TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Svokra [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 15-16/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:35 Ostrov [i] 23:40 Atletiko Cvernofka [i] 00:55 Odložený prípad I. 22/23 [i] 01:50 Lovec zločincov II. 16/22 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 16/24 [i] 03:30 Ostrov [i] 04:20 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Križovatky medicíny: Pôrod na výber 102 [i] 05:50 Križovatky medicíny: Transplantácia 103 [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Medená baňa Falun, Švédsko [i] 08:50 Tajné životy 10 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Cigán Pablo 1.časť 43 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Návrat 40/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Bend of Boyne, Írsko [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Prehistorické kolové stavby v Alpách [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Spolok ryšavcov 12/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Vrchný inšpektor Banks IV.: Duchovia 3/3 [i] 23:40 Policajné oddelenie: Cigán Pablo 1.časť 43 [i] 00:30 Lekári: Návrat 40/65 [i] 01:20 Vrchný inšpektor Banks IV.: Duchovia 3/3 [i] 02:50 Občan za dverami [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:50 Križovatky medicíny: Krutá realita 104 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 18. Čchung-fu, Čína [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Kipper [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - PAMAŤ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Židovský [i] 10:00 Matej Bel z Očovej 1/3 [i] 11:00 Predstavujeme vám Annu Hulejovú [i] 11:30 Obedníček: Bol raz jeden kocúrik [i] 11:35 Dimitri [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PEČENÁ BROSKYŇA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Cesta [i] 13:00 Odysseove cesty [i] 13:25 Mykény na Slovensku [i] 13:55 Hviezdoslav prekladá Shakespeara [i] 14:30 Moja diagnóza: Navrátenie zraku v zrelom veku je dar [i] 15:00 Takí sme boli: Hry pre deti a mládež [i] 15:15 Takí sme boli: Ľudová hudba a folklór v hudobnej redakcii [i] 15:30 Rusínsky magazín [i] 16:00 Cesty do školy: 19. Abduwale, Čína [i] 16:25 Ľudové rybárstvo na Slovensku [i] 16:50 HiSTORY [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Weimar - mesto v parku [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Bol raz jeden kocúrik [i] 18:35 Dimitri [i] 18:45 Kipper [i] 18:50 Heidi [i] 19:15 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Zlatá lýra: Pokusy a návraty [i] 21:10 Muž, ktorý zachránil svet [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:35 Večera s Havranom: Akú Ameriku potrebuje Európa? [i] 23:45 Slová, ktoré zmenili svet: Franklin Delano Roosevelt [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:50 Kosti IV. 10 [i] 13:40 SÚDNA SIEŇ [i] 14:40 Rodinné záležitosti [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI [i] 21:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 22:50 Geissenovci - Ťažký život milionárov VII. 1 [i] 23:50 Bostonské zločiny III. 20 [i] 00:50 Agentúra Jasno 1/15 [i] 02:30 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov V. 6 [i] 06:15 Ničitelia mýtov II. 26/26 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Megapresuny II. 19,20 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VIII. 15/15 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 22/22 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 19 [i] 13:10 Ničitelia mýtov III. 14 [i] 14:15 Profesionáli V. 27 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 15:40 Simpsonovci XXI. 10 [i] 16:10 Hviezdna brána 12 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 12 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 10 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 11 [i] 19:35 Profesionáli V. 28/28 [i] 20:30 RoboCop [i] 22:30 Letecké katastrofy XIII. 8 [i] 23:25 Hviezdna brána 12 [i] 00:10 Zúfalí šoféri 3 [i] 01:20 Ničitelia mýtov V. 7 [i] 02:20 Profesionáli V. 28/28 [i] 03:00 Letecké katastrofy XIII. 8 [i] 03:40 Zúfalí šoféri 3 [i] 04:25 Megapresuny II. 19 [i] 04:45 Už dosť, šéfe! VIII. 15/15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 2 [i] 07:20 Ncis: New Orleans I. 2 [i] 08:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 10:15 Jak prosté IV. 4 [i] 11:15 Ncis: New Orleans I. 2 [i] 12:10 Medium Iii. 11 [i] 13:10 Vražedná čísla VI. 16 [i] 14:10 Jak prosté IV. 4 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 1 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 2 [i] 17:10 Medium Iii. 12 [i] 18:10 Jak prosté IV. 5 [i] 19:05 Vzpomínky IV. 1 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 3 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 6 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba X. 5 [i] 23:00 Tělo jako důkaz III. 5 [i] 00:00 Medium Iv. 1 [i] 01:00 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 02:00 Námořní vyšetřovací služba X. 5 [i] 02:45 Medium Iv. