TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:05 Susedské prípady [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 11-12/24 [i] 15:05 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Dobre vedieť! [i] 22:50 Rallye smrti 2 [i] 00:45 Top Aplikácie [i] 01:05 Lovec zločincov II. 14/22 [i] 02:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 11-12/24 [i] 03:25 Zámena manželiek [i] 04:15 Rodinné prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Križovatky medicíny: Život na hrane 98 [i] 05:55 Križovatky medicíny: Podobné sa lieči podobným 99 [i] 06:40 Správy RTVS "N" [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Poklady sveta VI.: Posvätné mesto Anuradhapura, Sri Lanka [i] 08:40 Poklady sveta VI.: Cidade Velha, Kapverdské ostrovy [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Staviteľ z Norwordu 10/13 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Zoči-voči 41 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 13:55 Strom želaní [i] 15:05 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Poklady sveta VI.: Katedrála v Rheims, Francúzsko [i] 16:35 Poklady sveta VI.: Kanály v Amsterdame, Holandsko [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Domáci pacient 11/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Večerné správy RTVS [i] 22:05 88 minút [i] 23:50 Nikto nie je dokonalý [i] 01:05 Policajné oddelenie: Zoči-voči 41 [i] 01:55 88 minút [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cez Karpaty: Chodníčkami Veľkej Fatry [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Kipper [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - SMELÝ ZAJKO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Medzihra [i] 10:45 Zadané pre Tanečný orchester Slovenskej televízie [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:35 O Petrovi [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - ORECHOVÁ SMAJLINA [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Vínne cesty Slovenska: Vihorlat a Sobranecko [i] 13:00 Televízny posol [i] 13:25 Turčianske pamätníky [i] 14:05 Magazín FIFA [i] 14:25 Highlighty Európskej ligy [i] 15:20 Tvárou v tvár [i] 15:45 (Ne)celebrity: Tatiana Rosová [i] 15:55 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Z dielne do nemocnice [i] 16:25 Televíkend [i] 16:50 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Segovia - kulisy pre mocenské hry [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - SMELÝ ZAJKO [i] 18:40 Kipper [i] 18:45 Zázračný miniateliér [i] 18:55 Geolino [i] 19:05 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:15 Hokej - Nemecký pohár [i] 21:55 Kto, ak nie my? [i] 23:55 Kinorama [i] 00:20 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Národnostné správy [i] 01:25 Správy - Hírek [i] 01:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:05 Vtierka Castle VII. 22 [i] 14:05 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Hry o život: Skúška ohňom [i] 23:40 Sajrajt sága [i] 01:25 Carrie [i] 03:25 KRIMI 03:50 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:35 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov IV. 30/30 [i] 06:15 Ničitelia mýtov II. 20 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Megapresuny II. 15,16 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VIII. 13 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 21 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 18 [i] 13:10 Ničitelia mýtov III. 12 [i] 14:15 Profesionáli V.: Sklad techniky 25 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 15:40 Simpsonovci XXI. 8 [i] 16:10 Hviezdna brána 10 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 11 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 9 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 9 [i] 19:35 Profesionáli V.: Komunálky 26 [i] 20:30 Pestúnka pre dospelých [i] 22:20 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 5,6 [i] 23:35 Hviezdna brána 10 [i] 00:30 Ničitelia mýtov V. 1/30 [i] 01:35 Profesionáli V.: Komunálky 26 [i] 02:30 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 5,6 [i] 03:20 Megapresuny II. 15,16 [i] 04:05 Už dosť, šéfe! VIII. 13 [i] 04:45 TOP STAR [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 10:10 Jak prosté IV. 2 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 12:10 Medium Iii. 7 [i] 13:10 Vražedná čísla VI. 12 [i] 14:10 Jak prosté IV. 2 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 21 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 22 [i] 17:10 Medium Iii. 9 [i] 18:05 Jak prosté IV. 3 [i] 19:05 Vražedná čísla VI. 14 [i] 20:05 Ncis: New Orleans I. 1 [i] 21:00 Chmatáci 1 [i] 23:00 Profil zločinu VI. 9 [i] 00:20 Od soumraku do úsvitu I. 3 [i] 01:20 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 14 [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 02:50 Profil zločinu VI. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy 5 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Eskalátory 12 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Chaos automobilových honiček/dovádění zvířat 8 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 11 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 9 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 8 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Terapie škvárem 13 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Blázinec 12 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (3. Řada): Dva vrcholy 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Mišmaš Dodge, část 1/Mustang z roku 1965 24 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Mexiko a USA 5 [i] 12:35 Hon na nestvůry (1. Řada): Přetahování lanem 4 [i] 13:30 Velká láska k autům (1. Řada): Ford Escort Mexico Mk1 1 [i] 14:25 Velká láska k autům (1. Řada): Land Rover Series 1 2 [i] 15:20 Velká láska k autům (1. Řada): Triumph Stag 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 9 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 8 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Terapie škvárem 13 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Blázinec 12 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Mexiko a USA 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Nátěr letadel/dřeváky/masem plněné taštičky 7 [i] 19:30 Jak se to dělá (12. Řada): Motory pro motocykly 13 [i] 20:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 3 [i] 21:00 Berte to jako varování (4. Řada): Domácí esa 5 [i] 22:00 Záhadná Země (2. Řada): Kdo postavil padouchův ostrov? 4 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Jedno kolo 4 [i] 23:30 Co se dělo dál? (1. Řada) 3 [i] 00:00 Sydney Harbour (1. Řada) 1 [i] 01:00 Sydney Harbour (1. Řada): Přístav Sydney 2 [i] 01:50 Extrémní přepravci (1. Řada) 3 [i] 02:40 Berte to jako varování (4. Řada): Domácí esa 5 [i] 03:30 Záhadná Země (2. Řada): Kdo postavil padouchův ostrov? 4 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Alfa Romeo Alfasud 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Smolka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:55 Reportéři ČT [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 16:05 Cestománie [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Farmářská jízda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Já, Mattoni [i] 21:00 13. komnata Petra Rychlého [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Všechnopárty [i] 22:25 Kolo plné hvězd [i] 23:20 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:45 Banánové rybičky [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Panství Downton V 6/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton V 7/10 [i] 09:50 Magie Venezuely [i] 10:45 Cestománie [i] 11:15 Postřehy odjinud [i] 11:20 S kuchařem kolem světa: Mexiko [i] 12:15 Gejzíry a elixíry [i] 12:55 Růža [i] 13:50 Chcete mě? [i] 14:15 Špion II: Krycí název: Hraní rolí 3/11 [i] 14:40 Poutní místa: Kájov a Svatý Kámen [i] 15:00 Řecko v rytmu buzuki [i] 15:55 Slavné bojové akce 2. světové války: Horský masakr 2/6 [i] 16:45 Znásilněná Evropa 1/2 [i] 17:40 Domov ve středu Evropy: Mladá, atraktivní a cílevědomá 8/13 [i] 17:45 Štíty království českého: Bůh za hradbami 9/10 [i] 18:15 Habsburkové: Po drahách hvězd 2/7 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Kvarteto [i] 19:25 Na pomoc životu - rakovina hlavy a krku [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodné přírodní úkazy III. 1/3 [i] 21:00 Pan Selfridge IV 9/10 [i] 21:40 Pan Selfridge IV 10/10 [i] 22:25 Bornholmská ulice [i] 23:55 Uvězněni 3/6 [i] 00:50 Californication VII: Večeře s přáteli 10/12 [i] 01:15 Pološero - Co se skrývá pod povrchem [i] 01:45 Babylon [i] 02:10 Chcete je? [i] 02:15 Náš venkov: Písmák z Chmelíku [i] 02:40 Romské hudební rody v Brně [i] 03:05 Postní meditace [i] 03:25 Rodina na dobu určitou [i] 03:50 Památky na prodej: Zámek [i] 04:10 Uchem jehly [i] 04:35 Ochotníci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3119 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Konec legendy 686 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VIII 16 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě: Víš, že máš mě 22 [i] 14:05 Beze stopy VI: Článek 32 [i] 15:00 Beze stopy VI: Úplné vypnutí [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XV: Zlá krev [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3120 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák 4 [i] 22:00 Déja Vu [i] 00:25 Beze stopy VI: Vánoční nálada [i] 01:15 Beze stopy VI: Byt 4G [i] 02:05 Prásk [i] 02:30 Áčko: Červená kabelka tě prozradí! [i] 03:10 Kolotoč [i] 04:00 Co na to Češi [i] 04:40 Ordinace v růžové zahradě: Víš, že máš mě 22 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O tom, jak Berušku odvezlo bílé auto 17 [i] 06:35 Star Wars: Příběhy droidů [i] 07:20 M*A*S*H 250 [i] 08:10 M*A*S*H 251 [i] 08:50 Polda: Kurz přežití 2 [i] 10:10 Místo činu: Mnichov: Mládeži nepřístupno 11 [i] 12:15 Siska IV: Už abys byla mrtvá 4 [i] 13:40 Komisař Rex VIII: Vitaminy na smrt 7 [i] 14:40 Castle na zabití VI: Zlatá sedmdesátá 20 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Růže v bouři [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Ve velkém stylu 77 [i] 21:40 Tohle je válka! [i] 23:45 Místo činu: Mnichov: Mládeži nepřístupno 11 [i] 01:40 Siska IV: Už abys byla mrtvá 4 [i] 02:40 Komisař Rex VIII: Vitaminy na smrt 7 [i] 03:25 Rozmarné jaro: Nové začátky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 106-107/142 [i] 06:20 Zakázaná láska 49/158 [i] 07:05 Velvet III. 27 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 105-106 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 138-139/238 [i] 16:45 Indická nevesta 375-376 [i] 17:40 Pestúnka Fran IV. [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk IV. [i] 20:30 Predvianočná láska [i] 22:30 Sherlock a Watsonová III. 5-6/24 [i] 00:20 Kráska a zviera I. 20/22 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:40 Pestúnka Fran IV. [i] 02:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:50 Sherlock a Watsonová III. 5-6/24 [i] 04:10 Smotánka [i] 04:50 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Pozemšťanky jsou lehce k mání0 [i] 08:15 Big Screen 17 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Smrtící andílci0