TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:15 Susedské prípady [i] 06:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:55 Tom a Jerry [i] 07:25 Prasiatko Babe [i] 09:15 Kredenc [i] 09:45 Teória veľkého tresku VI. 23-24/24 [i] 10:40 Spider-Man 3 [i] 13:30 Tak troška sexi [i] 15:30 Tvoja tvár znie povedome [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 47 roninov [i] 23:05 Päste zo železa [i] 01:05 47 roninov [i] 03:15 Päste zo železa [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Slovensko chutí [i] 05:35 Správy RTVS "N" [i] 06:25 Góly - body - sekundy [i] 06:40 Počasie [i] 06:45 Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 06:55 Heidi [i] 07:15 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:20 Môj dom [i] 07:25 Pingu [i] 07:35 Calimero [i] 07:45 Prasiatko Peppa I: Nakupovanie [i] 07:50 Prasiatko Peppa I: Narodeninová oslava [i] 08:00 Garfield III. [i] 08:10 Lassie - Nové dobrodružstvá: Pavúk [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:00 Trpaslíci [i] 09:30 Daj si čas [i] 10:00 Robin Hood II: Hlupák a prefíkanec 2/13 [i] 10:45 PARK [i] 11:35 Hudba Made in Slovakia: FRESH OUT OF THE BUS & MILLHOUSE [i] 12:05 On air [i] 12:35 Medulienka [i] 13:30 Na krok od neba II. 7/16 [i] 14:35 Lassie [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:55 Nebíčko v papuľke: Jablková chuť Hontu [i] 18:30 Postav dom, zasaď strom [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Strom želaní [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Návod na vzťah [i] 21:55 Neskoro večer [i] 22:45 Ray Donovan: Nové narodeniny 7/12 [i] 23:40 Hudba Made in Slovakia: FRESH OUT OF THE BUS & MILLHOUSE [i] 00:05 Lassie [i] 01:40 Strom želaní [i] 02:35 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Návod na vzťah [i] 03:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 04:00 Nebíčko v papuľke: Špalda [i] 04:30 Robin Hood II: Hlupák a prefíkanec 2/13 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:05 Správy RTVS z regiónov [i] 06:20 Autosalón [i] 07:10 Jazdi Hlavou: Mikrospánok [i] 07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:45 Tempo [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Televíkend [i] 09:00 Slovenské hrady objektívom: Zvolenský hrad objektívom Pavla Breiera [i] 09:10 Cyklopotulky [i] 09:25 HiSTORY [i] 09:30 Pred rokmi... [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Československý filmový týždenník [i] 10:25 Generácia [i] 10:50 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:20 Moja diagnóza: Oprava srdca cez „kľúčovú dierku“ [i] 11:45 VAT: Inteligentné rukavice [i] 12:15 Spektrum vedy: Nové progresívne materiály pre biomedicínu [i] 12:40 ZvedaVEC: Kvantové efekty [i] 12:45 Folklórny festival Heľpa - zostrihy: KTO Z KOHO ALEBO VŠADE PEKNÉ, VŠADE NAJKRAJŠIE [i] 13:50 Farmárska revue [i] 14:15 Halali [i] 14:40 Test magazín: Test magazín: Pomarančové džúsy [i] 14:50 Sensei Južná Korea [i] 15:20 Magazín Ligy majstrov [i] 15:45 Magazín Európskej ligy [i] 16:45 Futbal - Fortuna liga: MFK Zemplín Michalovce - AS Trenčín [i] 19:00 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 19:05 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 19:10 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor - PAMATNÍK [i] 19:15 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:20 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Anjeli strážni: Anjeli stražni Aleny Heribanovej [i] 20:20 Želary [i] 22:40 Fargo II 7/10 [i] 23:40 Od veci [i] 00:05 Najväčšie kriminálne prípady Slovenska: Škrtič žien [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:55 NOVINY TV JOJ 06:50 KRIMI 07:20 NOVINY TV JOJ 08:15 Sníček [i] 08:25 Zabi nudu! [i] 08:40 Káčerovo II. [i] 09:30 Simpsonovci XVIII. 