TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 9-10/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Atletiko Cvernofka [i] 22:40 Kredenc [i] 23:55 Odložený prípad I. 20/23 [i] 00:50 Lovec zločincov II. 13/22 [i] 01:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 9-10/24 [i] 03:10 NCIS: Los Angeles V. 14/24 [i] 04:00 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Križovatky medicíny: Krvácajúce srdce 96 [i] 05:45 Križovatky medicíny: Profylaktické sledovanie 97 [i] 06:30 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Poklady sveta VI.: Wrangelov ostrov, Rusko [i] 08:40 Poklady sveta VI.: Sacri Monti, Taliansko [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Grécky tlmočník 9/13 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Manželstvá 40 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Zimné pneumatiky [i] 14:40 Lekári: Je to ľahšie, ako si myslíš 38/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Poklady sveta VI.: Posvätné mesto Anuradhapura, Sri Lanka [i] 16:35 Poklady sveta VI.: Cidade Velha, Kapverdské ostrovy [i] 16:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Staviteľ z Norwordu 10/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:25 Pomsta [i] 22:35 Na krok od neba II. 10/16 [i] 23:30 Policajné oddelenie: Manželstvá 40 [i] 00:20 Lekári: Je to ľahšie, ako si myslíš 38/65 [i] 01:05 Pomsta [i] 02:15 Slovensko v obrazoch [i] 02:35 Svet v obrazoch [i] 03:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Vina [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 17. Luz María, Mexiko [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Kipper [i] 07:30 Geolino [i] 07:40 Malí ľudia [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - COURAGE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Správy RTVS z regiónov [i] 08:40 TELEREGINA [i] 09:25 (Ne)celebrity: Peter Karpinský [i] 09:35 Návraty a stretnutia [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:35 O Petrovi [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - PSÍ SMAJLICHRUM [i] 11:50 Návraty a stretnutia [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Ironbridge - prvý veľký železný most sveta [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - COURAGE [i] 18:40 Kipper [i] 18:45 Heidi [i] 19:10 Geolino [i] 19:20 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Moja diagnóza: Navrátenie zraku v zrelom veku je dar [i] 20:15 VAT: Ekologické čistenie vôd [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Southampton - Inter Miláno [i] 23:00 Polícia [i] 23:15 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Neohľaduplné parkovanie [i] 23:20 Profesionál [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Správy - Hírek [i] 00:25 Návraty a stretnutia [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:05 Vtierka Castle VII. 21 [i] 14:05 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Hra o nervy [i] 21:30 INKOGNITO [i] 22:50 NÁVŠTEVNÍCI [i] 00:50 Bostonské zločiny III. 18 [i] 01:50 18 kolies spravodlivosti II. 21 [i] 02:50 KRIMI 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 SÚDNA SIEŇ [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Ničitelia mýtov IV. 29 [i] 06:15 Ničitelia mýtov II. 19 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Megapresuny II. 13,14 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VIII. 12 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 20 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 17 [i] 13:10 Ničitelia mýtov III. 11 [i] 14:15 Profesionáli V.: Chránený svedok 24 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 15:40 Simpsonovci XXI. 7 [i] 16:10 Hviezdna brána 9 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 10 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 8 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 8 [i] 19:35 Profesionáli V.: Sklad techniky 25 [i] 20:30 Nesmrteľný [i] 23:00 Letecké katastrofy XIII. 7 [i] 00:00 Hviezdna brána 9 [i] 01:00 Zúfalí šoféri 2 [i] 02:00 Ničitelia mýtov IV. 30/30 [i] 02:45 Profesionáli V.: Sklad techniky 25 [i] 03:30 Letecké katastrofy XIII. 7 [i] 04:10 Zúfalí šoféri 2 [i] 04:55 Megapresuny II. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 09:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 10:10 Jak prosté IV. 1 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 12:05 Medium Iii. 5 [i] 13:05 Vražedná čísla VI. 11 [i] 14:00 Jak prosté IV. 1 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 19 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba LA I. 20 [i] 17:00 Medium Iii. 7 [i] 18:00 Jak prosté IV. 2 [i] 19:00 Vražedná čísla VI. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 24 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 5 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 14 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba X. 5 [i] 01:50 Ncis: New Orleans Ii. 9 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Salát/provaz/inzulin 4 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Šroubováky 11 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Ještě nižší spotřeba/ochrana při nárazu 7 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 10 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 8 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 7 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Schwarzův tým 11 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Cesta do nikam 12 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Nefalšovaný Bonneville 23 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Japonsko 4 [i] 12:35 Průkopníci (1. Řada): Sesuvy půdy a pády 3 [i] 13:30 Dvojí přežití (5. Řada): Námořní