TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 06:15 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru 3/16 [i] 07:35 Rodina Addamsovcov [i] 09:50 Green Lantern [i] 12:25 CHART SHOW [i] 14:30 Atletiko Cvernofka [i] 15:30 Dobre vedieť! [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:20 Catwoman [i] 01:35 Underworld: Prebudenie [i] 03:05 Catwoman [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 PARK [i] 06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Prečo [i] 07:10 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 07:15 Kipper [i] 07:25 Pingu [i] 07:35 Požiarnik Sam VIII.: Ohrozená plošina [i] 07:45 Prasiatko Peppa II: Pán Strašiak [i] 07:50 Prasiatko Peppa II: Jesenný deň [i] 07:55 Garfield III. [i] 08:10 Lassie - Nové dobrodružstvá: Lovci tornád [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Safari za kuchyňou: Safari za dedinou 11/11 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:50 Jazdi Hlavou: Jazda cez kruhové objazdy [i] 10:05 Alpy zhora: Národné parky a kultúrne dedičstvo [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 Rozprávky bratov Grimmovcov: Modrý lampáš [i] 13:00 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vrecko plné zrna [i] 14:35 Pomáda [i] 16:30 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II.: Malé tajomstvá [i] 21:20 Vanilkové nebo [i] 23:25 Julie Lescautová IX.: Puma 3/4 [i] 00:50 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Vrecko plné zrna [i] 02:25 Julie Lescautová IX.: Puma 3/4 [i] 03:30 Julie Lescautová IX.: Puma 3/4 [i] 04:55 Križovatky medicíny: Stretnutie s idolom 90 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Príroda 1997: Pomaly ovečky [i] 06:30 Cyklopotulky [i] 06:40 Slovenské hrady objektívom: Spišský hrad objektívom Alana Hyžu [i] 06:50 Extrémne v horách [i] 07:15 Kapura [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Halali [i] 09:20 Test magazín: Test magazín: Pracie prostriedky kúpené na Slovensku a v zahraničí [i] 09:30 Príroda: Váh - Rieka tečie do dolín [i] 10:00 5.výročie úmrtia Rožňavského biskupa Eduarda Kojnoka [i] 11:30 Família: Família - Láska sa počtom násobí [i] 11:55 Dušan Jamrich jubiluje: Krásna múdrosť [i] 13:20 Televízny posol [i] 13:55 Herecké legendy: Viliam Záborský [i] 14:10 Priehrštie vzdychov [i] 15:10 Chvíľka poézie: Vyznanie [i] 15:15 Spomíname na Vladimíra Mináča: Ktosi je za dverami [i] 15:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Milana Antoniča [i] 16:10 Televízia za dverami: Neľútostný šéf [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 19:30 Slovo [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Sága rodu Forsytovcov 9 [i] 20:40 Divadlo nás baví: Potkany - Divadlo nás baví [i] 20:50 Potkany [i] 23:05 Ladislav Vychodil [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:25 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY TV JOJ 06:20 Banda šampiónov [i] 08:25 Mestečko záhad [i] 09:10 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:05 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:30 Hry o život [i] 14:25 Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik [i] 16:50 NA CHALUPE [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 23:30 Vojak [i] 01:30 KRIMI 02:00 NOVINY TV JOJ 03:00 NA CHALUPE [i] 03:45 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 04:15 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Výhra mi zmenila život 7 [i] 05:40 Ničitelia mýtov II. 14,15 [i] 07:35 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:45 Simpsonovci XXI. 4 [i] 10:15 X Factor Veľká Británia XIII. 17,18 [i] 14:10 Prepadnutie v Severnom mori [i] 16:20 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 18:45 Ninja Factor USA IV. 13,14 [i] 20:30 Apokalypsa: V znamení zverokruhu [i] 22:20 Milujem ťa, Beth Cooperová [i] 00:30 Boh odpúšťa... Ja nie! [i] 02:40 Prepadnutie v Severnom mori [i] 04:15 Ničitelia mýtov IV. 24,25 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 13 [i] 07:20 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 08:20 Profil zločinu V. 6 [i] 09:25 Ncis: New Orleans Ii. 8 [i] 10:20 Tým Škorpion I. 13 [i] 11:15 Tým Škorpion I. 14 [i] 12:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 7 [i] 13:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 9 [i] 14:05 Vlčí mládě V. 7 [i] 15:00 Vlčí mládě V. 8 [i] 15:55 Rex Special Unit Ii. 5 [i] 16:55 Rex Special Unit Ii. 6 [i] 17:55 Falco Ii. 3 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 21:00 Celeste a Jesse navždy 1 [i] 22:45 Tajnosti a lži II. 7 [i] 23:45 Vzpomínky IV. 10 [i] 00:45 Celeste a Jesse navždy 1 [i] 02:25 Tajnosti a lži II. