TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 5-6/24 [i] 14:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Kredenc [i] 22:50 Ostrov [i] 23:55 Susedské prípady [i] 00:55 Odložený prípad I. 17/23 [i] 01:55 Lovec zločincov II. 10/22 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 5-6/24 [i] 04:05 Ostrov [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Modrý lampáš [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:35 Svet v obrazoch [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: La Chaux-de-Fonds, Le Locle, Švajčiarsko [i] 08:50 DOKTOR MARTIN II.: Malé tajomstvá [i] 09:55 Policajné oddelenie: Čínska štvrť 2.časť 38 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:30 Jazdi Hlavou: Jazda cez kruhové objazdy [i] 14:35 Lekári: Pod tvojou ochranou 36/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Kanál Rideaux, Kanada [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Atol Bikini, Marshallove ostrovy [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Agáva [i] 22:00 Tajné životy 9 [i] 22:55 Policajné oddelenie: Čínska štvrť 2.časť 38 [i] 23:55 Lekári: Pod tvojou ochranou 36/65 [i] 00:40 Agáva [i] 02:15 Poklady sveta VI.: Kanál Rideaux, Kanada [i] 02:30 Poklady sveta VI.: Atol Bikini, Marshallove ostrovy [i] 02:45 On air [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Križovatky medicíny: Utajované nebezpečenstvo 92 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Tvárou v tvár [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Heidi [i] 07:45 Kipper [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NEBUĎ SMAJLIPUD [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Polícia [i] 08:40 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda cez kruhové objazdy [i] 08:45 Profesionál [i] 09:00 Sága rodu Forsytovcov 9 [i] 09:55 Superhrdinovia: Titáni [i] 10:25 Superhrdinovia: Signál [i] 10:55 Superhrdinovia: Šupina [i] 11:30 Prečo [i] 11:40 O Petrovi [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPESTÁ [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:45 Generácia [i] 13:20 Od veci: Od veci s Adrianou Kučerovou [i] 13:45 Hudba Made in Slovakia: POLEMIC & GONSOFUS [i] 14:15 PARK [i] 15:00 ZvedaVEC: Inteligentná logistika [i] 15:05 Po stopách Martina Luthera [i] 15:35 Národnostný magazín: Bulharský [i] 16:05 Cesty do školy: 16. Maribel, Mexiko [i] 16:35 Autosalón [i] 17:00 Pamiatka reformácie [i] 18:45 Večerníček: Jurošík [i] 18:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NEBUĎ SMAJLIPUD [i] 18:55 Kipper [i] 19:05 Heidi [i] 19:30 Sviatočné slovo [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Prvá: IZABELA TEXTORISOVÁ [i] 20:25 BRATISLAVSKÉ PONDELKY: Ideálny manžel [i] 21:45 Manželstvo v tieni [i] 23:25 Dr. Divnoláska alebo Ako som sa naučil nerobiť si starosti a mať rád bombu [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:30 NOVINY TV JOJ 07:40 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 12 podmienok dedičstva [i] 11:15 Kung prásk: Smrtonosná smrť [i] 12:55 Poklad Vikingov [i] 15:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 Nesmrteľný [i] 00:35 INKOGNITO [i] 01:55 KRIMI 02:25 NOVINY TV JOJ 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 SÚDNA SIEŇ [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Prvé oddelenie [i] 06:15 Ničitelia mýtov II. 16 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Megapresuny II. 9,10 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VIII. 10 [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi IV. 6,7 [i] 13:10 Ničitelia mýtov III. 9 [i] 14:15 Profesionáli V.: Bike Pride 21 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:10 Hviezdna brána 6 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 21,22 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 5 [i] 19:35 Profesionáli V.: Divadlo 22 [i] 20:30 Prepadnutie v Pacifiku [i] 22:35 OKTAGON MMA ZÁPASENIE [i] 23:45 Hviezdna brána 6 [i] 00:40 Ničitelia mýtov IV. 26,27 [i] 02:40 Profesionáli V.: Divadlo 22 [i] 03:25 OKTAGON MMA ZÁPASENIE [i] 04:15 Megapresuny II. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:35 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 08:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 10:30 Tým Škorpion I. 20 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 12:20 Medium Iii. 1 [i] 13:20 Vražedná čísla VI. 8 [i] 14:15 Tým Škorpion I. 20 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 13 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 14 [i] 17:10 Medium Iii. 2 [i] 18:05 Tým Škorpion I. 21 [i] 19:05 Vražedná čísla VI. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 21 [i] 21:00 Dost 1 [i] 23:10 Ncis: New Orleans Ii. 1 [i] 00:10 Ncis: New Orleans Ii. 2 [i] 01:05 Dost 1 [i] 03:05 Tým Škorpion I. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 14 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Motocyklové vodní lyže 4 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 7 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 5 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 4 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mazlíček, činčila 9 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Dolary a donuty 8 [i] 09:05 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Zac Efron 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Návrat z Afriky 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Problémy 20 [i] 11:40 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Indie 1 [i] 12:35 Spravedlnost v temném lese (1. Řada): Kosti 4 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zrezivělé Camaro z roku 1967, 2. část 12 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford hotrod z roku 1931 a Cuda z roku 1971 13 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Cuda z