TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:00 Teleráno [i] 08:30 Varte s nami [i] 08:40 Zámena manželiek [i] 10:00 Búrlivé víno [i] 11:00 Rodinné prípady [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 3-4/24 [i] 15:00 Susedské prípady [i] 16:00 Rodinné prípady [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:55 Búrlivé víno [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:05 POČASIE [i] 20:20 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:30 CHART SHOW [i] 22:30 Ostrov [i] 23:40 Susedské prípady [i] 00:35 Ohnivý kuře [i] 02:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad XI. 3/24 [i] 04:00 Ostrov [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Križovatky medicíny: Riziko 66 [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 Hurá do záhrady [i] 08:00 Ranné správy RTVS [i] 08:30 Poklady sveta V.: Dračie vrchy - uKhahlamba, Južná Afrika. O drakoch, vyvolávačoch dažďa a moci bohov [i] 08:50 Agatha Christie : Poirot: Záhada španielskej truhlice [i] 09:55 Policajné oddelenie: Pomsta 25 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:25 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:35 Lekári: Hrubá čiara 26/65 [i] 15:30 TV ŠANCA [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Poklady sveta V.: Crespi d´Adda. O úpadku jednej kultúry, Taliansko [i] 16:40 Poklady sveta V.: San Marino - sloboda nad priepasťou [i] 16:55 Agatha Christie : Poirot: Krádež kráľovského rubínu. [i] 17:50 Duel [i] 18:10 Krátke správy RTVS [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:15 Počasie [i] 20:25 48 hodín [i] 21:55 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Zneuctené dievča 20/24 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka XIV.: Trauma 21/24 [i] 23:20 Policajné oddelenie: Pomsta 25 [i] 00:15 Lekári: Hrubá čiara 26/65 [i] 01:00 48 hodín [i] 02:30 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Posledná kvapka [i] 03:10 Dámsky klub [i] 04:40 Križovatky medicíny: Statočné srdce 67 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Cesty do školy: 5. Israel, Mexiko [i] 06:30 Zlatá brána [i] 07:15 Máša a medveď II [i] 07:25 Heidi [i] 07:45 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 07:50 Zázračný miniateliér [i] 07:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZRÚCANINA [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 ArtSpektrum [i] 08:35 Správy RTVS z regiónov [i] 08:45 TELEREGINA [i] 09:30 Rusínsky magazín [i] 10:00 Spomíname na Mikuláša Hubu: Na priamej linke [i] 10:50 Neprišli sme naprázdno ... [i] 11:30 Obedníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 11:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 11:45 Trpaslíci: SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - MIKULÁŚ [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:20 VAT: Výroba zimných pneumatík [i] 13:00 Cyklistika - MS 2016 UCI [i] 15:30 Maďarský magazín [i] 15:55 Cesty do školy: 6. Devi, India [i] 16:20 Kvarteto [i] 17:00 Správy - Hírek [i] 17:15 Poklady sveta II.: Teruel - maorská architektúra [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 TELEREGINA [i] 18:30 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 18:35 Bob a Bobek, králiky z klobúka II [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIHIT - veselé pesničky - ZRÚCANINA [i] 18:45 Heidi [i] 19:05 Zázračný miniateliér [i] 19:15 Ako vznikajú veci okolo nás I [i] 19:20 Môj dom [i] 19:35 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 19:45 TRABANTOM Z AUSTRÁLIE DO ÁZIE: Horúci sever [i] 20:10 Klimatické zmeny a zvieratá: Klimatické zmeny a lemury [i] 21:00 Televízia po slovensky: Televízia po slovensky;1990-1999 [i] 22:05 Správy a komentáre [i] 22:30 Horský film [i] 22:35 GBS [i] 22:40 Umenie [i] 23:05 Portréty finalistov Anasoft litera: Jana Beňová [i] 23:10 Kinorama [i] 23:40 Noc v archíve: Tovar a služby [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Správy - Hírek [i] 01:35 Správy a komentáre [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:20 NOVINY TV JOJ 07:35 SÚDNA SIEŇ [i] 08:45 SÚDNA SIEŇ [i] 09:50 OCHRANCOVIA [i] 10:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 TOP STAR [i] 12:55 Vtierka Castle VII. 6 [i] 13:55 Kosti IV. 2 [i] 14:55 NÁVŠTEVNÍCI [i] 16:00 NOVINY O 16:00 16:50 UHÁDNI MÔJ VEK [i] 17:55 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 19:00 KRIMI 19:30 NOVINY TV JOJ 20:25 ŠPORT 20:30 NAJLEPŠIE POČASIE 20:35 ZA SKLOM 3 [i] 22:00 Vtierka Castle VIII. 1/22 [i] 23:00 NÁVŠTEVNÍCI [i] 23:55 Bostonské zločiny III. 6 [i] 00:55 18 kolies spravodlivosti II. 9 [i] 01:50 KRIMI 02:25 NOVINY TV JOJ 03:15 MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA [i] 04:00 UHÁDNI MÔJ VEK [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 TOP STAR [i] 05:25 Ničitelia mýtov IV. 4 [i] 06:15 Ničitelia mýtov 7 [i] 07:05 Klenot TV [i] 08:30 Fórky, vtipky XXIII. [i] 08:55 Ninja Factor II. 88,90 [i] 09:50 Už dosť, šéfe! VII. 12 [i] 11:05 18 kolies spravodlivosti II. 8 [i] 12:00 Bostonské zločiny III. 5 [i] 13:10 Ničitelia mýtov II. 22 [i] 14:15 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 15:10 Simpsonovci XX. 12 [i] 15:40 Fórky, vtipky XXIII. [i] 16:10 Ninja Factor II. 88,90 [i] 17:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VI. 18 [i] 18:05 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII. 19 [i] 19:00 Simpsonovci XX. 13 [i] 19:35 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 20:30 Vinári II.: Vínna pivnica, Agrometal 3,4 [i] 23:00 Sekundy pred katastrofou IV. 4 [i] 00:00 Nahí v raji III. 5 [i] 01:00 Adam hľadá Evu 9 [i] 01:55 Ničitelia mýtov IV. 5 [i] 02:45 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 03:20 Sekundy pred katastrofou IV. 4 [i] 04:05 Nahí v raji III. 5 [i] 04:50 Adam hľadá Evu 9 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 08:00 Tajemství Pravdy II. 7 [i] 09:00 Tajemství Pravdy II. 8 [i] 10:00 Tým Škorpion I. 7 [i] 11:00 Námořní vyšetřovací služba IX. 7 [i] 11:55 Medium Ii. 2 [i] 12:55 Falco Ii. 1 [i] 14:00 Tým Škorpion I. 7 [i] 15:00 Tajemství Pravdy II. 9 [i] 16:00 Tajemství Pravdy II. 10 [i] 17:00 Medium Ii. 3 [i] 18:00 Tým Škorpion I. 8 [i] 18:55 Falco Ii. 2 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba IX. 8 [i] 21:00 Profil zločinu VI. 6 [i] 22:05 Tajnosti a lži II. 8 [i] 23:05 Myšlenky zločince: Chování podezřelých I. 8 [i] 00:00 Medium Ii. 17 [i] 01:00 Profil zločinu VI. 6 [i] 02:00 Tajnosti a lži II. 8 [i] 02:45 Medium Ii. 17 