Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Susedské prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 07:00 Scooby-Doo: Záhady, s. r. o. [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:35 Spider-Man 3 [i] 10:40 Policajná akadémia 6: Mesto v obkľúčení [i] 12:25 CHART SHOW [i] 14:25 Dobre vedieť! [i] 16:45 Atletiko Cvernofka [i] 17:50 Horná Dolná [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 23:20 Nezvratný osud 5 [i] 01:20 Maximálne riziko [i] 03:20 Nezvratný osud 5 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 PARK [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:45 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:10 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 07:15 Môj dom [i] 07:25 Pingu [i] 07:30 Calimero [i] 07:45 Prasiatko Peppa I: Ockova kamera [i] 07:50 Prasiatko Peppa I: Divadelné predstavenie [i] 07:55 Garfield III. [i] 08:10 Lassie - Nové dobrodružstvá: Kone [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Safari za kuchyňou: Požiar 9/11 [i] 09:30 Autosalón [i] 09:50 Jazdi Hlavou: Právo prednostnej jazdy [i] 10:05 Alpy zhora: Prastaré vrcholy [i] 11:00 Slovensko v obrazoch [i] 11:20 Svet v obrazoch [i] 11:45 HiSTORY [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Bud Bindi [i] 14:15 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Skúška neviny [i] 15:55 Eso es [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 DOKTOR MARTIN II.: Nový riaditeľ [i] 21:20 Angelin popol [i] 23:35 Julie Lescautová IX.: Zlatá mládež 1/4 [i] 01:05 Agatha Christie: Slečna Marpleová: Skúška neviny [i] 02:40 O 5 minút 12 [i] 03:55 Julie Lescautová IX.: Zlatá mládež 1/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Krasové poklady Slovenska: Slovenský kras, Domica [i] 06:10 Krasové poklady Slovenska: Gombasecká, Jasovská a Ochtinská aragonitová jaskyňa [i] 06:30 Cyklopotulky [i] 06:40 Slovenské hrady objektívom: Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera [i] 06:50 Televíkend [i] 07:15 Kapura - špeciál [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:55 Halali [i] 09:20 Test magazín: Test magazín: Pomarančové džúsy [i] 09:30 Orientácie [i] 10:00 Bohoslužba: Archijerejská svätá liturgia z dreveného chrámu v Uličskom Krivom [i] 12:15 Povesť o vyhnaní biedy z Banskej Bystrice [i] 12:50 Cyklistika - MS 2016 UCI [i] 16:10 Televízia za dverami: Aj ticho je zvuk [i] 16:45 Hokej - Tipsport liga [i] 19:30 Slovo [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Sága rodu Forsytovcov 7 [i] 20:35 Wolf Hall: Pán prízrakov [i] 21:40 Anjel Levine [i] 23:00 Horský film [i] 23:20 Cesta ku sláve [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i] 02:35 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY TV JOJ 06:15 KRIMI 06:45 NOVINY TV JOJ 07:45 Späť v hre [i] 09:35 Mestečko záhad [i] 09:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 10:55 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 11:45 Posledný Deň nezávislosti [i] 13:40 Nezastaviteľný vlak [i] 15:45 Svadobná noc vo Vegas [i] 17:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 22:40 Vymedzený čas [i] 01:05 Späť v hre [i] 02:55 NOVÁ ZÁHRADA [i] 03:35 POSTAVÍME, OPRAVÍME, ZVEĽADÍME [i] 04:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:50 NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Ničitelia mýtov 12,13 [i] 07:35 Klenot TV [i] 08:55 Prvé oddelenie [i] 09:45 Simpsonovci XX. 15 [i] 10:10 X Factor Veľká Británia XIII. 13,14 [i] 14:30 Hviezdna brána: Návrat [i] 16:40 To zvládneme, amigo [i] 18:45 Ninja Factor USA IV. 10,11 [i] 20:30 Posledný Deň nezávislosti [i] 22:25 Späť v hre [i] 00:10 To zvládneme, amigo [i] 02:15 Hviezdna brána: Návrat [i] 03:50 Ničitelia mýtov IV. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Hannibal Post Mortem Iii. 11 [i] 07:20 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 08:20 Profil zločinu V. 4 [i] 09:20 Ncis: New Orleans Ii. 6 [i] 10:15 Tým Škorpion I. 9 [i] 11:10 Tým Škorpion I. 10 [i] 12:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 3 [i] 13:10 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 4 [i] 14:10 Vlčí mládě V. 3 [i] 15:05 Vlčí mládě V. 4 [i] 16:00 Rex Special Unit Ii. 1 [i] 17:00 Rex Special Unit Ii. 2 [i] 18:00 Falco Ii. 1 [i] 19:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 21:00 Myšlenky zločince XI. 21 [i] 22:00 Myšlenky zločince XI. 22 [i] 23:00 Tajnosti a lži II. 5 [i] 00:00 Vzpomínky IV. 8 [i] 01:00 Lhostejnost 1 [i] 02:40 Ncis: New Orleans Ii. