Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Priatelia Toma a Jerryho I. [i] 06:20 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:15 Tom a Jerry [i] 07:45 Prasiatko Babe v meste [i] 09:30 Kredenc [i] 10:05 Teória veľkého tresku VI. 24/24 [i] 10:30 Teória veľkého tresku VII. 1/24 [i] 11:00 Modrý blesk [i] 13:10 Pomstiteľ bez mena [i] 15:25 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Nebezpečný náklad [i] 22:35 Kontraband [i] 00:50 Ostrov [i] 03:50 Nebezpečný náklad [i] 04:15 Susedské prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:15 Góly - body - sekundy [i] 06:30 Počasie [i] 06:35 Prečo [i] 06:45 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 06:55 Kipper [i] 07:00 Heidi [i] 07:25 Pingu [i] 07:30 Požiarnik Sam VIII.: Miliónty zákazník [i] 07:40 Prasiatko Peppa II: Bublinky [i] 07:50 Prasiatko Peppa II: Slonica Emily [i] 07:55 Garfield III. [i] 08:10 Lassie - Nové dobrodružstvá: Vlčia svorka [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 09:55 Robin Hood II: Detstvo 3/13 [i] 10:40 PARK [i] 11:30 Hudba Made in Slovakia: JIMMY PÉ & NVMERI [i] 11:55 On air [i] 12:30 Na krok od neba II. 8/16 [i] 13:35 Eleonóra, maskovaná pomstiteľka [i] 15:15 Zlaté časy [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Liptovská Teplička [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Strom želaní [i] 21:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nová priateľka [i] 22:00 Neskoro večer [i] 22:50 Ray Donovan: Bridget 8/12 [i] 23:45 Hudba Made in Slovakia: JIMMY PÉ & NVMERI [i] 00:10 Strom želaní [i] 01:10 Eleonóra, maskovaná pomstiteľka [i] 02:50 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Nová priateľka [i] 03:25 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 04:05 Nebíčko v papuľke: Jablková chuť Hontu [i] 04:35 Robin Hood II: Detstvo 3/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy RTVS z regiónov [i] 06:20 Kvarteto [i] 06:50 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Motorkári [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Energetika [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Slovenské hrady objektívom: Hrad Červený kameň objektívom Jeny Šimkovej [i] 09:05 Cyklopotulky [i] 09:20 HiSTORY [i] 09:25 Noc v archíve: Bratislava v archíve [i] 10:25 Generácia [i] 10:50 Cesta [i] 11:20 Svet podľa Zdenky [i] 11:35 Paralympijský magazín [i] 12:05 VAT: Lakovanie karosérií automobilov [i] 12:30 Spektrum vedy: Moderné využitie fluoridových tavenín [i] 12:55 ZvedaVEC: Počítačová bezpečnosť [i] 13:15 Kapura [i] 14:00 Farmárska revue [i] 14:25 Ryby, rybky, rybičky [i] 14:50 Test magazín: Test magazín: Obsah soli v chlebe [i] 15:00 Slovak Press Photo - galavečer [i] 15:30 Z Medzeva do Kanady [i] 16:10 Magazín Ligy majstrov [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga: MFK Ružomberok - MŠK Žilina [i] 19:00 Večerníček: Prečo [i] 19:05 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 19:15 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - KULI OPRAVÁR [i] 19:20 Kipper [i] 19:25 Zázračný miniateliér [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Imricha Béreša [i] 20:15 Tri sezóny v pekle [i] 22:05 Fargo II 8/10 [i] 23:05 Od veci [i] 23:30 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Nočný vrah [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY TV JOJ 06:45 KRIMI 07:15 NOVINY TV JOJ 08:10 Sníček [i] 08:20 Zabi nudu! [i] 08:35 Káčerovo II. [i] 09:25 Simpsonovci XVIII. 4,5 [i] 10:20 Ninja Factor USA IV. [i] 12:05 Ja, zloduch! [i] 14:10 Rande v Ríme [i] 16:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:30 NAŠI: Nikto nie je dokonalý [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Skyfall [i] 23:55 Rituál [i] 02:05 NOVINY TV JOJ 03:00 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 04:05 NAŠI [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 Ničitelia mýtov II. 3,4 [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 09:50 NOVÉ BÝVANIE [i] 10:50 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 7 [i] 12:00 Najlepšie torty 3 [i] 13:00 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VII. 1,2/12 [i] 14:55 Výhra mi zmenila život 6 [i] 15:50 Traja hlupáci [i] 17:50 Hotelové Áno, šéfe! II. 2,3 [i] 19:40 Hoď svišťom 4 [i] 20:30 Rande v Ríme [i] 22:20 Traja hlupáci [i] 00:20 Černobyľské denníky [i] 02:05 Ničitelia mýtov IV. 16 [i] 02:55 Hoď svišťom 4 [i] 03:30 