:20 S kuchařem kolem světa: Vietnam [i] 12:15 Dokonalé zvířecí smysly: Zrak 1/3 [i] 13:05 Chcete mě? [i] 13:35 Vývěry Punkvy [i] 14:00 Jak se žije dobyvatelům pólů a hvězd podle Pavla Jandourka [i] 14:15 Špion II: Krycí název: Chybná identita 4/11 [i] 14:40 Poutní místa: Křtiny [i] 15:00 Rozmanitý západ Spojených států amerických 1/2 [i] 15:50 Slavné bojové akce 2. světové války: Hitlerův poslední most 3/6 [i] 16:40 Znásilněná Evropa 2/2 [i] 17:35 Domov ve středu Evropy: Hudebník Annas Younis obdivuje 9/13 [i] 17:45 Štíty království českého: Pomíjivá sláva světa 10/10 [i] 18:15 Habsburkové: Válka, která změnila svět 3/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Divnopis [i] 19:00 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - kontaktní čočky [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 2/3 [i] 21:00 Český žurnál: Český Alláh [i] 22:25 Dva životy [i] 00:00 Uvězněni 4/6 [i] 00:55 Californication VII: Dcera 11/12 [i] 01:20 Pološero - Jsem učitel, kdo je míň? [i] 01:50 Babylon [i] 02:15 Chcete je? [i] 02:20 Náš venkov: Píšťalka zpod Soláně [i] 02:45 Trochu jiná "superstar" [i] 03:15 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:40 Sabotáž [i] 04:10 Babylon [i] 04:30 Fojtství Velké Karlovice [i] 04:50 U tlustého Jana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3124 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Rande století 688 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa IX 5 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Budu tě jistit 27 [i] 14:05 Beze stopy VII: Pravda nebo lež? 4 [i] 15:00 Beze stopy VII: Pýcha a pád 5 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XV: Gumová vražda [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3125 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Muži v naději [i] 22:35 Tajemný let [i] 00:35 Beze stopy VII: Usmíření 3 [i] 01:25 Beze stopy VII: Pravda nebo lež? 4 [i] 02:15 Dva a půl chlapa IX 4 [i] 02:30 Dva a půl chlapa IX 5 [i] 03:10 Co na to Češi [i] 03:50 Co na to Češi [i] 04:30 Ordinace v růžové zahradě: Budu tě jistit 27 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Jak se Ferda s kamarády vydal hledat poklad 24 [i] 06:35 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Jediové útočí [i] 07:20 M*A*S*H 2 [i] 08:05 M*A*S*H 3 [i] 08:45 Polda: Noční služba 3 [i] 10:05 Místo činu: Kolín: Smolařka Marie 4 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska IV: Smrtelné střetnutí 9 [i] 13:35 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12 [i] 14:35 Castle na zabití VII: Montrealská stopa 2 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Volání minulosti [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Šneci po burgunsku 78 [i] 21:40 Slečna slušňák [i] 00:10 Místo činu: Kolín: Smolařka Marie 4 [i] 02:00 Siska IV: Smrtelné střetnutí 9 [i] 03:00 Komisař Rex VIII: E-mail od vražedkyně 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 116-117/142 [i] 06:25 Zakázaná láska 55-56/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 113-114 [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 148-149/238 [i] 16:45 Indická nevesta 385-386 [i] 17:40 Pestúnka Fran IV. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk IV. [i] 20:30 Romantické Vianoce [i] 22:30 Sherlock a Watsonová III. 7-8/24 [i] 00:25 Priatelia [i] 00:50 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:20 Pestúnka Fran IV. [i] 02:15 Sherlock a Watsonová III. 7-8/24 [i] 03:35 Monk IV.