TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 7-8/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:35 Ostrov [i] 00:40 Odložený prípad I. 19/23 [i] 01:35 Lovec zločincov II. 12/22 [i] 02:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 7-8/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Križovatky medicíny: Rez do živého 94 [i] 05:55 Križovatky medicíny: Preteky s časom 95 [i] 06:40 Správy RTVS "N" [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Tajné životy 6 [i] 09:30 Slovensko v obrazoch [i] 10:00 Policajné oddelenie: Vražda v ateliéri 39 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 HiSTORY [i] 14:40 Lekári: Prichádzame, odchádzame, potichúčky 37/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Wrangelov ostrov, Rusko [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Sacri Monti, Taliansko [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Grécky tlmočník 9/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: Tottenham - Leverkusen [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Policajné oddelenie: Vražda v ateliéri 39 [i] 01:00 Lekári: Prichádzame, odchádzame, potichúčky 37/65 [i] 01:45 Komisár Montalbano: Pes z hliny [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Kysuce [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Kipper [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - STRAŠIDLÁ [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Slávnosť vo vinici - Vinobranie [i] 09:10 Národnostný magazín: Bulharský [i] 09:40 Emília Galottiová [i] 11:00 Z Priechodskej doliny [i] 11:30 Obedníček: Jurošík [i] 11:35 O Petrovi [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKOKTEJL [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Vínne cesty Slovenska: Medzibodrožie [i] 13:05 Posledná maringotka [i] 14:00 Portrét - Vido Horňák [i] 14:40 VAT: Smart Room [i] 15:05 Takí sme boli: Základy tradície bratislavských pondelkov v LDV [i] 15:20 Takí sme boli: Významné počiny publicistiky a dokumentu [i] 15:40 Maďarský magazín [i] 16:05 Cesty do školy: 17. Luz María, Mexiko [i] 16:30 Test magazín: Test magazín: Pracie prostriedky kúpené na Slovensku a v zahraničí [i] 16:40 HiSTORY [i] 16:50 (Ne)celebrity: Jaroslav Halmo [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Zámok Blenheim - zámok a park vojvodu z Marlborough [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - STRAŠIDLÁ [i] 18:40 Kipper [i] 18:50 Heidi [i] 19:10 Máša a medveď II [i] 19:20 Zázračný miniateliér [i] 19:25 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Z dielne do nemocnice [i] 20:15 Televízia od A po Z [i] 00:00 Noc v archíve naživo [i] 01:30 Správy RTVS "N" [i] 02:15 Správy - Hírek [i] 02:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:45 Vtierka Castle VII. 20 [i] 13:40 Vládkyňa zla [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZA SKLOM 6 [i] 22:00 Vtierka Castle VIII. 4 [i] 23:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 01:10 Bostonské zločiny III. 17 [i] 02:05 18 kolies spravodlivosti II. 20 [i] 03:05 KRIMI 03:30 NOVINY TV JOJ 04:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov IV. 28 [i] 05:50 Fórky, vtipky XXIV. [i] 06:15 Ničitelia mýtov II. 18 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Megapresuny II. 11,12 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VIII. 11 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 19 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 16 [i] 13:10 Ničitelia mýtov III. 10 [i] 14:15 Profesionáli V.: Kámasútra 23 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIV. [i] 15:40 Simpsonovci XXI. 6 [i] 16:10 Hviezdna brána 8 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 9 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 7 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 7 [i] 19:35 Profesionáli V.: Chránený svedok 24 [i] 20:30 Vinári II.: Terapia 6 [i] 21:40 Gigantické presuny III. 1/6 [i] 22:45 Hviezdna brána 8 [i] 23:40 Zúfalí šoféri 1/8 [i] 00:40 Ničitelia mýtov IV. 29 [i] 01:45 Profesionáli V.: Chránený svedok 24 [i] 02:25 Gigantické presuny III. 1/6 [i] 03:15 Zúfalí šoféri 1/8 [i] 04:00 Megapresuny II. 11,12 [i] 04:40 Už dosť, šéfe! VIII. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 08:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 10:25 Tým Škorpion I. 22 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 12:15 Medium Iii. 3 [i] 13:15 Vražedná čísla VI. 10 [i] 14:15 Tým Škorpion I. 22 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 17 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 18 [i] 17:10 Medium Iii. 5 [i] 18:10 Jak prosté IV. 1 [i] 19:10 Vražedná čísla VI. 11 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 23 [i] 21:00 Profil zločinu VI. 9 [i] 22:25 Myšlenky zločince XI. 1 [i] 23:25 Myšlenky zločince XI. 2 [i] 00:25 Medium Iii. 15 [i] 01:20 Profil zločinu VI. 9 [i] 02:30 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 03:15 Medium Iii. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Toaletní papír/absint/kriketové míčky 3 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Karavany 10 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Mýty o jídle 6 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 9 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 7 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 6 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Rodinný souboj 11 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Ztraceno ve smlouvání 10 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Proti proudu řeky 11 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Pořad z klipů 22 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Švédsko 3 [i] 12:35 Extrémní stroje (2. Řada) 5 [i] 13:30 Mimořádné projekty (5. Řada): Abú Dhabí 7 [i] 14:25 Mimořádné projekty (5. Řada): NASA 8 [i] 15:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): Na pokraji šílenství 1 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 6 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Rodinný souboj 11 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Ztraceno ve smlouvání 10 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Švédsko 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Salát/provaz/inzulin 4 [i] 19:30 Jak se to dělá (12. Řada): Šroubováky 11 [i] 20:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Super bourák 2 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada): Zpět za volantem? 10 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Bláznivé úniky 2 [i] 23:30 Co se dělo dál? (1. Řada) 1 [i] 00:00 Záchrana statku (1. Řada): V obležení 4 [i] 00:55 Extrémní přepravci (1. Řada) 1 [i] 01:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Super bourák 2 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): Chevy Corvette z roku 1968 8 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada): Zpět za volantem? 10 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Rover P5 B 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:45 Poslední romantik [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Svatba [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Vraždy v kruhu [i] 21:25 Roznese tě na kopytech [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 22:35 Na stopě [i] 23:00 Motiv III [i] 23:45 Banánové rybičky [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 00:40 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:45 Žleby [i] 02:05 Rozsudek [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Panství Downton V 4/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton V 5/10 [i] 09:50 Paraguayský dům z lufy [i] 10:45 Apokalypsa Stalin: Zrození démona: Josif Stalin měl absolutní moc, v 1/3 [i] 11:40 Kryštofovo Údolí [i] 12:00 Náš venkov: Písmák z Chmelíku [i] 12:25 Putování za muzikou [i] 12:55 Folklorika [i] 13:20 Poutní místa: Kájov a Svatý Kámen [i] 13:40 Řecko v rytmu buzuki [i] 14:35 Kvarteto [i] 15:00 Přesídlenci [i] 16:00 Televizní klub neslyšících [i] 16:25 S kuchařem kolem světa: Japonsko [i] 17:20 Magie Venezuely [i] 18:15 Bedekr III. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Neznámá Země: Cesty světem [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Malé perly [i] 21:00 Na cestě po Bernských Alpách [i] 21:25 Trabantem z Austrálie do Asie: Vzteklá bohyně 9/12 [i] 22:00 Pološero - Co se skrývá pod povrchem [i] 22:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:25 Hra 2/6 [i] 00:20 Uvězněni 2/6 [i] 01:10 Zapomenuté výpravy: Šlápoty [i] 01:35 Chcete mě? [i] 02:00 Hledání starých časů [i] 02:20 Památky na prodej: Tvrz Libějovice [i] 02:40 Přechod na druhý břeh bez tabu [i] 03:00 Mezní situace [i] 03:30 Ochránce [i] 03:55 Když policista spáchá trestný čin [i] 04:20 Uchem jehly [i] 04:45 Dřevaři z Brlohu [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3117 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Změna je život 685 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VIII 14 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě: U mě jsi doma 20 [i] 14:05 Beze stopy VI: Mimo ring [i] 15:00 Beze stopy VI: Jeden chybný krok [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XV: CSI syndrom 1 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3118 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 MasterChef Česko [i] 23:00 Striptýz [i] 01:15 Beze stopy VI: Absalom [i] 02:10 Áčko: Smrt si vybrala tebe! [i] 02:50 Co na to Češi [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: U mě jsi doma 20 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ferda Mravenec: Jak Ferda sloužil u potápnice 15 [i] 06:50 Friends: Táborový ostrov [i] 07:35 M*A*S*H 248 [i] 08:30 M*A*S*H 249 [i] 09:10 Chalupáři: Kapřín 10 [i] 10:05 Místo činu: Mnichov: Šest na večeři 9 [i] 12:10 Siska IV: Muž v zahradě 2 [i] 13:35 Komisař Rex VIII: Atentát na Rexe 5 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Dva ninjové 18 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Vítr naděje [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Televizní láska 58 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Telebazar [i] 23:50 Karolína, domácí kuchařka [i] 00:25 Místo činu: Mnichov: Šest na večeři 9 [i] 02:20 Siska IV: Muž v zahradě 2 [i] 03:20 Komisař Rex VIII: Atentát na Rexe 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 102-103/142 [i] 06:20 Zakázaná láska 47/158 [i] 07:00 Velvet III. 25 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 101-102 [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:35 Keď budeš moja 134-135/238 [i] 16:40 Indická nevesta 371-372 [i] 17:35 Pestúnka Fran IV. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk III. [i] 20:30 Vymenené životy 103-104 [i] 22:25 Velvet III. 26 [i] 23:20 Odložený prípad VII. 21/22 [i] 00:15 Kráska a zviera I. 18/22 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:25 Pestúnka Fran IV. [i] 02:10 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:30 Na streche [i] 04:00 Chlapi neplačú [i] 04:50 Nezlomná Valentína 104-105/142