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (13. Řada): Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle 1 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Speciál o filmu Perníkový táta 10 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 13 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada): Toronto 11 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 10 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Opatrnosti není nikdy dost 14 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Mars na Zemi 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Oprava Ferrari, 1. část/koncertní autobus fanoušků 26 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Austrálie 1 [i] 12:35 Království skládek (2. Řada) 6 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Terno 16 [i] 14:25 Aljašská železnice (2. Řada): Napadeni medvědem 1 [i] 15:20 Aljašská železnice (2. Řada): Horské nebezpečí 2 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada): Toronto 11 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 10 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Zpověď nebezpečného mima 15 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Opatrnosti není nikdy dost 14 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (2. Řada): Austrálie 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Zvony/úklid po hurikánu/datle 8 [i] 19:30 Jak se to dělá (13. Řada): Karbonová kola/lustry/pera 2 [i] 20:00 Aljašská železnice (3. Řada): V obklíčení 3 [i] 21:00 Australská železnice (1. Řada) 6 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Těžký úkol 11 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Ošklivé smyky 6 [i] 23:30 Co se dělo dál? (1. Řada) 5 [i] 00:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 12 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (2. Řada): Pustina 13 [i] 01:50 Aljašská železnice (3. Řada): V obklíčení 3 [i] 02:40 Australská železnice (1. Řada) 6 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Těžký úkol 11 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Závodní Ford Escort RS2000 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II: Kdo je v nebezpečí? [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:45 Doktor Martin 2 [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Kravata [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Milí Bakaláři [i] 21:10 Hercule Poirot [i] 22:54 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:55 Konec básníků v Čechách [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 13. komnata Petra Rychlého [i] 02:15 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Farmářská jízda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton V 9/10 [i] 09:50 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 1/3 [i] 10:40 Dokonalé zvířecí smysly: Zrak 1/3 [i] 11:35 Nedej se [i] 12:25 Chcete je? [i] 12:35 Automobilové muzeum v Mulhouse [i] 12:45 Alžírská válka 2/2 [i] 13:40 Rozluštěné poklady: Busta královny [i] 14:30 Znásilněná Evropa 2/2 [i] 15:25 Heydrich - konečné řešení: Operace Percentage 10/44 [i] 15:55 Záchranné akce ve Skalnatých horách [i] 16:50 Pan Selfridge IV 9/10 [i] 17:30 Pan Selfridge IV 10/10 [i] 18:15 Na cestě po Bernských Alpách [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Filantrop: Mathilda Nostitzová [i] 19:25 Špion II: Krycí název: Hraní rolí 3/11 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Slavné bojové akce 2. světové války: Hitlerův poslední most 3/6 [i] 20:55 Zákon Helena [i] 22:15 Vláda: Rozděl a panuj 9/30 [i] 23:20 Ve jménu vlasti IV: Chystá se ještě něco dalšího 9/12 [i] 00:05 Sestřička Jackie VI: Sesterství 11/12 [i] 00:35 Městečko otrávené CIA? [i] 01:30 Duchovní kuchyně: Hinduismus [i] 02:00 Křesťanský magazín [i] 02:25 Proměna údolí [i] 03:25 Osmdesátiletí sedláci [i] 03:50 V zajetí železné opony [i] 04:05 Zašlapané projekty [i] 04:20 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:50 Kdo uteče, ten je chlap [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3121 [i] 09:50 Kriminálka Anděl III: Pasťák [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa IX 2 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Nech nás žít 24 [i] 14:05 Beze stopy VI: Sen o bohatství [i] 15:00 Beze stopy VI: Na rozcestí [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XV: Další dámská jízda [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3122 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zlodějka 687 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Mrtvý bod: Výkřik do tmy 2 [i] 23:30 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Středeční dítě 14 [i] 00:25 Beze stopy VI: Sen o bohatství [i] 01:10 Beze stopy VI: Na rozcestí [i] 02:00 Co na to Češi [i] 02:40 Americká noc: Prezidentské volby 2016 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O lyžování a o velkých kouzlech pavoučka Poutníčka 21 [i] 06:35 Star Wars: Příběhy droidů: Vítězství na Geonosisu [i] 07:20 M*A*S*H 254 [i] 08:05 M*A*S*H 255 [i] 08:45 Ohnivý kuře: První společná noc 59 [i] 10:05 Místo činu: Kolín: Hra o miny 1 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska IV: Peklo je jinde 6 [i] 13:35 Komisař Rex VIII: Mrtvý a dítě 9 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Pravda 22 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Kouzlo lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Chalupáři: Svatba 11 [i] 21:30 Teď vaří šéf! [i] 22:15 Očima Josefa Klímy [i] 23:05 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:30 Místo činu: Kolín: Hra o miny 1 [i] 02:25 Siska IV: Peklo je jinde 6 [i] 03:25 Komisař Rex VIII: Mrtvý a dítě 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 110-111/142 [i] 06:20 Zakázaná láska 52/158 [i] 07:10 Velvet III. 28 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Vymenené životy 107-108 [i] 13:40 Chlapi neplačú [i] 14:50 Keď budeš moja 142-143/238 [i] 16:45 Indická nevesta 379-380 [i] 17:40 Pestúnka Fran IV. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i]