TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 13-14/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Kredenc [i] 22:50 Ostrov [i] 23:55 Susedské prípady [i] 00:55 Odložený prípad I. 21/23 [i] 01:50 Lovec zločincov II. 15/22 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 13-14/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Križovatky medicíny: Nadmerná veľkosť 101 [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Počasie [i] 07:40 Slovensko v obrazoch [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Kanály v Amsterdame, Holandsko [i] 08:50 DOKTOR MARTIN II.: V kurníku [i] 09:55 Policajné oddelenie: Zúčtovanie 42 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Lekári: O malý chlp 39/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Posvätné lesy v Mijikenda, Keňa [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Medená baňa Falun, Švédsko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Eštebák [i] 22:10 Reportéri [i] 22:40 Tajné životy 10 [i] 23:40 Policajné oddelenie: Zúčtovanie 42 [i] 00:35 Lekári: O malý chlp 39/65 [i] 01:20 Eštebák [i] 03:05 Reportéri [i] 03:35 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Malý brat veľkej rieky [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Heidi [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - HLÚPOSŤ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Separé [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:15 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Zimné pneumatiky [i] 10:20 Profesionál [i] 10:30 Sága rodu Forsytovcov 10 [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:35 O Petrovi [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PÍSMENKOVÁ SMAJLIPOLIEVOČKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Generácia [i] 13:20 Od veci: Od veci s Oljou Triaškou Stefanovič [i] 13:45 Hudba Made in Slovakia: PARA & LA3NO CUBANO [i] 14:10 PARK [i] 14:55 ZvedaVEC: Navigácia [i] 15:00 Takí sme boli: Programové ústredie a hlásateľky [i] 15:15 Takí sme boli: Vznik prvého seriálu v LDV [i] 15:35 Národnostný magazín: Židovský [i] 16:05 Cesty do školy: 18. Čchung-fu, Čína [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Ávila, mesto svätcov - mesto kameňov [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Bol raz jeden kocúrik [i] 18:35 Dimitri [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - HLÚPOSŤ [i] 18:45 Kipper [i] 18:50 Heidi [i] 19:15 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Prvá: MAGDALÉNA SCHWINGEROVÁ [i] 20:25 BRATISLAVSKÉ PONDELKY: Albert [i] 21:35 Radosť zo života: Zora Kolínska [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:30 GBS [i] 22:35 Mesto Zero [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Správy a komentáre [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Vtierka Castle VII. 23/23 [i] 13:30 Kosti IV. 9 [i] 14:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:00 ZA SKLOM 6 [i] 00:30 Bostonské zločiny III. 19 [i] 01:30 18 kolies spravodlivosti II. 22/22 [i] 02:30 NOVINY TV JOJ 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Črepiny [i] 05:30 Prvé oddelenie [i] 06:15 Ničitelia mýtov II. 25 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Megapresuny II. 17,18 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VIII. 14 [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi IV. 8,9 [i] 13:10 Ničitelia mýtov III. 13 [i] 14:15 Profesionáli V. 26 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 16:10 Hviezdna brána 11 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 23,24/24 [i] 19:05 Simpsonovci XXI. 10 [i] 19:35 Profesionáli V. 27 [i] 20:30 Vojak 2 [i] 22:25 OKTAGON MMA ZÁPASENIE [i] 23:30 Hviezdna brána 11 [i] 00:30 Ničitelia mýtov V. 5,6 [i] 02:30 Profesionáli V. 27 [i] 03:10 OKTAGON MMA ZÁPASENIE [i] 04:00 Už dosť, šéfe! VIII. 14 [i] 04:40 Megapresuny II. 17,18 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:20 Ncis: New Orleans I. 1 [i] 08:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 10:15 Jak prosté IV. 3 [i] 11:15 Ncis: New Orleans I. 1 [i] 12:10 Medium Iii. 9 [i] 13:05 Vražedná čísla VI. 14 [i] 14:05 Jak prosté IV. 3 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 23 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 24 [i] 17:05 Medium Iii. 11 [i] 18:05 Jak prosté IV. 4 [i] 19:05 Vražedná čísla VI. 16 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 2 [i] 21:00 Tým Škorpion II. 1 [i] 22:00 Tým Škorpion II. 2 [i] 23:00 Ncis: New Orleans Ii. 3 [i] 00:00 Ncis: New Orleans Ii. 4 [i] 00:55 Tým Škorpion II. 1 [i] 01:55 Tým Škorpion II. 2 [i] 02:40 Falco Ii. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vypuštěni do volné přírody 15 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Speciál o sérii IndyCar 9 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 12 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 10 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 9 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kalhoty pro pumu 14 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Posilovací stroje 13 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Na pánev 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Mišmaš Dodge, část 2/Oldsmobile Delta 25 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Blízký východ 6 [i] 12:35 Spravedlnost v temném lese (1. Řada) 5 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zběsilý Fastback z roku 1965, 2. část 6 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Vypuštění Satellite 1969 - část 1. 