2,3 [i] 10:25 Ninja Factor USA IV. [i] 12:10 Môj manžel je chlpatý pes [i] 14:10 Sladký život [i] 16:05 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i] 17:35 NAŠI [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Dieťa 44 [i] 23:40 Klub hrôzy [i] 02:05 Nájomný vrah [i] 03:50 KRIMI 04:15 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Ničitelia mýtov IV. 7 [i] 05:50 Ničitelia mýtov 10,11 [i] 07:40 Klenot TV [i] 09:00 Prvé oddelenie [i] 10:10 NOVÉ BÝVANIE [i] 11:10 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 6 [i] 12:35 Brat proti bratovi 6/6 [i] 13:35 Hľadá sa dom pre milionárov - Los Angeles VI. 11,12/12 [i] 15:35 Nepobozkaná [i] 17:45 Áno, šéfe! Veľká Británia VI. 4/4 [i] 18:50 Hotelové Áno, šéfe! II. 1/8 [i] 19:45 Hoď svišťom: Pomocná sila 3 [i] 20:30 Sladký život [i] 22:20 Nepobozkaná [i] 00:40 Dobrodružstvo v oblakoch [i] 02:35 Ničitelia mýtov IV. 8 [i] 03:25 Hoď svišťom: Pomocná sila 3 [i] 04:00 Prvé oddelenie [i] 04:40 NOVÉ BÝVANIE DIZAJN 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hannibal Post Mortem Iii. 1 [i] 07:15 Tým Škorpion I. 9 [i] 08:10 Falco Ii. 1 [i] 09:15 Poslové I. 11 [i] 10:10 Poslové I. 12 [i] 11:05 Rex Special Unit Ii. 1 [i] 12:05 Rex Special Unit Ii. 2 [i] 13:05 Vzpomínky IV. 8 [i] 14:05 Tělo jako důkaz I. 5 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 7 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba LA II. 8 [i] 17:05 Profil zločinu V. 4 [i] 18:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 3 [i] 19:05 Kriminálka: Oddělení kybertnetiky I. 4 [i] 20:05 Ncis: New Orleans Ii. 6 [i] 21:00 Lhostejnost 1 [i] 22:40 Myšlenky zločince XI. 20 [i] 23:35 Myšlenky zločince XI. 21 [i] 00:35 Poslové I. 11 [i] 01:30 Poslové I. 12 [i] 02:15 Tělo jako důkaz I. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada) 11 [i] 05:35 Jak se to dělá (11. Řada): Čepele bruslí z kalené oceli 11 [i] 06:00 Jak to dělají? (12. Řada) 13 [i] 06:25 Záchrana statku (1. Řada): Divoká zima 1 [i] 07:15 Poslední obyvatelé Aljašky (1. Řada): Nic netrvá věčně 7 [i] 08:10 Na pokraji Aljašky (1. Řada): Konec hranice 15 [i] 09:05 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Zuřivá sedla 7 [i] 09:30 Hledači pokladů na aukcích (5. Řada): Aukce v New Orleans 8 [i] 09:55 Poklady z garáží (3. Řada) 8 [i] 10:20 Poklady z garáží (3. Řada) 9 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Swami říká 1 [i] 11:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Arogantnost 2 [i] 11:40 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Totální válka 13 [i] 12:05 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Narůstající spory 14 [i] 12:35 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Soupeřivost nade vše 15 [i] 13:00 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): I zkušení obchodníci mají špatnou náladu 16 [i] 13:30 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Sedm zvyků nesmírně úspěšných vyšetřovatelů 17 [i] 13:55 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Zlaté časy na Wedgiemont High 18 [i] 14:25 Průkopníci (1. Řada): Ztraceni