Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 06:10 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:05 Karate Kid [i] 09:40 Charlieho anjeli [i] 11:40 CHART SHOW [i] 13:45 Atletiko Cvernofka [i] 14:50 Dobre vedieť! [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:20 Spolubývajúca [i] 01:25 Proroctvo smrti [i] 03:10 Spolubývajúca [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 PARK [i] 05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Počasie [i] 06:40 Jurošík: Jurošík a ježibaba Filoména [i] 06:50 Kipper [i] 07:00 Heidi [i] 07:20 Pingu [i] 07:30 Požiarnik Sam VIII.: Mandy na vlnách [i] 07:40 Prasiatko Peppa II: Recyklácia [i] 07:45 Prasiatko Peppa II: Rybník s loďkami [i] 07:50 Garfield III. [i] 08:05 Lassie - Nové dobrodružstvá: Kto je lepší? [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Materské znamienko: Psia pestúnka 1/7 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:55 Jazdi Hlavou: Reflexné prvky [i] 10:05 Alpy zhora: Svahy a údolie [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vraždiť je hračka [i] 15:05 Varúj..! [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II.: V kurníku [i] 21:20 Dvanásť opíc [i] 23:20 Julie Lescautová IX.: Priznanie 4/4 [i] 00:45 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vraždiť je hračka [i] 02:20 O 5 minút 12 [i] 03:25 Julie Lescautová IX.: Priznanie 4/4 [i] 04:55 Križovatky medicíny: Popoluška v plášti 100 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cez Karpaty: Malá Fatra [i] 06:20 Cez Karpaty: Dolina stredného Váhu I.;Stredné Považie č.1 [i] 06:40 Domaša - ročné obdobia [i] 07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:45 Ľudové rybárstvo na Slovensku [i] 10:10 Test magazín: Test magazín: Zimné pneumatiky [i] 10:20 Família: Família - Lásky môjho života [i] 10:50 Krásna Ľudmila [i] 12:10 Orientácie [i] 12:45 Hokej - Nemecký pohár [i] 15:30 Anjeli strážni: Anjeli strážni Václava Miku [i] 16:00 HiSTORY [i] 16:05 Televízia za dverami: Nakoniec koniec [i] 16:30 Babie leto, čas smútku [i] 17:15 Futbal - Fortuna liga: MŠK Žilina - Spartak Trnava [i] 19:30 Slovo [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Sága rodu Forsytovcov 10 [i] 20:40 Krycí názov Odessa [i] 22:40 Assa 1/2 [i] 23:55 Assa 2/2 [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 KRIMI 06:00 NOVINY TV JOJ 07:00 Cloud 9 [i] 09:05 Mestečko záhad [i] 09:55 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 10:40 Hry o život: Skúška ohňom [i] 13:40 Hobit: Bitka piatich armád [i] 16:55 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:45 Doba ľadová [i] 01:55 NOVINY TV JOJ 02:55 NA CHALUPE [i] 03:40 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 04:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Výhra mi zmenila život 8 [i] 05:45 Ničitelia mýtov II. 23,24 [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:50 Simpsonovci XXI. 9 [i] 10:20 X Factor Veľká Británia XIII. 19,20 [i] 14:25 Na pochybách [i] 16:30 Stratený poklad Aztékov [i] 18:30 Ninja Factor USA IV. 15 [i] 20:30 Doba ľadová [i] 22:30 Sajrajt sága [i] 00:00 Stratený poklad Aztékov [i] 02:00 Na pochybách [i] 03:25 Ničitelia mýtov V. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Tělo jako důkaz I. 8 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 1 [i] 09:25 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 10:20 Tým Škorpion I. 15 [i] 11:20 Tým Škorpion I. 16 [i] 12:15 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 10 [i] 13:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 11 [i] 14:05 Vlčí mládě V. 9 [i] 15:00 Vlčí mládě V. 10 [i] 15:55 Rex Special Unit Ii. 7 [i] 16:55 Rex Special Unit Ii. 8 [i] 17:55 Falco Ii. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 18 [i] 21:00 Mysli jako on 1 [i] 23:15 Tajnosti a lži II. 8 [i] 00:15 Vzpomínky IV. 11 [i] 01:15 Tým Škorpion I. 15 [i] 02:05 Tým Škorpion I. 16 [i] 02:45 Tajnosti a lži II. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Katastrofa výletní lodi: nové informace o Concordii [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 20 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Cuda z roku 1971/Sbohem, Little Richarde 14 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký a parádní Chevrolet C-10, 2. část 4 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada): Rover P5 B 10 [i] 09:05 Velká láska k autům (2. Řada): Triumph Stag 3 [i] 09:55 Lovec zbraní (1. Řada): Odstřelovačská puška 2 [i] 10:50 Pozor, pozor (1. Řada): Dům naruby 2 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 3 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 4 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Ceněné zbraně 11 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Úplně bez sebe 12 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Dálný Východ 9 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Ztraceno ve smlouvání 10 [i] 14:25 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Sekačka na trávu má větší výkon! 2 [i] 14:50 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Keels & Wheels 3 [i] 15:20 Extrémní přepravci (1. Řada) 8 [i] 16:15 Souboje robotů (1. Řada) 1 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Audi S8 6 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Ultima Evolution 7 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): VW Corrado VR6 17 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Vypuštěni do volné přírody 15 [i] 20:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 6 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada): Křest ohněm 2 [i] 22:00 Guy Martin: Nejrychlejší chlapík na dvou kolech (1. Řada) 1 [i] 23:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Všechno padá 15 [i] 00:00 Dvojí přežití (6. Řada): Omráčeni sněhem 1 [i] 00:55 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 1 [i] 01:50 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 6 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada): Křest ohněm 2 [i] 03:30 Guy Martin: Nejrychlejší chlapík na dvou kolech (1. Řada) 1 [i] 04:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): Všechno padá 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Banánové rybičky [i] 06:50 Ideál septimy [i] 08:10 Úsměvy Jana Třísky [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Eduard Bass - 70 let od úmrtí: Cirkus Humberto 12/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O třech ospalých princeznách [i] 14:10 Plaváček [i] 15:30 Cizí holka [i] 16:40 Konec básníků v Čechách [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin 2 [i] 21:00 168 hodin [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 KOSMO: Smrt docenta 3/5 [i] 22:15 Bolero [i] 00:00 Komisař Moulin [i] 01:30 Bolkoviny [i] 02:25 Na forbíně TM [i] 03:05 Malá farma [i] 03:30 Žito [i] 03:50 Tramping [i] 04:00 Hobby naší doby [i] 04:25 13. komnata Petra Rychlého [i] 04:55 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1120/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Dokumenty o českém divadle [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Operace Percentage 10/44 [i] 10:05 Slavné bojové akce 2. světové války: Horský masakr 2/6 [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:15 Neznámá Země: Cesta k sobě [i] 12:35 Sváteční slovo kazatele Církve bratrské Jana Asszonyiho [i] 12:40 Poutní místa: Olomouc [i] 13:00 Křesťanský magazín [i] 13:25 Uchem jehly [i] 13:50 Slyšte, Slované 2/3 [i] 14:20 Štíty království českého: Pomíjivá sláva světa 10/10 [i] 14:45 Na plovárně s Janem Třískou [i] 15:10 Na cestě po Bernských Alpách [i] 15:35 Rozluštěné poklady: Busta královny [i] 16:25 Habsburkové: Po drahách hvězd 2/7 [i] 16:55 Trabantem z Austrálie do Asie: Vzteklá bohyně 9/12 [i] 17:25 Dokonalé zvířecí smysly: Zrak 1/3 [i] 18:15 Filantrop: Mathilda Nostitzová [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Pustinami východních Sajan [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Borsalino [i] 22:05 Rozhovor [i] 23:55 Městečko otrávené CIA? [i] 00:55 Most II 10/10 [i] 01:55 Bedekr III. [i] 02:20 Lidové stavby známé i neznámé [i] 02:45 Ta naša kapela [i] 03:15 Uchem jehly [i] 03:40 Na moll... [i] 04:20 S mlékem na trh [i] 04:35 Californication VII: Večeře s přáteli 10/12 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:15 Lišákoviny [i] 06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě 24 [i] 06:50 Král džungle II 20 [i] 07:20 Jen počkej, zajíci! 