Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 06:25 Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho [i] 07:20 Tučniaky z Madagaskaru 1/16 [i] 07:50 Tom a Jerry [i] 08:15 Scooby-Doo v tábore duchov [i] 09:50 Policajná akadémia: Moskovská misia [i] 11:30 CHART SHOW [i] 13:30 Atletiko Cvernofka [i] 14:30 Dobre vedieť! [i] 17:05 Hra o Niké [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:20 Odplata [i] 01:25 Kontraband [i] 03:20 Odplata [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 PARK [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Prečo [i] 07:05 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 07:10 Kipper [i] 07:20 Pingu [i] 07:30 Požiarnik Sam VIII.: Jupiter na úteku [i] 07:40 Prasiatko Peppa II: Polly na prázdninách [i] 07:45 Prasiatko Peppa II: Macko na výlete [i] 07:50 Garfield III. [i] 08:05 Lassie - Nové dobrodružstvá: Lavína [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Safari za kuchyňou: Ping a Pong 10/11 [i] 09:25 Autosalón [i] 09:50 Jazdi Hlavou: Zimné pneumatiky [i] 10:00 Alpy zhora: Hrady a jazerá [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:20 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Hotel Bertram [i] 14:55 Veľká zem [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II.: Zošalieme spolu! [i] 21:20 Billy Elliot [i] 23:00 Julie Lescautová IX.: Riziká povolania 2/4 [i] 00:30 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Hotel Bertram [i] 02:00 O 5 minút 12 [i] 03:10 Julie Lescautová IX.: Riziká povolania 2/4 [i] 04:40 Križovatky medicíny: Miluj a nechaj odísť 80 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Krasové poklady Slovenska: Demänovský kras [i] 06:20 Krasové poklady Slovenska: Slovenský raj, Dobšinská ľadová jaskyňa [i] 06:45 Nivou Záhoria [i] 07:10 Cyklopotulky [i] 07:20 Slovenské hrady objektívom: Hrad Červený kameň objektívom Jeny Šimkovej [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 10:05 Test magazín: Test magazín: Obsah soli v chlebe [i] 10:20 Roma spirit 2015 [i] 11:45 Família: Família - Dám na teba pozor [i] 12:15 Amálka, ja sa zbláznim! [i] 13:20 Orientácie [i] 14:00 Herecké legendy: Viliam Záborský [i] 14:15 Gábor Vlkolinský [i] 15:20 Chvíľka poézie: Ó,mojej matky reč je krásota [i] 15:30 (Ne)celebrity: Peter Karpinský [i] 15:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Imricha Béreša [i] 16:10 Televízia za dverami: Obrázok za obrázkom [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Sága rodu Forsytovcov 8 [i] 20:40 Čo mi otec narozprával [i] 22:20 Zlaté teľa [i] 01:05 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 NOVINY TV JOJ 06:00 KRIMI 06:35 NOVINY TV JOJ 07:25 Malý Manhattan [i] 09:25 Mestečko záhad [i] 10:15 NOVÁ ZÁHRADA [i] 11:10 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:55 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 13:00 Skyfall [i] 16:10 Kuriér 2 [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:40 Gangster KA [i] 01:00 Takmer vydaté [i] 02:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 03:35 POSTAVÍME, OPAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 04:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Prvé oddelenie [i] 05:40 Ničitelia mýtov II. 5,6 [i] 07:35 Klenot TV [i] 08:55 Prvé oddelenie [i] 09:45 Simpsonovci XX. 20 [i] 10:10 X Factor Veľká Británia XIII. 15,16 [i] 14:05 "Správna päťka" [i] 16:00 Zbohom, Slovensko! 6 [i] 17:40 Tajná zbraň [i] 19:40 Ninja Factor USA IV. 12 [i] 20:30 Ľadová katastrofa [i] 22:20 Vražedná opatrovateľka [i] 00:00 Tajná zbraň [i] 02:00 "Správna päťka" [i] 03:25 Ničitelia mýtov IV. 17 [i] 04:15 Črepiny [i] 04:45 Prvé oddelenie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 12 [i] 07:15 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 08:15 Profil zločinu V. 5 [i] 09:20 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 10:15 Tým Škorpion I. 11 [i] 11:10 Tým Škorpion I. 12 [i] 12:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 5 [i] 13:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 6 [i] 14:00 Vlčí mládě V. 5 [i] 14:55 Vlčí mládě V. 6 [i] 15:50 Rex Special Unit Ii. 3 [i] 16:50 Rex Special Unit Ii. 4 [i] 17:50 Falco Ii. