Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 3-4/24 [i] 14:55 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 CHART SHOW [i] 23:45 Top Aplikácie [i] 00:00 Green Lantern [i] 02:10 Lovec zločincov II. 9/22 [i] 02:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XII. 3/24 [i] 03:30 NCIS: Los Angeles V. 1/24 [i] 04:15 Susedské prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Križovatky medicíny: Pozitívne výsledky 89 [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Hodvábna burza, Valencia, Španielsko [i] 08:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Modrý drahokam 7/13 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Čínska štvrť 1.časť 37 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Svet v obrazoch [i] 14:25 Strom želaní [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Ostrov Mocambique [i] 16:40 Poklady sveta VI.: La Chaux-de-Fonds, Le Locle, Švajčiarsko [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Krvavá bučina 8/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Večerné správy RTVS [i] 22:05 Tri dni Kondora [i] 00:00 Nikto nie je dokonalý [i] 01:10 Policajné oddelenie: Čínska štvrť 1.časť 37 [i] 02:00 Tri dni Kondora [i] 03:55 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 15. Tiaotiao, Čína [i] 06:30 Zlatá Brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Kipper [i] 07:35 Geolino [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - POVEDAČKY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Superhrdinovia: Lupa [i] 10:30 Superhrdinovia: Kŕdeľ [i] 11:00 Superhrdinovia: Ofsajd [i] 11:30 Obedníček: Prečo [i] 11:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLÁTIK ŠOŠOVICOVÝ [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Orientácie [i] 13:10 Ryba v nás 2/3 [i] 14:00 Festivaly 2016: GRAPE [i] 14:25 Umenie [i] 14:55 Takí sme boli: Začiatky filmového vysielania a televíznej zábavy [i] 15:10 Takí sme boli: Prvé hudobné programy a prvé hlásateľky [i] 15:25 Tvárou v tvár [i] 15:50 (Ne)celebrity: Ľubo Blaško [i] 15:55 (Ne)celebrity: Ivan Polóny [i] 16:05 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Rozhnevaná bohyňa [i] 16:30 Extrémne v horách [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Pont du Gard - rímsky akvadukt v Nimes, Francúzsko, 1999 [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Prečo [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - POVEDAČKY [i] 18:45 Kipper [i] 18:55 Heidi [i] 19:15 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Família: Família - Láska sa počtom násobí [i] 20:15 Tisícročná včela: Syn [i] 21:15 Pozícia dieťaťa [i] 23:05 BJD 2015: Snarky Puppy (USA) [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:05 Vtierka Castle VII. 19 [i] 14:05 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Hry o život [i] 23:40 V pätici po opici [i] 02:00 Predátori [i] 03:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:40 SÚDNA SIEŇ [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Megapresuny II. 5 [i] 05:25 Ničitelia mýtov IV. 21 [i] 06:15 Ničitelia mýtov II. 11 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Megapresuny II. 7,8 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VIII. 9 [i] 11:00 18 kolies spravodlivosti II. 18 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 15 [i] 13:10 Ničitelia mýtov III. 8 [i] 14:15 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 20 [i] 15:10 Simpsonovci XXI. 3 [i] 15:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:10 Hviezdna brána 5 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 7 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 5 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 4 [i] 19:35 Profesionáli V.: Bike Pride 21 [i] 20:30 Vražedné pochybnosti [i] 22:25 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 3,4 [i] 23:35 Hviezdna brána 5 [i] 00:30 Ničitelia mýtov IV. 22 [i] 01:35 Profesionáli V.: Bike Pride 21 [i] 02:25 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 3,4 [i] 03:20 Črepiny [i] 04:20 Megapresuny II. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:30 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 08:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 9 [i] 09:30 Námořní vyšetřovací služba LA I. 10 [i] 10:30 Tým Škorpion I. 19 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 19 [i] 12:25 Medium Ii. 22 [i] 13:25 Vražedná čísla VI. 7 [i] 14:20 Tým Škorpion I. 19 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 11 [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 12 [i] 17:15 Medium Iii. 1 [i] 18:15 Tým Škorpion I. 20 [i] 19:10 Vražedná čísla VI. 8 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 20 [i] 21:00 Spolubydlící 1 [i] 22:40 Profil zločinu VI. 8 [i] 23:45 Od soumraku do úsvitu I. 2 [i] 00:45 Spolubydlící 1 [i] 02:25 Profil zločinu VI. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada) 20 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Policejní odznaky 7 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Noc hrůzy 3 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 6 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 4 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 3 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 7 [i] 09:05 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Ed Helms 8 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Pokousání 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Nehorázná suma 19 [i] 11:40 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Nejoblíbenější vozy diváků 5 [i] 12:35 Hon na nestvůry (1. Řada): Hody nebo hlad 3 [i] 13:30 Říční monstra (7. Řada): Zabiják v chladných vodách Aljašky 3 [i] 14:25 Říční monstra (7. Řada): Horor v Kanadě 4 [i] 15:20 Říční monstra (7. Řada): Děs v Jižním Pacifiku 5 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 4 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 3 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Nejhorší