Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Príšerka v Paríži [i] 07:45 Tom a Jerry: Dobrodružstvo s obrom [i] 08:55 Maska [i] 10:55 Shrekovo nové dobrodružstvo [i] 11:10 Tri prasiatka a vlkolak [i] 11:15 Noc živých mrkiev [i] 11:30 Monštrá verzus votrelci: Útok tekvicových mutantov [i] 12:00 Shrek a hrôza [i] 12:25 Rodina Addamsovcov 2 [i] 14:30 Duch [i] 17:15 Hotel Transylvánia [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW - PIESNE DO NEBA [i] 22:35 Duch [i] 01:10 Odložený prípad I. 18/23 [i] 02:10 Lovec zločincov II. 11/22 [i] 02:55 NCIS: Los Angeles V. [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Križovatky medicíny: Zlomená 93 [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 Požiarnik Sam: Veľký požiar v Pontypandy [i] 08:30 Alfa a Omega: Volanie divočiny [i] 09:45 Rozprávky H. Ch. Andersena: Malá morská víla [i] 10:45 Rozprávky H. Ch. Andersena: Dievčatko so zápalkami [i] 11:50 Danielle Steelova: Prsteň 1/2 [i] 13:20 Danielle Steelova: Prsteň 2/2 [i] 14:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ zlodejov [i] 15:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Hviezdne toliare [i] 17:00 Hrbáč [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Mária z Nazaretu 1/2 [i] 22:05 Mária z Nazaretu 2/2 [i] 23:50 Hrbáč [i] 01:50 Mária z Nazaretu 1/2 [i] 03:30 Mária z Nazaretu 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 16. Maribel, Mexiko [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Kipper [i] 07:30 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - FÓBIE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Dielo majstra Pavla z Levoče [i] 08:45 Za bránou nebies [i] 09:10 S Rozárkou [i] 10:30 Slávnosť Všetkých svätých v maďarskom jazyku [i] 12:05 O Jankovi kľučiarovi [i] 13:10 Ľudia z Vlkolínca [i] 13:50 Keď kamene hovoria [i] 14:20 Exponáty alebo príbehy z kaštieľa [i] 15:35 Medzinárodný ekumenický koncert [i] 16:45 Dušičky seniorov [i] 18:30 Večerníček: Jurošík [i] 18:35 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - FÓBIE [i] 18:40 Kipper [i] 18:50 Kipper [i] 19:00 Heidi [i] 19:20 Zázračný miniateliér [i] 19:30 Geolino [i] 19:40 Malí ľudia [i] 19:45 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:55 Sviatočné slovo [i] 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:15 Zlatá lýra: Roky zmien [i] 21:10 Milan Čorba [i] 22:05 Zátišie [i] 23:35 Medzinárodný ekumenický koncert [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:35 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:35 Káčerovo II. [i] 08:55 Večný príbeh [i] 11:30 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik [i] 13:55 Zoznámte sa s Davom [i] 16:00 Noe [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Vládkyňa zla [i] 23:00 Prepadnutie v Pacifiku [i] 01:20 Bostonské zločiny III. 16 [i] 02:20 18 kolies spravodlivosti II. 19 [i] 03:10 KRIMI 03:30 NOVINY TV JOJ 04:15 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Už dosť, šéfe! VIII. 10 [i] 05:40 Ničitelia mýtov IV. 27 [i] 06:25 Ničitelia mýtov II. 17 [i] 07:20 Profesionáli V.: Divadlo 22 [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIV. [i] 08:55 Simpsonovci XXI. 5 [i] 09:25 Poklad Vikingov [i] 11:50 Jastrabia žena [i] 14:30 Kung prásk: Smrtonosná smrť [i] 16:00 Hviezdna brána 7 [i] 17:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 8 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 6 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 6 [i] 19:35 Profesionáli V.: Kámasútra 23 [i] 20:30 Vojak [i] 22:20 Letecké katastrofy XIII. 6 [i] 23:20 Hviezdna brána 7 [i] 00:20 Prostitútky 6/6 [i] 01:25 Ničitelia mýtov IV. 28 [i] 02:20 Profesionáli V.: Kámasútra 23 [i] 03:05 Letecké katastrofy XIII. 6 [i] 03:45 Prostitútky 6/6 [i] 04:30 Črepiny [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 09:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 10:25 Tým Škorpion I. 21 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 12:25 Medium Iii. 2 [i] 13:20 Vražedná čísla VI. 9 [i] 14:15 Tým Škorpion I. 21 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 15 [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 16 [i] 17:10 Medium Iii. 3 [i] 18:10 Tým Škorpion I. 22 [i] 19:05 Vražedná čísla VI. 10 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 22 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 4 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba X. 4 [i] 22:55 Tělo jako důkaz III. 4 [i] 23:55 Medium Iii. 14 [i] 00:55 Ncis: New Orleans Ii. 1 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba X. 4 [i] 02:30 Medium Iii. