TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 7-8/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 Horná Dolná [i] 21:40 Dobre vedieť! [i] 22:45 Maximálne riziko [i] 00:50 Top Aplikácie [i] 01:05 Policajti z L. A. V. 7/10 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 7-8/24 [i] 03:25 NCIS: Los Angeles III. 22/24 [i] 04:20 Zámena manželiek [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Križovatky medicíny: Neľahké rozhodnutie 70 [i] 06:25 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta V.: Ľadovcový fjord Ilulissat. Miesto, kde vznikajú ľadovce. Gónsko [i] 08:45 Poklady sveta V.: Tulou - kruhové domy vo Fu-tiene. V srdci kultúry Hakka. Čína. [i] 09:00 Agatha Christie : Poirot: Aféra na Viktoriánskom bále [i] 10:00 Policajné oddelenie: Do posledného dychu 27 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Lekári: Blahoslavená nevedomosť 27/65 [i] 15:00 TV ŠANCA [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta VI.: Yellowstone - prvý národný park [i] 16:40 Poklady sveta VI.: Trestanecké tábory v Austráílii [i] 16:55 Neskoro večer [i] 17:50 Duel [i] 18:15 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 Milujem Slovensko [i] 21:55 Večerné správy RTVS [i] 22:05 Kto nastaví kožu [i] 23:50 Nikto nie je dokonalý [i] 01:00 Lekári: Blahoslavená nevedomosť 27/65 [i] 01:45 Kto nastaví kožu [i] 03:30 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 7. Erbol, Kirgizsko [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Heidi [i] 07:45 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:50 Môj dom [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rómsky magazín [i] 09:55 Počúvaj tú melódiu [i] 11:10 Kotúľajúce sa tóny [i] 11:30 Obedníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 11:40 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIKALENDÁR [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Cyklopotulky [i] 12:45 Orientácie [i] 13:10 Z pohľadu kardinála 1990 - 2014 [i] 13:40 Poklady sveta II.: Cordoba - od mešity ku katedrále [i] 13:55 Umenie [i] 14:20 Festivaly 2016: FEST ANČA [i] 14:50 Pred kamerou,za kamerou: Čo bola Biela légia... [i] 15:20 Tvárou v tvár [i] 15:45 (Ne)celebrity: Vladimír Pandula [i] 15:55 (Ne)celebrity: Zdeno Pochop [i] 16:00 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Horúci sever [i] 16:30 Televíkend [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Potosi - diablovo striebro [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLICEDA - kratochvíľne čítanie - PREŠPORSKÝ ZVON [i] 18:45 Heidi [i] 19:05 Rozprávky na dobrú noc [i] 19:10 Zázračný miniateliér [i] 19:20 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:25 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 Família: Família - Lásky môjho života [i] 20:15 Tisícročná včela: Murári [i] 21:10 Hon [i] 23:00 Horský film [i] 23:05 Bojovali za vlasť [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Správy - Hírek [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI 06:05 NOVINY TV JOJ 07:15 SÚDNA SIEŇ [i] 08:25 SÚDNA SIEŇ [i] 09:30 OCHRANCOVIA [i] 10:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 TOP STAR [i] 12:55 Vtierka Castle VII. 8 [i] 13:55 Kosti IV. 4 [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:30 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 Svadobná noc vo Vegas [i] 22:30 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:45 Nájomný vrah [i] 02:00 Dobrodružstvo v oblakoch [i] 03:40 KRIMI 04:05 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:55 UHÁDNI MÔJ VEK [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 TOP STAR [i] 05:15 Ničitelia mýtov IV. 6 [i] 06:15 Ničitelia mýtov 9 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 93,94/94 [i] 09:55 Už dosť, šéfe! VII. 14 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 10 [i] 12:05 Bostonské zločiny III. 7 [i] 13:15 Ničitelia mýtov II. 24 [i] 14:20 Profesionáli IV.: Profibomba 10 [i] 