Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:05 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 15-16/24 [i] 15:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 21:40 Atletiko Cvernofka [i] 22:45 Kredenc [i] 23:55 Odložený prípad I. 12/23 [i] 00:55 Lovec zločincov II. 3/22 [i] 01:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 15-16/24 [i] 03:20 NCIS: Los Angeles IV. 10/24 [i] 04:00 Svokra [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Križovatky medicíny: Ťažká váha 76 [i] 05:45 Križovatky medicíny: Nádor 77 [i] 06:35 Správy RTVS "N" [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Corvey - medzi nebom a zemou, Nemecko [i] 08:50 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Tancujúci muži 2/13 [i] 09:55 Policajné oddelenie: Hodiny beznádeje 31 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Pomýlení 31/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Bukové pralesy, Nemecko [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Bruegge, Belgicko [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Námorná zmluva 3/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Zlaté časy [i] 21:30 Ako sa Vinco zaťal [i] 22:50 Na krok od neba II. 8/16 [i] 23:45 Policajné oddelenie: Hodiny beznádeje 31 [i] 00:40 Lekári: Pomýlení 31/65 [i] 01:25 Ako sa Vinco zaťal [i] 02:45 Slovensko v obrazoch [i] 03:05 Svet v obrazoch [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Križovatky medicíny: Džínsológia 78 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 10. Olivier, Marie a Véronique, Mali [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Heidi [i] 07:45 Kipper [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - NEW TOY [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Maďarský magazín [i] 10:00 Zastretý farebný svet 1/2 [i] 11:10 Cesty za folklórom: Krivany [i] 11:30 Obedníček: Prečo [i] 11:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLISMOOTHIE [i] 12:00 V šere horských smrečín [i] 12:30 Vínne cesty Slovenska: Turnianska vínna cesta I. [i] 13:00 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a polárna líška [i] 13:50 Zatočte s osteoporózou, skôr než vás zlomí [i] 14:30 Kinorama [i] 15:00 Pred kamerou,za kamerou: Príbeh architekta [i] 15:30 Rómsky magazín [i] 15:55 Cesty do školy: 11.Jusef, Predjordánsko [i] 16:30 Test magazín: Pomarančové džúsy [i] 16:40 Energetika [i] 16:55 Národnostné správy [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Aleppo - tisíc a jeden bazár [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Prečo [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLISAYING - vtipná angličtina - NEW TOY [i] 18:50 Kipper [i] 18:55 Heidi [i] 19:15 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Moja diagnóza: Vyrovnaná so životom (Skolióza) [i] 20:10 VAT: Lakovanie karosérií automobilov [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Manchester United - Fenerbahce Istanbul [i] 23:00 Lítium - revolúcia? [i] 23:55 Polícia [i] 00:05 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Používanie slúchadiel v premávke [i] 00:10 Profesionál [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Národnostné správy [i] 01:20 Správy - Hírek [i] 01:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 NOVINY TV JOJ 07:30 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Vtierka Castle VII. 13 [i] 13:55 Kosti IV. 7 [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Domáci miláčikovia [i] 21:30 INKOGNITO [i] 22:50 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:50 Bostonské zločiny III. 11 [i] 00:50 18 kolies spravodlivosti II. 14 [i] 01:50 KRIMI 02:20 NOVINY TV JOJ 03:10 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:45 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Ničitelia mýtov IV. 13 [i] 06:15 Ničitelia mýtov II. 1/26 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Megapresuny 7,8 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VIII. 3 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 13 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 10 [i] 13:15 Ničitelia mýtov III. 2 [i] 14:20 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 15:15 Simpsonovci XX. 18 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:10 Kúzla Davida Blainea: Mágia na ulici [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 2/25 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 24/24 [i] 19:05 Simpsonovci XX. 19 [i] 19:35 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 20:30 Ja, zloduch! [i] 22:30 Letecké katastrofy XIII. 3 [i] 23:30 Kúzla Davida Blainea: Uväznený v ľade [i] 00:30 Prostitútky 2 [i] 01:30 Ničitelia mýtov IV. 14 [i] 02:25 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 03:10 Letecké katastrofy XIII. 3 [i] 03:50 Prostitútky 2 [i] 04:40 Už dosť, šéfe! VIII. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 AXN Insider - Bez hranic 1 [i] 07:25 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 08:20 Tajemství Pravdy II. 19 [i] 09:20 Tajemství Pravdy II. 20 [i] 10:20 Tým Škorpion I. 13 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 12:15 Medium Ii. 9 [i] 13:15 Vražedná čísla VI. 1 [i] 14:15 Tým Škorpion I. 13 [i] 15:10 Tajemství Pravdy II. 21 [i] 16:10 Tajemství Pravdy II. 22 [i] 17:10 Medium Ii. 10 [i] 18:10 Tým Škorpion I. 14 [i] 19:05 Vražedná čísla VI. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 14 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 22:00 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i] 23:55 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 11 [i] 00:55 Námořní vyšetřovací služba X. 3 [i] 01:55 Ncis: New Orleans Ii. 7 [i] 02:40 Námořní vyšetřovací služba LA VI. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada) 14 [i] 05:35 Jak se to dělá (12. Řada): Pneumatický nárazový šroubovák 1 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Skákající kulka 185 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 20 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Ceněné zbraně 11 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 23 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 08:35 Likvidátor (4. Řada): Plav, nebo se utop 1 [i] 09:05 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Jesse Tyler Ferguson 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Jíst prach 2 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Apache/cesta k chopperu živě - 1 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Lincoln Continental 14 [i] 12:35 Průkopníci (1. Řada): Do nebezpečného neznáma 1 [i] 13:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 6 [i] 14:25 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 7 [i] 15:20 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 8 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Ceněné zbraně 11 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 23 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Od pana Peckera 2 [i] 17:35 Likvidátor (4. Řada): Plav, nebo se utop 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Lincoln Continental 14 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada) 15 [i] 19:30 Jak se to dělá (12. Řada): Vyprošťovací nůžky 2 [i] 20:00 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 20:30 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 21:00 Války kontejnerů (2. Řada) 9 [i] 21:30 Války kontejnerů (2. Řada) 10 [i] 22:00 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 6 [i] 22:30 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 7 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Nejoblíbenější divácké klipy 7 [i] 00:00 Pouliční psanci (2. Řada): Na nejlepších místech 24 [i] 00:55 Království skládek (2. Řada): Pro někoho staré krámy, pro jiného tank 2 [i] 01:50 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 1 [i] 02:15 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada) 2 [i] 02:40 Války kontejnerů (2. Řada) 9 [i] 03:05 Války kontejnerů (2. Řada) 10 [i] 03:30 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 6 [i] 03:55 Likvidátor (4. Řada): Vodní dýmky 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (12. Řada): Pontiac GTO: Chicago 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kluci v akci [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:45 Kolo plné hvězd [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Dopis [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:55 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Milí Bakaláři [i] 21:00 Gejzír [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:30 Taggart [i] 23:25 Kingová II [i] 00:10 Rozsudek [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:05 Objektiv [i] 01:35 Toulavá kamera [i] 02:05 Olomouc, město květin [i] 02:25 Dobré ráno 04:55 13. komnata Jana Kalouska [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Panství Downton IV 5/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton IV 6/10 [i] 09:50 Trabantem z Austrálie do Asie: Na jiné planetě 7/12 [i] 10:20 Počesku [i] 10:30 Neznámí hrdinové [i] 11:30 Všechny příští Černobyly [i] 12:25 Na pomoc životu - transplantace [i] 12:40 Duchovní kuchyně: Anglikánství [i] 13:05 Chcete je? [i] 13:10 Benedikto! aneb Jak jsme vítali [i] 13:40 10 % Afriky [i] 14:05 Zapomenuté oběti 2/2 [i] 14:55 Domov ve středu Evropy 7/13 [i] 15:05 Zapomenuté výpravy: Sochařem v [i] 15:30 Můj pradědeček Čingischán [i] 16:25 Císařův poslední valčík [i] 17:20 Obchodník s deštěm [i] 18:15 Cestománie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Letecké katastrofy: Pilot versus letadlo [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 S kuchařem kolem světa: Indie [i] 21:00 Bedekr III. [i] 21:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Džunglí na osmitisícovku 7/7 [i] 22:10 Tobruk [i] 23:50 Queer: Veřejná tajemství [i] 00:20 Sestřička Jackie VI: Žena s lampou 8/12 [i] 00:45 Californication VII: Úsměv 7/12 [i] 01:10 Uchem jehly [i] 01:40 O kapitánu Janovi [i] 01:55 Poutě živé a vzkříšené [i] 02:15 Hraje vám... Stříbrňanka [i] 02:45 Příběhy obrácení [i] 03:15 Všichni pod Říp! [i] 03:40 Uchem jehly [i] 04:05 Divnopis [i] 04:10 Zveme vás... na vinobraní [i] 04:45 Případ pro ombudsmana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3108 [i] 09:45 MasterChef Česko [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VIII 6 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Manželství je kompromis 12 [i] 14:00 Beze stopy V: Kufr s penězi 15 [i] 15:00 Beze stopy V: Bez tebe 16 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XIV: O mrtvých [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3109 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Čenda má problém 682 [i] 21:35 Hvězdná párty [i] 22:40 Prásk [i] 23:15 300: Bitva u Thermopyl [i] 01:35 Beze stopy V: Kufr s penězi 15 [i] 02:25 Beze stopy V: Bez tebe 16 [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Manželství je kompromis 12 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec: Jak se šly ploštice koupat 2 [i] 06:35 Nexo Knights: Kniha naprostého zla [i] 07:20 M*A*S*H 235 [i] 08:10 M*A*S*H 236 [i] 08:45 Ohnivý kuře: Pokusy a omyly 54 [i] 10:10 Místo činu: Mnichov: Pohádka o vraždě 1 [i] 12:10 Siska III: Poslední útočiště 6 [i] 13:35 Komisař Rex VII: Slavná za každou cenu 12 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Hodný, zlý a nemluvně 10 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Dokud jsi tady [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Dr. Dokonalý: Milosrdná smrt 8 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:30 Ano, šéfe! [i] 23:45 Pečeme podle hvězd [i] 00:30 Místo činu: Mnichov: Pohádka o vraždě 1 [i] 02:25 Siska III: Poslední útočiště 6 [i] 03:25 Komisař Rex VII: Slavná za každou cenu 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 84-85/142 [i] 06:25 Zakázaná láska 36/158 [i] 07:10 Velvet III. 18 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 87-88 [i] 13:35 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 116-117/238 [i] 16:45 Indická nevesta 353-354 [i] 17:35 Pestúnka Fran III. [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:05 Priatelia [i] 19:40 Monk III. [i] 20:30 Vymenené životy 89-90 [i] 22:30 Velvet III. 19 [i] 23:20 Odložený prípad VII. 14/22 [i] 00:20 Kráska a zviera I. 9/22 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:35 Pestúnka Fran III. [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 20 [i] 06:30 Krokodýlové z předměstí0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 18 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Krokodýlové z předměstí 20 [i] 13:40 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel0 [i] 15:35 Merlinův učeň0 [i] 17:10 Merlinův učeň0 [i] 18:45 Astronaut0