TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 17-18/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:50 CHART SHOW [i] 23:55 Top Aplikácie [i] 00:10 Pomstiteľ [i] 02:20 Lovec zločincov II. 4/22 [i] 03:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 17/24 [i] 04:15 Susedské prípady [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Križovatky medicíny: Koža 79 [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Bukové pralesy, Nemecko [i] 08:40 Poklady sveta VI.: Bruegge, Belgicko [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Námorná zmluva 3/13 [i] 10:05 Policajné oddelenie: Vinný, alebo nevinný? 32 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Svet v obrazoch [i] 14:25 Strom želaní [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Pruská záhrada, Nemecko [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Sardínia [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Osamelá cyklistka 4/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:50 Večerné správy RTVS [i] 22:05 Letisko [i] 00:15 Nikto nie je dokonalý [i] 01:25 Letisko [i] 03:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Lítium - revolúcia? [i] 06:00 Cesty do školy: 11.Jusef, Predjordánsko [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Heidi [i] 07:45 Kipper [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ROZPRÁVKY O PSÍČKOVI A MAČIČKE [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 10:00 Zastretý farebný svet 2/2 [i] 11:10 Čepenie nevesty [i] 11:30 Obedníček: Prečo [i] 11:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIZÁVITKY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Letokruhy [i] 13:10 Orientácie [i] 13:40 Umenie [i] 14:05 Festivaly 2016: POHODA [i] 14:30 Highlighty Európskej ligy [i] 15:20 Tvárou v tvár [i] 15:50 (Ne)celebrity: Anton Sabucha [i] 15:55 (Ne)celebrity: Alexander Daško [i] 16:05 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Na inej planéte [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Palmyra - kráľovná púšte [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Prečo [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - ROZPRÁVKY O PSÍČKOVI A MAČIČKE [i] 18:50 Kipper [i] 18:55 Heidi [i] 19:15 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Família: Família - Dám na teba pozor [i] 20:15 Tisícročná včela: Otec [i] 21:10 Kríž cti [i] 22:50 Schengenský orchester [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 23:50 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Správy - Hírek [i] 00:30 ArtSpektrum [i] 00:35 Správy - Hírek [i] 00:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:25 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Vtierka Castle VII. 14 [i] 13:55 Kosti IV. 8 [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Kuriér 2 [i] 22:20 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:30 Vražedná opatrovateľka [i] 01:10 Černobyľské denníky [i] 03:00 NOVINY TV JOJ 03:40 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 TOP STAR [i] 05:35 Ničitelia mýtov IV. 14 [i] 06:15 Ničitelia mýtov II. 2 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Megapresuny 9,10 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VIII. 4 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 14 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 11 [i] 13:15 Ničitelia mýtov III. 3 [i] 14:20 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 15:15 Simpsonovci XX. 19 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Kúzla Davida Blainea: Závrat [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 3/25 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XII. 1/22 [i] 19:05 Simpsonovci XX. 20 [i] 19:35 Profesionáli IV.: Mikiho pes 16 [i] 20:30 Čaro prítomného okamihu [i] 22:30 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 1,2/12 [i] 23:35 Črepiny [i] 01:00 Ničitelia mýtov IV. 15 [i] 02:05 Profesionáli IV.: Mikiho pes 16 [i] 02:45 Californication - Orgie v Kalifornii VII. 1,2/12 [i] 03:40 Črepiny [i] 04:40 TOP STAR [i] 04:55 Ničitelia mýtov IV. 15 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 08:25 Tajemství Pravdy II. 21 [i] 09:25 Tajemství Pravdy II. 22 [i] 10:25 Tým Škorpion I. 14 [i] 11:20 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 12:20 Medium Ii. 10 [i] 13:20 Vražedná čísla VI. 2 [i] 14:15 Tým Škorpion I. 14 [i] 15:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 1 [i] 16:10 Námořní vyšetřovací služba LA I. 2 [i] 17:10 Medium Ii. 15 [i] 18:10 Tým Škorpion I. 15 [i] 19:10 Vražedná čísla VI. 3 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 15 [i] 21:00 Faster 1 [i] 22:55 Profil zločinu VI. 7 [i] 00:10 Od soumraku do úsvitu I. 1 [i] 01:10 Faster 1 [i] 02:55 Profil zločinu VI. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada) 15 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Vyprošťovací nůžky 2 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Ať žijí rošťárny 188 [i] 06:50 Jak to dělají? (13. Řada) 1 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Úplně bez sebe 12 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 24 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Král šrotu 2 [i] 09:05 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Kate Hudsonová 3 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Ošetření rány 3 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Apache/cesta k chopperu živě - 2 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Archivní záběry 15 [i] 12:35 Hon na nestvůry (1. Řada): Obří tuňák 2 [i] 13:30 Říční monstra (8. Řada) 6 [i] 14:25 Říční monstra (7. Řada): Mekongská nestvůra 1 [i] 15:20 Říční monstra (7. Řada): Najsmrtonosnije u Africi 2 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Úplně bez sebe 12 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 24 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Kdo chce být miliardářem? 