noční můra 15 [i] 14:25 Dvojí přežití (5. Řada): Utéct a uniknout 16 [i] 15:20 Dvojí přežití (5. Řada): Rozbitá cesta 17 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 8 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 7 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Roy Dirnbeck 12 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Schwarzův tým 11 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Japonsko 4 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Lokomotivy/spařená smetana/bumerangy 5 [i] 19:30 Jak se to dělá (12. Řada): Eskalátory 12 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 21:00 Války kontejnerů (3. Řada): New York 3 [i] 21:30 Války kontejnerů (3. Řada): Osm tun zábavy 4 [i] 22:00 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Zvířata versus kola 3 [i] 23:30 Co se dělo dál? (1. Řada) 2 [i] 00:00 Pouliční psanci (2. Řada): Výplatní den, část 1. 26 [i] 00:55 Království skládek (2. Řada): Autíčko Hot Wheels v nadživotní velikosti 4 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 5 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 6 [i] 02:40 Války kontejnerů (3. Řada): New York 3 [i] 03:05 Války kontejnerů (3. Řada): Osm tun zábavy 4 [i] 03:30 Britský poklad, americké zlato (1. Řada): Hračky 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Fiat Panda 4x4 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:45 Kolo plné hvězd [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Tele [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:55 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Milí Bakaláři [i] 21:05 Gejzír [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:35 Taggart [i] 23:30 Kingová II [i] 00:10 Rozsudek [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:10 Objektiv [i] 01:40 Toulavá kamera [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Žiješ jenom 2x [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Panství Downton V 5/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton V 6/10 [i] 09:50 Trabantem z Austrálie do Asie: Vzteklá bohyně 9/12 [i] 10:20 Alžírská válka 1/2 [i] 11:20 Souvislosti Jana Pokorného [i] 12:20 Na pomoc životu - rakovina hlavy a krku [i] 12:35 Duchovní kuchyně: Hinduismus [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Přesídlenci [i] 14:10 Znásilněná Evropa 1/2 [i] 15:05 Domov ve středu Evropy: Mladá, atraktivní a cílevědomá 8/13 [i] 15:15 Zapomenuté výpravy: Pustinami východních Sajan [i] 15:40 Věž svobody [i] 16:35 Rozluštěné poklady: Sochy [i] 17:20 Medaile žalují [i] 18:15 Herbář [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Letecké katastrofy: Příliš rušné nebe [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Mexiko [i] 21:00 Bedekr III. [i] 21:30 Klenoty naší krajiny: Litovelské [i] 21:55 Habsburkové: Po drahách hvězd 2/7 [i] 22:25 Šílení [i] 00:25 Queer: Fluid [i] 00:55 Sestřička Jackie VI: Sidecar a spermicid 10/12 [i] 01:20 Californication VII: Víra, naděje, láska 9/12 [i] 01:50 Chcete je? [i] 01:55 Uchem jehly [i] 02:25 Dudy jsou slyšet všudy [i] 02:45 Manželky s vůní dálek [i] 03:15 Památky na prodej: Zámek Miroslav [i] 03:30 Na moll... [i] 04:15 Uchem jehly [i] 04:40 Brusel 2058 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3118 [i] 09:45 MasterChef Česko [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VIII 15 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Chlap k nakousnutí 21 [i] 14:05 Beze stopy VI: Vánoční nálada [i] 15:00 Beze stopy VI: Byt 4G [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XV: Vystřízlivění 2 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3119 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Konec legendy 686 [i] 21:30 Hvězdná párty [i] 22:30 Prásk [i] 23:10 Hadi v letadle [i] 01:15 Beze stopy VI: Mimo ring [i] 02:05 Beze stopy VI: Jeden chybný krok [i] 02:50 Kolotoč [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Chlap k nakousnutí 21 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec 16 [i] 06:35 Friends: Grandhotel [i] 07:20 M*A*S*H 249 [i] 08:10 M*A*S*H 250 [i] 08:50 Ohnivý kuře: Televizní láska 58 [i] 10:10 Místo činu: Mnichov: Jateční čtvrť 10 [i] 12:10 Siska IV: Nebezpečná známost 3 [i] 13:35 Komisař Rex VIII: Krokodýl v Dunaji 6 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Ve vyšším zájmu 19 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Návrat do ráje [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dr. Dokonalý: Chlapská věc 10 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:30 Ano, šéfe! [i] 23:45 Pečeme podle hvězd [i] 00:30 Místo činu: Mnichov: Jateční čtvrť 10 [i] 02:25 Siska IV: Nebezpečná známost 3 [i] 03:25 Komisař Rex VIII: Krokodýl v Dunaji 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Zakázaná láska 48/158 [i] 07:05 Velvet III. 26 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 103-104 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 136-137/238 [i] 16:45 Indická nevesta 373-374 [i] 17:40 Pestúnka Fran IV. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk III. [i] 20:30 Vymenené životy 105-106 [i] 22:25 Velvet III. 27 [i] 23:10 Odložený prípad VII. 22/22 [i] 00:10 Kráska a zviera I. 19/22 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:20 Pestúnka Fran IV. [i] 02:05 Adela show [i] 02:30 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 05:45 Big Screen 13 [i] 06:00 Big Screen 14 [i] 06:30 Pomoc, zmenšil jsem učitelku0 [i] 08:15 Big Screen 15 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Pozemšťanky jsou lehce k mání0 [i] 13:45 Léto v Alabamě0 [i] 15:35 Ozbrojení a nebezpeční0 [i] 17:05 Ztraceni na Manhattanu0 [i] 18:40 Angelika0 [i] 20:30 Bláznivá svatba0