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 18 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ford hotrod z roku 1931 a Cuda z roku 1971 13 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Velký a parádní Chevrolet C-10 3 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada): To nejlepší z USA 9 [i] 09:05 Velká láska k autům (2. Řada): Velká láska k autům, 2. řada 2 [i] 09:55 Lovec zbraní (1. Řada): Stíhač tanků 1 [i] 10:50 Pozor, pozor (1. Řada): Selhání je nepřijatelné 1 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 1 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (1. Řada) 2 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Drahý dinosaurus 9 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Profit za Big Boye 10 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 7 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Dolary a donuty 8 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Královna Cadillaců 24 [i] 14:50 Kšefty a kola (1. Řada) 1 [i] 15:20 Extrémní přepravci (1. Řada) 7 [i] 16:15 Sydney Harbour (1. Řada) 2 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Peugeot RCZ R 4 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Ariel Atom 3S 5 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Citroën HY Van 16 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 14 [i] 20:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 5 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada): Do nebezpečného neznáma 1 [i] 22:00 Zastavme vymírání [i] 00:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Přežít a prosperovat 7 [i] 00:55 Z chlapce mužem (2. Řada) 9 [i] 01:50 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 5 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada): Do nebezpečného neznáma 1 [i] 03:30 Teleskop [i] 04:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): Zahrada zla 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:45 Lidé z maringotek [i] 08:10 Úsměvy Eduarda Kohouta [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Útěk 11/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zlatá princezna [i] 14:05 Potrhlá Andula [i] 15:00 Babí léto [i] 16:40 Jak básníkům chutná život [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin 2 [i] 21:00 168 hodin [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 KOSMO: Česká škola 2/5 [i] 22:10 Sametoví vrazi 2/2 [i] 23:30 Komisař Moulin [i] 01:05 Bolkoviny [i] 02:00 Banánové rybičky 2 [i] 02:30 Hobby naší doby [i] 02:55 Žiješ jenom 2x [i] 03:20 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Smolka [i] 03:30 Bydlení je hra [i] 03:50 Chalupa je hra [i] 04:15 Pod pokličkou [i] 04:40 Zkus mít vkus [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1119/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Česká paleta [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Judenrein 9/44 [i] 10:05 Slavné bojové akce 2. světové války: Útok na Pointe du Hoc 1/6 [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:15 Rotterdam brána Evropy [i] 12:50 Neznámá Země: Cesty světem [i] 13:10 Sváteční slovo římskokatolického kněze Petra Smolka [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:45 Uchem jehly [i] 14:10 Slyšte, Slované: Zrození Velkomoravské říše 1/3 [i] 14:40 Štíty království českého: Bůh za hradbami 9/10 [i] 15:05 Na plovárně s Josteinem Gaarderem [i] 15:35 Na cestě po severu Estonska [i] 