8 [i] 07:35 Show Toma a Jerryho 1 [i] 08:00 Lví hlídka 6 [i] 08:20 Modrá lucerna [i] 09:35 Víkend [i] 10:35 První krok: Začátky jsou tvrdé 4 [i] 11:55 Tři muži a nemluvně [i] 13:55 Náhodný milionář [i] 15:45 Já to tedy beru, šéfe...! [i] 17:50 Na samotě u lesa [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:45 Střepiny [i] 23:20 Test [i] 01:30 Beze stopy VI: Úplné vypnutí [i] 02:15 Hvězdná párty [i] 03:05 Áčko: Nejlepší je mít macechu! [i] 03:55 První krok: Začátky jsou tvrdé 4 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 Ferda Mravenec: Jak nastala velká vedra 19 [i] 07:25 Star Wars: Příběhy droidů: Krize na Coruscantu [i] 07:55 Star Wars: Příběhy droidů: Výprava do Mos Eisley [i] 08:25 M*A*S*H 252 [i] 08:55 M*A*S*H 253 [i] 09:35 Prima ZOOM SVĚT [i] 10:05 Chalupáři: Kapřín 10 [i] 11:00 Partie [i] 11:55 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:30 Vychytávky Extra 13:55 Vraždy v Midsomeru IX: Stará křivda [i] 16:10 Pečeme podle hvězd [i] 17:05 Úklidové komando [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda: Noční služba 3 [i] 21:30 Vylomeniny [i] 22:25 Rallye smrti [i] 00:35 Komplikace: Imunitní reakce 4 [i] 01:30 Big Ben III: Hon 2 [i] 03:10 Rozmarné jaro: Slavnost slunovratu [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Inga Lindströmová: Pieseň pre dcérku [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:35 Roztomilé mrchy IV. 24-25/25 [i] 14:05 Odložený prípad VII. 21-22/22 [i] 16:00 Rosamunde Pilcherová: Nečakané dedičstvo [i] 18:00 Cirque du Soleil: Vzdialené svety [i] 20:00 V zajatí strachu [i] 22:00 Zradná myseľ [i] 00:00 Medzi vlkmi [i] 02:00 V zajatí strachu [i] 03:25 Frasier [i] 04:45 Nezlomná Valentína 108-109/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Dobrodružství Žraločáka a Lávovky0 [i] 08:15 Big Screen 20 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Annie0 [i] 14:10 Blázni a poloblázni0 [i] 15:50 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů0 [i] 17:30 New Yorku, miluji tě0 [i] 19:10 Vyletět z hnízda0 [i] 20:30 Můj soused zabiják 20 [i] 22:15 Blondýna na předpis0 [i] 23:50 Symptom Pandorum0 [i] 01:35 Zkáza Ecobanu0 [i] 02:55 Jasmíniny slzy0 [i] 04:30 Píseční žraloci0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 07:00 Fotbal [i] 08:30 Vytrvalostní závody [i] 10:15 Motokros [i] 11:15 Watts [i] 12:15 Dostihy [i] 12:30 Fotbal [i] 14:00 Motokros [i] 15:00 Watts [i] 15:30 Atletika [i] 18:00 Fotbal [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Fotbal [i] 20:00 Atletika [i] 21:00 Fotbal [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Watts [i] 23:15 Fotbal [i] 01:15 Watts [i] 02:00 Atletika [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nápady, které vydělaly miliony 3 [i] 05:30 V síti 1 [i] 06:00 Mravenci vědí všechno 3 [i] 06:15 Mravenci vědí všechno 4 [i] 06:30 Velká pětka Jižní Ameriky 2 [i] 07:05 Divoké Německo 2 [i] 08:05 Divoká planeta: Severní amerika 6 [i] 09:05 David Attenborough - Zázraky přírody 1 [i] 09:30 David Attenborough - Zázraky přírody 2 [i] 10:00 Brutální chemie 1 [i] 10:55 Odhalená Sicílie 2 [i] 12:05 Jak připravit jídlo k servírování? 1 [i] 13:00 Lovci vojenských pokladů 6 [i] 14:00 Dějiny vědy 2 [i] 15:00 Biologie 2.0 1 [i] 16:00 Evoluce: Příběh člověka 3 [i] 17:05 Velké dějiny 3 [i] 17:30 Velké dějiny 4 [i] 18:00 Špioni za 2. světové války: Práce SAS v Itálii 8 [i] 19:00 Beatles vs Stones0 [i] 20:00 Bílý dům 2 [i]