TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 06:15 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:10 Tučniaky z Madagaskaru 2/16 [i] 07:35 Tom a Jerry [i] 07:45 Pes, ktorý zachránil Halloween [i] 09:35 Kredenc [i] 10:05 Teória veľkého tresku VII. 2-3/24 [i] 11:10 Rodina Addamsovcov [i] 13:10 Klik [i] 15:25 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Na hrane zajtrajška [i] 23:05 Underworld: Prebudenie [i] 00:45 Na hrane zajtrajška [i] 02:55 Green Lantern [i] 03:35 Klik [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 06:40 Kipper [i] 06:50 Heidi [i] 07:10 Geolino [i] 07:25 Pingu [i] 07:30 Požiarnik Sam VIII.: Veľká zima [i] 07:40 Prasiatko Peppa II: Záhady [i] 07:50 Prasiatko Peppa II: Georgov kamarát [i] 07:55 Garfield III. [i] 08:05 Lassie - Nové dobrodružstvá: Voľný deň [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:25 Daj si čas [i] 09:55 Robin Hood II: Anjel smrti 4/13 [i] 10:40 PARK [i] 11:25 Hudba Made in Slovakia: POLEMIC & GONSOFUS [i] 11:55 On air [i] 12:25 Na krok od neba II. 9/16 [i] 13:25 Búrlivé výšiny [i] 15:20 Zlaté časy [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Stupavské zelé [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Strom želaní [i] 21:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Vina [i] 22:00 Neskoro večer [i] 22:55 Ray Donovan: Výlet 9/12 [i] 23:40 Hudba Made in Slovakia: POLEMIC & GONSOFUS [i] 00:10 Búrlivé výšiny [i] 01:55 Strom želaní [i] 02:35 Neskoro večer [i] 02:55 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Vina [i] 03:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 04:10 Nebíčko v papuľke: Liptovská Teplička [i] 04:40 Robin Hood II: Anjel smrti 4/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Správy RTVS z regiónov [i] 06:50 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Technický stav vozidla [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Separé [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Spišský hrad objektívom Alana Hyžu [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Pred rokmi... [i] 09:50 Československý filmový týždenník [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Generácia [i] 10:35 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:00 Moja diagnóza: Každý potrebuje svojho autistu [i] 11:30 VAT: Smart Room [i] 11:55 Spektrum vedy: Strach z rádioaktívneho žiarenia [i] 12:20 ZvedaVEC: Inteligentná logistika [i] 12:25 Kvarteto [i] 13:05 KRÁSA NEVÍDANÁ [i] 14:00 Farmárska revue [i] 14:25 Halali [i] 14:50 Test magazín: Test magazín: Pracie prostriedky kúpené na Slovensku a v zahraničí [i] 15:00 Sokol rároh, klenot našich nížin [i] 15:25 Magazín Ligy majstrov [i] 15:50 Magazín Európskej ligy [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga: Spartak Trnava - MFK Ružomberok [i] 19:00 Večerníček: Prečo [i] 19:10 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 19:15 Kipper [i] 19:25 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Milana Antoniča [i] 20:15 Na povale, alebo Kto má dnes narodeniny? [i] 21:25 Radosť zo života: Stano Radič [i] 22:00 Fargo II 9/10 [i] 22:45 Od veci: Od veci s Adrianou Kučerovou [i] 23:10 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Čubirková [i] 23:40 Správy RTVS "N" [i] 00:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 NOVINY TV JOJ 06:40 KRIMI 07:10 NOVINY TV JOJ 08:15 Sníček [i] 08:30 Zabi nudu! [i] 08:35 Káčerovo II. [i] 09:25 Simpsonovci XVIII. 