16:00 Rozluštěné poklady: Sochy [i] 16:50 Habsburkové: Zrod dynastie 1/7 [i] 17:20 Trabantem z Austrálie do Asie: Na jiné planetě 8/12 [i] 17:50 Dokonalé zvířecí smysly: Zrak 1/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Šlápoty [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Bojovník [i] 22:05 Soupeři [i] 23:45 Redakce - zápas o přežití [i] 00:45 Most II 9/10 [i] 01:40 Bedekr III. [i] 02:10 Rasismus naruby [i] 02:35 V zajetí železné opony [i] 02:50 Zašlapané projekty [i] 03:05 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:35 Babylon [i] 04:00 Jistebničtí rybníkáři [i] 04:20 Na vrcholky hor s Vladimírem [i] 04:35 Californication VII: Víra, naděje, láska 9/12 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:15 Jake a piráti ze Země Nezemě 22 [i] 06:40 Král džungle II 18 [i] 07:05 Jen počkej, zajíci! 6 [i] 07:20 Příběhy Toma a Jerryho II 12 [i] 07:45 Lví hlídka 4 [i] 08:05 Víkend [i] 09:05 První krok: Odhalení 3 [i] 10:30 Neobyčejný život Timothyho Greena [i] 12:35 Medailón [i] 14:15 Hodíme se k sobě, miláčku? [i] 16:35 Obecná škola [i] 18:10 Comeback: Havárie [i] 18:50 Comeback: Francouzská restaurace [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:45 Střepiny [i] 23:20 Zóna úniku [i] 01:10 Hvězdná párty [i] 02:00 Volejte Novu [i] 02:55 Comeback: Havárie [i] 03:25 Comeback: Francouzská restaurace [i] 03:50 První krok: Odhalení 3 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:40 Ferda Mravenec 12 [i] 07:15 Friends: Holky z venkova [i] 07:45 Friends: Emma má dilema [i] 08:15 M*A*S*H 245 [i] 08:50 M*A*S*H 246 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Největší tankové bitvy I: Bitva v Ardénách: Útok na Bastogne 4 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:40 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:20 Vychytávky Extra 13:45 Chalupáři: Náhradník 9 [i] 14:55 Vraždy v Midsomeru IX: Andělský chór [i] 17:10 Pečeme podle hvězd [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda: Kurz přežití 2 [i] 21:30 Vylomeniny [i] 22:25 Probuzené srdce [i] 00:20 Komplikace: Propuknutí 3 [i] 01:15 Legenda: Pravá identita 10 [i] 02:10 Big Ben III: Smrt na Hahnenkammu 1 [i] 04:00 Lotta a nečekaná změna [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Inga Lindströmová: Dedič z Granlundy [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:35 Roztomilé mrchy IV. 22-23/25 [i] 14:05 Odložený prípad VII. 17-18/22 [i] 16:00 Babička 1-2/2 [i] 20:00 Zneužitá [i] 22:10 Mesto anjelov [i] 00:30 Zneužitá [i] 02:25 Mesto anjelov [i] 04:10 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Osvoboditel0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 13:30 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 14:55 Krokodýl Dundee v Los Angeles0 [i] 16:35 Muž ve stínu0 [i] 18:45 Temné vzpomínky0 [i] 20:30 3 dny na zabití0 [i] 22:25 Teror0 [i] 23:55 14 ostří0 [i] 01:50 Zážeh0 [i] 03:25 Pytel kostí 1 [i] 04:40 Pytel kostí 2 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Snooker [i] 07:00 Snooker [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:45 Motorky [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Motorky [i] 18:00 Watts [i] 18:15 Motorky [i] 19:00 Motorky [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Fotbal [i] 21:00 Fotbal [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Motorky [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Motorky [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nápady, které vydělaly miliony 1 [i] 05:30 Divoké zločiny 3 [i] 05:45 Divoké zločiny 4 [i] 06:00 Nejbizarnější zvířecí dvojice na světě 2 [i] 07:10 Člověk a bestie 2 [i] 08:05 Divoká planeta: Severní amerika 4 [i] 09:00 Attenborough: 60 let v divočině 3 [i] 10:00 Pěšky napříč  Himalájemi 2 [i] 11:00 Potravinoví inspektoři 7 [i] 11:30 Potravinoví inspektoři 8 [i] 12:00 Nejlepší strava na světě 2 [i] 13:00 Lovci vojenských pokladů 4 [i] 14:00 Hlubokomořští dobrodruzi: Potápěči Delta industrial 2 [i] 15:00 Hledání života ve vesmíru 2 [i] 16:00 Evoluce: Příběh člověka 2