3 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Král šrotu 2 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Archivní záběry 15 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada) 16 [i] 19:30 Jak se to dělá (12. Řada): Teploměry 3 [i] 20:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 1 [i] 21:00 Berte to jako varování (4. Řada): Muž vs. příroda 3 [i] 22:00 Záhadná Země (2. Řada): Tajemství nebezpečné hory 2 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Vládci vesmíru 8 [i] 00:00 Teleskop [i] 00:55 Sydney Harbour (1. Řada) 1 [i] 01:50 Extrémní přepravci (1. Řada) 1 [i] 02:40 Berte to jako varování (4. Řada): Muž vs. příroda 3 [i] 03:30 Záhadná Země (2. Řada): Tajemství nebezpečné hory 2 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Ford F100 - Seattle 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:55 Reportéři ČT [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Farmářská jízda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Já, Mattoni [i] 21:05 13. komnata Jany Fořtové [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Všechnopárty [i] 22:30 Kolo plné hvězd [i] 23:25 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:10 AZ-kvíz [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Panství Downton IV 6/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton IV 7/10 [i] 09:50 Rozpad kontinentů [i] 10:45 Cestománie [i] 11:15 Postřehy odjinud [i] 11:20 S kuchařem kolem světa: Indie [i] 12:15 Turnov - srdce Českého ráje, město drahokamů a českého granátu [i] 12:40 Krkonošský příběh [i] 13:05 Záchrana zvířecích sirotků 2/3 [i] 13:55 Chcete mě? [i] 14:25 Špion II: Krycí název: Životní volby 1/11 [i] 14:45 Vzhůru dolů! [i] 15:05 Nové hranice létání [i] 16:00 Válečné projekty Třetí říše: Nacistická pevnost Berlín 6/6 [i] 16:45 Zapomenuté oběti 2/2 [i] 17:35 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Džunglí na osmitisícovku 7/7 [i] 18:15 Štíty království českého: Čas hojnosti 7/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:25 Na pomoc životu - transplantace [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Tygři v domě 4/4 [i] 21:00 Pan Selfridge IV 7/10 [i] 21:50 Věž 1/2 [i] 23:15 Uvězněni 1/6 [i] 00:10 Californication VII: Půl hodinky, možná míň 8/12 [i] 00:35 Pološero - Ich bin Youtuber [i] 01:05 Babylon [i] 01:30 Chcete je? [i] 01:35 Náš venkov: Život na safari [i] 02:05 Začalo to na Maninách [i] 02:30 Roztančená paleta [i] 02:50 Uchem jehly [i] 03:15 Příběhy obrácení [i] 03:40 Defilé 2005 [i] 04:35 Cesta "domů" [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3109 [i] 09:40 Ordinace v růžové zahradě 2: Čenda má problém 682 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VIII 7 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Všechno je pryč 13 [i] 14:05 Beze stopy V: V hlubině moře 17 [i] 15:00 Beze stopy V: Kontakty 18 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XIV: Prodejná láska [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3110 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák 2 [i] 22:15 Konečná [i] 00:15 Noc filmových nadějí [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Jak Ferda neměl deštník a jak... 3 [i] 06:35 Nexo Knights: Moc a magie [i] 07:20 M*A*S*H 236 [i] 08:10 M*A*S*H 237 [i] 08:45 Mordparta: Kořist 8 [i] 10:10 Místo činu: Mnichov: Volný pád 2 [i] 12:10 Siska III: Druhá smrt Maxe Hollera 7 [i] 13:35 Komisař Rex VII: Ukradená mumie 13 [i] 14:35 Castle na zabití VI: V žáru 11 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Cesta za štěstím [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Rallye Zátoka 75 [i] 21:40 Mr. & Mrs. Smith [i] 00:15 Místo činu: Mnichov: Volný pád 2 [i] 02:05 Siska III: Druhá smrt Maxe Hollera 7 [i] 03:05 Komisař Rex VII: Ukradená mumie 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 86-87/142 [i] 06:25 Zakázaná láska 37/158 [i] 07:05 Velvet III. 19 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 89-90 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 118-119/238 [i] 16:45 Indická nevesta 355-356 [i] 17:35 Pestúnka Fran III. [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk III. [i] 20:30 Ľadové sny [i] 22:30 Sherlock a Watsonová III. 1-2/24 [i] 00:20 Kráska a zviera I. 10/22 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:45 Pestúnka Fran III. [i] 02:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 02:55 Sherlock a Watsonová III. 1-2/24 [i] 04:15 Smotánka [i] 04:55 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Big Screen 9 [i] 06:00 Big Screen 10 [i] 06:30 Krokodýlové z předměstí 20 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 11 [i] 12:25 Krokodýlové z předměstí 30 [i] 13:50 Merlinův učeň0 [i] 15:25 Merlinův učeň0 [i] 17:00 Astronaut0 [i] 18:50 Philomena0