Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Svokra [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 11-12/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Dobre vedieť! [i] 22:40 Ostrov [i] 23:40 Atletiko Cvernofka [i] 00:50 Odložený prípad I. 10/23 [i] 01:50 Lovec zločincov II. 1/22 [i] 02:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 11-12/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Križovatky medicíny: Zlá pečeň 73 [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 Počasie [i] 07:30 Postav dom, zasaď strom [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:55 Tajné životy 7 [i] 10:00 Policajné oddelenie: Čudný únos 29 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Chcem len lásku 29/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Tabric - Veľký bazár, Irán [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Údolie Derwent, Veľká Británia [i] 16:55 Dobrodružstvá Sherlocka Holmesa: Škandál v Čechách 1/13 [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Nikto nie je dokonalý [i] 21:35 Slovensko chutí [i] 22:10 Vrchný inšpektor Banks IV.: To, čo nás prežije 1/3 [i] 23:40 Policajné oddelenie: Čudný únos 29 [i] 00:30 Lekári: Chcem len lásku 29/65 [i] 01:15 Vrchný inšpektor Banks IV.: To, čo nás prežije 1/3 [i] 02:50 Občan za dverami [i] 03:20 Dámsky klub [i] 04:50 Križovatky medicíny: Očkovanie 74 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 8. Kritika, Nepál [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Heidi [i] 07:45 Môj dom [i] 07:50 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - STARÉ VECI [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Národnostný magazín: Srbský [i] 10:05 Minúta rozhodnutia [i] 11:10 Cesty za folklórom: Žakarovce [i] 11:30 Obedníček: Prečo [i] 11:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLITORTA [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:40 Vínne cesty Slovenska: Veľkokrtíšska vínna cesta II. [i] 12:45 Vínne cesty Slovenska: Veľkokrtíšska vínna cesta II. [i] 13:10 Televízny klub nepočujúcich [i] 13:35 Nešťastná šťastná Hana Hegerová [i] 14:30 Moja diagnóza: Oprava srdca cez „kľúčovú dierku“ [i] 14:55 Pred kamerou,za kamerou: Vzbúrená dedina [i] 15:00 Pred kamerou,za kamerou: Vzbúrená dedina [i] 15:30 Ukrajinský magazín [i] 15:55 Cesty do školy: 9. Olivier a Francklyn, Madagaskar [i] 16:00 Cesty do školy: 9. Olivier a Francklyn, Madagaskar [i] 16:20 Slovak Press Foto - zostrihy [i] 16:25 Slovak Press Photo - zostrihy [i] 16:30 Halali [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Historický Tallin - staré obchodné mesto Reval [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Prečo [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž - STARÉ VECI [i] 18:45 Kipper [i] 18:55 Heidi [i] 19:15 Geolino [i] 19:20 Geolino [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Predsedníctvo SR v Rade Európskej únie [i] 20:15 Zlatá lýra: Roky Rocku [i] 21:10 Apokalypsa - Druhá svetová vojna: 5. časť: Zovretie [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:30 GBS [i] 22:40 Večera s Havranom: Potrebujeme humanitné vedy? [i] 23:50 Slová, ktoré zmenili svet: Mahatma Gandhi [i] 00:45 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy a komentáre [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 01:55 Správy - Hírek [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:05 ArtSpektrum [i] 02:10 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVINY TV JOJ 05:55 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:40 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Vtierka Castle VII. 11 [i] 13:55 Kosti IV. 5 [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 NAŠI: Nikto nie je dokonalý [i] 21:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 22:50 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:55 Bostonské zločiny III. 9 [i] 00:55 18 kolies spravodlivosti II. 12 [i] 01:55 KRIMI 02:25 NOVINY TV JOJ 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:05 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Ničitelia mýtov IV. 11 [i] 06:15 Ničitelia mýtov 15 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Megapresuny 3,4 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VIII. 1/15 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 11 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 8 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 26/26 [i] 14:20 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 15:15 Simpsonovci XX. 16 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:10 Kúzla Davida Blainea: Uväznený v ľade [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 21/21 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 22 [i] 19:05 Simpsonovci XX. 17 [i] 19:35 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 20:30 Dieťa 44 [i] 23:20 Letecké katastrofy XIII. 2 [i] 00:15 Nahí v raji III. 7 [i] 01:15 Adam hľadá Evu 11/11 [i] 02:05 Ničitelia mýtov IV. 12 [i] 02:55 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 03:35 Črepiny [i] 04:00 Letecké katastrofy XIII. 2 [i] 04:45 Adam hľadá Evu 11/11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 08:05 Tajemství Pravdy II. 15 [i] 09:05 Tajemství Pravdy II. 16 [i] 10:05 Tým Škorpion I. 11 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 12:00 Medium Ii. 7 [i] 12:55 Falco Ii. 5 [i] 14:05 Tým Škorpion I. 11 [i] 15:00 Tajemství Pravdy II. 17 [i] 16:00 Tajemství Pravdy II. 18 [i] 17:00 Medium Ii. 8 [i] 18:00 Tým Škorpion I. 12 [i] 19:00 Falco Ii. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 12 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 22 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba X. 2 [i] 23:00 Tělo jako důkaz III. 2 [i] 23:55 Medium Ii. 19 [i] 00:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 10 [i] 01:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 02:30 Medium Ii. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada) 12 [i] 05:35 Jak se to dělá (11. Řada): Indukční varné plotny 12 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Piráti na laně 183 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 18 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Drahý dinosaurus 9 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 21 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dramatické změny 36 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada) 25 [i] 09:05 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Deion Sanders 6 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): V nesnázích 10 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Jedinečný hotrod 11 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): BMW Z1 12 [i] 12:35 Království skládek (2. Řada): Sestroj Jeep a rozmáčkni auto 3 [i] 13:30 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Hazard 7 [i] 14:25 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Tlak 8 [i] 15:20 Zlato z Beringova moře (5. Řada): Sny o zlatě 9 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Drahý dinosaurus 9 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 21 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Dramatické změny 36 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada) 25 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): BMW Z1 12 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada) 13 [i] 19:30 Jak se to dělá (11. Řada): Basebalové rukavice 13 [i] 20:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 11 [i] 21:00 Australská železnice (1. Řada) 2 [i] 22:00 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 8 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Když příroda volá 5 [i] 00:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada): 40 dnů - Kolaps 7 [i] 00:55 Nazí a vystrašení (2. Řada): To se snadno řekne 8 [i] 01:50 Nákladní doprava v australském vnitrozemí (4. Řada) 11 [i] 02:40 Australská železnice (1. Řada) 2 [i] 03:30 Nejsmrtelnější úlovek (12. Řada) 8 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Lincoln Continental 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:45 Doktor Martin 2 [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Nápadník [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:55 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Nejlepší Bakaláři [i] 20:55 Hercule Poirot XIII [i] 22:29 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:30 Jak svět přichází o básníky [i] 00:00 Banánové rybičky [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 13. komnata Jana Kalouska [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Hobby naší doby [i] 02:15 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 02:20 Dobré ráno [i] 04:55 Farmářská jízda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Panství Downton IV 3/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton IV 4/10 [i] 09:50 Zázračná planeta: Tygři v domě 3/4 [i] 10:40 Záchrana zvířecích sirotků 2/3 [i] 11:30 Kamenný vrch [i] 11:55 Nedej se [i] 12:50 Chcete je? [i] 12:55 Tisíc let české myslivosti 3/9 [i] 13:25 Neznámí hrdinové [i] 14:25 Císařův poslední valčík [i] 15:20 Zapomenuté oběti 2/2 [i] 16:05 Heydrich - konečné řešení: Muži pro speciální operace 7/44 [i] 16:35 Japonské vládkyně moře [i] 17:30 Pan Selfridge IV 6/10 [i] 18:15 Na cestě po Yukonu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Duchovní kuchyně: Protestantství [i] 19:25 Špion: Krycí název: Portis 6/6 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Válečné projekty Třetí říše: Nacistická pevnost Berlín 6/6 [i] 20:50 Obchodník s deštěm [i] 21:45 Vláda: Státní návštěva 6/30 [i] 22:45 Ve jménu vlasti IV: Od A k B a zase zpátky 6/12 [i] 23:35 Sestřička Jackie VI: Žena s lampou 8/12 [i] 00:00 Člověk na prodej [i] 00:55 Za krásami Waldviertlu [i] 01:25 Krásy evropského pobřeží: Gdaňsk [i] 01:30 Litovelské Pomoraví [i] 02:00 Křesťanský magazín [i] 02:30 Oskeruše, strom Slovácka [i] 02:45 Ta naša kapela [i] 03:15 Uchem jehly [i] 03:40 Pozdní sběr [i] 04:05 Příběhy obrácení [i] 04:30 Číslo poslední [i] 04:50 Poutní místa: Netín, Malé [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3106 [i] 09:45 Kriminálka Anděl III: Klára [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VIII 4 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Potřebuji vás 10 [i] 14:05 Beze stopy V: Zmizelý 11 [i] 15:00 Beze stopy V: Pád letadla 12 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XIV: Let 111 [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3107 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jsi ve vodě, tak plav! 681 [i] 21:40 Víkend [i] 22:40 Lovci zločinců IV: Lov 18 [i] 23:35 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Vojenská spravedlnost 8 [i] 00:35 Beze stopy V: Zmizelý 11 [i] 01:25 Beze stopy V: Pád letadla 12 [i] 02:20 Áčko: Co když nejsem dost krásný [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Potřebuji vás 10 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy II: Poslední bitva 25 [i] 06:35 Nexo Knights: Labyrint překvapení [i] 07:20 M*A*S*H 233 [i] 08:05 M*A*S*H 234 [i] 08:45 Ohnivý kuře: Nové perspektivy 53 [i] 10:10 Místo činu: Hamburk: Ohnivý ďábel 2 [i] 12:05 Siska III: Mrtvý v asfaltu 4 [i] 13:30 Komisař Rex VII: Všechno nejlepší k narozeninám 10 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Vražda je věčná 8 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Láska ve hře [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Chalupáři: Režisér 8 [i] 21:30 Teď vaří šéf! [i] 22:15 Očima Josefa Klímy [i] 23:05 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 23:50 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 00:30 Místo činu: Hamburk: Ohnivý ďábel 2 [i] 02:20 Siska III: Mrtvý v asfaltu 4 [i] 03:20 Komisař Rex VII: Všechno nejlepší k narozeninám 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 80-81/142 [i] 06:20 Zakázaná láska 34/158 [i] 07:05 Velvet III. 16 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Vymenené životy 83-84 [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:45 Keď budeš moja 112-113/238 [i] 16:45 Indická nevesta 349-350 [i] 17:40 Pestúnka Fran III. [i] 18:40 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:10 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. [i] 20:30 Vymenené životy 85-86 [i] 22:30 Velvet III. 17 [i] 23:25 Odložený prípad VII. 12/22 [i] 00:20 Kráska a zviera I. 7/22 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:35 Pestúnka Fran III. [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 10 [i] 06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Svatební mrákoty0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 11 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 13 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Zorro0 [i] 14:10 Není úniku0 [i]