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 21:00 Poznáš, až to přijde? 1 [i] 23:15 Tajnosti a lži II. 6 [i] 00:15 Vzpomínky IV. 9 [i] 01:10 Poznáš, až to přijde? 1 [i] 03:15 Tajnosti a lži II. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Extrémní přepravci (1. Řada) 8 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 16 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zrezivělé Camaro z roku 1967, 2. část 12 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): Super Impala 2 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada): Desoto Firedome 8 [i] 09:05 Velká láska k autům (2. Řada): Velká láska k autům, 2. řada 1 [i] 09:55 Království skládek (2. Řada) 8 [i] 10:50 Aljašská železnice (3. Řada): Kolaps 8 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 9 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 10 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Odsouzen k záhubě 7 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Vydělávat není snadné 8 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Králičí sázky 5 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 6 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Žihadlo Stingray 22 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Parádní kára 23 [i] 15:20 Extrémní přepravci (1. Řada) 6 [i] 16:15 Sydney Harbour (1. Řada) 1 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Chevrolet Camaro 2 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Porsche Panamera 3 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Messerschmitt KR200 15 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada): Výstřely ve tmě 13 [i] 20:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 4 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada): Tma a světlo 6 [i] 22:00 Náš člověk v Lotyšsku [i] 23:00 Nazí a vystrašení (2. Řada): Cesta ke spáse 4 [i] 00:00 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 3 [i] 01:50 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 4 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada): Tma a světlo 6 [i] 03:30 Náš člověk v Lotyšsku [i] 04:20 Nazí a vystrašení (2. Řada): Cesta ke spáse 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Žiješ jenom 2x [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:45 Naděje má hluboké dno [i] 08:05 Úsměvy Oldřicha Lipského [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Varieté 10/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O království z nudlí a štěstí bez konce [i] 14:05 Světýlka z blat [i] 15:00 Tažní ptáci [i] 16:45 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin 2 [i] 21:00 KOSMO: Sumec nemá kníry 1/5 [i] 21:39 Výsledky losování Šťastných 10 21:40 168 hodin [i] 22:10 Sametoví vrazi 1/2 [i] 23:25 Komisař Moulin [i] 01:00 Manéž Bolka Polívky [i] 02:10 Banánové rybičky [i] 02:40 Hobby naší doby [i] 03:10 13. komnata Jany Fořtové [i] 03:35 Sváteční slovo doktora Jaroslava Maxmiliána Kašparů [i] 03:40 Žito [i] 04:00 V kondici [i] 04:20 Na forbíně TM [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Benedikto! aneb Jak jsme vítali [i] 05:30 10 % Afriky [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:40 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1118/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Když byla v Praze neděle... [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Sokolové 8/44 [i] 10:05 Válečné projekty Třetí říše: Nacistická pevnost Berlín 6/6 [i] 10:50 Postřehy Karla Kyncla [i] 10:55 Nedej se [i] 11:50 Chcete mě? [i] 12:15 Neznámá Země: Vnitřní zeměpis [i] 12:35 Sváteční slovo doktora Jaroslava [i] 12:40 Křesťanský magazín [i] 13:10 Uchem jehly [i] 13:35 Cesty víry: Pankáč v kostele [i] 14:05 Štíty království českého: Co všechno hrad byl 8/10 [i] 14:30 Na plovárně s Františkem Kinským [i] 15:00 Na cestě po