plány 8 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 7 [i] 18:05 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Nejoblíbenější vozy diváků 5 [i] 19:00 Jak to dělají? (10. Řada): Opály/kaskadérská letadla/nugát 1 [i] 19:30 Jak se to dělá (12. Řada): Detektory kovů 8 [i] 20:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 2 [i] 21:00 Berte to jako varování (4. Řada): Úžasné schopnosti 4 [i] 22:00 Záhadná Země (2. Řada): Pátrání po ztracených válečných zajatcích ve Vietnamu 3 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Hrdinové a šprýmaři 13 [i] 00:00 Zastavme vymírání [i] 01:50 Extrémní přepravci (1. Řada) 2 [i] 02:40 Berte to jako varování (4. Řada): Úžasné schopnosti 4 [i] 03:30 Záhadná Země (2. Řada): Pátrání po ztracených válečných zajatcích ve Vietnamu 3 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Volkswagen 181 Thing 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Sváteční slovo doktora Jaroslava Maxmiliána Kašparů [i] 05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Lesní panna [i] 07:15 Berenika [i] 08:05 Čarovné prstýnky [i] 09:10 Když Burian prášil [i] 10:45 O nejchytřejší princezně [i] 12:10 Brnění a rolničky [i] 13:20 Elixír a Halíbela [i] 14:20 Alibi na vodě [i] 15:55 O králi, hvězdáři, kejklíři a třech muzikantech [i] 16:55 Anička s lískovými oříšky [i] 18:25 Farmářská jízda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Předávání státních vyznamenání prezidentem republiky [i] 21:00 Já, Mattoni [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 22:00 Všechnopárty [i] 22:55 Kolo plné hvězd [i] 23:45 Alibi na vodě [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 02:10 Manéž Bolka Polívky [i] 03:25 Banánové rybičky [i] 04:00 Kouzelnice z Bejrútu: Blanka [i] 04:25 Hobby naší doby [i] 04:55 Kde bydlely princezny [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Slavné bojové akce 2. světové války: Útok na Pointe du Hoc 1/6 [i] 06:50 Zapomenuté výpravy: Šlápoty [i] 07:15 Poutní místa: Mikulčice a [i] 07:35 Štíty království českého: Co všechno hrad byl 8/10 [i] 08:00 Habsburkové: Zrod dynastie 1/7 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton V 2/10 [i] 09:50 Země lidí [i] 10:45 Cestománie [i] 11:15 Postřehy odjinud [i] 11:20 S kuchařem kolem světa: Japonsko [i] 12:15 Záchrana zvířecích sirotků 3/3 [i] 13:10 Chcete mě? [i] 13:35 Špion II: Krycí název: Zběsilá jízda 2/11 [i] 14:00 České stopy pod Karpaty [i] 15:00 Modlitba za domov 2016 [i] 16:35 Neznámí hrdinové [i] 17:05 V Masarykových rukou [i] 17:55 Velký svět techniky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - karcinom tlustého střeva [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Krok do prázdna Jana Masaryka aneb [i] 21:05 České století: Veliké bourání 1918 [i] 22:20 Věž 2/2 [i] 23:50 Uvězněni 2/6 [i] 00:45 Californication VII: Víra, naděje, láska 9/12 [i] 01:10 Pološero - Nemocná důstojnost [i] 01:40 Babylon [i] 02:05 Chcete je? [i] 02:10 Náš venkov: Panenko skákavá! [i] 02:35 Dovolená ve starých dobrých časech [i] 03:05 V zajetí železné opony [i] 03:15 Zašlapané projekty [i] 03:35 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:05 Na počátku byl Palacký [i] 04:20 Biebrza [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:15 Tom a Jerry: Robin Hood a jeho veselá myš [i] 07:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Báječnej plán 684 [i] 08:35 O Popelce [i] 10:20 Zlatý kompas [i] 12:30 Příběh rytíře [i] 15:10 Cesta do Ameriky [i] 17:30 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3115 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák 3 [i] 22:25 300: Vzestup říše [i] 00:25 Hon na Šakala [i] 02:30 Příběh rytíře [i] 04:50 Kolotoč [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Co uděláme se zajatcem? 10 [i] 06:35 Friends: Plavba za delfíny [i] 07:05 Dr. Dokonalý: Ozáření 9 [i] 08:05 Nela Náladová zachraňuje prázdniny [i] 09:55 Hudba z Marsu [i] 11:55 Jeden a půl policajta 1/2 [i] 13:55 Tajemství hradu v Karpatech [i] 16:10 Dařbuján a Pandrhola [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Potřebuju lodivoda! 76 [i] 21:40 Ulička hanby [i] 23:40 Hudba z Marsu [i] 01:30 Tajemství hradu v Karpatech [i] 03:05 Dařbuján a Pandrhola [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 96-97/142 [i] 06:20 Zakázaná láska 43/158 [i] 07:10 Velvet III. 23 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:10 Vymenené životy 97-98 [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 128-129/238 [i] 16:40 Indická nevesta 365-366 [i] 17:35 Pestúnka Fran IV. [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk III. [i] 20:30 Znovu zamilovaní [i] 22:30 Sherlock a Watsonová III. 3-4/24 [i] 00:25 Kráska a zviera I. 15/22 [i] 01:20 Priatelia [i] 01:55 Pestúnka Fran IV. [i] 02:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 03:00 Sherlock a Watsonová III. 3-4/24 [i] 04:30 Smotánka [i] 04:55 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Big Screen 9 [i] 05:30 Big Screen 10 [i] 05:45 Big Screen 11 [i] 06:00 Big Screen 12 [i] 06:30 Detektivem nanečisto0 [i] 08:10 Big Screen 13 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 14 [i] 12:25 Zip & Zap a kuličkový gang0 [i] 14:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 14:35 Osvoboditel0 [i] 16:35 Rivalové0 [i] 18:35 Samotář0 [i] 20:10 Výtah smrti0 [i] 22:00 Lesní duch0 [i] 23:35 Prokletí domu slunečnic0 [i] 01:05 Dům na konci ulice0 [i] 02:35 Velké dobrodružství0 [i] 04:10 Žralok v Benátkách0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    06:00 Snooker [i] 08:00 Snooker [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Cyklistika [i] 13:30 Snooker [i] 16:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 19:25 Zprávy [i] 19:30 Cyklistika [i] 20:30 Cyklistika [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání 04:00 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Filmaři divočiny a jiná stvoření 9