v džungli 4 [i] 15:20 Bezplatná jízda (1. Řada) 5 [i] 16:15 Neuvěřitelné omyly inženýrství: napraveny (1. Řada) 3 [i] 17:10 Mimořádné projekty (7. Řada): Mimořádná přeměna Ázerbájdžánu 4 [i] 18:05 Znalec motorů Jimmy de Ville (1. Řada): Royal Enfield Bullet 3 [i] 19:00 Extrémní přepravci (1. Řada) 7 [i] 20:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 21:00 Sydney Harbour (1. Řada) 2 [i] 22:00 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Řidič slečny Joplin 11 [i] 22:30 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 20 [i] 23:00 Likvidátor (4. Řada): Vítězná série 19 [i] 23:30 Likvidátor (4. Řada): Potěšení pro oči 23 [i] 00:00 Co se dělo dál? (2. Řada) 9 [i] 00:30 Co se dělo dál? (2. Řada) 10 [i] 00:55 Co se dělo dál? (2. Řada) 11 [i] 01:25 Co se dělo dál? (2. Řada) 12 [i] 01:50 Rození obchodníci (13. Řada): 1980 Chevy LUV 4 [i] 02:40 Sydney Harbour (1. Řada) 2 [i] 03:30 Pátrání po klasických autech (8. Řada): Řidič slečny Joplin 11 [i] 03:55 Automobiloví žraloci z Dallasu (2. Řada) 20 [i] 04:20 Likvidátor (4. Řada): Vítězná série 19 [i] 04:45 Likvidátor (4. Řada): Správná kombinace 24 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Herbář [i] 06:35 Soudce a drahokam [i] 07:10 Taková normální rodinka: Škola manželů 6/8 [i] 08:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 08:05 Čtyři vraždy stačí, drahoušku [i] 09:45 Gejzír [i] 10:15 Všechnopárty [i] 11:15 Otec Brown IV [i] 12:00 Z metropole (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O vodě, lásce a štěstí [i] 13:55 O princezně, měsíci a hvězdě [i] 14:30 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 16:00 Štěpánka: "Těžší život je lepší" [i] 16:55 Hercule Poirot XIII [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 21:59 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony 22:00 Bezva finta [i] 23:50 Dražba [i] 00:50 Manéž Bolka Polívky [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:45 Sama doma [i] 04:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 04:40 Pod pokličkou [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Panství Downton IV 2/10 [i] 05:50 Postřehy odjinud [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:30 Polo [i] 06:40 3-2-1 tučňáci [i] 07:00 Rytíř Zrezlík [i] 07:15 Garfieldova show II [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Život na safari [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Tisíc let české myslivosti 3/9 [i] 10:50 Letecké katastrofy: Pilot versus letadlo [i] 11:35 Vláda: Muži, kteří milují ženy 5/30 [i] 12:35 Winston Churchill [i] 13:30 Babylon [i] 14:00 Poklad Aztéků [i] 15:35 Bedekr III. [i] 16:05 Rozpad kontinentů [i] 17:00 Kamera na cestách: Capri a další malebné ostrovy Neapolského zálivu [i] 17:55 Zázračná planeta: Tygři v domě 3/4 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Sůl Inků [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Mission: Impossible II [i] 22:05 Jackie Brownová [i] 00:35 Most II 7/10 [i] 01:35 Ve jménu vlasti IV: Jak na věc 5/12 [i] 02:20 Cesty víry: Pole milosrdenství [i] 02:50 Hudba zraňovaná [i] 03:15 V zajetí železné opony [i] 03:30 Zašlapané projekty [i] 03:50 Zatopené osudy [i] 04:05 Američan z Osťany [i] 04:25 Divnopis [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Galerie tradic [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Novashopping 05:55 Lišákoviny [i] 06:10 Jake a piráti ze Země Nezemě 17 [i] 06:35 Král džungle II 13 [i] 07:05 Jen počkej, zajíci! 