Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:55 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 9-10/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:45 Kredenc [i] 22:20 Ostrov [i] 23:20 Susedské prípady [i] 00:20 Odložený prípad I. 9/23 [i] 01:20 Policajti z L. A. V. 10/10 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 9-10/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Križovatky medicíny: Lekcie dýchania 71 [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta VI.: Yellowstone - prvý národný park [i] 08:55 DOKTOR MARTIN II.: Nový riaditeľ [i] 10:00 Policajné oddelenie: Zneužitá nevinnosť 28 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Postav dom, zasaď strom [i] 14:35 Lekári: A že ťa do smrti neopustím 28/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Betlehem [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Oáza Al ain - Spojené arabské emiráty [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Wilsonov [i] 22:20 Reportéri [i] 22:50 Tajné životy 7 [i] 23:45 Policajné oddelenie: Zneužitá nevinnosť 28 [i] 00:40 Lekári: A že ťa do smrti neopustím 28/65 [i] 01:25 Wilsonov [i] 03:15 Dámsky klub [i] 04:45 Križovatky medicíny: Chybná diagnóza 72 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Strážca rezervácie [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:20 Máša a medveď II [i] 07:25 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:30 Rozprávky na dobrú noc [i] 07:35 Malí ľudia [i] 07:45 Malí ľudia [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NOVÁ GITARA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Tempo [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Tvárou v tvár [i] 10:00 Polícia [i] 10:10 Jazdi Hlavou: Jazdi hlavou: Jazda po trojprúdovej diaľnici [i] 10:15 Profesionál [i] 10:30 Sága rodu Forsytovcov 7 [i] 11:30 Obedníček: Prečo [i] 11:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:40 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKOKTEILY [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Cyklopotulky [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:35 Generácia [i] 13:10 Od veci [i] 13:15 Od veci [i] 13:40 Hudba Made in Slovakia: FRESH OUT OF THE BUS & MILLHOUSE [i] 14:05 PARK [i] 14:10 PARK [i] 14:50 ZvedaVEC: Kvantové efekty [i] 14:55 ZvedaVEC: Kvantové efekty [i] 15:00 Pred kamerou,za kamerou: Zneužitá armáda [i] 15:30 Národnostný magazín: Srbský [i] 15:55 Cesty do školy: 8. Kritika, Nepál [i] 16:20 Slovak Press Photo - zostrihy [i] 16:30 Autosalón [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Sucre - odkaz Simona Bolivara [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Prečo [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - smiešny seriál - NOVÁ GITARA [i] 18:45 Heidi [i] 19:05 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Ako vznikajú veci okolo nás II [i] 19:20 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:40 Poklady.sk: Slovensko v Cerne [i] 20:00 Verdikt [i] 22:55 Choď a pozeraj sa [i] 01:15 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:10 ArtSpektrum [i] 02:15 Záznamy z rokovania NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI 06:25 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:55 Vtierka Castle VII. 9 [i] 13:55 Neuveriteľné svetové talenty [i] 14:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 INKOGNITO [i] 22:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA [i] 23:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 00:10 Bostonské zločiny III. 8 [i] 01:05 18 kolies spravodlivosti II. 11 [i] 02:05 KRIMI 02:35 NOVINY TV JOJ 03:25 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:15 UHÁDNI MÔJ VEK [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Črepiny [i] 05:55 Prvé oddelenie [i] 06:15 Ničitelia mýtov 14 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Megapresuny 1,2/13 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VII. 15/15 [i] 11:05 Spravodlivosť v krvi IV. 2,3 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 25 [i] 14:20 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 15:15 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:15 Kúzla Davida Blainea: Utopený zaživa [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 17, 18 [i] 19:05 Simpsonovci XX. 16 [i] 19:35 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 20:30 Vymedzený čas [i] 22:40 OKTAGON MMA ZÁPASENIE [i] 23:55 Profesionál II. 6,7 [i] 02:05 Ničitelia mýtov IV. 11 [i] 02:55 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 03:30 Črepiny [i] 04:00 Už dosť, šéfe! VII. 15/15 [i] 04:40 Kúzla Davida Blainea: Utopený zaživa [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 08:00 Tajemství Pravdy II. 13 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 14 [i] 10:00 Tým Škorpion I. 10 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 11:55 Medium Ii. 6 [i] 12:50 Falco Ii. 4 [i] 13:55 Tým Škorpion I. 10 [i] 14:55 Tajemství Pravdy II. 15 [i] 15:55 Tajemství Pravdy II. 16 [i] 16:55 Medium Ii. 7 [i] 17:55 Tým Škorpion I. 11 [i] 18:50 Falco Ii. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 11 [i] 21:00 Tajnosti a lži II. 9 [i] 22:00 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 10 [i] 22:55 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 11 [i] 23:50 Medium Ii. 18 [i] 00:50 Tým Škorpion I. 9 [i] 01:45 Tým Škorpion I. 10 [i] 02:30 Medium Ii. 18 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 12 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Oheň versus led 182 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 17 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Vydělávat není snadné 8 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 20 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Rodinná hádka 35 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Podvod 24 [i] 09:05 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Tamron Hallová 5 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Po bouři 9 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Woodill Wildfire 10 