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Extrémní přepravci (1. Řada) 7 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 14 [i] 06:25 Odpadlická autodílna (1. Řada): Prorezlé Camaro, 1 [i] 07:15 Rychle a hlasitě (3. Řada): VW mikrobus 1 [i] 08:10 Rození obchodníci (12. Řada): Volkswagen 181 Thing 7 [i] 09:05 Velká láska k autům (1. Řada): Dražba 7 [i] 09:55 Království skládek (2. Řada) 7 [i] 10:50 Aljašská železnice (3. Řada): Mrtvá zóna 7 [i] 11:40 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Alton 7 [i] 12:05 Hledači pokladů, Velká Británie (3. Řada): Northumberland 8 [i] 12:35 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Peníze za příšery 5 [i] 13:00 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Chamtivost 6 [i] 13:30 Likvidátor (4. Řada): Na úrovni 3 [i] 13:55 Likvidátor (4. Řada): Velký obchod 4 [i] 14:25 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 20 [i] 14:50 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada): Jsi na nic 21 [i] 15:20 Extrémní přepravci (1. Řada) 5 [i] 16:15 Sydney Harbour (1. Řada) 2 [i] 17:10 Jak se to dělá: Auta snů (2. Řada): Lotus Evora 20 [i] 17:35 Jak se to dělá: Auta snů (3. Řada): Bentley Mulsanne 1 [i] 18:05 Rození obchodníci (12. Řada): Závodní Ford Escort RS2000 14 [i] 19:00 Lidé z aljašských lesů (3. Řada) 12 [i] 20:00 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 3 [i] 21:00 Průkopníci (1. Řada) 5 [i] 22:00 Guy Martin: Poslední Vulcan [i] 23:30 Pátrání po klasických autech (7. Řada): Pátrání po voze Healey 6 [i] 00:00 Harley a Davidsonovi (1. Řada) 2 [i] 01:50 Na ostrově s Bearem Gryllsem (1. Řada) 3 [i] 02:40 Průkopníci (1. Řada) 5 [i] 03:30 Guy Martin: Poslední Vulcan [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:40 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 08:10 Úsměvy Jany Dítětové [i] 08:55 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:05 Cirkus Humberto: Rozhodnutí 9/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Malvína [i] 14:05 Pekelná maturita [i] 15:10 Ikarův pád [i] 16:55 Jak svět přichází o básníky [i] 18:25 Herbář [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Doktor Martin 2 [i] 21:00 168 hodin [i] 21:29 Výsledky losování Šťastných 10 21:30 Stín smrtihlava [i] 23:00 Komisař Moulin [i] 00:35 Manéž Bolka Polívky [i] 01:50 Banánové rybičky [i] 02:30 Hobby naší doby [i] 02:55 13. komnata Jana Kalouska [i] 03:25 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 03:30 Žiješ jenom 2x [i] 03:55 Pod pokličkou [i] 04:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:45 Rozsudek [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:40 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1966 1117/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Světlo a stín Lucerny [i] 09:35 Heydrich - konečné řešení: Muži pro speciální operace 7/44 [i] 10:05 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické stíhačky z jeskyně 5/6 [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Krásy evropského pobřeží: Kréta [i] 11:55 Chcete mě? [i] 12:20 Svět podle Charlese Darwina - Platná přikázání [i] 12:40 Sváteční slovo adventistického kazatele Jindřicha Černohorského [i] 12:45 Křesťanský magazín [i] 13:10 Uchem jehly [i] 13:40 Cesty víry: Důstojný život [i] 14:05 Štíty království českého: Čas hojnosti 7/10 [i] 14:35 Na plovárně s Mikem Reissem [i] 15:00 Na cestě po Yukonu [i] 15:30 Císařův poslední valčík [i] 16:25 Kapka z poháru nesmrtelnosti [i] 17:25 Trabantem z Austrálie do Asie: Na horký sever 6/12 [i] 17:55 Záchrana zvířecích sirotků 2/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Zapomenuté výpravy: Kolona s tajemným posláním [i] 19:20 Zajímavosti z regionů [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Policajt [i] 21:40 Tři dny Kondora [i] 23:35 Člověk na prodej [i] 00:30 Most II 7/10 [i] 01:30 Bedekr III. [i] 01:55 V peřejích Sun Kosi [i] 02:15 Jak napálit pojišťovnu [i] 02:40 V zajetí železné opony [i] 02:55 Zašlapané projekty [i] 03:10 Zatopené osudy [i] 03:30 Havířské srdce [i] 03:50 Sabotáž [i] 04:15 Babylon [i] 04:40 Californication VII: Úsměv 7/12 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:45 Jake a piráti ze Země Nezemě 18 [i] 06:15 Král džungle II 14 [i] 06:40 Jen počkej, zajíci! 