6,7 [i] 10:25 Ninja Factor USA IV. [i] 12:15 Veľké problémy [i] 13:50 Moja super ex [i] 16:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:30 NAŠI: Prípravy na ples [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Noe [i] 23:40 Milujem ťa, Beth Cooperová [i] 01:55 V pätici po opici [i] 02:45 KRIMI 03:10 NAŠI [i] 04:10 NOVINY TV JOJ 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Ničitelia mýtov IV. 22 [i] 05:50 Ničitelia mýtov II. 12,13 [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 8 [i] 12:00 Najlepšie torty 4 [i] 13:00 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VII. 3,4 [i] 14:55 Výhra mi zmenila život 7 [i] 15:55 Bacha na balóny [i] 17:50 Hotelové Áno, šéfe! II. 4,5 [i] 19:40 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby 5 [i] 20:30 12 podmienok dedičstva [i] 22:55 Bacha na balóny [i] 00:45 Predátori [i] 02:50 Ničitelia mýtov IV. 23 [i] 03:40 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby 5 [i] 04:15 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Tým Škorpion I. 13 [i] 08:00 Tým Škorpion I. 14 [i] 08:55 Falco Ii. 3 [i] 10:00 Profil zločinu V. 6 [i] 11:05 Rex Special Unit Ii. 5 [i] 12:05 Rex Special Unit Ii. 6 [i] 13:05 Vzpomínky IV. 10 [i] 14:05 Tělo jako důkaz I. 7 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 11 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 12 [i] 17:05 Profil zločinu V. 6 [i] 18:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 7 [i] 19:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 9 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 3 [i] 21:55 Myšlenky zločince X. 4 [i] 22:55 HOSTEL III. 1 [i] 00:35 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 7 [i] 01:35 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 9 [i] 02:15 Ncis: New Orleans Ii. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (10. Řada): Opály/kaskadérská letadla/nugát 1 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Detektory kovů 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 17 [i] 06:25 Záchrana statku (1. Řada): Důvěřuj nebo zemři 3 [i] 07:15 Poslední obyvatelé Aljašky (2. Řada): Opět doma 1 [i] 08:10 Aljaška: Poslední hranice (3. Řada): Ponorková nemoc 1 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Hroší kůže 11 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Vylepšený náklaďák 12 [i] 09:55 Poklady z garáží (3. Řada) 12 [i] 10:20 Poklady z garáží (3. Řada) 13 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Peníze za příšery 5 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Chamtivost 6 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Chudák Bogart 25 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Ursula tě nemá moc v lásce 26 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Donův svět 27 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Neopič se po mně 28 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Na kordy 29 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Malý Roy 30 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada): Tma a světlo 6 [i] 15:20 Pekelná silnice Ruska [i] 16:15 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (1. Řada) 5 [i] 17:10 Mimořádné projekty (7. Řada): Amsterdamské futuristické plovoucí město 6 [i] 18:05 Znalec motorů Jimmy de Ville (1. Řada): Motor Volvo 850 T5R 5 [i] 19:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 8 [i] 20:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i] 21:00 Sydney Harbour (1. Řada) 2 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 13 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Žihadlo Stingray 22 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada): Potěšení pro oči 23 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada): Správná kombinace 24 [i] 00:00 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Ikony 80. let 1 [i] 01:00 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Malá auta 3 [i] 02:00 Politici a přežití [i] 02:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i] 03:00 Sydney Harbour (1. Řada) 2 [i] 04:00 Rození obchodníci (7. Řada): Subaru Impreza WRX 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:15 Reportéři ČT [i] 06:00 Herbář [i] 06:25 Polopatě [i] 07:15 O chytrém šachovi [i] 08:10 Taková normální rodinka: Dáreček 8/8 [i] 08:45 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 08:50 Milí Bakaláři [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown IV [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jabloňová panna [i] 13:55 Perníkářka a Větrný mládenec [i] 14:30 Lidé z maringotek [i] 16:00 Poslední romantik [i] 16:55 Hercule Poirot XIII [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 21:45 Cartouche [i] 23:39 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:40 Když Burian prášil [i] 01:15 Bolkoviny [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:45 Gustav Brom Big Band [i] 02:50 Bydlení je hra [i] 03:30 Pod pokličkou [i] 03:55 Zahrada je hra [i] 04:20 Zkus mít vkus [i] 04:40 Kolem Pražského hradu [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Panství Downton V 2/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:05 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:35 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Písmák z Chmelíku [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Tisíc let české myslivosti 5/9 [i] 10:50 Letecké katastrofy: Příliš rušné nebe [i] 11:45 Vláda: Nevidět, neslyšet, nemluvit 7/30 [i] 12:40 Apokalypsa - Hitler 2/2 [i] 13:35 Babylon [i] 14:05 Projekt ledovec [i] 15:00 Bonbónky světa [i] 15:15 Pyramida boha slunce [i] 16:55 Bedekr III. [i] 17:20 Klenoty naší krajiny: Blanský les [i] 17:50 Kamera na cestách: Omán, země tradic a prosperity [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Exil na Svaté Heleně [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rio Lobo [i] 21:55 Kill Bill 2 [i] 00:10 Most II 9/10 [i] 01:10 Ve jménu vlasti IV: Návrat 7/12 [i] 02:00 Vítězství v Tunisku [i] 02:15 Cesty víry: Pankáč v kostele [i] 02:40 Gauneři nejen za volantem [i] 03:10 V zajetí železné opony [i] 03:20 Zašlapané projekty [i] 03:40 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:10 Babylon [i] 04:35 Velenice [i] 04:55 Banánové děti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:15 Lišákoviny [i] 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě 21 [i] 07:05 Král džungle II 17 [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! [i] 07:45 Příběhy Toma a Jerryho II 11 [i] 08:15 Lví hlídka 3 [i] 08:35 Tvoje tvář má známý hlas [i] 11:15 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:10 Volejte Novu [i] 12:45 Rady ptáka Loskutáka [i] 14:00 Vesmírní kovbojové [i] 16:40 Méďa Béďa [i] 18:10 Comeback: Holter [i] 18:50 Comeback: Strakonický bubák [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Vězeň z Azkabanu [i] 22:55 Lovec policajtů [i] 00:55 Vesmírní kovbojové [i] 02:05 Comeback: Holter [i] 02:35 Comeback: Strakonický bubák [i] 03:10 Prásk [i] 03:40 Co na to Češi [i] 04:20 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Ferda Mravenec 11 [i] 06:45 Friends: Holky z venkova [i] 07:15 M*A*S*H 244 [i] 07:50 Autosalon [i] 08:55 Autosalon Extra 09:20 Polda: Probuzení 1 [i] 10:40 Odstíny lásky [i] 12:45 Big Ben III: Smrt na Hahnenkammu 1 [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru IX: Na nesprávné stopě [i] 17:00 Karolína, domácí kuchařka [i] 17:35 Prostřeno! Poslední večeře [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Líbáš jako Bůh [i] 22:50 Hlídač [i] 00:55 Psycho IV: Začátek [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru IX: Na nesprávné stopě [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Katie Ffordová: Stále pri tebe [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 12:05 Doktorka Zoe III. 2/22 [i] 13:40 Odložený prípad VII. 15-16/22 [i] 15:35 Denník šialenej rodinky [i] 17:45 Navždy mladý [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Narodeninový darček [i] 22:00 Inga Lindströmová: Dedič z Granlundy [i] 00:00 Kým si po nás príde [i] 02:05 Navždy mladý [i] 02:40 Kým si po nás príde [i] 04:10 Príbehy o láske: Len hviezdy sa pozerali [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Zip & Zap a kuličkový gang0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 16 [i] 12:20 Samotář0 [i] 13:55 Kluci v mém životě0 [i] 16:05 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 17:30 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona0 [i] 18:55 Krokodýl Dundee v Los Angeles0 [i] 20:30 Muž ve stínu0 [i] 22:35 Dům na konci ulice0 [i] 00:10 Žralok v Benátkách0 [i] 01:35 Teror0 [i] 02:00 Lesní duch0 [i] 03:40 3 dny na zabití0 [i]
  • TV program Eurosport