TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:20 Mimoriadne správy [i] 06:00 Teleráno [i] 09:00 Zámena manželiek [i] 09:50 Susedské prípady [i] 10:50 Rodinné prípady [i] 11:50 Mimoriadne správy [i] 12:05 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 17-18/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Kredenc [i] 23:05 Ostrov [i] 00:10 Susedské prípady [i] 01:10 Odložený prípad I. 23/23 [i] 02:05 Lovec zločincov II. 17/22 [i] 02:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 17/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Križovatky medicíny: Kód 105 [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS - Prezidentské voľby v USA [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Spolok ryšavcov 12/13 [i] 10:05 Policajné oddelenie: Cigán Pablo 2.časť 44 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS - Prezidentské voľby v USA [i] 13:00 Dámsky klub [i] 14:35 Lekári: Domino 41/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS - Prezidentské voľby v USA [i] 16:35 Poklady sveta VI.: Mantova, renesančné mesto, Taliansko [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Konečný problém 13/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Odsúdený [i] 22:05 Inšpektor Orteguy [i] 23:35 Policajné oddelenie: Cigán Pablo 2.časť 44 [i] 00:25 Lekári: Domino 41/65 [i] 01:15 Odsúdený [i] 02:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Spolu to zvládneme [i] 03:25 Dámsky klub [i] 04:55 Križovatky medicíny: Cudzie telá 106 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 19. Abduwale, Čína [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Kipper [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMIEŠNY LIEK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Matej Bel z Očovej 2/3 [i] 11:00 Pri muzike [i] 11:30 Obedníček: Bol raz jeden kocúrik [i] 11:40 Dimitri [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - NÁMORNÍCKA SMAJLINÁTIERKA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Biele Karpaty - Kráľovstvo strážené Vršatcom [i] 13:15 Muž, ktorý zachránil svet [i] 14:05 Tušenie obrazov [i] 14:35 VAT: Ekologické čistenie vôd [i] 15:00 Takí sme boli: Zábavné programy [i] 15:15 Takí sme boli: Šport a športové prenosy [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:00 Cesty do školy: 20. Tiansen, Čína [i] 16:25 Akademický Prešov [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Buchara - perla na Hodvábnej ceste [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Bol raz jeden kocúrik [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - SMIEŠNY LIEK [i] 18:45 Kipper [i] 18:50 Heidi [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: S Božou pomocou [i] 20:10 Svet (ne)ticha [i] 21:00 Boj o Tibet [i] 21:45 GEN.sk: Mikuláš Huba [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:30 GBS [i] 22:35 Umenie [i] 23:00 Portréty finalistov Anasoft litera: Zuska Kepplová [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Noc v archíve: Bratislavská lýra [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:35 Správy - Hírek [i] 01:40 Správy a komentáre [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti IV. 11 [i] 13:50 SÚDNA SIEŇ [i] 14:50 Rodinné záležitosti [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZA SKLOM 7 [i] 22:00 Vtierka Castle VIII. 5 [i] 23:00 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 2 [i] 00:00 Bostonské zločiny III. 21 [i] 01:00 Agentúra Jasno 2 [i] 02:00 NOVINY TV JOJ 02:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 03:45 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:30 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ničitelia mýtov V. 7 [i] 06:15 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Megapresuny II. 21,22 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! IX. 1/16 [i] 11:05 Agentúra Jasno 1/15 [i] 12:50 Bostonské zločiny III. 20 [i] 13:55 Ničitelia mýtov III. 15 [i] 15:00 Profesionáli V. 28/28 [i] 15:40 Simpsonovci XXI. 11 [i] 16:10 Hviezdna brána 13 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 13 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 11 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 12 [i] 19:35 Profesionáli VI. 1/16 [i] 20:30 Miliónový chrobák [i] 22:45 Gigantické presuny III. 2 [i] 23:50 Hviezdna brána 13 [i] 00:50 Zúfalí šoféri 4 [i] 01:45 Ničitelia mýtov V. 8 [i] 02:35 Profesionáli VI. 1/16 [i] 03:10 Gigantické presuny III. 2 [i] 04:00 Zúfalí šoféri 4 [i] 04:40 Megapresuny II. 21,22 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Ncis: New Orleans I. 3 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 10:25 Jak prosté IV. 5 [i] 11:20 Ncis: New Orleans I. 3 [i] 12:15 Medium Iii. 12 [i] 13:15 Vzpomínky IV. 1 [i] 14:15 Jak prosté IV. 5 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 3 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 4 [i] 17:05 Medium Iii. 13 [i] 18:05 Jak prosté IV. 6 [i] 19:05 Vzpomínky IV. 2 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 4 [i] 21:00 Profil zločinu VI. 10 [i] 22:20 Myšlenky zločince XI. 3 [i] 23:20 Myšlenky zločince XI. 4 [i] 00:20 Medium Iv. 6 [i] 01:20 Profil zločinu VI. 10 [i] 02:30 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 03:15 Medium Iv. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Zvony/úklid po hurikánu/datle 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Karbonová kola/lustry/pera 2 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Bitva pohlaví, 2. kolo 11 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 14 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada): Severní Karolína 12 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 11 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Utopie? 