15:15 Simpsonovci XX. 14 [i] 15:45 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:10 Ninja Factor II. 93,94/94 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 20 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 21 [i] 19:05 Simpsonovci XX. 15 [i] 19:40 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 20:30 Nezastaviteľný vlak [i] 22:30 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 11,12/12 [i] 23:40 Črepiny [i] 01:05 Ničitelia mýtov IV. 7 [i] 02:05 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 02:50 Californication - Orgie v Kalifornii VI. 11,12/12 [i] 03:45 Črepiny [i] 04:45 TOP STAR [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 08:00 Tajemství Pravdy II. 11 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 12 [i] 10:00 Tým Škorpion I. 9 [i] 10:55 Námořní vyšetřovací služba IX. 9 [i] 11:55 Medium Ii. 4 [i] 12:55 Falco Ii. 3 [i] 14:00 Tým Škorpion I. 9 [i] 14:55 Tajemství Pravdy II. 13 [i] 15:55 Tajemství Pravdy II. 14 [i] 16:55 Medium Ii. 6 [i] 17:55 Tým Škorpion I. 10 [i] 18:55 Falco Ii. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 10 [i] 21:00 7 vteřin 1 [i] 22:50 Profil zločinu VI. 6 [i] 23:55 Myšlenky zločince XI. 19 [i] 00:55 7 vteřin 1 [i] 02:40 Profil zločinu VI. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada): Vanilka/kotvy 10 [i] 05:35 Jak se to dělá (11. Řada): Obrovské ventily 10 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Pomsta mýtu 181 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 16 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Odsouzen k záhubě 7 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 19 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Vyzvědači 34 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Špatné načasování 23 [i] 09:05 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Tom Arnold 4 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Promočeni na kost 8 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Skvělá Impala 9 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Audi TT 10 [i] 12:35 Hon na nestvůry (1. Řada): Bitva o tuňáky 1 [i] 13:30 Říční monstra (8. Řada): Zděšení v ráji 2 [i] 14:25 Říční monstra (8. Řada): Vnitřní příšery 7 [i] 15:20 Říční monstra (8. Řada): Ďábel z hlubin 3 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Odsouzen k záhubě 7 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 19 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada): Vyzvědači 34 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada): Špatné načasování 23 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Audi TT 10 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada) 11 [i] 19:30 Jak se to dělá (11. Řada): Čepele bruslí z kalené oceli 11 [i] 20:00 Záchrana statku (1. Řada) 6 [i] 21:00 Berte to jako varování (4. Řada): To jako vážně? 2 [i] 22:00 Záhadná Země (2. Řada): Ztracené město pouště Kalahari 1 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Vejtahové 2 [i] 00:00 Řeka Colorado v ohrožení [i] 01:50 Záchrana statku (1. Řada) 6 [i] 02:40 Berte to jako varování (4. Řada): To jako vážně? 2 [i] 03:30 Záhadná Země (2. Řada): Ztracené město pouště Kalahari 1 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): BMW Z1 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 11:00 Reportéři ČT [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 StarDance VIII ...když hvězdy tančí [i] 16:35 Polopatě [i] 17:30 AZ-kvíz [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Farmářská jízda [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Já, Mattoni [i] 21:05 13. komnata Jana Kalouska [i] 21:34 Výsledky losování Šťastných 10 21:35 Všechnopárty [i] 22:25 Kolo plné hvězd [i] 23:25 Případy detektiva Murdocha VIII [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Bolkoviny [i] 01:25 Evergreeny Gustava Broma [i] 01:55 Žiješ jenom 2x [i] 02:25 Dobré ráno [i] 04:55 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:50 