Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 19-20/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Kredenc [i] 22:20 Ostrov [i] 23:25 Susedské prípady [i] 00:20 Odložený prípad I. 13/23 [i] 01:20 Lovec zločincov II. 5/22 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 19-20/24 [i] 04:05 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Križovatky medicíny: Prekonávanie závislosti 81 [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:35 Svet v obrazoch [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:25 Poklady sveta VI.: Pruská záhrada, Nemecko [i] 08:40 Poklady sveta VI.: Sardínia [i] 09:00 DOKTOR MARTIN II.: Zošalieme spolu! [i] 10:05 Policajné oddelenie: Nevera 33 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Lekári: Rodičovské problémy 32/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Jazero Bajkal, Rusko [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Horský park, Kassel, Nemecko [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Eva Nová [i] 22:10 Reportéri [i] 22:45 Tajné životy 8 [i] 23:45 Policajné oddelenie: Nevera 33 [i] 00:35 Lekári: Rodičovské problémy 32/65 [i] 01:20 Eva Nová [i] 03:05 Dámsky klub [i] 04:40 Križovatky medicíny: Vedľajšie účinky 82 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 V rodnom hniezde [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Kipper [i] 07:35 Malí ľudia [i] 07:40 Geolino [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NEZVESTNÝ MACO [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Energetika [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Autocvičiská [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Sága rodu Forsytovcov 8 [i] 11:30 Obedníček: Prečo [i] 11:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:50 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIMEL [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:35 Generácia [i] 13:10 Od veci [i] 13:40 Hudba Made in Slovakia: JIMMY PÉ & NVMERI [i] 14:05 PARK [i] 14:50 ZvedaVEC: Počítačová bezpečnosť [i] 14:55 Pred kamerou,za kamerou: Zo všetkých umení najdôležitejší [i] 15:25 Národnostný magazín: Nemecký [i] 15:55 Cesty do školy: 12.Niessa a Nicol, Filipíny [i] 16:20 Encyklopédia slovenských obcí: Istebné [i] 16:35 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Petra - nabatejské mesto mŕtvych [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Prečo [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NEZVESTNÝ MACO [i] 18:50 Kipper [i] 18:55 Heidi [i] 19:15 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Prvá: SOŇA KOVAČEVIČOVÁ [i] 20:25 BRATISLAVSKÉ PONDELKY: Pasca [i] 21:50 HiSTORY [i] 22:00 Správy a komentáre [i] 22:25 GBS [i] 22:30 Sofiina voľba [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Správy a komentáre [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:15 ArtSpektrum [i] 02:20 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:45 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Vtierka Castle VII. 15 [i] 13:55 Neuveriteľné svetové talenty [i] 14:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 23:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 00:05 Bostonské zločiny III. 12 [i] 01:05 18 kolies spravodlivosti II. 15 [i] 02:05 KRIMI 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:10 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:55 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Zbohom, Slovensko! 6 [i] 06:15 Ničitelia mýtov II. 7 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Megapresuny 11,12 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VIII. 5 [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi IV. 4,5 [i] 13:05 Ničitelia mýtov III. 4 [i] 14:10 Profesionáli V.: Mikiho pes 16 [i] 15:05 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:05 Hviezdna brána 1/22 [i] 17:05 C.S.I.: Kriminálka New York II. 19,20 [i] 19:00 Simpsonovci XX. 21/21 [i] 19:35 Profesionáli V.: Miki hovorcom 17 [i] 20:30 Takmer vydaté [i] 22:25 OKTAGON MMA ZÁPASENIE [i] 23:35 Hviezdna brána 1/22 [i] 00:40 Profesionál II. 8/8 [i] 01:45 Ničitelia mýtov IV. 18 [i] 02:40 Profesionáli V.: Miki hovorcom 17 [i] 03:25 OKTAGON MMA ZÁPASENIE [i] 04:20 Megapresuny 12 [i] 04:40 Už dosť, šéfe! VIII. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 08:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 09:20 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 10:20 Tým Škorpion I. 15 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 12:15 Medium Ii. 15 [i] 13:15 Vražedná čísla VI. 3 [i] 14:10 Tým Škorpion I. 15 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 3 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 4 [i] 17:10 Medium Ii. 16 [i] 18:05 Tým Škorpion I. 16 [i] 19:00 Vražedná čísla VI. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 16 [i] 21:00 Tajnosti a lži II. 10 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 12 [i] 22:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 13 [i] 23:50 Medium Iii. 6 [i] 00:50 Tým Škorpion I. 11 [i] 01:45 Tým Škorpion I. 12 [i] 02:30 Medium Iii. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Výstřely ve tmě 13 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Chemické složení dělové koule 189 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 2 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nákup na safari 13 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 25 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Na úrovni 3 [i] 09:05 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Winsletová 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Pryč z oblaků 4 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Úplně mimo 15 [i] 11:40 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Ikony 80. let 1 [i] 12:35 Spravedlnost v temném lese (1. Řada): Tajemství narůstá 3 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Posedlí Chevy Shortbed z roku 1969, 1. část 9 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Chevy pickup, 2 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Prorezlé Camaro, 1 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nákup na safari 13 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 25 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Tak to dělají údržbáři! 