16 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Dohodnem se? 15 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 7 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Zelené peklo 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Oprava Ferrari, 2. část/REO 1917 27 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Velká Británie 2 [i] 12:35 Extrémní stroje (2. Řada) 6 [i] 13:30 Nazí a vystrašení (2. Řada): Nepokoje v džungli 2 [i] 14:25 Nazí a vystrašení (2. Řada): Peklo nebo záplavy 3 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): Cesta ke spáse 4 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada): Severní Karolína 12 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 11 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Utopie? 16 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Dohodnem se? 15 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Velká Británie 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Masivní pneumatiky/espreso/řezání diamanty 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (13. Řada): Švýcarské kapesní nože/ropné tankery/závodní kola 3 [i] 20:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Broukománie 3 [i] 20:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Bez střechy 4 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i] 22:00 Parádní motorky (1. Řada) 1 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Nahá kola 7 [i] 23:30 Co se dělo dál? (1. Řada) 6 [i] 00:00 Záchrana statku (1. Řada): Nevadská touha 5 [i] 00:55 Extrémní přepravci (1. Řada) 2 [i] 01:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Broukománie 3 [i] 02:15 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Bez střechy 4 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): To nejlepší 9 [i] 03:30 Parádní motorky (1. Řada) 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Messerschmitt KR200 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:45 Hamlet IX. hodnostní třídy [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Výslech [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Vraždy v kruhu [i] 21:25 Tchyně a uzený [i] 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 22:50 Na stopě [i] 23:15 Motiv III [i] 00:00 Banánové rybičky [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 01:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 02:00 Rozsudek [i] 02:25 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Panství Downton V 9/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton V 10/10 [i] 09:50 Záchranné akce ve Skalnatých horách [i] 10:45 Apokalypsa Stalin: Rudý 2/3 [i] 11:40 Muzeum koňských postrojů a kočárových lamp [i] 11:50 Náš venkov: Píšťalka zpod Soláně [i] 12:20 Putování za muzikou [i] 12:45 Folklorika [i] 13:15 Poutní místa: Křtiny [i] 13:35 Rozmanitý západ Spojených států amerických 1/2 [i] 14:25 Evropa dnes [i] 14:55 Dům se zelenou střechou [i] 15:55 Klíč [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Mexiko [i] 17:15 Pouť na konec světa [i] 18:15 Bedekr III. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Neznámá Země: Cesta k sobě [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Toskánsko, magická část Itálie [i] 21:00 Na cestě po Aljašce [i] 21:30 Trabantem z Austrálie do Asie: Z dílny do nemocnice 10/12 [i] 22:00 Pološero - Jsem učitel, kdo je míň? [i] 22:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:25 Hra 3/6 [i] 00:20 Uvězněni 3/6 [i] 01:10 Zapomenuté výpravy: Pustinami východních Sajan [i] 01:35 Chcete mě? [i] 02:00 Vývěry Punkvy [i] 02:30 Mor korupce [i] 02:55 V zajetí železné opony [i] 03:10 Zašlapané projekty [i] 03:30 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:55 Babylon [i] 04:20 Sabotáž [i] 04:45 Na samotě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Americká noc: Prezidentské volby 2016 [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3122 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlodějka 687 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa IX 3 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Život není jen sex 25 [i] 14:05 Beze stopy VI: Nový začátek [i] 15:00 Beze stopy VII: Řešení 1 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XV: Paradox dvojčat [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3123 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 MasterChef Česko [i] 23:00 Na dostřel [i] 00:55 Beze stopy VI: Nový začátek [i] 01:45 Dva a půl chlapa IX 2 [i] 02:30 Co na to Češi [i] 03:10 Ordinace v růžové zahradě: Nech nás žít 24 [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Život není jen sex 25 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O létajícím balónu 22 [i] 06:35 Star Wars: Nové příběhy z Yodovy kroniky: Skrytý klon [i] 07:25 M*A*S*H 255 [i] 08:10 M*A*S*H 1 [i] 08:50 Chalupáři: Svatba 11 [i] 10:05 Místo činu: Kolín: Smrt na ledě 2 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska IV: Nevěsta odnikud 7 [i] 13:35 Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10 [i] 14:35 Castle na zabití VI: V dobrém i zlém 23 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Trny v údolí květin [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Nová síla 60 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:50 Telebazar [i] 23:55 Karolína, domácí kuchařka [i] 00:30 Místo činu: Kolín: Smrt na ledě 2 [i] 02:20 Siska IV: Nevěsta odnikud 7 [i] 03:20 Komisař Rex VIII: Mrtvý, který ještě žil 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Zakázaná láska 53/158 [i] 07:10 Velvet III. 29 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Vymenené životy 109-110 [i] 13:40 Chlapi neplačú [i] 14:50 Keď budeš moja 144-145/238 [i] 16:40 Indická nevesta 381-382 [i] 17:35 Pestúnka Fran IV. [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk IV. [i] 20:30 Vymenené životy 111-112 [i] 22:25 Velvet III. (30) - FINÁLE SÉRIE [i] 23:15 Odložený prípad III. 21-22/23 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 01:45 Pestúnka Fran IV. [i] 02:30 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 12 [i] 06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 Otevřené srdce0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13