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Šafrán/ledové silnice/Shelby 2 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Pojízdné sekačky na trávu 9 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Mini mýty 5 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 8 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 6 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 5 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 10 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Dálný Východ 9 [i] 09:05 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (2. Řada) 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Ostrov hrochů 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Divoký Ford a rychlé Ferrari 21 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Velká Británie 2 [i] 12:35 Království skládek (2. Řada) 5 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Týmová práce 13 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Boj o území 14 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Hotovo 15 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 6 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 5 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada) 10 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Dálný Východ 9 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Velká Británie 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Toaletní papír/absint/kriketové míčky 3 [i] 19:30 Jak se to dělá (12. Řada): Karavany 10 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 13 [i] 21:00 Australská železnice (1. Řada) 5 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Zkouška pevných nervů 10 [i] 23:00 Kola, která zklamou (1. Řada): Dálniční střety 1 [i] 23:30 Kola, která zklamou (1. Řada): Zvířata versus kola 3 [i] 00:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 11 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (2. Řada): Roj 10 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 13 [i] 02:40 Australská železnice (1. Řada) 5 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Zkouška pevných nervů 10 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): To nejlepší z USA 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:45 Doktor Martin 2 [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Narozeniny [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Milí Bakaláři [i] 21:05 Hercule Poirot XIII [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:35 Jak básníkům chutná život [i] 00:20 Bolkoviny *Bolek Polívka vypráví úsměvné historky [i] 01:00 AZ-kvíz *Soutěž pro každého [i] 01:30 Zajímavosti z regionů [i] 01:55 Hobby naší doby [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Farmářská jízda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Panství Downton V 3/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton V 4/10 [i] 09:50 V Masarykových rukou [i] 10:45 Příběh kamenných bot [i] 11:00 Růža [i] 11:55 Nedej se [i] 12:50 Chcete je? [i] 12:55 Tisíc let české myslivosti 5/9 [i] 13:25 Alžírská válka 1/2 [i] 14:20 Rozluštěné poklady: Sochy [i] 15:10 Znásilněná Evropa 1/2 [i] 16:05 Heydrich - konečné řešení: Judenrein 9/44 [i] 16:35 Paraguayský dům z lufy [i] 17:30 Velký svět techniky [i] 18:15 Na cestě po severu Estonska [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Duchovní kuchyně: Islám [i] 19:25 Špion II: Krycí název: Zběsilá jízda 2/11 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Slavné bojové akce 2. světové války: Horský masakr 2/6 [i] 20:55 Medaile žalují [i] 21:50 Vláda: Okurková sezóna 8/30 [i] 22:50 Ve jménu vlasti IV: Skoro kobliha 