1 [i] 07:15 Příběhy Toma a Jerryho II 7 [i] 07:45 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví III 27 [i] 08:05 Tvoje tvář má známý hlas [i] 10:50 Koření: Všechny vůně světa [i] 11:50 Volejte Novu [i] 12:25 Rady ptáka Loskutáka [i] 13:40 Kopí osudu [i] 16:05 Chceš mě, chci tě [i] 18:05 Comeback: Bejk [i] 18:50 Comeback: Křik kormorána [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Harry Potter a Kámen mudrců [i] 23:20 Lovci mafie [i] 01:35 Kopí osudu [i] 03:55 Comeback: Bejk [i] 04:20 Comeback: Křik kormorána [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Boj o Robotonii 22 [i] 06:40 Nexo Knights: Merlokova síla [i] 07:10 Nexo Knights: Rytířský kodex [i] 07:40 M*A*S*H 230 [i] 08:10 M*A*S*H 231 [i] 08:45 Autosalon [i] 09:50 Autosalon Extra 10:15 Dr. Dokonalý: Tetování 7 [i] 11:10 Pevnost Boyard [i] 12:45 Big Ben II: Řád pro vraha 9 [i] 14:50 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i] 17:00 Karolína, domácí kuchařka [i] 17:35 Prostřeno! Poslední večeře [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Hodinový manžel [i] 22:25 Zástupce velitele [i] 00:25 Psycho II [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru VIII: Rapsodie z Midsomeru [i] 04:20 Lotta a vysněná cesta [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Chlapi neplačú [i] 06:15 Štvornohí tanečníci [i] 08:30 Frasier [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Frasier [i] 10:30 Rebelka z predmestia II. 18-19/22 [i] 12:00 Doktorka Zoe II. 22/22 [i] 13:30 Odložený prípad VII. 7-8/22 [i] 15:20 Rosamunde Pilcherová: Leto plné lásky [i] 17:20 Julie a Julia [i] 20:00 Inga Lindströmová: Tajomstvo z minulosti [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Nespútané šťastie [i] 00:00 Osudná chyba [i] 02:00 Julie a Julia [i] 04:00 Príbehy o láske: Tajomstvo Vlčej rokliny [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Big Screen 19 [i] 05:30 Big Screen 20 [i] 05:45 Big Screen 9 [i] 06:00 Big Screen 11 [i] 06:30 Antboy: Pomsta rudé fúrie0 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 4 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 5 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Big Screen 12 [i] 12:15 Big Screen 13 [i] 12:30 Big Screen 14 [i] 12:45 Panenská královna 1 [i] 14:35 Panenská královna 2 [i] 16:25 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec0 [i] 18:15 Osudové setkání0 [i] 20:30 Pokrevní pouto0 [i] 22:35 District 90 [i] 00:25 Zážeh0 [i] 02:05 Šílená jízda0 [i] 03:55 Barneyho ženy0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Fotbal [i] 07:00 Snooker [i] 08:30 Tenis [i] 10:00 Rally [i] 10:30 Motorky [i] 11:15 Snooker [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Motorky [i] 17:45 Motorky [i] 18:30 Snooker [i] 19:55 Zprávy [i] 20:00 Snooker [i] 22:55 Zprávy [i] 23:00 Tenis [i] 01:30 Snooker [i] 03:00 Závěr vysílání 03:00 Tenis [i] 04:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Velké fotbalové úspěchy 2 [i] 05:30 Mravenci vědí všechno 3 [i] 05:45 Mravenci vědí všechno 4 [i] 06:00 Divoké Pyreneje 3 [i] 06:55 Ryba za miliardu dolarů0 [i] 08:00 Ochočené bestie 2 [i] 09:00 Skrytá království 1 [i] 10:00 Pěšky podél Nilu 1 [i] 11:00 Potravinoví inspektoři 5 [i] 11:30 Potravinoví inspektoři 6 [i] 12:00 Profesionální hromadné stravování 3 [i] 13:00 Lovci vojenských pokladů 5 [i] 14:00 Tajemství Země II 5