Postřehy odjinud [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton IV 2/10 [i] 09:50 Od vyhynutí ke znovuzrození [i] 10:45 Cestománie [i] 11:15 Postřehy odjinud [i] 11:20 S kuchařem kolem světa: Maroko [i] 12:15 Záchrana zvířecích sirotků 1/3 [i] 13:05 Chcete mě? [i] 13:35 Litovelské Pomoraví [i] 14:05 Coimbra [i] 14:20 Špion: Krycí název: Portis 6/6 [i] 14:45 Vzhůru dolů! [i] 15:05 Amundsen versus Scott [i] 16:00 Válečné projekty Třetí říše: Nacistické stíhačky z jeskyně 5/6 [i] 16:45 Zapomenuté oběti 1/2 [i] 17:35 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou: Po střeše střední Asie 6/7 [i] 18:15 Štíty království českého: Hrady dobyté 6/10 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Evropa dnes [i] 19:20 Na pomoc životu - Tableta na cukrovku [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Tygři v domě 3/4 [i] 20:55 Pan Selfridge IV 6/10 [i] 21:45 Hotel Adlon 3/3 [i] 23:25 Ztracený ráj 8/8 [i] 00:10 Californication VII: Úsměv 7/12 [i] 00:40 Pološero - Z chlívku do postele [i] 01:05 Babylon [i] 01:30 Chcete je? [i] 01:35 Náš venkov: Řezbář z Guinnessovky [i] 02:00 Litovelské Pomoraví [i] 02:35 Nech babičku na pokoji! [i] 03:00 V zajetí železné opony [i] 03:10 Zašlapané projekty [i] 03:30 Zatopené osudy [i] 03:50 Jako za starých časů [i] 04:05 Sabotáž [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3104 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Líbánky v Paříži 680 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VIII 2 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Neřeš a žij! 8 [i] 14:05 Beze stopy V: Všichni hříšní svatí 7 [i] 15:00 Beze stopy V: Hop nebo trop 8 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XIV: Dámská jízda [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3105 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kameňák [i] 22:25 Expendables: Postradatelní 3 [i] 01:00 Zločinec [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Neřeš a žij! 8 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Astro Boy II: Robotonie 21 [i] 06:30 Nexo Knights: Merlokova síla [i] 07:15 M*A*S*H 229 [i] 08:05 M*A*S*H 230 [i] 08:40 Mordparta: Oběť 7 [i] 10:05 Žena zákona: Černý anděl 37 [i] 12:10 Siska III: Kousek pravdy 2 [i] 13:35 Komisař Rex VII: Jeden musí zemřít 8 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Lovci pokladů 6 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Presumpce lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Přístav: Ne 74 [i] 21:40 Ženy sobě [i] 00:20 Comedy Club [i] 00:55 Žena zákona: Černý anděl 37 [i] 02:55 Siska III: Kousek pravdy 2 [i] 03:55 Komisař Rex VII: Jeden musí zemřít 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 76-77/142 [i] 06:20 Zakázaná láska 31/158 [i] 07:05 Velvet III. 15 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 81-82 [i] 13:25 Chlapi neplačú [i] 14:35 Keď budeš moja 108-109/238 [i] 16:40 Indická nevesta 345-346 [i] 17:30 Pestúnka Fran III. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 19:00 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. [i] 20:30 Svadobné zvončeky [i] 22:30 Sherlock a Watsonová II. 22-24/24 [i] 01:20 Kráska a zviera I. 5/22 [i] 02:10 Priatelia [i] 02:40 Pestúnka Fran III. [i] 03:25 Svadobné zvončeky [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Big Screen 16 [i] 06:00 Big Screen 17 [i] 06:30 Antboy0 [i] 07:45 Big Screen 18 [i] 08:00 Nejlepší hollywoodští režiséři 20 [i] 08:30 Nejlepší hollywoodští režiséři 3 [i] 09:00 Teleshop [i] 12:05 Antboy 30 [i] 13:30 Penelope0 [i] 15:15 Panenská královna 1 [i] 17:00 Panenská královna 2 [i] 18:45 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec0 [i] 20:30 District 90 [i] 22:15 Symptom Pandorum0 [i] 00:00 Omega Doom0 [i] 01:30 Rollerball0 [i] 03:15 Pokrevní pouto0 [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    05:30 Rally [i] 06:00 Fotbal [i] 06:30 Snooker [i] 08:30 Fotbal [i]