8/12 [i] 23:40 Sestřička Jackie VI: Sidecar a spermicid 10/12 [i] 00:10 Redakce - zápas o přežití [i] 01:10 Křesťanský magazín [i] 01:35 Nivnické sedlcké [i] 02:00 Dušičky [i] 02:20 Neviditelná pouta [i] 02:50 Uchem jehly [i] 03:15 Defilé 2007 [i] 04:05 Památky na prodej: Zámek Staré [i] 04:25 Brno Open 2008 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:35 Novashopping 08:50 Ulice 3116 [i] 09:45 Kriminálka Anděl III: Krása bolí [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VIII 13 [i] 13:00 Ordinace v růžové zahradě: Krásné ženy mají krásný život 19 [i] 14:05 Beze stopy VI: Na útěku [i] 15:00 Beze stopy VI: Absalom [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XIV: Na kolejích čeká vrah [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3117 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Změna je život 685 [i] 21:35 Víkend [i] 22:35 Lovci zločinců IV: JAHVE 22 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Jerseyská spravedlnost 12 [i] 00:30 Beze stopy VI: Přítěž [i] 01:15 Beze stopy VI: Na útěku [i] 02:00 Kolotoč [i] 02:30 Co na to Češi [i] 03:10 Ordinace v růžové zahradě: Mám o tebe strach 18 [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Krásné ženy mají krásný život 19 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: O hrozné hmyzí nestvůře a hladové slečně Amandě 14 [i] 06:35 Friends: Andreina velká chvíle [i] 07:20 M*A*S*H 247 [i] 08:05 M*A*S*H 248 [i] 08:45 Ohnivý kuře: Nové auto 57 [i] 10:05 Místo činu: Mnichov: Na mušce 8 [i] 12:10 Siska IV: A pak už ti nikdo nepomůže 1 [i] 13:30 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět 4 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Smrt na jazyku 17 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Milostná rošáda [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Chalupáři: Kapřín 10 [i] 21:30 Teď vaří šéf! [i] 22:15 Očima Josefa Klímy [i] 23:05 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:30 Místo činu: Mnichov: Na mušce 8 [i] 02:25 Siska IV: A pak už ti nikdo nepomůže 1 [i] 03:25 Komisař Rex VIII: Proč musí děti trpět 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 100-101/142 [i] 06:20 Zakázaná láska 46/158 [i] 07:05 Velvet III. 24 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 99-100 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 132-133/238 [i] 16:45 Indická nevesta 369-370 [i] 17:40 Pestúnka Fran IV. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Monk III. [i] 20:30 Vymenené životy 101-102 [i] 22:25 Velvet III. 25 [i] 23:20 Odložený prípad VII. 20/22 [i] 00:20 Kráska a zviera I. 17/22 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:30 Pestúnka Fran IV. [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Už se nebojím0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 14 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Děti deště0 [i] 13:30 Až po vás0 [i] 15:20 4.3.2.10 [i] 17:15 Noční jízda0 [i] 18:45 Spiknutí: Echelon0 [i] 20:30 Dominion 13 [i] 21:15 Agent z vesmíru0 [i] 22:45 Šílená jízda0 [i] 00:40 Bunraku0 [i] 02:35 Pravidla0 [i] 04:15 14 ostří0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Snooker [i] 07:30 Snooker [i] 10:30 Dostihy [i] 11:00 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Motorky [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Motorky [i] 17:00 Fotbal [i] 17:30 Fotbal [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Watts [i] 20:00 Snooker [i] 22:00 Cyklistika [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Závody GT [i] 23:30 Závody GT [i] 00:00 Motorky [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Motorky [i] 03:00 Závěr vysílání 04:30 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 13 [i] 05:30 The Invisible Bird Photographer: Divotvorná voda 1 [i] 06:00 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Izrael 3 [i] 07:00 Brutální fyzika II 1 [i] 08:00 Brutal Biology 1 [i] 08:50 Brutální historie 1 [i] 09:45 Městské safari 1 [i] 10:00 Utajený šéf 3 [i] 11:00 Utajený šéf 4 [i] 12:00 Utajený šéf - USA 13 [i] 13:00 Jak vznikaly kontinenty?: Afrika 1 [i] 14:00 Vzbuďme mamuty0