západní Ugandě [i] 15:30 Rozluštěné poklady: Chufuova pyramida [i] 16:20 V kruhu znovuzrození [i] 17:20 Trabantem z Austrálie do Asie: Na jiné planetě 7/12 [i] 17:50 Záchrana zvířecích sirotků 3/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Sochařem v [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Smrt darebáka [i] 22:05 Hlava 22 [i] 00:05 Starobylá tetování [i] 01:35 Most II 8/10 [i] 02:35 Bedekr III. [i] 03:00 O lidové hračce [i] 03:20 Ochotníci z Boleradic [i] 03:35 Hraje vám... kapela Vracovjáci [i] 04:05 Hledání pevného bodu [i] 04:35 Koně v Brně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 06:00 Lišákoviny [i] 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě 20 [i] 06:35 Král džungle II 16 [i] 07:05 Jen počkej, zajíci! 4 [i] 07:15 Příběhy Toma a Jerryho II 10 [i] 07:40 Lví hlídka 2 [i] 08:05 Víkend [i] 09:05 První krok: Ber nebo nech být 2 [i] 10:30 Maturiťák [i] 12:35 Profesor v ringu [i] 14:45 Půl domu bez ženicha [i] 16:30 Prázdniny pro psa [i] 18:10 Comeback: Zabijačka [i] 18:50 Comeback: Sulc [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:45 Střepiny [i] 23:20 Poldové [i] 01:25 Beze stopy V: V hlubině moře 17 [i] 02:15 Hvězdná párty [i] 03:10 Volejte Novu [i] 03:55 První krok: Ber nebo nech být 2 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Ferda Mravenec: O Broukovi Pytlíkovi a o tom, jak... 5 [i] 07:10 Elfové [i] 07:45 Elfové: Draci v pasti čas je spasit 1/2 [i] 08:15 M*A*S*H 238 [i] 08:50 M*A*S*H 239 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Největší tankové bitvy I: El Alamein 3 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 13:50 Chalupáři: Režisér 8 [i] 14:55 Vraždy v Midsomeru IX: Hon na lišku [i] 17:10 Pečeme podle hvězd [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Polda: Probuzení 1 [i] 21:30 Vylomeniny [i] 22:25 Nebezpečný internet [i] 00:20 Komplikace: Infekce 2 [i] 01:15 Legenda: Střípky pravdy 9 [i] 02:10 Big Ben II: Smrt kněze 10 [i] 04:00 Na vlnách lásky [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 Katie Ffordová: Matkina túžba [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 11:35 Roztomilé mrchy IV. 20-21/25 [i] 13:55 Odložený prípad VII. 13-14/22 [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Nebo nad Cornwallom [i] 17:45 Dom pri jazere [i] 20:00 Stratení v mori [i] 22:15 Vráť mi moje dieťa [i] 00:15 Stratení v mori [i] 02:30 Dom pri jazere [i] 04:00 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Hledá se Jackie Chan0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Lháři0 [i] 13:45 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 15:30 Suprhrdina0 [i] 16:55 Špinavej Joe0 [i] 18:25 Na pokraji slávy0 [i] 20:30 Agent z Panamy0 [i] 22:20 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy0 [i] 00:00 Spirit0 [i] 01:40 Dom Hemingway0 [i] 03:10 Měsíc 440 [i] 04:45 Správce statku0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Stolní tenis [i] 12:30 Watts [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:30 Alpské lyžování [i] 18:00 Závody GT [i] 18:30 Závody GT [i] 18:45 Alpské lyžování [i] 20:10 Zprávy [i] 20:15 Cyklistika [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Fotbal [i] 23:55 Zprávy [i] 00:00 Cyklistika [i] 01:30 Alpské lyžování [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 04:30 Cyklistika [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velké fotbalové úspěchy 5 [i] 05:30 Mravenci vědí všechno 9 [i] 05:45 Mravenci vědí všechno 10 [i] 06:00 Krvelačné rostliny 2 [i] 07:00 Májská Atlantida0 [i] 08:00 Divoká planeta: Severní amerika 2 [i] 09:00 Attenborough: 60 let v divočině 1 [i] 10:00 Pěšky podél Nilu 4 [i] 11:00 Potravinoví inspektoři 3 [i] 11:30 Potravinoví inspektoři 4 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 6 [i] 13:00 Lovci vojenských pokladů 2 [i] 14:00 Tajemství Země II 8 [i] 14:50 Tajemný svět kvantové fyziky 2 [i] 16:00 Nejúspěšnější projekty 6 [i] 17:00 Závod o Bílý dům 3 [i] 17:55 Špioni za 2. světové války: Dvojitý agent 4 [i]