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): VW s děleným předním sklem 11 [i] 12:35 Spravedlnost v temném lese (1. Řada): Tajemství 2 [i] 13:30 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zapálení pro Gasser z roku 1957 3 [i] 14:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Ošklivá Nova, 1. část 7 [i] 15:20 Odpadlická autodílna (1. Řada): Zatracená Nova 2. část 8 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Vydělávat není snadné 8 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 20 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Rodinná hádka 35 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada): Podvod 24 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): VW s děleným předním sklem 11 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada) 12 [i] 19:30 Jak se to dělá (11. Řada): Indukční varné plotny 12 [i] 20:00 Dvojí přežití (6. Řada) 4 [i] 21:00 Americký Tarzan (1. Řada) 4 [i] 22:00 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 14 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Z nuly hrdinou 4 [i] 00:00 Zlatá horečka (6. Řada): Kapitánka Monica 11 [i] 00:55 Aljaška: Poslední hranice (5. Řada): Těžký návrat domů 11 [i] 01:50 Dvojí přežití (6. Řada) 4 [i] 02:40 Americký Tarzan (1. Řada) 4 [i] 03:30 Nazí a vystrašení XL (1. Řada) 14 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Veterán 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 Otec Brown IV [i] 09:45 Úsměvy Hany Hegerové [i] 10:25 168 hodin [i] 10:55 Já, Mattoni [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Prášky [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:50 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Rapl: Agent 8/13 [i] 21:05 Rozsudek [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Výsledky losování Šťastných 10 22:15 Kriminalista [i] 23:15 Na stopě [i] 23:40 Profil zločinu V [i] 00:35 AZ-kvíz [i] 01:00 Kalendárium [i] 01:20 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Všechnopárty [i] 02:40 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Ztracený ráj 8/8 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton IV 3/10 [i] 09:50 Kamera na cestách: Capri a další malebné ostrovy Neapolského zálivu [i] 10:45 Nákladní vozy Komatsu [i] 11:40 Země mezi světadíly a oceány aneb [i] 12:10 Babylon [i] 12:35 Cesty víry: Důstojný život [i] 13:05 Klíč [i] 13:30 Československý filmový týdeník 1966 1117/2379 [i] 13:45 Zapomenuté výpravy: Kolona s tajemným posláním [i] 14:10 Rozpad kontinentů [i] 15:05 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:30 Letecké katastrofy: Pilot versus letadlo [i] 16:20 Nové hranice létání [i] 17:15 Neznámí hrdinové [i] 18:15 Trabantem z Austrálie do Asie: Na horký sever 6/12 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Po střeše střední Asie 6/7 [i] 19:40 Domov ve středu Evropy 6/13 [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Apokalypsa - Hitler 1/2 [i] 21:00 Teror [i] 22:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:25 Le Mans [i] 01:10 Queer: Transforce [i] 01:40 Folklór přes hranici [i] 02:00 Náš venkov [i] 02:20 Zveme vás... na výlov rybníka [i] 02:55 Uchem jehly [i] 03:20 Auto moto lásky [i] 03:45 Příběhy obrácení [i] 04:15 Hraje vám... Lanžhotčanka [i] 04:50 Případ pro ombudsmana [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:40 Novashopping 08:55 Ulice 3105 [i] 09:50 Comeback: Cesta do Vtelna [i] 10:25 Comeback: Sbohem, Káhiro [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VIII 3 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Jednou je dost 9 [i] 14:05 Beze stopy V: Sociální systém 9 [i] 15:00 Beze stopy V: Anděl na poli 10 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XIV: Zatoulaný sob [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3106 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Klára [i] 21:30 Okresní přebor: Na váhu 9 [i] 22:10 Okresní přebor: Jaro 10 [i] 22:55 Lovci zločinců IV: Karma 17 [i] 23:50 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XV: Neladící hlasy 7 [i] 00:45 Beze stopy V: Sociální systém 9 [i] 01:35 Beze stopy V: Anděl na poli 10 [i] 02:25 Střepiny [i] 03:25 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Jednou je dost 9 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy II: Znovuzrozený 24 [i] 06:35 Nexo Knights: Zlatý hrad [i] 07:15 M*A*S*H 232 [i] 08:05 M*A*S*H 233 [i] 08:40 Přístav: Ne 74 [i] 10:10 Místo činu: Hamburk 1 [i] 12:10 Siska III: Zlo 3 [i] 13:35 Komisař Rex VII: Nenávist k hezkým blondýnám 9 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Jaký otec, taková dcera 7 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Láska na obzoru [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Nové perspektivy 53 [i] 21:30 Ano, šéfe! [i] 22:45 Cesty k úspěchu [i] 22:55 Jste to, co jíte [i] 00:10 Místo činu: Hamburk 1 [i] 02:05 Siska III: Zlo 3 [i] 03:05 Komisař Rex VII: Nenávist k hezkým blondýnám 9 [i] 03:55 Jste to, co jíte [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Zakázaná láska 32-33/158 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:05 Inga Lindströmová: Tajomstvo z minulosti [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:35 Keď budeš moja 110-111/238 [i] 16:40 Indická nevesta 347-348 [i] 17:30 Pestúnka Fran III. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:30 Dr. House VIII. [i] 20:25 Varte s nami [i] 20:30 Vymenené životy 83-84 [i] 22:30 Velvet III. 16 [i] 23:25 Odložený prípad VII. 11/22 [i] 00:20 Kráska a zviera I. 6/22 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:30 Pestúnka Fran III. [i] 02:20 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:25 Na streche [i] 04:05 Chlapi neplačú [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 16 [i] 06:30 Marie Antoinette0 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 8 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Nejlepší hollywoodští režiséři 9 [i] 12:35 Země naděje0 [i] 14:25 Touha zvítězit0 [i] 16:35 Den zrady0 [i] 18:15 Není úniku0 [i] 20:00 Volavka 30 [i] 22:00 Limit0 [i] 23:25 Zážeh0