Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 12:55 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 13-14/24 [i] 14:50 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:30 Ostrov [i] 23:40 Susedské prípady [i] 00:40 Odložený prípad I. 11/23 [i] 01:40 Lovec zločincov II. 2/22 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 13-14/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Križovatky medicíny: Veľké horúčavy 75 [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:10 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Tabric - Veľký bazár, Irán [i] 08:45 Poklady sveta VI.: Údolie Derwent, Veľká Británia [i] 09:00 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Škandál v Čechách 1/13 [i] 10:05 Policajné oddelenie: Pod paľbou 30 [i] 10:55 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Bojovať až do konca 30/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Piatková mešita v Ifsaháne, Irán [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Corvey - medzi nebom a zemou, Nemecko [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Tancujúci muži 2/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Liga majstrov: FC Barcelona - Manchester City [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Policajné oddelenie: Pod paľbou 30 [i] 01:00 Komisár Montalbano: Zájazd do Tindari [i] 03:00 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Návod na vzťah [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 9. Olivier a Francklyn, Madagaskar [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:20 Heidi [i] 07:45 Kipper [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - BÁBIKA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Ukrajinský magazín [i] 10:05 Spomíname na Vincenta Šikulu: Vincent Šikula: Príbeh Mateja Hóza [i] 11:30 Obedníček: Prečo [i] 11:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLICHUŤOVKA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:40 Moja misia: Drotár za kamerou /USA/ [i] 13:10 Vincent Šikula [i] 13:55 Takí sme boli: Televízna folklórna tvorba Martina Ťapáka [i] 14:20 VAT: Inteligentné rukavice [i] 14:55 Pred kamerou,za kamerou: Triedny boj v posluchárňach [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 15:55 Cesty do školy: 10. Olivier, Marie a Véronique, Mali [i] 16:20 Slovak Press Photo - zostrihy [i] 16:30 Ekotopfilm - Myslime inak! [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Historická časť mesta Vilnius - Rím východu [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Prečo [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - STARÉ VECI [i] 18:45 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - BÁBIKA [i] 18:50 Kipper [i] 18:55 Heidi [i] 19:15 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Na inej planéte [i] 20:10 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a polárna líška [i] 21:00 Televízia po slovensky: 2000-2010 [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:30 GBS [i] 22:40 Umenie [i] 23:05 Portréty finalistov Anasoft litera : Irena Brežná [i] 23:10 Kinorama [i] 23:15 Kinorama [i] 23:40 Pred rokmi... [i] 00:05 Československý filmový týždenník [i] 00:10 Československý filmový týždenník [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:15 Správy a komentáre [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ: Vražda milenca [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Vtierka Castle VII. 12 [i] 13:55 Kosti IV. 6 [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZA SKLOM 4 [i] 22:00 Vtierka Castle VIII. 2 [i] 23:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 00:05 Bostonské zločiny III. 10 [i] 01:05 18 kolies spravodlivosti II. 13 [i] 02:00 KRIMI 02:30 NOVINY TV JOJ 03:20 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov IV. 12 [i] 06:15 Ničitelia mýtov 16/16 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Megapresuny 5,6 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VIII. 2 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 12 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 9 [i] 13:15 Ničitelia mýtov III. 1/29 [i] 14:20 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 15:15 Simpsonovci XX. 17 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Kúzla Davida Blainea: Magický muž [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VII. 1/25 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 23 [i] 19:05 Simpsonovci XX. 18 [i] 19:35 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 20:30 Vinári II.: Agrometal 4 [i] 21:45 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 23:00 Sekundy pred katastrofou IV. 5 [i] 00:00 Nahí v raji III. 8/8 [i] 00:55 Prostitútky 1 [i] 02:00 Ničitelia mýtov IV. 13 [i] 02:45 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 03:30 Črepiny [i] 04:00 Sekundy pred katastrofou IV. 5 [i] 04:45 Nahí v raji III. 8/8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 08:05 Tajemství Pravdy II. 17 [i] 09:05 Tajemství Pravdy II. 18 [i] 10:05 Tým Škorpion I. 12 [i] 11:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 12:05 Medium Ii. 8 [i] 13:05 Falco Ii. 6 [i] 14:05 Tým Škorpion I. 12 [i] 15:05 Tajemství Pravdy II. 19 [i] 16:05 Tajemství Pravdy II. 20 [i] 17:05 Medium Ii. 9 [i] 18:05 Tým Škorpion I. 13 [i] 19:00 Vražedná čísla VI. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 13 [i] 21:00 Profil zločinu VI. 7 [i] 22:15 Tajnosti a lži II. 9 [i] 23:15 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 10 [i] 00:10 Medium Iii. 4 [i] 01:10 Profil zločinu VI. 7 [i] 02:20 Tajnosti a lži II. 9 [i] 03:05 Medium Iii. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada) 13 [i] 05:35 Jak se to dělá (11. Řada): Basebalové rukavice 13 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Za volantem v podpatcích 184 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 19 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Profit za Big Boye 10 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 22 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Zaplacená kauce 26 [i] 09:05 V divočině s Bearem Gryllsem (2. Řada): Drew Brees 1 [i] 09:55 Dvojí přežití (2. Řada): Uvíznout v blátě 1 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Rychlý a zběsilý Fairmont 12 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Veterán 13 [i] 12:35 Extrémní stroje (2. Řada) 3 [i] 13:30 Mimořádné projekty (5. Řada): Městské centrum Las Vegas 1 [i] 14:25 Mimořádné projekty (5. Řada): Stadion kovbojů v Dallasu 2 [i] 15:20 Mimořádné projekty (5. Řada): Obojživelná válečná loď 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Profit za Big Boye 10 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 22 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (2. Řada): Větší, silnější, zlejší a hloupější 1 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada): Zaplacená kauce 26 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Veterán 13 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada) 14 [i] 19:30 Jak se to dělá (12. Řada): Pneumatický nárazový šroubovák 1 [i] 20:00 Království skládek (2. Řada) 8 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada): Rebirth Of The Crow 8 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Lidští pokusní králíci 6 [i] 00:00 Záchrana statku (1. Řada): Opuštěni a osamělí 2 [i] 00:55 Jak fungují stroje (1. Řada) 9 [i] 01:50 Království skládek (2. Řada) 8 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1963 Chevy Corvair 6 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada): Rebirth Of The Crow 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Archivní záběry 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:45 Příběhy slavných... Štěpánka: Štěpánka: "Těžší život je lepší" [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Pleš [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Marta a Věra 2: Tetování 7/8 [i] 21:49 Výsledky losování Šťastných 10 21:50 Tři králové: Zrada 6/7 [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Profil zločinu V [i] 23:55 Brak [i] 01:25 AZ-kvíz [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Panství Downton IV 4/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton IV 5/10 [i] 09:50 Japonské vládkyně moře [i] 10:45 Apokalypsa - Hitler 1/2 [i] 11:40 Deset století architektury: Legiobanka [i] 11:55 Náš venkov: Život na safari [i] 12:20 Putování za muzikou [i] 12:50 Folklorika [i] 13:15 Vzhůru dolů! [i] 13:35 Nové hranice létání [i] 14:30 Evropa dnes [i] 14:55 Benedikto! aneb Jak jsme vítali [i] 15:25 10 % Afriky [i] 15:50 Televizní klub neslyšících [i] 16:20 S kuchařem kolem světa: Maroko [i] 17:15 Kapka z poháru nesmrtelnosti [i] 18:15 Bedekr III. [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Svět podle Charlese Darwina [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Santorini, ostrov opředený legendami [i] 21:00 Na cestě po západní Ugandě [i] 21:30 Trabantem z Austrálie do Asie: Na jiné planetě 7/12 [i] 22:00 Pološero - Ich bin Youtuber [i] 22:25 Starobylá tetování [i] 23:55 Matrjoški II 10/10 [i] 00:45 Ztracený ráj 8/8 [i] 01:30 Zapomenuté výpravy: Kolona s tajemným posláním [i] 01:55 Chcete mě? [i] 02:20 Pěkné zkázáníčko Lenky Jurečkové [i] 02:40 Uchem jehly [i] 03:05 Cesty [i] 03:25 Příběhy obrácení [i] 03:50 Být jabloňovým květem [i] 04:20 Divnopis [i] 04:25 Na moll... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3107 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsi ve vodě, tak plav! 681 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:25 Dva a půl chlapa VIII 5 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Nechci vás ztratit 11 [i] 14:00 Beze stopy V: Závody jedlíků 13 [i] 15:00 Beze stopy V: V rozpuku 14 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XIV: Bostonské brzdy [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3108 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 MasterChef Česko [i] 23:00 Když se setmí [i] 01:00 Beze stopy V: Závody jedlíků 13 [i] 01:50 Beze stopy V: V rozpuku 14 [i] 02:30 Áčko: Vyjednávám s vrahy [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Nechci vás ztratit 11 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Ferda Mravenec 1 [i] 06:40 Nexo Knights: Černý rytíř [i] 07:25 M*A*S*H 234 [i] 08:15 M*A*S*H 235 [i] 08:55 Chalupáři: Režisér 8 [i] 10:05 Místo činu: Hamburk: Vražda na ostrově 3 [i] 12:05 Siska III: Peklo pana prokurátora 5 [i] 13:30 Komisař Rex VII: Zamilovaná do vraha 11 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Podoba není náhodná 9 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Sňatek z rozumu [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Pokusy a omyly 54 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Telebazar [i] 23:45 Karolína, domácí kuchařka [i] 00:20 Místo činu: Hamburk: Vražda na ostrově 3 [i] 02:15 Siska III: Peklo pana prokurátora 5 [i] 03:15 Komisař Rex VII: Zamilovaná do vraha 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 82-83/142 [i] 06:20 Zakázaná láska 35/158 [i] 07:05 Velvet III. 17 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 85-86 [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 114-115/238 [i] 16:40 Indická nevesta 351-352 [i] 17:35 Pestúnka Fran III. [i] 18:35 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Monk III. [i] 20:30 Vymenené životy 87-88 [i] 22:40 Velvet III. 18 [i] 23:30 Odložený prípad VII. 13/22 [i] 00:25 Kráska a zviera I. 8/22 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:40 Pestúnka Fran III. [i] 02:30 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:45 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Big Screen 18 [i] 06:00 Big Screen 19 [i] 06:30 Zorro0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 15 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Krokodýlové z předměstí0 [i] 13:45 Igor0 [i] 15:10 Bláznivá škola0 [i] 16:35 Love Lasts Three Years0 [i] 18:15 Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel0 [i] 20:10 Mafiánovi0 [i] 22:00 Shaolin0 [i] 00:10 Neporazitelný: Vykoupení0 [i] 01:50 Král bojovníků0 [i] 03:20 Zkáza Ecobanu0 [i] 04:40 Krvavý stát0