TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 09:50 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 21-22/24 [i] 14:55 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Ostrov [i] 23:45 Atletiko Cvernofka [i] 01:00 Odložený prípad I. 14/23 [i] 01:55 Lovec zločincov II. 6/22 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 21-22/24 [i] 04:05 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Križovatky medicíny: Užívaj si deň 83 [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Jazero Bajkal, Rusko [i] 08:50 Tajné životy 8 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Záhadná vražda 34 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Lekári: Zákon príčiny a účinku 33/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Plitvické jazerá, Chorvátsko [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Delta Dunaja, Rumunsko [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Zhrbený muž 5/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Vrchný inšpektor Banks IV.: Pochovaná 2/3 [i] 23:40 Policajné oddelenie: Záhadná vražda 34 [i] 00:30 Lekári: Zákon príčiny a účinku 33/65 [i] 01:20 Vrchný inšpektor Banks IV.: Pochovaná 2/3 [i] 02:50 Občan za dverami [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:45 Križovatky medicíny 84 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 12.Niessa a Nicol, Filipíny [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:10 Máša a medveď II [i] 07:15 Heidi [i] 07:40 Kipper [i] 07:45 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - MACKOVIA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Nemecký [i] 10:00 Dušan Jamrich jubiluje: Škola klebiet [i] 11:30 Obedníček: Prečo [i] 11:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIDOG [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Cyklopotulky [i] 12:30 Vínne cesty Slovenska: Turnianska vínna cesta II. [i] 13:00 Cesta [i] 13:25 Spomíname na Vladimíra Mináča: Vladimír Mináč [i] 13:55 Tibor Huszár [i] 14:20 Moja diagnóza: Vyrovnaná so životom (Skolióza) [i] 14:50 Takí sme boli: Z lona rozhlasu a filmu [i] 15:05 Takí sme boli: Prvé vysielanie [i] 15:20 Rusínsky magazín [i] 15:50 Cesty do školy: 13. Stas, Sibír [i] 16:15 Encyklopédia slovenských obcí: Partizánska Ľupča [i] 16:30 Rieka Orava [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Quasr Amra - púštny zámok kalifov [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Prečo [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - MACKOVIA [i] 18:50 Kipper [i] 18:55 Heidi [i] 19:15 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Zlatá lýra: Nová vlna [i] 21:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 6. časť: Peklo [i] 22:10 Správy a komentáre [i] 22:40 GBS [i] 22:45 Večera s Havranom [i] 00:00 Slová, ktoré zmenili svet: Alcide de Gasperi [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:15 ArtSpektrum [i] 02:20 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:50 TOP STAR [i] 13:05 Vtierka Castle VII. 16 [i] 14:05 SÚDNA SIEŇ [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Prípravy na ples [i] 21:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 23:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 00:00 Bostonské zločiny III. 13 [i] 01:00 18 kolies spravodlivosti II. 16 [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov IV. 18 [i] 06:15 Ničitelia mýtov II. 8 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Megapresuny 13/13 [i] 09:25 Megapresuny II. 1/26 [i] 09:50 Už dosť, šéfe! VIII. 6 [i] 11:00 18 kolies spravodlivosti II. 15 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 12 [i] 13:05 Ničitelia mýtov III. 5 [i] 14:10 Profesionáli V.: Miki hovorcom 17 [i] 15:10 Simpsonovci XX. 21/21 [i] 15:35 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:05 Hviezdna brána 2 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 4 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 2 [i] 19:00 Simpsonovci XXI. 1/23 [i] 19:35 Profesionáli V.: Povodne 18 [i] 20:30 Rituál [i] 22:35 Letecké katastrofy XIII.: Nešťastie na rieke Potomac 4 [i] 23:30 Hviezdna brána 2 [i] 00:35 Prostitútky 3 [i] 01:35 Ničitelia mýtov IV. 19 [i] 02:30 Profesionáli V.: Povodne 18 [i] 03:15 Letecké katastrofy XIII.: Nešťastie na rieke Potomac 4 [i] 03:55 Prostitútky 3 [i] 04:40 Už dosť, šéfe! VIII. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 08:25 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 10:20 Tým Škorpion I. 16 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 12:15 Medium Ii. 16 [i] 13:10 Vražedná čísla VI. 4 [i] 14:10 Tým Škorpion I. 16 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 5 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA I. 6 [i] 17:05 Medium Ii. 20 [i] 18:05 Tým Škorpion I. 17 [i] 19:05 Vražedná čísla VI. 5 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 17 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 2 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 22:55 Tělo jako důkaz III. 3 [i] 23:55 Medium Iii. 8 [i] 00:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 13 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 02:35 Medium Iii. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada) 17 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Karburátory 4 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Nástup do letadla 190 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 3 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 1 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 26 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Velký obchod 4 [i] 09:05 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Michelle Rodriguezová 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Pohřbeni zaživa 5 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Nabouraný Mustang 16 [i] 11:40 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Americké ikony 2 [i] 12:35 Království skládek (2. Řada): Autíčko Hot Wheels v nadživotní velikosti 4 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Den otců 10 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Úplné dno 11 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Bod zlomu 12 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (1. Řada) 1 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 26 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): To se stává 5 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Velký obchod 4 [i] 18:05 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Americké ikony 2 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada) 18 [i] 19:30 Jak se to dělá (12. Řada): Kombinované klíče 5 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 12 [i] 21:00 Australská železnice (1. Řada) 3 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Navzdory vichřici 9 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Nespočetné vynálezy 10 [i] 00:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dnů - Hnus a běs 8 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (2. Řada): Strach z neznáma 9 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 12 [i] 02:40 Australská železnice (1. Řada) 3 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada): Navzdory vichřici 9 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): BMW 2002tii ? Kalifornie 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:45 Doktor Martin 2 [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 16:25 Polopatě [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Milí Bakaláři [i] 21:05 Hercule Poirot XIII [i] 22:34 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:35 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 00:20 Banánové rybičky [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 13. komnata Jany Fořtové [i] 01:40 Hobby naší doby [i] 02:10 Dobré ráno [i] 04:40 Farmářská jízda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton IV 9/10 [i] 09:45 Zázračná planeta: Tygři v domě 4/4 [i] 10:40 Záchrana zvířecích sirotků 3/3 [i] 11:35 Nedej se [i] 12:25 Chcete je? [i] 12:35 Tisíc let české myslivosti 4/9 [i] 13:00 Život etnografa a indianologa [i] 13:15 Zkáza konvoje PQ 17 [i] 14:10 Rozluštěné poklady: Chufuova pyramida [i] 15:00 Konec nacistického korzára [i] 15:50 Heydrich - konečné řešení: Sokolové 8/44 [i] 16:15 Exil na Svaté Heleně [i] 17:10 Pan Selfridge IV 7/10 [i] 17:55 Pan Selfridge IV 8/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Duchovní kuchyně: Anglikánství [i] 19:25 Špion II: Krycí název: Životní volby 1/11 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Slavné bojové akce 2. světové války: Útok na Pointe du Hoc 1/6 [i] 20:55 Muži z Aleje mrtvých [i] 21:50 Vláda: Nevidět, neslyšet, nemluvit 7/30 [i] 22:50 Ve jménu vlasti IV: Návrat 7/12 [i] 23:40 Sestřička Jackie VI: Ten s bonbony 9/12 [i] 00:10 Starobylá tetování [i] 01:40 Krkonošský příběh [i] 02:05 Vltavský luh [i] 02:35 Křesťanský magazín [i] 03:00 Život s Rusáky [i] 03:25 V zajetí železné opony [i] 03:40 Zašlapané projekty [i] 04:00 Stopy, fakta, tajemství [i] 04:25 Babylon [i] 04:55 Střecha Evropy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3111 [i] 09:45 Kriminálka Anděl III: Osmé nebe [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VIII 9 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Miluji tě, Kamilo 15 [i] 14:05 Beze stopy V: Osudová nehoda 21 [i] 15:05 Beze stopy V: Jedna jediná 22 [i] 16:00 Kriminálka Las Vegas XIV: Dlouhá cesta domů [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3112 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zákrok na míru 683 [i] 21:40 Víkend [i] 22:40 Lovci zločinců IV: Neznámá země 20 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Terapie psycho 10 [i] 00:30 Beze stopy V: Osudová nehoda 21 [i] 01:20 Beze stopy V: Jedna jediná 22 [i] 02:05 Áčko: Už nemůžu! Starej se o děti ty! [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:00 Ordinace v růžové zahradě: Miluji tě, Kamilo 15 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Jak dostal koník nový domek 7 [i] 06:35 Elfové: Temnou cestou [i] 07:20 M*A*S*H 240 [i] 08:05 M*A*S*H 241 [i] 08:45 Ohnivý kuře: Sex, láska a krutosti 55 [i] 10:05 Místo činu: Mnichov: Tanec smrti 4 [i] 12:10 Siska III: Upalování čarodějnic 9 [i] 13:35 Komisař Rex VII: Mrtvá za mřížemi 15 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Středem pozornosti 13 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Když srdce pláče [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Chalupáři: Náhradník 9 [i] 21:30 Teď vaří šéf! [i] 22:15 Očima Josefa Klímy [i] 23:05 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:30 Místo činu: Mnichov: Tanec smrti 4 [i] 02:25 Siska III: Upalování čarodějnic 9 [i] 03:25 Komisař Rex VII: Mrtvá za mřížemi 15 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 90-91/142 [i] 06:25 Zakázaná láska 40/158 [i] 07:05 Velvet III. 20 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 91-92