4 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Na úrovni 3 [i] 18:05 Rození obchodníci - 5 nejoblíbenějších vozů (5. Řada): Ikony 80. let 1 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada) 17 [i] 19:30 Jak se to dělá (12. Řada): Karburátory 4 [i] 20:00 Dvojí přežití (6. Řada) 2 [i] 21:00 Americký Tarzan (1. Řada) 1 [i] 22:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 15 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Hříčky přírody 9 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada): Posádka válčí 12 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Veselé Vánoce, Kilcherovi 12 [i] 01:50 Dvojí přežití (6. Řada) 2 [i] 02:40 Americký Tarzan (1. Řada) 1 [i] 03:30 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 15 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): MGA - Kalifornie 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Rozsudek [i] 05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown IV [i] 09:45 Komik a jeho svět [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Já, Mattoni [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Buchty [i] 15:05 To je vražda, napsala II: Bývalá učitelka a spisovatelka [i] 15:55 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Rapl: Amok 9/13 [i] 21:05 Rozsudek [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:10 Na stopě [i] 23:35 Motiv III [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Kalendárium [i] 01:05 Kde bydlely princezny [i] 01:25 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:45 Sváteční slovo doktora Jaroslava [i] 02:50 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Uvězněni 1/6 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton IV 8/10 [i] 10:10 Kamera na cestách: Santorini, ostrov opředený legendami [i] 11:05 Všechny příští Černobyly [i] 11:55 Bonbónky světa [i] 12:15 Babylon [i] 12:40 Cesty víry: Pankáč v kostele [i] 13:10 Televizní klub neslyšících [i] 13:35 Československý filmový týdeník 1966 1118/2379 [i] 13:50 Zapomenuté výpravy: Sochařem v [i] 14:15 Země lidí [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:40 Letecké katastrofy: Cíl zničen [i] 16:25 Projekt ledovec [i] 17:20 Zkáza konvoje PQ 17 [i] 18:15 Trabantem z Austrálie do Asie: Mezi krokodýly 7/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Džunglí na osmitisícovku 7/7 [i] 19:40 Domov ve středu Evropy 7/13 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa - Hitler 2/2 [i] 21:00 Airbus A380 - Obr ve vzduchu [i] 22:00 Černý déšť [i] 00:00 Hlava 22 [i] 02:00 Queer: Veřejná tajemství [i] 02:25 Komenský by zaplakal [i] 02:50 V zajetí železné opony [i] 03:05 Zašlapané projekty [i] 03:25 Zatopené osudy [i] 03:40 Zůstat nebo odejít? [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Vesec u Sobotky [i] 04:45 Panství Downton IV 8/10 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3110 [i] 09:50 Comeback: Bejk [i] 10:25 Comeback: Křik kormorána [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa VIII 8 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Jsem na to sám 14 [i] 14:05 Beze stopy V: Odpočívej v pokoji 19 [i] 15:00 Beze stopy V: Na povrchu 20 [i] 16:00 Kriminálka Las Vegas XIV: Vražedné tahy [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3111 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Osmé nebe [i] 21:35 Okresní přebor: Konvoj 11 [i] 22:10 Okresní přebor: Láska 12 [i] 22:50 Lovci zločinců IV: Najdi a znič 19 [i] 23:45 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Anonymní násilníci 9 [i] 00:35 Beze stopy V: Odpočívej v pokoji 19 [i] 01:25 Beze stopy V: Na povrchu 20 [i] 02:15 Střepiny [i] 02:55 Kolotoč [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Jsem na to sám 14 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Jak Ferda Mravenec ke koníkovi přišel 6 [i] 06:35 Elfové: Draci v pasti čas je spasit 2/2 [i] 07:20 M*A*S*H 239 [i] 08:05 M*A*S*H 240 [i] 08:45 Přístav: Rallye Zátoka 75 [i] 10:10 Místo činu: Mnichov: Vysněný útěk 3 [i] 12:10 Siska III: Deset minut před půlnocí 8 [i] 13:35 Komisař Rex VII: Poštovní holubi 14 [i] 14:35 Castle na zabití VI: V utajení 12 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Sen jednoho léta [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:45 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Sex, láska a krutosti 55 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Cesty k úspěchu [i] 22:55 Jste to, co jíte [i] 00:10 Místo činu: Mnichov: Vysněný útěk 3 [i] 02:05 Siska III: Deset minut před půlnocí 8 [i] 03:05 Komisař Rex VII: Poštovní holubi 14 [i] 03:55 Jste to, co jíte [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 88-89/142 [i] 06:20 Zakázaná láska 38-39/158 [i] 08:30 Priatelia [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Inga Lindströmová: Úžasná Elin [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 120-121/238 [i] 16:40 Indická nevesta 357-358 [i] 17:30 Pestúnka Fran III. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Monk III. [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 91-92 [i] 22:40 Velvet III. 20 [i] 23:30 Odložený prípad VII. 15/22 [i] 00:25 Kráska a zviera I. 11/22 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:40 Pestúnka Fran III. [i] 02:25 Adela show [i] 02:50 Smotánka [i] 03:40 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Špinavej Joe0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 12:40 Na pokraji slávy0 [i] 14:45 Agent z Panamy0 [i] 16:40 Producenti0