Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 09:55 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 23-24/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:35 Ostrov [i] 23:40 Susedské prípady [i] 00:40 Odložený prípad I. 15/23 [i] 01:40 Lovec zločincov II. 7/22 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 23-24/24 [i] 04:05 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Križovatky medicíny: Miery a váhy 85 [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Delta Dunaja, Rumunsko [i] 08:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Zhrbený muž 5/13 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Cena za úspech 35 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Bez návratu 34/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Safranbolu, Turecko [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Krajina Batammaribov, Koutammakou,Togo [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Škvrnitá páska 6/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Ronin [i] 22:15 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Motív pomsty 22/24 [i] 23:00 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Krátka medzihra 23/24 [i] 23:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Vyjednávanie 24/24 [i] 00:30 Lekári: Bez návratu 34/65 [i] 01:10 Ronin [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Križovatky medicíny: Ako je to v skutočnosti... 86 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 13. Stas, Sibír [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Kipper [i] 07:35 Heidi [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - MEDVEDÍK [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Frajer na ceste [i] 11:00 Malokarpatské premeny [i] 11:30 Obedníček: Prečo [i] 11:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLINÁTIERKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Vínne cesty Slovenska: Tokajská vínna cesta I. [i] 12:55 Pastierov deň [i] 13:25 Historická panoráma: JUDr. Ján Papánek [i] 13:50 Historická panoráma: T.G.Masaryk [i] 14:40 VAT: Lakovanie karosérií automobilov [i] 15:05 Takí sme boli: Prvé skúsenosti [i] 15:20 Takí sme boli: Prvé kroky techniky [i] 15:35 Maďarský magazín [i] 16:05 Cesty do školy: 14.Čchiang, Čína [i] 16:30 Krajina bez tieňa [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Baalbek - Jupiterove stĺpy [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Prečo [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - MEDVEDÍK [i] 18:50 Kipper [i] 18:55 Heidi [i] 19:15 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Rozhnevaná bohyňa [i] 20:10 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a korytnačka [i] 21:00 Televízia po slovensky: Televízia po slovensky;Ako si pamätáme STV [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:35 GBS [i] 22:40 Umenie [i] 23:05 Portréty finalistov Anasoft litera: Dušan Dušek [i] 23:10 Kinorama [i] 23:40 Noc v archíve: Bratislava v archíve [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:00 ArtSpektrum [i] 02:10 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:05 Vtierka Castle VII. 17 [i] 14:05 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZA SKLOM 5 [i] 22:00 Vtierka Castle VIII. 3 [i] 23:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 00:05 Bostonské zločiny III. 14 [i] 01:05 18 kolies spravodlivosti II. 17 [i] 02:05 KRIMI 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov IV. 19 [i] 06:15 Ničitelia mýtov II. 9 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Megapresuny II. 2,3 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VIII. 7 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 16 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 13 [i] 13:10 Ničitelia mýtov III. 6 [i] 14:15 Profesionáli V.: Povodne 18 [i] 15:10 Simpsonovci XXI. 1/23 [i] 15:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:10 Hviezdna brána 3 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 5 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 3 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 2 [i] 19:35 Profesionáli V.: Miki si požičiava 19 [i] 20:30 Vinári II.: Strdínsky batman 5 [i] 21:45 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 22:45 Sekundy pred katastrofou IV. 6/6 [i] 23:45 Kúzla Davida Blainea: Závrat [i] 00:45 Hviezdna brána 3 [i] 01:40 Prostitútky 4 [i] 02:30 Ničitelia mýtov IV. 20 [i] 03:15 Sekundy pred katastrofou IV. 6/6 [i] 04:00 Prostitútky 4 [i] 04:45 Megapresuny II. 2,3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 13 [i] 07:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 08:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 09:15 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 10:15 Tým Škorpion I. 17 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 12:10 Medium Ii. 20 [i] 13:10 Vražedná čísla VI. 5 [i] 14:10 Tým Škorpion I. 17 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 7 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 8 [i] 17:05 Medium Ii. 21 [i] 18:05 Tým Škorpion I. 18 [i] 19:00 Vražedná čísla VI. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 18 [i] 21:00 Profil zločinu VI. 8 [i] 22:05 Tajnosti a lži II. 10 [i] 23:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 12 [i] 00:00 Medium Iii. 10 [i] 01:00 Profil zločinu VI. 8 [i] 02:00 Tajnosti a lži II. 10 [i] 02:45 Medium Iii. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada) 18 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Kombinované klíče 5 [i] 06:00 Bořiči mýtů (9. Řada): Zákopové torpédo 1 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 4 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 2 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 1 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Králičí sázky 5 [i] 09:05 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): James Marsden 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Zamrzlé pláně 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Parádní Bronco - 1 [i] 11:40 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Malá auta 3 [i] 12:35 Extrémní stroje (2. Řada) 4 [i] 13:30 Mimořádné projekty (5. Řada): Most v Hong Kongu 4 [i] 14:25 Mimořádné projekty (5. Řada): Panamský průplav 5 [i] 15:20 Mimořádné projekty (5. Řada): Tunel a přehrada v Peru 6 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 2 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (4. Řada) 1 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Přátele si držte blízko, nepřátele ještě blíž 6 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Králičí sázky 5 [i] 18:05 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Malá auta 3 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada) 19 [i] 19:30 Jak se to dělá (12. Řada): Autosoučástky z uhlíkových vláken 6 [i] 20:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Neodolatelný Stutz 1 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada): Vrána také vychází 9 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Vědci z dvorků 11 [i] 00:00 Záchrana statku (1. Řada): Důvěřuj nebo zemři 3 [i] 00:55 Jak fungují stroje (1. Řada) 10 [i] 01:50 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Neodolatelný Stutz 1 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1965 Land Rover IIA 7 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada): Vrána také vychází 9 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): AMC Pacer ? Kalifornie 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Postřehy odjinud [i] 05:15 Černé ovce [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Být, či nebýt? [i] 10:00 Rumburak: Život ve věži 1/2 [i] 10:50 Chudák muzika [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Život je kabaret [i] 13:25 Doktorská pohádka [i] 14:10 Berenika [i] 15:05 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:10 Trampoty vodníka Jakoubka [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Vraždy v kruhu [i] 21:25 Marta a Věra 2: Knír 8/8 [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Tři králové: Pobožný střelec 7/7 [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Motiv III [i] 23:55 AZ-kvíz [i] 00:20 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:25 Banánové rybičky [i] 01:50 Rozsudek [i] 02:15 Dobré ráno [i] 04:45 Kluci v akci [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Panství Downton IV 9/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton IV 10/10 [i] 09:55 Exil na Svaté Heleně [i] 10:50 Apokalypsa - Hitler 2/2 [i] 11:45 Počesku [i] 11:55 Náš venkov: Panenko skákavá! [i] 12:20 Putování za muzikou [i] 12:45 Tři životy trnky [i] 13:15 Poutní místa: Mikulčice a [i] 13:35 Projekt ledovec [i] 14:25 Evropa dnes [i] 14:55 Banánové děti [i] 15:55 Klíč [i] 16:20 S kuchařem kolem světa: Indie [i] 17:15 V kruhu znovuzrození [i] 18:15 Bedekr III. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:25 Neznámá Země: Vnitřní zeměpis [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Omán, země tradic a prosperity [i] 21:00 Na cestě po severu Estonska [i] 21:30 Trabantem z Austrálie do Asie: Na jiné planetě 8/12 [i] 22:00 Pološero - Nemocná důstojnost [i] 22:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:25 Hra 1/6 [i] 00:20 Uvězněni 1/6 [i] 01:10 Zapomenuté výpravy: Sochařem v [i] 01:35 Chcete mě? [i] 02:00 Svět masek [i] 02:20 Palkovická Viktorka [i] 02:40 V zajetí železné opony [i] 02:55 Zašlapané projekty [i] 03:10 Stopy, fakta, tajemství [i] 03:40 Babylon [i] 04:05 Zlaté ručičky vietnamské [i] 04:30 Sabotáž [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3112 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Zákrok na míru 683 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VIII 10 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Dej mi čas 16 [i] 14:05 Beze stopy V: Jen my dva 23 [i] 15:00 Beze stopy V: Nový začátek 24 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XIV: Nezvaný [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3113 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 MasterChef Česko [i] 23:00 Tři králové [i] 01:10 Beze stopy V: Jen my dva 23 [i] 02:00 Beze stopy V: Nový začátek 24 [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Dej mi čas 16 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Jak se ochočí divoký kůň 8 [i] 06:40 Friends [i] 07:25 M*A*S*H 241 [i] 08:10 M*A*S*H 242 [i] 08:50 Chalupáři: Náhradník 9 [i] 10:05 Místo činu: Mnichov: Fantom 5 [i] 12:10 Siska III: Smrt a dívka 10 [i] 13:35 Komisař Rex VIII: S Ninou o půlnoci 1 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Zemřít pro módu 14 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Ať půjdeš kamkoli [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Nečekaná přiznání 56 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Telebazar [i] 23:50 Karolína, domácí kuchařka [i] 00:25 Místo činu: Mnichov: Fantom 5 [i] 02:20 Siska III: Smrt a dívka 10 [i] 03:20 Komisař Rex VIII: S Ninou o půlnoci 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 92-93/142 [i] 06:20 Zakázaná láska 41/158 [i] 07:10 Velvet III. 21 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 93-94 [i] 13:40 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 124-125/238 [i] 16:40 Indická nevesta 361-362 [i] 17:35 Pestúnka Fran III. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk III. [i] 20:30 Vymenené životy 95-96 [i] 22:25 Velvet III. 22 [i] 23:15 Odložený prípad VII. 17/22 [i] 00:15 Kráska a zviera I. 13/22 [i] 01:00 Priatelia [i] 01:25 Pestúnka Fran III. [i] 02:10 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Bubu, malý duch0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 12:35 Igor0 [i] 14:05 Smitty - nejlepší přítel0 [i] 15:45 Pohled na lásku0 [i] 17:20 Pevnost draků0 [i] 18:55 Skóruj!0 [i] 20:30 14 ostří0