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? (9. Řada): Závěsný most / Samostříly / Sledování oblečení v obchodě 8 [i] 05:35 Jak se to dělá (11. Řada): Motorky Hot Rod 8 [i] 06:00 Bořiči mýtů (8. Řada): Souboj pohlaví 179 [i] 06:50 Jak to dělají? (12. Řada) 14 [i] 07:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Peníze za příšery 5 [i] 07:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 17 [i] 08:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 32 [i] 08:35 Likvidátor (3. Řada): Cíl: prodat 21 [i] 09:05 V divočině s Bearem Gryllsem (1. Řada): Ben Stiller 2 [i] 09:55 Dvojí přežití (1. Řada): Každý sám 6 [i] 10:50 Rychle a hlasitě (1. Řada): Chevy Fleetmaster rok 1948 7 [i] 11:40 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Thunderbird 8 [i] 12:35 Extrémní stroje (2. Řada) 2 [i] 13:30 Mimořádné projekty (1. Řada): Most přes Beringův průliv 4 [i] 14:25 Mimořádné projekty (1. Řada): Výstavba hongkongského letiště 8 [i] 15:20 Mimořádné projekty (1. Řada): Rozšíření Panamského kanálu 9 [i] 16:15 Bitvy o zavazadla (4. Řada): Peníze za příšery 5 [i] 16:40 Lovci skladovacích jednotek (3. Řada) 17 [i] 17:10 Válka skladů v Kanadě (1. Řada) 32 [i] 17:35 Likvidátor (3. Řada): Cíl: prodat 21 [i] 18:05 Rození obchodníci (11. Řada): Ford Thunderbird 8 [i] 19:00 Jak to dělají? (9. Řada): Whisky z Tennessee/optika pro noční vidění/sauny 9 [i] 19:30 Jak se to dělá (11. Řada): Tahací harmoniky 9 [i] 20:00 Království skládek (2. Řada) 7 [i] 21:00 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i] 22:00 Pouliční psanci (3. Řada): Následky 7 [i] 23:00 Berte to jako varování (2. Řada): Odvážlivci 3 [i] 00:00 Záchrana statku (1. Řada): Divoká zima 1 [i] 00:55 Jak fungují stroje (1. Řada) 8 [i] 01:50 Království skládek (2. Řada) 7 [i] 02:40 Rození obchodníci (13. Řada): 1988 Ford Mustang GT 5 [i] 03:30 Pouliční psanci (3. Řada): Následky 7 [i] 04:20 Rození obchodníci (11. Řada): Audi TT 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 09:00 To je vražda, napsala II [i] 09:50 Vraždy na severu [i] 10:45 Hani - Jani a svatá rodina [i] 11:40 Černé ovce [i] 11:55 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Doktorka Quinnová VI [i] 14:45 Stopař [i] 15:05 To je vražda, napsala II [i] 15:55 Vraždy na severu [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Kde domov můj? [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 StarDance VIII ...kolem dokola [i] 20:05 Vraždy v kruhu [i] 21:20 Marta a Věra 2: Diktátor 6/8 [i] 21:54 Výsledky losování Šťastných 10 21:55 Tři králové: Na dně 5/7 [i] 22:45 Na stopě [i] 23:10 Otec Brown IV [i] 23:55 Kriminalista [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:25 Kluci v akci [i] 01:45 Kde bydlely princezny [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Polopatě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Panství Downton III 9/10 [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Panství Downton III 10/10 [i] 09:50 Sůl Inků [i] 10:45 Winston Churchill [i] 11:35 Náš venkov: Řezbář z Guinnessovky [i] 12:05 Putování za muzikou [i] 12:30 Folklorika [i] 13:00 Vzhůru dolů! [i] 13:20 Amundsen versus Scott [i] 14:15 Evropa dnes [i] 14:40 Galerie tradic [i] 15:40 Klíč [i] 16:10 Za krásami Waldviertlu [i] 16:40 Krásy evropského pobřeží: Gdaňsk [i] 16:50 S kuchařem kolem světa: Thajsko [i] 17:45 Otto Placht - malíř džungle [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 19:20 Svět podle Charlese Darwina - Bytí [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Capri a další malebné ostrovy Neapolského zálivu [i] 21:00 Na cestě po Yukonu [i] 21:30 Trabantem z Austrálie do Asie: Na horký sever 6/12 [i] 22:00 Pološero - Z chlívku do postele [i] 22:25 Souvislosti Jana Pokorného [i] 23:25 Matrjoški II 9/10 [i] 00:10 Ztracený ráj 7/8 [i] 01:00 Zapomenuté výpravy: Se šéfem kolem světa [i] 01:25 Chcete mě? [i] 01:50 Boubínský prales [i] 02:20 Na pomoc životu - Tableta na cukrovku [i] 02:35 Experiment s Experty [i] 03:05 V zajetí železné opony [i] 03:20 Zašlapané projekty [i] 03:35 Zatopené osudy [i] 03:50 Stále zemědělec [i] 04:10 Sabotáž [i] 04:35 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Snídaně s Novou [i] 08:30 Novashopping 08:45 Ulice 3102 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Největší Donchuán 679 [i] 11:00 Co na to Češi [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední Televizní noviny [i] 12:30 Dva a půl chlapa VII 22 [i] 12:55 Ordinace v růžové zahradě: Nejsem tady šťastná 6 [i] 14:05 Beze stopy V: Tísňové volání 3 [i] 15:00 Beze stopy V: Všichni za jednoho 4 [i] 15:55 Kriminálka Las Vegas XIV: Zataženo [i] 16:57 Odpolední Počasí [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:25 Co na to Češi [i] 18:25 Ulice 3103 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Výměna manželek [i] 21:35 MasterChef Česko [i] 23:05 Tísňová linka [i] 00:50 Beze stopy V: Tísňové volání 3 [i] 01:40 Beze stopy V: Všichni za jednoho 4 [i] 02:25 Áčko: Jsi skvělá máma, táto! [i] 03:30 Co na to Češi [i] 04:05 Ordinace v růžové zahradě: Nejsem tady šťastná 6 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Astro Boy II: Do dračího doupěte 19 [i] 06:40 Nexo Knights [i] 07:25 M*A*S*H 227 [i] 08:20 M*A*S*H 228 [i] 08:50 Chalupáři: Romeo z autobusu 7 [i] 10:05 Žena zákona: Chyby mládí 35 [i] 12:10 Siska II: Sebrané vraždy pana Lohmanna 12 [i] 13:35 Komisař Rex VII: Do poslední kulky 6 [i] 14:35 Castle na zabití VI: Největší fanynka 4 [i] 15:35 Rosamunde Pilcher: Na křídlech lásky [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 17:50 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 TOP STAR [i] 20:15 Ohnivý kuře: Hříchy minulosti 52 [i] 21:35 Show Jana Krause [i] 22:45 Telebazar [i] 23:50 Karolína, domácí kuchařka [i] 00:25 Žena zákona: Chyby mládí 35 [i] 02:20 Siska II: Sebrané vraždy pana Lohmanna 12 [i] 03:25 Komisař Rex VII: Do poslední kulky 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Nezlomná Valentína 72-73/142 [i] 06:20 Zakázaná láska 29/158 [i] 07:05 Velvet III. 13 [i] 08:30 Seinfeld [i] 09:00 ŠPERKOMÁNIA [i] 09:40 Varte s nami [i] 11:00 Vymenené životy 77-78 [i] 13:30 Chlapi neplačú [i] 14:40 Keď budeš moja 104-105/238 [i] 16:35 Indická nevesta 341-342 [i] 17:30 Pestúnka Fran III. [i] 18:30 Kým nás smrť nerozdelí [i] 18:55 Priatelia [i] 19:40 Dr. House VIII. [i] 20:30 Vymenené životy 79-80 [i] 22:30 Velvet III. 14 [i] 23:25 Odložený prípad VII. 9/22 [i] 00:20 Kráska a zviera I. 3/22 [i] 01:10 Priatelia [i]