2 [i] 06:55 Příběhy Toma a Jerryho II 8 [i] 07:20 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 28 [i] 07:45 Víkend [i] 08:45 První krok: Předveď se 1 [i] 10:25 Princezna ledu [i] 12:25 Hitch: Lék pro moderního muže [i] 14:55 Když rozvod, tak rozvod [i] 16:20 Ať žijí duchové! [i] 18:05 Comeback: Let mouchy [i] 18:50 Comeback: Bez kláves neodejdu [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Tvoje tvář má známý hlas [i] 22:45 Střepiny [i] 23:20 Vražedná hra [i] 01:20 Beze stopy V: Hop nebo trop 8 [i] 02:10 Volejte Novu [i] 03:15 Comeback: Bez kláves neodejdu [i] 03:40 První krok: Předveď se 1 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:50 Astro Boy II: Cesta do nové budoucnosti 23 [i] 07:15 Nexo Knights: Rytířský kodex [i] 07:45 Nexo Knights: Noc hrůzy [i] 08:15 M*A*S*H 231 [i] 08:50 M*A*S*H 232 [i] 09:20 Prima ZOOM SVĚT [i] 09:55 Největší tankové bitvy I: Bitva o Golanské výšiny 2 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ [i] 12:45 Vychytávky Ládi Hrušky [i] 13:25 Vychytávky Extra 13:50 Chalupáři: Romeo z autobusu 7 [i] 14:55 Vraždy v Midsomeru IX: Dům v lese [i] 17:10 Pečeme podle hvězd [i] 18:00 Teď vaří šéf! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Mordparta: Kořist 8 [i] 21:30 Vylomeniny [i] 22:25 Vyprovokovaná [i] 00:50 Komplikace 1 [i] 02:15 Legenda: Obrazoborec 8 [i] 03:10 Big Ben II: Řád pro vraha 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rosamunde Pilcherová: Nespútané šťastie [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia II. 20/22 [i] 11:35 Roztomilé mrchy IV. 18-19/25 [i] 13:55 Odložený prípad VII. 9-10/22 [i] 15:50 Inga Lindströmová: V sieťach lásky [i] 17:40 Ženích na úteku [i] 20:00 Skutočný príbeh: Surfistka [i] 22:10 Nezvestné [i] 00:00 Ženích na úteku [i] 02:00 Skutočný príbeh: Surfistka [i] 03:45 Frasier [i] 04:50 Nezlomná Valentína 78-79/142 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Big Screen 15 [i] 06:30 Antboy 30 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 6 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 7 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Osudové setkání0 [i] 14:25 Marie Antoinette0 [i] 16:30 Touha zvítězit0 [i] 18:40 Země naděje0 [i] 20:30 Den zrady0 [i] 22:10 Americké psycho0 [i] 23:55 Šílená jízda0 [i] 01:50 Limit0 [i] 03:10 Amorův úlet0 [i] 04:35 Zbožňuju prachy!0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Tenis [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Vytrvalostní závody [i] 10:15 Watts [i] 10:30 Motorky [i] 11:15 Motorky [i] 12:00 Watts [i] 12:15 Motorky [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Tenis [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Motorky [i] 18:45 Tenis [i] 20:25 Zprávy [i] 20:30 Snooker [i] 23:30 Fotbal [i] 01:25 Zprávy [i] 01:30 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání [i] 03:45 Motorky [i] 04:15 Motorky [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velké fotbalové úspěchy 3 [i] 05:30 Mravenci vědí všechno 5 [i] 05:45 Mravenci vědí všechno 6 [i] 06:00 Podivné páry ve světě zvířat0 [i] 07:00 Dingové0 [i] 08:00 Ochočené bestie 3 [i] 09:00 Skrytá království 2 [i] 10:00 Pěšky podél Nilu 2 [i] 11:00 Potravinoví inspektoři 7 [i] 11:30 Potravinoví inspektoři 8 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 4 [i] 13:00 Lovci vojenských pokladů 6 [i] 14:00 Tajemství Země II 6 [i] 14:55 Uvnitř Einsteinovy hlavy0 [i] 16:00 Nejúspěšnější projekty 4 [i] 17:00 Závod o Bílý dům 2 [i] 17:55 Špioni za 2. světové války: Hardy Amies a operace Ratweek 2 [i] 18:55 Kdo byl Charles Darwin?0 [i] 20:00 Egyptský příběh 4 [i] 21:00 Dějiny našeho světa 8 [i] 22:00 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 10 [i] 23:10 Dějiny Ruska od Petra Velikého po pád Sovětského svazu 1 [i] 00:05 Americká 60. léta -Válka ve Vietnamu0 [i] 00:55 Temná strana internetu: Zamilovanost 1 [i] 01:25 Příběhy z cel smrti 1 [i] 02:15 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 10 [i] 03:15 Dějiny Ruska od Petra Velikého po pád Sovětského svazu 1 [i] 04:05 Historie kartografie 1 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Šachový turnaj [i] 07:25 Iron Man 3 [i] 09:35 Flintstoneovi & WWE: Mela doby kamenné [i] 10:30 Láska po anglicku [i] 12:05 Můj soused rocker