17 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Vypuštění Satellite 1969 - část 2. 18 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 10 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 9 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kalhoty pro pumu 14 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Posilovací stroje 13 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Blízký východ 6 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Tančící drak/tunel/odstraňovač vody z hřišť 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (13. Řada): Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle 1 [i] 20:00 Dvojí přežití (6. Řada): Omráčeni sněhem 1 [i] 21:00 Americký Tarzan (1. Řada) 3 [i] 22:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 17 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Dálniční bojovníci 5 [i] 23:30 Co se dělo dál? (1. Řada) 4 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada): Hora za milion dolarů 14 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Nové začátky 14 [i] 01:50 Dvojí přežití (6. Řada): Omráčeni sněhem 1 [i] 02:40 Americký Tarzan (1. Řada) 3 [i] 03:30 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 17 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Caterham 7 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown IV [i] 09:45 Uprostřed běhu [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Já, Mattoni [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Dveře [i] 15:05 To je vražda, napsala II: Kdo je v nebezpečí? [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Rapl: Tichá voda 11/13 [i] 21:05 Rozsudek [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Motiv III [i] 00:25 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Uvězněni 3/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton V 8/10 [i] 10:10 Kamera na cestách: Malé perly [i] 11:05 Věž svobody [i] 12:00 Babylon [i] 12:25 Slyšte, Slované: Boj o trůn Velkomoravské říše 2/3 [i] 12:55 Televizní klub neslyšících [i] 13:20 Československý filmový týdeník 1966 1120/2379 [i] 13:35 Zapomenuté výpravy: Pustinami východních Sajan [i] 14:00 Pouť na konec světa [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:30 Letecké katastrofy: Kruté nebe [i] 16:20 Rozmanitý západ Spojených států amerických 1/2 [i] 17:15 Alžírská válka 2/2 [i] 18:15 Trabantem z Austrálie do Asie: Vzteklá bohyně 9/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Filantrop: Petr Sýkora [i] 19:20 Poutní místa: Kájov a Svatý Kámen [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa Stalin: Rudý 2/3 [i] 21:00 Velké stavby světa: Korejská spojnice [i] 21:50 Imigranti [i] 23:40 Rozhovor [i] 01:30 Queer: Fluid [i] 01:55 Divnopis [i] 02:05 Rozpaky nad třetím odbojem [i] 02:30 V zajetí železné opony [i] 02:45 Zašlapané projekty [i] 03:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:30 Babylon [i] 03:55 Sabotáž [i] 04:25 Jizda kole obila [i] 04:40 Panství Downton V 8/10 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 3120 [i] 09:50 Comeback: Let mouchy [i] 10:25 Comeback: Bez kláves neodejdu [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa IX 1 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Nemusíme tu být 23 [i] 14:05 Beze stopy VI: Zatáčka [i] 15:00 Beze stopy VI: Déja vu [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XV: Kniha stínů [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3121 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Pasťák [i] 21:30 Okresní přebor: Svatba 15 [i] 22:10 Okresní přebor: Návštěva z kraje 16 [i] 22:50 Mrtvý bod: Bílá místa 1 [i] 23:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Vrchol zrady 13 [i] 00:40 Beze stopy VI: Zatáčka [i] 01:25 Beze stopy VI: Déja vu [i] 02:15 Dva a půl chlapa IX 1 [i] 02:35 Střepiny [i] 03:20 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Nemusíme tu být 23 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O dobrodružné cestě do Itálie 20 [i] 06:35 Star Wars: Příběhy droidů: Let tisíciletého sokola [i] 07:20 M*A*S*H 253 [i] 08:05 M*A*S*H 254 [i] 08:45 Přístav: Ve velkém stylu 77 [i] 10:10 Místo činu: Mnichov: Vlk v beránčím rouše 12 [i] 12:00 Polední zprávy [i] 12:10 Siska IV: Andělská tvář 5 [i] 13:35 Komisař Rex VIII: Čarodějnice a jiné ženy 8 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Prkno a pořádek 21 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Hudba v srdcích [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: První společná noc 59 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:50 Cesty k úspěchu [i] 23:05 Úklidové komando [i] 23:55 Místo činu: Mnichov: Vlk v beránčím rouše 12 [i] 01:50 Siska IV: Andělská tvář 5 [i] 02:50 Komisař Rex VIII: Čarodějnice a jiné ženy 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Zakázaná láska 50-51/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:15 Rosamunde Pilcherová: Nečakané dedičstvo [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 140-141/238 [i] 16:40 Indická nevesta 377-378 [i] 17:30 Pestúnka Fran IV. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk IV. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 107-108 [i] 22:30 Velvet III. 28 [i] 23:20 Odložený prípad III. 19/23 [i] 00:15 Kráska a zviera I. 21/22 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:25 Pestúnka Fran IV. [i] 02:10 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 21 [i] 06:30 Dobrodružství Hucka Finna0 [i] 08:15 Big Screen 22 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Otevřené srdce0