roku 1971/Sbohem, Little Richarde 14 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 4 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Mazlíček, činčila 9 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Dolary a donuty 8 [i] 18:05 Rození obchodníci: směna za lepší (1. Řada): Indie 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Šafrán/ledové silnice/Shelby 2 [i] 19:30 Jak se to dělá (12. Řada): Pojízdné sekačky na trávu 9 [i] 20:00 Dvojí přežití (6. Řada): Pobřeží komárů 3 [i] 21:00 Americký Tarzan (1. Řada) 2 [i] 22:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 16 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Nejlepší hity II 14 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada): Godzillí zlato 13 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Cesta k zotavení 13 [i] 01:50 Dvojí přežití (6. Řada): Pobřeží komárů 3 [i] 02:40 Americký Tarzan (1. Řada) 2 [i] 03:30 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 16 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Desoto Firedome 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown IV [i] 09:45 Komik a jeho svět [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Já, Mattoni [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Trabant [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:55 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Rapl: Black Jack 10/13 [i] 21:05 Rozsudek [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Motiv III [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Kalendárium [i] 01:00 Banánové rybičky [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Smolka [i] 01:55 Všechnopárty [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Uvězněni 2/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton V 3/10 [i] 09:50 Kamera na cestách: Omán, země tradic a prosperity [i] 10:40 Hledači osudů [i] 11:10 Airbus A380 - Obr ve vzduchu [i] 12:05 Babylon [i] 12:30 Slyšte, Slované: Zrození Velkomoravské říše 1/3 [i] 13:00 Klíč [i] 13:25 Československý filmový týdeník 1966 1119/2379 [i] 13:40 Zapomenuté výpravy: Šlápoty [i] 14:05 Magie Venezuely [i] 15:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:30 Letecké katastrofy: Příliš rušné nebe [i] 16:20 Řecko v rytmu buzuki [i] 17:15 Alžírská válka 1/2 [i] 18:15 Trabantem z Austrálie do Asie: Na jiné planetě 8/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Cestománie [i] 19:25 Poutní místa: Mikulčice a [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa Stalin: Zrození démona: Josif Stalin měl absolutní moc, v 1/3 [i] 21:00 Věž svobody [i] 21:55 Porota [i] 00:00 Soupeři [i] 01:40 Queer: Bez sexu [i] 02:05 Mistři starých řemesel [i] 02:25 Závršani [i] 02:55 Na moll... [i] 03:30 V Závisti není co závidět [i] 03:50 Památky na prodej: Zámeček Pole u [i] 04:05 Defilé vojenských hudeb 2008 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:50 Novashopping 09:05 Ulice 3114 [i] 10:00 Ulice 3115 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:40 Dva a půl chlapa VIII 12 [i] 13:05 Ordinace v růžové zahradě: Mám o tebe strach 18 [i] 14:15 Beze stopy VI: Res Ipsa [i] 15:05 Beze stopy VI: Přítěž [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XIV: Kitty [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3116 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Krása bolí [i] 21:30 Okresní přebor: Inseminátor 13 [i] 22:05 Okresní přebor: Derby 14 [i] 22:45 Lovci zločinců IV: Ústav 21 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Amaro se hájí 11 [i] 00:25 Beze stopy VI: Res Ipsa [i] 01:10 Střepiny [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Jak Ferdovi odnesli domeček 13 [i] 06:35 Friends: Přátelé džungle [i] 07:20 M*A*S*H 246 [i] 08:05 M*A*S*H 247 [i] 08:45 Přístav: Potřebuju lodivoda! 76 [i] 10:10 Místo činu: Mnichov: Vražedná ústřice 7 [i] 12:10 Siska III: Přelud vraha 12 [i] 13:35 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici 3 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Pokoj 147 16 [i] 15:30 Rosamunde Pilcher: Divoký tymián [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Nové auto 57 [i] 21:35 Ano, šéfe! [i] 22:50 Cesty k úspěchu [i] 23:05 Jste to, co jíte [i] 00:10 Místo činu: Mnichov: Vražedná ústřice 7 [i] 02:05 Siska III: Přelud vraha 12 [i] 03:05 Komisař Rex VIII: Noc v nemocnici 3 [i] 03:50 Jste to, co jíte [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 98-99/142 [i] 06:15 Zakázaná láska 44-45/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:30 Odložený prípad VII. 17/22 [i] 13:05 Chlapi neplačú [i] 14:15 Keď budeš moja 130-131/238 [i] 16:30 Indická nevesta 367-368 [i] 17:25 Pestúnka Fran IV. [i] 18:25 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:55 Priatelia [i] 19:30 Monk III. [i] 20:20 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 99-100 [i] 22:30 Velvet III. 24 [i] 23:20 Odložený prípad VII. 19/22 [i] 00:15 Kráska a zviera I. 16/22 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:30 Pestúnka Fran IV. [i] 02:15 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 18 [i] 06:30 Krokodýl Dundee v Los Angeles0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Pomoc, zmenšil jsem učitelku0 [i] 13:50 Už se nebojím0 [i] 15:25 Temné vzpomínky0 [i] 17:15 2 dny v New Yorku0 [i] 18:55 Noční jízda0 [i] 20:20 Zážeh0 [i] 22:00 Spiknutí: Echelon0 [i] 23:45 Pytel kostí 1 [i] 01:05 Pytel kostí 2 [i] 02:25 Věž smrti0 [i] 04:20 Pravidla0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Fotbal [i] 07:15 Fotbal [i] 08:30 Snooker [i] 10:00 Krasobruslení [i] 12:00 Cyklistika [i] 13:30 Motorky [i] 15:00 Snooker [i] 17:00 Krasobruslení [i] 18:55 Zprávy [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Fotbal [i] 22:30 Fotbal [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Watts [i] 23:15 Jezdectví