Črepiny [i] 04:30 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Tým Škorpion I. 11 [i] 08:05 Tým Škorpion I. 12 [i] 09:05 Falco Ii. 2 [i] 10:15 Poslové I. 13 [i] 11:10 Rex Special Unit Ii. 3 [i] 12:10 Rex Special Unit Ii. 4 [i] 13:10 Vzpomínky IV. 9 [i] 14:10 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 9 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA II. 10 [i] 17:10 Profil zločinu V. 5 [i] 18:15 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 5 [i] 19:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 6 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 21:00 Myšlenky zločince X. 1 [i] 22:00 Myšlenky zločince X. 2 [i] 22:55 Faster 1 [i] 00:50 Poslové I. 13 [i] 01:45 Tělo jako důkaz I. 6 [i] 02:30 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada) 16 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Teploměry 3 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 15 [i] 06:25 Záchrana statku (1. Řada): Opuštěni a osamělí 2 [i] 07:15 Poslední obyvatelé Aljašky (1. Řada): Konec temnoty 8 [i] 08:10 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Odvážné nové McCarthy 16 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Nákup v Louisianě 9 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Výprava do Missouri 10 [i] 09:55 Poklady z garáží (3. Řada) 10 [i] 10:20 Poklady z garáží (3. Řada) 11 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Nesmírné zisky 3 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Buben za hubičku 4 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Paulova snaha získat všechno 19 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Médium vyvedené z míry 20 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dost s kouřením 21 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Nejhorší nejlepší chlap 22 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Kulhaví, nemocní a potrhlí 23 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Bedny a očekávání 24 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada) 5 [i] 15:20 Bezplatná jízda (1. Řada) 6 [i] 16:15 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (1. Řada) 4 [i] 17:10 Mimořádné projekty (7. Řada): Jak zachránit Austrálii před suchem 5 [i] 18:05 Znalec motorů Jimmy de Ville (1. Řada): Rolls Royce Viper Turbojet 4 [i] 19:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 8 [i] 20:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i] 21:00 Sydney Harbour (1. Řada) 1 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 12 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Jsi na nic 21 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada): Slepá strana 21 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada): Podlaha pro přátele 22 [i] 00:00 Co se dělo dál? (2. Řada) 13 [i] 00:30 Co se dělo dál? (2. Řada) 14 [i] 00:55 Co se dělo dál? (2. Řada) 15 [i] 01:25 Co se dělo dál? (2. Řada) 16 [i] 01:50 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i] 02:40 Sydney Harbour (1. Řada) 1 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada) 12 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Jsi na nic 21 [i] 04:20 Likvidátor (4. Řada): Slepá strana 21 [i] 04:45 Likvidátor (4. Řada): Podlaha pro přátele 22 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:30 Polopatě [i] 07:25 Svědectví čarovného zvonu [i] 08:00 Taková normální rodinka: Záletník 7/8 [i] 08:45 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 08:50 Milí Bakaláři [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:10 Otec Brown IV [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O houbovém Kubovi a princi [i] 13:55 O líné Nitce a prstýnku s rubínem [i] 14:30 Naděje má hluboké dno [i] 15:55 Být, či nebýt? [i] 16:55 Hercule Poirot XIII [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 21:55 Světlo pro Světlušku [i] 23:14 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 23:15 Svatba [i] 00:15 Bolkoviny [i] 01:10 Banánové rybičky [i] 01:45 Na forbíně TM [i] 02:30 Chalupa je hra [i] 03:10 Sama doma [i] 04:45 V kondici [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Panství Downton IV 7/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:40 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Panenko skákavá! [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Tisíc let české myslivosti 4/9 [i] 10:50 Letecké katastrofy: Cíl zničen [i] 11:40 Vláda: Státní návštěva 6/30 [i] 12:40 Apokalypsa - Hitler 1/2 [i] 13:35 Babylon [i] 14:05 Dej si pozor, La Toure! [i] 15:30 Bedekr III. [i] 16:00 Země lidí [i] 16:55 Kamera na cestách: Santorini, ostrov opředený legendami [i] 17:50 Zázračná planeta: Tygři v domě 4/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Japonské vládkyně moře [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mission: Impossible III [i] 22:05 Kill Bill [i] 23:55 Most II 8/10 [i] 00:55 Ve jménu vlasti IV: Od A k B a zase zpátky 6/12 [i] 01:45 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Džunglí na osmitisícovku 7/7 [i] 02:25 Cesty víry: Důstojný život [i] 02:50 Slavíček z Podluží [i] 03:10 Uchem jehly [i] 03:35 Příběhy obrácení [i] 04:05 Nejznámější Čech - Jan Nepomucký [i] 04:55 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:10 Lišákoviny [i] 06:20 Jake a piráti ze Země Nezemě 19 [i] 06:45 Král džungle II 15 [i] 07:15 Jen počkej, zajíci! 3 [i] 07:30 Příběhy Toma a Jerryho II 9 [i] 07:55 Lví hlídka 1 [i] 08:15 Tvoje tvář má známý hlas [i] 10:55 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:30 Tipy ptáka Loskutáka [i] 13:45 Jantarová komnata [i] 16:00 Jsem číslo čtyři [i] 18:10 Comeback: Třinácté pivo [i] 18:50 Comeback: Obraz paní Rybkové [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Tajemná komnata [i] 23:30 Expresní zásilka [i] 01:15 Jantarová komnata [i] 03:40 Prásk [i] 04:10 Ordinace v růžové zahradě: Všechno je pryč 13 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Ferda Mravenec: O tom, jak cvrčkovi nehrála televize 4 [i] 06:55 Elfové [i] 07:30 M*A*S*H 238 [i] 08:10 Autosalon [i] 09:15 Autosalon Extra 09:40 Dr. Dokonalý: Milosrdná smrt 8 [i] 10:40 Taková normální Sonntagovic rodinka [i] 12:45 Big Ben II: Smrt kněze 10 [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 17:00 Karolína, domácí kuchařka [i] 17:35 Prostřeno! Poslední večeře [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Padesátka [i] 22:20 Ranaři [i] 00:40 Psycho III [i] 02:35 Vraždy v Midsomeru IX: Láska až za hrob [i] 04:10 Lotta a šťastná budoucnost [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Andre [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:35 Rebelka z predmestia II. 21-22/22 [i] 12:10 Doktorka Zoe III. 1/22 [i] 13:45 Odložený prípad VII. 11-12/22 [i] 15:40 Denník šialenej manželky [i] 17:55 Spoveď mladej nevesty [i] 20:00 Inga Lindströmová: Úžasná Elin [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Svadba plná zmätkov [i] 00:00 Dom pri jazere [i] 02:05 Spoveď mladej nevesty [i] 03:30 Príbehy o láske: Túžba za domovom [i] 04:55 Frasier [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 12 [i] 06:00 Big Screen 13 [i] 06:30 Krokodýlové z předměstí 30 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 14 [i] 12:25 Philomena0 [i] 14:05 Hledá se Jackie Chan0 [i] 15:40 Lháři0 [i] 17:20 Po stopách Marsupilamiho0 [i] 19:05 Suprhrdina0 [i] 20:30 Spirit0 [i] 22:10 Věc: Počátek0 [i] 23:50 Šestý den0 [i] 01:45 Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy0 [i] 03:20 Casanova0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Cyklistika [i] 07:00 Tenis [i] 08:30 Cyklistika [i] 09:45 Alpské lyžování [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Alpské lyžování [i] 12:45 Alpské lyžování [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Tenis [i] 17:00 Alpské lyžování [i] 18:25 Zprávy [i] 18:30 Cyklistika [i] 19:00 Cyklistika [i] 22:25 Zprávy [i] 22:30 Alpské lyžování [i] 23:00 Závody GT [i] 23:45 Cyklistika [i] 00:45 Alpské lyžování [i] 01:30 Cyklistika [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Cyklistika [i] 04:00 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velké fotbalové úspěchy 4 [i] 05:30 Mravenci vědí všechno 7 [i] 05:45 Mravenci vědí všechno 8 [i] 06:00 Krvelačné rostliny 1 [i] 07:00 Národní park Serengeti: mláďata v ohrožení0 [i] 08:00 Divoká planeta: Severní amerika 1 [i] 09:00 Skrytá království 3 [i] 10:00 Pěšky podél Nilu 3 [i] 11:00 Potravinoví inspektoři 1 [i] 11:30 Potravinoví inspektoři 2 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 5 [i] 13:00 Lovci vojenských pokladů 1 [i] 14:00 Tajemství Země II 7 [i] 14:50 Tajemný svět kvantové fyziky 1 [i] 16:00 Nejúspěšnější projekty 5 [i] 17:00 Válka v oblacích 3 [i] 18:00 Špioni za 2. světové války: Mafiánská spojka 3 [i] 19:00 10 věcí, které nevíte: BÍLÝ DŮM 1